Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


BeSafe iZi Plus X1 SIP+ fotelik samochodowy RWF tyłem do jazdy 0-25 kg Powiększ do pełnego rozmiaru

BeSafe iZi Plus X1 SIP+ fotelik samochodowy RWF tyłem do jazdy 0-25 kg

Fotelik BeSafe Izi Plus X1 fotelik RWF tyłem do kierunku jazdy, przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca do 5 roku życia, to poprawiona wersja dostępnego wcześniej fotelika. Wyposażony w dodatkowy system ochrony przed zderzeniem bocznym SIP+. Fotelik z szwedzkim PLUS TEST-em.

Więcej szczegółów

8083

Cena: 1 999,00 zł


BeSafe Izi Plus X1

fotelik samochodowy RWF 0-25 kg

axkid rekid fotelik rwf 9-25kg opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


BeSafeHTS BeSafe AS to norweska firma, z główną siedzibą w Krøderen. BeSafe jest wiodącą firmą jeśli chodzi o rozwój i produkcję wysokiej jakości fotelików samochodowych i innych produktów zapewniających bezpieczeństwo na drodze.
Rozwój jest skoncentrowany na bezpieczeństwie dzieci, tak aby żadne dziecko nie ucierpiało podczas wypadków drogowych.
Produkty BeSafe charakteryzują się innowacyjnością i wieloma funkcjami poprawiającymi bezpieczeństwo. Są to produkty wysokiej jakości, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa.
Firma BeSafe współpracuje z instytutami badawczymi, organizacjami promującymi bezpieczeństwo na drodze oraz instytucjami medycznymi, dzięki czemu wciąż się rozwija i wprowadza najnowsze technologie do swoich produktów.
BeSafe zapewnia dystrybucję swoich produktów w 40 krajach na całym świecie.    

        BeSafe Izi Plus X1

Fotelik iZi Plus X1 to klasyczny fotel RWF montowany tyłem do kierunku jazdy. Przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca do ok. 5 roku życia. Maksymalna dopuszczalna waga dziecka wynosi 25 kg. Dzięki swoim gabarytom umożliwia bardzo długie przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy a więc w najbardziej bezpieczny sposób.

Dzięki zastosowaniu kilku systemów montażu fotel po zainstalowaniu w samochodzie jest bardzo stabilny. Wykorzystujemy przede wszystkim 3-punktowy pas samochodowy który przeprowadzamy przez podstawę fotela, do tego dochodzi zaparcie nogi stabilizującej o podłogę w samochodzie oraz zakotwiczenie dodatkowych pasów montażowych. Ostatnim elementem który przytrzymuje konstrukcję fotelika jest ramka anty-rotacyjna którą wypieramy o oparcie tylnej kanapy. Jak widać taki montaż jest bardzo solidny dzięki temu fotel po zamontowaniu praktycznie nie drgnie. 

Fotelik Izi Plus X1 posiada 3-stopniową regulację kąta położenia dzięki czemu można dopasować odpowiedni kąt w stosunku do wieku dziecka. Na początek zalecane jest bardziej pochylone ustawienie lecz z czasem gdy dziecko ustabilizuje swój kręgosłup powinniśmy ustawiać fotelik bardziej pionowo. Tak aby siła działająca podczas uderzenia w jak największym stopniu, przy jak największej powierzchni wgniatała dziecko w oparcie. Kolejną regulacją zmieniającą się podczas użytkowania jest wysokość zagłówka która jest zintegrowana z 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa. Tu z kolei musimy zwrócić uwagę na prawidłowe dopasowanie wysokości pasów do wzrostu. Najbardziej optymalnym ustawieniem jest takie gdy pasy wychodzą na wysokości ramion dziecka lub są minimalnie poniżej tej linii. Kategorycznym błędem jest ustawienie pasów powyżej barków wtedy nie spełniają one swojej funkcji. 

W stosunku do poprzedniej wersji modelu Izi Plus zmieniono wkładkę dla mniejszych dzieci dzięki temu fotelik lepiej jest dopasowany pod potrzeby młodszych użytkowników oraz dodano dodatkowe zabezpieczenie boczne SIP+ -  znane już z innych modeli fotelików BeSafe.
BeSafe Izi Plus X1 fotelik RWF

 
Główne cechy:

 • Fotelik przeznaczony dla dzieci od 0 do 25 kg, od około 6 miesiąca do 5 roku życia.
 • Montaż tyłem do kierunku jazdy za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego, nogi stabilizującej, dodatkowych pasów kotwiczących oraz ramki anty-rotacyjnej
 • 3-stopniowa regulacja kąta położenia siedziska
 • Regulowana ilość miejsca na nogi dziecka
 • System SIP+, czyli dodatkowa ochrona przed uderzeniami bocznymi
 • Nowszy, prostszy system mocowania osłony bocznej SIP+
 • Regulowana rama antyrotacyjna stabilizuje fotelik po zamontowaniu w samochodzie
 • Inteligentna pianka wewnątrz pozwala na wygodne dopasowanie, optymalną pozycję siedzącą, stabilność kątową i boczną 
 • Prosty sposób regulacji zagłówka zintegrowanych z 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa
 • Pasy bezpieczeństwa posiadają magnesy dla łatwiejszego wkładania dziecka
 • Nowa, ulepszona wkładka dla najmniejszych dzieci
 • Izi Plus X1 przeszedł wymagający Test Plus
 • Homologowany w wersji ECE R44-04

BeSafe-iZi-Plus-X1-Lifestyle

BeSafe iZi Plus X1 testy zderzeniowe ADAC i TEST PLUS

TEST PLUSProducent chwali się, że fotelik przeszedł pozytywnie testy przeprowadzane przez szwedzki ośrodek testowy VTI. Plus Test to badania przeprowadzane przy prędkości 56km/h. W trakcie crash testu bada się między innymi siły działające na odcinek szyjny kręgosłupa, który jest najbardziej narażony na uszkodzenia w czasie zderzenia czołowego. Pozytywny wynik to potwierdzenie najwyższej klasy bezpieczeństwa.
Fotelik nie przechodził dodatkowych testów zderzeniowych przeprowadzanych przez niemiecki ośrodek ADAC. Zapewne przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, iż foteliki RWF montowane pasami samochodowymi nie są tak popularne na rynku niemieckim, a jest to jeden z głównych parametrów, jakie bierze ośrodek wybierając foteliki do testów.

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Dlaczego zalecane jest stosowanie fotelika montowanego tyłem do kierunku jazdy najdłużej jak to tylko możliwe?

Głowa małych dzieci jest nieproporcjonalnie ciężka, a kręgosłup nie do końca rozwinięty, dlatego trzeba zwrócić szczególną uwagę na ich bezpieczeństwo. Podczas zderzenia, gdy fotelik zamontowany jest przodem do kierunku jazdy, głowa dziecka wyrzucana jest gwałtownie do przodu, skutkując mocnym szarpnięciem szyi co może prowadzić do uszkodzeń kręgosłupa.
Przy zastosowaniu fotelika montowanego tyłem do kierunku jazdy skorupa fotelika działa jak tarcza ochronna absorbująca wszystkie siły.
Testy zderzeniowe pokazują, że obciążenie szyi jest 5 razy niższe przy zastosowaniu fotelika montowanego tyłem do kierunku jazdy niż w przypadku fotelika skierowanego przodem, dlatego w czasie zderzenia główka Twojego dziecka nie zostanie gwałtownie wyrzucona do przodu, a co za tym idzie zmniejsza się ryzyko uszkodzenia kręgosłupa. Dziecko chronione jest również przed uderzeniem o siedzenie przednie oraz przed przedmiotami dostającymi się do samochodu podczas zderzenia.

BeSafe iZi PLUS X1 SIP+ opinie

BeSafe iZi Plus X1 to kolejna wersja jednego z popularniejszych modeli RWF na naszym rynku. Jako, iż jest to ewolucja fotelika, a nie zupełna rewolucja, możemy śmiało polegać również na opiniach dotyczących poprzedniej wersji. Przeszukując meandry internetu natrafimy w głównej mierze na pozytywne oceny. Fotelik jest chwalony za możliwość odchylenia do spania oraz na sporą ilość miejsca na nogi, jaką możemy wytworzyć dla dziecka w samochodzie.

Dostępna kolorystyka

BeSafe-iZi-Plus-X1-Czarny-Cab BeSafe-iZi-Plus-X1-Czarny-Melange
Kolor: Czarny Cab Kolor: Czarny Melange
BeSafe-iZi-Plus-X1-Metaliczny-Melange BeSafe-iZi-Plus-X1-Samochodowa-Harmonia
Kolor: Metaliczy Melange Kolor: Samochodowa Harmonia
BeSafe-iZi-Plus-X1-Zachód-Słońca
Kolor: Zachód SłońcaZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :BeSafe iZi Plus X1 SIP+ fotelik samochodowy RWF tyłem do jazdy 0-25 kg
 • Cena: 1 999,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Fotelik BeSafe Izi Plus X1 fotelik RWF tyłem do kierunku jazdy, przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca do 5 roku życia, to poprawiona wersja dostępnego wcześniej fotelika. Wyposażony w dodatkowy system ochrony przed zderzeniem bocznym SIP+. Fotelik z szwedzkim PLUS TEST-em.
Path: > > BeSafe iZi Plus X1 SIP+ fotelik samochodowy RWF tyłem do jazdy 0-25 kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK