Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


BeSafe iZi Kid X4 i-Size fotelik tyłem do kierunku jazdy Powiększ do pełnego rozmiaru

BeSafe iZi Kid X4 i-Size fotelik tyłem do kierunku jazdy

BeSafe iZi Kid X4 i-Size fotelik samochodowy zgodny z normą i-Size. Tyłem do kierunku jazdy od ok. 6 miesiąca do ok. 4 lat. Montowany przy pomocy mocowań ISOFIX. Zaliczony TEST PLUS.

Więcej szczegółów

BeSafe iZi Kid X4 i-Size

fotelik samochodowy dla dzieci od 61 do 105cm zgodny z normą i-Size


BeSafeHTS BeSafe AS to norweska firma, z główną siedzibą w Krøderen. BeSafe jest wiodącą firmą jeśli chodzi o rozwój i produkcję wysokiej jakości fotelików samochodowych i innych produktów zapewniających bezpieczeństwo na drodze.
Rozwój jest skoncentrowany na bezpieczeństwie dzieci, tak aby żadne dziecko nie ucierpiało podczas wypadków drogowych.
Produkty BeSafe charakteryzują się innowacyjnością i wieloma funkcjami poprawiającymi bezpieczeństwo. Są to produkty wysokiej jakości, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa.
Firma BeSafe współpracuje z instytutami badawczymi, organizacjami promującymi bezpieczeństwo na drodze oraz instytucjami medycznymi, dzięki czemu wciąż się rozwija i wprowadza najnowsze technologie do swoich produktów.
BeSafe zapewnia dystrybucję swoich produktów w 40 krajach na całym świecie.              

BeSafe iZi Kid X4 i-Size to najnowsza wersja jednego z najbezpieczniejszych fotelików dostępnych na rynku. 
Dedykowany dla dzieci od ok. 6 miesiąca do ok. 4 lat( dla maluchów o wzroście w zakresu 61 do 105cm). Fotelik w całym okresie użytkowania przystosowany do jazdy tyłem do kierunku podróżowania - fotelik RWF. 

Montaż w samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX wraz z nogą wypierającą jako trzeci punkt podparcia. Dodatkową stabilizację oraz wzrost bezpieczeństwa zapewnia regulowana rama antyrotacyjna. 

Siedzisko posiada na wyposażeniu dodatkową wkładkę dla mniejszych dzieci, którą należy wyciągnąć, gdy dziecko podrośnie. Głęboki, dobrze okalający głowę zagłówek doskonale ochrania głowę dziecka w momencie zderzenia bocznego. Jest on regulowany na wysokość - regulacja odbywa się jedną ręką. Wraz z zmianą jego ustawienia, zmienia się również położenie wewnętrznych, 5-punktowych szelek. Zaszyte w materiale, sprytnie ulokowane magnesy przytrzymują klamry szelek, dzięki czemu wkładanie i wyciąganie malucha do fotela jest niezwykle proste. 

Nowością w BeSafe iZi Kid X4 i-Size jest system SIP+, czyli dodatkowy element wykonany z materiału energochłonnego, który ma za zadanie przyjąć największą wypadkową siłę zderzenia bocznego. Montujemy go w samochodzie zawsze od strony drzwi. 
Na wzrost komfortu podróżowania wpływa kilkustopniowy zakres regulacji wychylenia siedziska. Jest to jeden z lepiej wychylających się modeli dostępnych na rynku. Skorupa fotelika posiada w dolnej swej części otwory wentylacyjne. To i oddychająca tapicerka pozwala cieszyć się beztroską jazdą w upalne dni.

Główne cechy fotelika BeSafe iZi Kid X4 i-Size

 • Zgodny z normą i-Size
 • Zatwierdzony do przewożenia dzieci od 61 do 105cm( lub max.18kg)
 • Fotelik tylko tyłem do kierunku jazdy - RWF
 • Intuicyjnie prosty montaż z systemem ISOFIX + noga wypierająca
 • Kilkustopniowa regulacja odchylenia siedziska
 • Prosta obsługa regulacji wysokości zagłówka
 • Skorupa wykonana z wysokoenergochłonnej pianki EPS
 • Wbudowane magnesy przytrzymujące klamry wewnętrznych szelek - łatwe wkładanie i wyciąganie dziecka
 • NOWOŚĆ - wyposażony w system SIP+ , czyli dodatkowa ochrona przed zderzeniem bocznym
 • Dźwiękowy i wizualny indykator na konsolecie nogi wypierającej
 • Regulowana na długość rama antyrotacyjna


BeSafe iZi Kid X4 i testy ADAC

BeSafe iZi Kid X4 i-Size jest modelem, który mocno bazuje na poprzednio dostępnej wersji - BeSafe iZi Kid X2. Poprzednik to jeden z najbezpieczniejszych fotelików na rynku - otrzymał 5 w ADAC za bezpieczeństwo i ma zaliczony TEST PLUS. Wiedząc, że Kid X4 i-Size jest mocno bazujący na jego konstrukcji, możemy domniemywać, że gdy będzie on testowany w ADAC, a zapewne prędzej, czy później to nastąpi to otrzyma tam równie wysokie noty. Fotelik w dniu uruchomienia sprzedaży powinien mieć zaliczony szwedzki Plus Test. 
Zanim to nastąpi, gwarantem bezpieczeństwa jest pełna zgodność z normą i-Size, w ramach testuje się foteliki w każdym rodzaju zderzeń: czołowym, bocznym i w tył pojazdu.  

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

BeSafe iZi Kid X4 i-Size opinie

Brak opini to coś co spotka wszystkich Państwa, którzy będą chcieli znaleźć jakichkolwiek informacji na jego temat. Jest tak, ze względu na fakt, ze model ten  w dniu pierwszej prezentacji( wrzesień 2018) nie trafił jeszcze do sprzedaży. Sytuacja się zmieni, gdy model ten będzie z opcją zakupu. Bazując na opiniach o modelu Kid X2, jesteśmy przekonani, że nikt z Państwa nie będzie żałował swojego wyboru.Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :BeSafe iZi Kid X4 i-Size fotelik tyłem do kierunku jazdy
 • Cena: 0,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: BeSafe iZi Kid X4 i-Size fotelik samochodowy zgodny z normą i-Size. Tyłem do kierunku jazdy od ok. 6 miesiąca do ok. 4 lat. Montowany przy pomocy mocowań ISOFIX. Zaliczony TEST PLUS.
Path: > > BeSafe iZi Kid X4 i-Size fotelik tyłem do kierunku jazdy

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK