Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Jane Ikonic fotelik obrotowy z normą i-Size Powiększ do pełnego rozmiaru

Jane Ikonic fotelik obrotowy z normą i-Size

Jane Ikonic to najnowszy fotelik obrotowy marki Jane homologowany zgodnie z normą i-Size (R129). Tyłem do 105cm i przodem dla dzieci od. 15 miesiąca. Montaż przy pomocy ISOFIX.

Więcej szczegółów

8079

Cena: 1 699,00 zł


Jane Ikonic

Fotelik obrotowy 360 z normą i-Size

Jane gravity fotelik obrotowy i-size

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

Przejdź do testów ADAC - Kliknij Link

Jeżeli chcesz porównać Jane Gravity z konkurencją (Recaro, Cybex, Maxi-Cosi, Romer, Coletto), czytaj nasz artykuł na blogu - Link


Jane LogoJane, hiszpańska firma z artykułami dziecięcymi. Głównym segmentem firmy są foteliki samochodowe oraz wózki spacerowe. Wielokrotny laureat nagród stowarzyszeń konsumenckich oraz pism branżowych za jakość wykonania, design i bezpieczeństwo. Firma Jane znana nie tylko w Hiszpanii, ale i na całym świcie zdobyła także uznanie w oczach rodziców. Jane powstała z myślą o Twoim dziecku, dlatego też jest to jedna z najchętniej wybieranych marek z pośród wszystkich w branży dziecięcej.


Jane-Ikonic-i-Size-Tech-Mouse-90-stopni

Najnowszy fotelik z rodziny hiszpańskiego producenta to kolejny fotel obrotowy zaprezentowany podczas targów Kind + Jugend Koln 2018. Jane Ikonic to następca dobrze znanego fotela Jane Gravity. Tak jak poprzednik jest to fotel opracowany zgodnie z wytycznymi najnowszej normy i-Size (R129) dzięki temu mamy pewność wysokiej jakości wykonania oraz odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Fotel Jane Ikonic zaliczany jest do grona fotelików obrotowych 360 stopni dzięki temu ułatwiony został proces obsługi oraz wygoda użytkowania. Dzięki możliwości obrócenia fotelika na bazie w stronę otwartych drzwi samochodu ułatwiamy sobie czynność wkładania i wyciągania dziecka ze środka. W razie postoju możemy także obrócić fotel w przeciwną stronę tak aby można było zabawić dziecko lub je nakarmić bez konieczności wyciągania. Dodatkowo dzięki obrotowi ustawiamy fotel przy wkładaniu dziecka twarzą do siebie dzięki temu jesteśmy w stanie dobrze dociągnąć pasy w wygodniejszej dla siebie pozycji oraz sprawdzić czy wysokość zagłówka odpowiada aktualnemu wzrostowi dziecka. Po prawidłowym dociągnięciu pasów obracamy fotel w wybranym kierunku i możemy ruszać. Dodatkową korzyścią którą uzyskujemy dzięki systemowi obrotu jest dłuższe przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy z racji wygodniejszego sposobu wkładania dziecka a więc na chwilę obecną najbezpieczniejszemu sposobowi przewożenia dzieci w samochodzie. 

Przedział do jakiego jest zaliczany fotelik Jane Ikonic to klasyczny i-Size czyli przeznaczony jest dla dzieci od 40 do 105 cm z ograniczeniem wagowym wynoszącym 18 kg. Pozwala to na dłuższe przewożenie dzieci tyłem nawet do 4 roku życia a w przypadku ukończenia 15 miesiąca życia przy wzroście minimum 76 cm pojawia się opcja przewożenia dziecka również przodem do kierunku jazdy. Oczywiście zalecamy i zachęcamy do jak najdłuższej jazdy tyłem w foteliku. 

Jane-Ikonic-i-Size-Tech-Mouse-RWF

Montaż Ikonic odbywa się za pomocą szyn ISOFIX dzięki temu minimalizujemy ryzyko błędnego zapięcia w samochodzie. O prawidłowości wpięcia świadczą zielone wskaźniki umieszczone przy przyciskach wypinających fotel z szyn. A same wpinanie i wypinanie fotela z auta jest bardzo proste w obsłudze dzięki temu skorzystają osoby które często przepinają fotel między kilkoma samochodami. Przy montażu staramy się dosunąć fotel maksymalnie do oparcia tak aby ramka anty-rotacyjna dobrze dolegała minimalizując przestrzeń pomiędzy nimi. Ostatnią czynnością którą musimy zrobić jest ustawienie nogi stabilizującej na podłodze. Prawidłowe ustawienie będzie sygnalizowane zielonymi znacznikami znajdującymi się w podstawie nóżki.

Fotelik posiada 4 stopniową regulację oparcia dzięki temu możemy ją ustawić pod odpowiednim kątem w zależności od potrzeb dziecka. Zintegrowany system regulacji zagłówka wraz z pasami umożliwia dobre dopasowanie wysokości do wzrostu. Możliwość regulacji wysokości zagłówka nawet w momencie gdy dziecko siedzi w foteliku. Zdejmowana tapicerka pozwoli utrzymać czystość. 

Jane-Ikonic-i-Size-Tech-Mouse-FWF

Najważniejsze cechy fotelika:

 • fotelik spełniający wymogi najnowszej europejskiej normy i-Size (R129).
 • przeznaczony dla dzieci od ok. 40 cm wzrostu do 105 cm, od urodzenia do 4 roku życia
 • opcja przewożenia tyłem w pełnym zakresie użytkowania fotelika
 • możliwość przewożenia przodem do kierunku jazdy minimum od 15m-cy (76 cm) do 105 cm.
 • dodatkowa wkładka na niemowlaków, przeznaczona dla dzieci od 40 do 60 cm
 • montaż przy pomocy systemu Isofix wraz z nogą stabilizującą
 • 5 pozycji ustawienia wysokości zagłówka zintegrowanego z 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa
 • regulacja wysokości zagłówka bez konieczności wyciągania dziecka z fotelika
 • 4 pozycje regulacji kąta położenia
 • ułatwiony dostęp do siedziska dzięki systemowi obrotowemu 360˚
 • czytelny system informujący o poprawnym montażu w samochodzie
 • płynna  i prosta regulacja długości szyn isofix 
 • wywietrzniki w skorupie umieszczone w dolnej części i na plecach 
 • łatwy w utrzymaniu czystości materiał
 • zastosowanie materiału antypoślizgowego na podstawie i ramie anty-rotacyjnej 
 • podwyższone siedzisko ułatwia podgląd przez okno podczas podróży
 • niska ramka anty-rotacyjna zmniejsza dyskomfort w ułożeniu nóg podczas podróży tyłem do kierunku jazdy


Testy zderzeniowe I-SIZE oraz ADAC

Fotelik Jane Ikonic posiada homologację zgodną z najnowszą europejską normą i-Size. Taki sposób homologacji zapewnia nas o wysokim poziomie bezpieczeństwa tego modelu. W ramach tej normy przeprowadza się kompleksową serię testów zderzeniowych zarówno czołowych, bocznych jak i w tył pojazdu. Dodatkowym atutem jest fakt, że testy przeprowadzane są przy wykorzystaniu takiej samej aparatury testowej jaką posługuje się niemiecki ADAC. Jeżeli modelem zainteresują się klienci jest szansa aby fotel przeszedł testy w najbliższej jesiennej turze. 

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Można na nim odnaleźć specjalne porównania poszczególnych modeli fotelików obrotowych w kilku parametrach: bezpieczeństwa, zakresu odchylenia fotelików do pozycji spoczynkowej oraz ilości miejsca na nogi dziecka przy jeździe tyłem. Na tej podstawie mogą Państwo określić, jak względem konkurentów wypada ten model.

Jane Ikonic opinie

Fotelik Jane Ikonic to model, który w zdecydowanej większości bazuje na swoim poprzedniku foteliku Jane Gravity. W stosunku do Gravity zmieniony został materiał tapicerki. Podczas testów Gravity wykryto w materiale zwiększoną zawartość substancji szkodliwych za co fotel otrzymał obniżoną ocenę w stosunku do bezpieczeństwa które z kolei zostało ocenione na poziomie 3*. Do czasu opublikowania testów fotel cieszył się sporym zainteresowaniem. Pozwala nam to przypuszczać, że fotelik Ikonic jako poprawiona wersja fotelika Gravity również będzie się cieszysz pochlebnymi opiniami na swój temat. 


Kolorystyka

Jane-Ikonic-i-Size-kolor-Jet-Black-T34 Jane-Ikonic-i-Size-kolor-Magic-Land-T64
Kolor: Jet Black T34 Kolor: Magic Land T64
Jane-Ikonic-i-Size-kolor-Red-Being-T57 Jane-Ikonic-i-Size-kolor-Sailor-T31
Kolor: Red Being T57 Kolor: Sailor T31
Jane-Ikonic-i-Size-kolor-Tech-Mouse-T60
Kolor: Tech Mouse T60

Zdjęcia "live" fotelika

Jane Ikonic fotelik obrotowy Jane Ikonic Red
Jane Ikonic GreyZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Jane Ikonic fotelik obrotowy z normą i-Size
 • Cena: 1 699,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Jane Ikonic to najnowszy fotelik obrotowy marki Jane homologowany zgodnie z normą i-Size (R129).  Tyłem do 105cm i przodem dla dzieci od. 15 miesiąca. Montaż przy pomocy ISOFIX.
Path: > > Jane Ikonic fotelik obrotowy z normą i-Size

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK