Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


NADO O3 LITE fotelik obrotowy z normą i-Size Powiększ do pełnego rozmiaru

NADO O3 LITE fotelik obrotowy z normą i-Size

NADO O3 LITE fotelik samochodowy z funkcją obrotu w  zakresie 360 stopni. Zgodny z normą i-Size. Posiada opcję ustawienia tyłem do kierunku jazdy do 105cm. Doskonały wybór w rozsądnej cenie!

Więcej szczegółów

Nado O3 Lite

Fotelik obrotowy z norma i-Size do 105cm tyłem do kierunku jazdy

Be cool Nado O3 fotelik obrotowy 0-18kg opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

Logo Be CoolBe Cool to młoda marka zaangażowana w produkcję artykułów dziecięcych, gwarantująca równowagę pomiędzy jakością wykonania i ceną. Styl Be Cool to produkty nowoczesne i proste w użytkowaniu, idealne dla aktywnych rodziców, którzy chcą jak najlepiej dla swoich dzieci. Aktualizowana i rozszerzana co roku oferta marka Be Cool gwarantuje szeroki wachlarz wysokiej jakości produktów będącymi zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami mody. 

NADO-O3-Lite-razem

Fotelik samochodowy Nado O3 LITE to najnowsza odsłona fotelika Be Cool Nado O3. 
Proponowany wariant tego modelu  to udoskonalona konstrukcja względem poprzednika. Fotelik posiada większy zakres przechylenia do pozycji spoczynkowej w stosunku do poprzedniej wersji. Wariant O3 + LITE w stosunku do równoczenie debiutującego modelu Nado O3 + PLUS nie posiada wbudowanego w podstawę fotelika wyświetlacza LCD. O poprawnym montażu w samochodzie informują nas tutaj mechaniczne indykatory.

Fotelik Nado O3 LITE jest modelem zgodny z homologacja i-Size. Taka informacja mówi nam o tym, że model ten montujemy w samochodzie tylko i wyłącznie za pomocą systemu ISOFIX + noga wypierająca. Jest on dedykowany dla dzieci od 45 do 105cm. Maluchy do 15 miesiąca musimy wozić tyłem do kierunku jazdy, później to już nasz wybór. Mamy tutaj możliwość przewożenia dziecka aż do samego końca tyłem, czyli do 105cm tyłem. Alternatywnie, dzieci z skończonym wiekiem 15 miesięcy możemy przewozić przodem. Zalecamy jednak, by do końca jeździć tyłem dla większego bezpieczeństwa. Fotelik posiada również limit wagowy wynoszący 18kg. 

NADO-O3-Lite

Wygodna funkcja obrotu o 360 stopni w NADO O3 LITE ułatwia nam codzienne wkładanie i wyciąganie dziecka z fotelika oraz pozwala na pewniejsze dociągnięcie szelek wewnętrznych fotelika - ciągniemy je zawsze do siebie, nigdy do boku. Zastosowanie dodatkowego systemy ochrony bocznej SPS - Side Protection System pozytywnie wpływa na wzrost bezpieczeństwa dziecka podczas zderzenia bocznego. Płynnie regulowany na wysokość zagłówek wraz z wewnętrznymi szelkami pozwala na dokładne dostosowanie ich wysokości do wzrostu przewożonego dziecka. Dodatkowa wkładka dla niemowlaków zapewnia dobrą pozycję dla tak malutkiego dziecka. 

Fotelik jest w pełni zgodny z normą i-Size - jest przeznaczony dla dzieci o wzroście 45-105cm i maluchy do 15 miesiąca należy w tym foteliku wozić tyłem do kierunku jazdy. Posiada testy zderzeniowe zgodne tą normą: uderzenie w tył, bok i przód pojazdu.

Cechy fotelika:

 • od urodzenia do ok. 4 lat - dla dzieci od 45 do 105cm
 • osłony boczne Side Protection System (SPS) 
 • kilkustopniowa regulacja wysokości zagłówka
 • wyposażony w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
 • montaż w samochodzie przy pomocy mocowanie ISOFIX
 • system obrotu fotelika w zakresie o 360 stopni
 • regulowana na długość noga stabilizująca fotel w pojeździe
 • wyświetlacz LCD z elektronicznym systemem kontroli poprawności montażu
 • miękka, przyjazna dla dziecka tapicerka
 • zgodny z homologacją i-Size
 • dla maluszków dodatkowa wkładka w celu poprawy pozycji w foteliku
 • doskonała, w dużym zakresie regulacja pozycji odchylenia - nigdy więcej opadającej główki!


NADO-O3-Lite-bokiem

Testy zderzeniowe I-SIZE oraz ADAC

Fotelik Nado O3 LITE posiada homologację zgodną z normą i-Size. Taka informacja zapewnia nas o wysokim poziomie bezpieczeństwa tego modelu. Jest tak, gdyż w ramach tej normy przeprowadza się kompleksową serię testów zderzeniowych: czołowych, bocznych i w tył pojazdu. Dodatkowym atutem jest fakt, że testy przeprowadzane są przy wykorzystaniu takiej samej aparatury testowej, na jakiej bada fotele ośrodek ADAC. Jeżeli model ten zdobędzie serca naszych zachodnich sąsiadów to w ten czas jest szansa, że będzie on badany w ADAC. Na chwilę obecną ten model nie przechodził tego typu badań. 

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Można na nim odnaleźć specjalne porównania poszczególnych modeli fotelików obrotowych w kilku parametrach: bezpieczeństwa, zakresu odchylenia fotelików do pozycji spoczynkowej oraz ilości miejsca na nogi dziecka przy jeździe tyłem. Na tej podstawie mogą Państwo określić, jak względem konkurentów wypada ten model.

Nado O3 LITE opinie

Foteli Nado O3 LITE to model, który w zdecydowanej mierze bazuje na jego poprzedniej wersji Be Cool Nado O3 i jest bliźniaczą wersją fotelika NADO O3 + PLUS, która nie posiada w stosunku do tego modelu wyświetlacza LCD, na którym wyświetlają nam się komunikaty poprawnego montażu w samochodzie. W tym modelu o poprawności zapięcia w samochodzie informują nas mechaniczne indykatory. Pozwala nam domniemywać, że będzie on miał równie dobre opinie, jak poprzenie wersje.Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :NADO O3 LITE fotelik obrotowy z normą i-Size
 • Cena: 0,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: NADO O3 LITE  fotelik samochodowy z funkcją obrotu w  zakresie 360 stopni. Zgodny z normą i-Size. Posiada opcję ustawienia tyłem do kierunku jazdy do 105cm. Doskonały wybór w rozsądnej cenie!
Path: > > NADO O3 LITE fotelik obrotowy z normą i-Size

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK