Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Concord Air i-Size fotelik dla dzieci od urodzenia do 75cm z normą i-Size Powiększ do pełnego rozmiaru

Concord Air i-Size fotelik dla dzieci od urodzenia do 75cm z normą i-Size

Concord Air i-Size fotelik dla dzieci od urodzenie do ok. 18 miesiąca zgodny z normą i-Size( do max. 75cm wzrostu). Pełną zgodność z normą i-Size uzyskał na dedykowanej dla tego modelu bazie Air i-Size( do dokupienia osobno). Posiada również opcję zamontowania w samochodzie pasem samochodowym.

Więcej szczegółów

Concord Air i-Size

fotelik z normą i-Size dla dzieci od urodzenia, aż do osiągnięcia wzrostu 75cm


ConcordConcord już od ponad 35 lat pomaga dorosłym i dzieciom w ich codziennym życiu. Specjalizacją firmy są wysokiej jakości foteliki dziecięce, do produkcji których wykorzystuje się najnowsze technologie z dzieciny bezpieczeństwa.
Od 2006 r firma Concord zaczęła wprowadzać do swojej oferty również inne produkty dziecięce. Doświadczenie zdobyte podczas projektowania fotelików samochodowych przenoszone jest również na nowe produkty. 
Firma tworzy swoje produkty z pasją i entuzjazmem dla innowacji. Pracownicy wciąż wpadają na nowe, zaskakujące pomysły. Dbają oni aby produkty Concord były dopasowane do potrzeb klientów i odciążały ich z części codziennych obowiązków. Wysoka jakoś produktów sprawia, że używanie ich jest prawdziwą przyjemnością.

Concord-Air-i-Size-razem

Concord Air i-Size fotelik samochodowy dla maluszków od urodzenia do wzrostu dziecka ok. 75cm zgodny z normą i-Size( bądź do przekroczenia przez dziecko wagi 13kg). 
Air i-Size jako najnowsza propozycja fotelika "łupiny" tego producenta to dobrze przemyślana konstrukcja. Głęboka, dobrze okalająca malucha skorupa fotelika zapewnia należytą ochronę już od pierwszych dni dziecka naszej pociechy. Aby poprawić pozycję noworodka, znajdziemy w środku odpowiednio wyprofilowaną wkładkę, która zapewnia dobre ułożenie dziecka wewnątrz fotelika oraz dodatkowo przytrzymuje maluszka na boki. Jest ona wypełniona wysokiej jakościowo pianką i wraz z wzrostem dziecka należy ją wyciągnąć.
Concord Air i-Size jest wyposażony w trzypunktowe, wewnętrzne szelki, którymi należy zapiąć dziecko. Wysokie ustawienie klamry spinającej ułatwia codzienne wkładanie i wyciąganie malucha z fotelika oraz zapewnia prawidłowy przebieg pasów. Są one regulowane w kilku położeniach wysokości, wraz z wbudowanym wewnątrz zagłówkiem, który dodatkowo chroni głowe dziecka.
Pełną zgodność z normą i-Size otrzymał komplet: fotelik Concord Air i-Size zamontowany na bazie ISOFIX - baza do dokupienia osobno. Nie oznacza to jednak, że nie możemy w samochodzie zamontować tego fotelika przy pomocy pasów bezpieczeństwa - tutaj mamy taką możliwość.
Zgodność z normą i-Size to także informacja, że fotelik pozytywnie zaliczył testy zderzeniowe, które przeprowadza się na etapie nadania homologacji. Daje nam to pewne pojęcie na temat bezpieczeństwa tego modelu.
Wbudowane w fotelik adaptery pozwalaną na montaż fotelika na stelażu oferowanych przez producenta wózków.

Concord-Air-i-Size-fotel-baza-bokiem

Główne cechy fotelika:

 • zgodny z homologacją R129, czyli i-Size - wysoki poziom bezpieczeństwa
 • pełną zgodność z tą normą otrzymał podczas montażu na bazie ISOFIX( baza sprzedawana osobno)
 • można zamontować go w samochodzie przy pomocy trzypunktowych pasów bezpieczeństwa pojazdu
 • dla dzieci od urodzenia do ok. 18 miesiąca( do max. 75cm lub 13kg)
 • wkładka dla noworodków zapewniająca poprawną pozycję malucha
 • wbudowane, wygodne w obsłudze 3-punktowe szelki bezpieczeństwa
 • regulowana wysokość szelek wraz z zagłówkiem fotelika
 • duża, solidna, składana budka przeciwsłoneczna
 • oddychająca tapicerka, idealna na każdą porę roku
 • możliwość zamontowania na dostępnych stelażach wózków producenta


Concord-Air-i-Size-baza

Concord Air i-Size i testy ADAC

W dniu swojej premiery fotelik Concord Air i-Size nie przechodził żadnych dodatkowych testów przeprowadzanych przez niezależne ośrodki testowe tj. ADAC, OAMTC itd. Obecnie, jego jedynym gwarantem bezpieczeństwa jest zgodność z normą i-Size. Znając zasady testowania fotelików, które spełniły wymagania tej homologacji, możemy śmiało powiedzieć, że jest to bezpieczny fotelik. Najbliższą okazją testowania tego modelu w ADAC jest maj 2019.

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Concord Air i-Size opinie

Nowość 2018 - takie hasło informuje nas, że ten model to świeżynka na naszym rynku. Z tego powodu znalezienie opinii na jego temat może być utrudnione. Wraz z czasem, powinni Państwo mieć większą łatwość w znalezieniu recenzji użytkowników. Gorąco też zachęcamy Państwa do pisania własnych przemyśleń na temat posiadanych fotelików. Może to ułatwić innej osobie decyzję zakupu.

 • Nazwa :Concord Air i-Size fotelik dla dzieci od urodzenia do 75cm z normą i-Size
 • Cena: 0,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Concord Air i-Size fotelik dla dzieci od urodzenie do ok. 18 miesiąca zgodny z normą i-Size( do max. 75cm wzrostu). Pełną zgodność z normą i-Size uzyskał na dedykowanej dla tego modelu bazie Air i-Size( do dokupienia osobno). Posiada również opcję zamontowania w samochodzie pasem samochodowym.
Path: > > Concord Air i-Size fotelik dla dzieci od urodzenia do 75cm z normą i-Size

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK