Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Peg Perego Primo Viaggio i-Size fotelik dla dzieci od urodzenia do 75cm z normą i-Size Powiększ do pełnego rozmiaru

Peg Perego Primo Viaggio i-Size fotelik dla dzieci od urodzenia do 75cm z normą i-Size

Peg Perego Prima Viaggio i-Size zgodny z najnowszą europejską normą dotyczącą przewożenia dzieci w samochodach - normą i-Size. Dla dzieci od urodzenia to ok. 75cm wzrostu( lub do max. 13kg). Pełną zgodność z tą regulacją otrzymał na bazie ISOFIX. Pasuje do wózków tego producenta.

Więcej szczegółów

Peg Perego Prima Viaggio i-Size

fotelik samochodowy zgodny z normą i-Size dla dzieci od urodzenia do ok. 75cm( max 13kg)


Peg PeregoPeg Perego istnieje na rynku już ponad sześćdziesiąt lat. Jest to włoski koncernt, który zajmuje się m. in. produkcją wózków dziecięcych, fotelików samochodowych, krzesełek do karmienia, zabawek dla dzieci. Peg Perego cieszy się ogromny uznaniem wśród rodziców, gdyż priorytetem firmy jest troska o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci. Pracownicy Peg Perego bardzo dokładnie projektują i budują każdy element swoich produktów, by mogły one spełniać wszystkie normy. Produkty Peg Perego znane i sprzedawane są na całym świecie, a ich produkcję prowadzi się w trzech fabrykach na terenie Włoch, Kanady i USA. Peg-Perego charakteryzuje wysoka jakość i niebanalny oraz nowoczesny styl.

Peg-Perego-Prima-Viaggio-i-Size

Peg Perego Prima Viaggio i-Size pierwszy fotelik tego producenta w pełni zgodny z nadrzędną normą dotyczącą przewożenia dzieci w samochodzie - normą i-Size. 

Dostosowany do przewożenia dzieci od urodzenia do ok. 75cm wzrostu lub do limitu wagowego 13kg. Pełną zgodność z normą i-Size otrzymał w komplecie z bazą Peg Perego Base i-Size montowanej na ISOFIX( do dokupienia osobno). Fotelik można zmontować w samochodzie przy pomocy 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. 

Peg Perego Prima Viaggio i-Size
jest wyposażony w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, w które zapinamy dziecko przed podróżą. Dla poprawy pozycji noworodków zastosowano wyjmowaną wkładkę spod plecków malucha. Miękki zagłówek okala głowę dziecka, dodatkowo wpływając na jeszcze lepsze jej ułożenie. Wraz z wzrostem dziecka, szelki należy przełożyć w coraz to wyżej ułożone otwory skorupy. 

Wygodna, ergonomiczna rączka fotelika świetnie leży w dłoni. Niska waga fotelika pomaga w przenoszeniu dziecka. Rozkładana budka posiada wbudowane filtry przeciwsłoneczne UV+50 oraz jest w kolorze fotelika. 

Peg-Pereg-Prima-Viaggio-i-Size

Główne cechy fotelika

 • Pełna zgodność z normą i-Size w momencie zapięcia na bazie Peg Perego Base i-Size( do dokupienia osobno)
 • Dodatkowy montaż w samochodzie za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa
 • Fotelik dla dzieci od urodzenia do ok. 75cm wzrostu( lub do max. 13kg)
 • Tyłem do kierunku jazdy
 • Wyposażony w ergonomiczną wkładkę dla niemowlaków
 • Wewnętrzny zagłówek dodatkowo okalający głowę dziecka
 • 3-punktowe szelki bezpieczeństwa z przyjemnymi w dotyku otulinami
 • Regulowany daszek pod kolor tapicerki z filtrem przeciwsłonecznym UV+50
 • Oddychająca tapicerka, którą można zdjąć do prania
 • Można go zamontować na wózkach Peg Perego


Peg Perego Prima Viaggio i-Size i testy ADAC

Fotelik samochodowy Peg Prego Prima Viaggio i-Size jest zgodny z normą i-Size. Jest to cenna informacja, która pozwala nam być pewnym, że jest to fotelik bezpieczny. W ramach uzyskania tej homologacji, fotelik musiał zostać przebadany w ośrodku homologacyjnym w każdym rodzaju spotykanych na drogach uderzeniach: czołowy, w bok oraz tył pojazdu. W dniu swojej premiery Prima Viaggio i-Size nie był badany w niezależnych ośrodkach testowych tj. ADAC, OAMTC itd.

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Peg Perego Prima Viaggio i-Size opinie

Zgodność z normą i-Size to nowość pośród fotelików tego producenta. Patrząc na fotelik Prima Viaggio i-Size nie da się ukryć, że jest on bliźniaczą konstrukcją w stosunku do modelu z homologacją ECE R-44/04. Możemy zatem śmiało posiłkować się opiniami dotyczącymi tego modelu. Wersja i-Size nie trafiła jeszcze do sprzedaży, więc opinie na jej temat są niedostępne.

 • Nazwa :Peg Perego Primo Viaggio i-Size fotelik dla dzieci od urodzenia do 75cm z normą i-Size
 • Cena: 0,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Peg Perego Prima Viaggio i-Size zgodny z najnowszą europejską normą dotyczącą przewożenia dzieci w samochodach - normą i-Size. Dla dzieci od urodzenia to ok. 75cm wzrostu( lub do max. 13kg). Pełną zgodność z tą regulacją otrzymał na bazie ISOFIX. Pasuje do wózków tego producenta.
Path: > > Peg Perego Primo Viaggio i-Size fotelik dla dzieci od urodzenia do 75cm z normą i-Size

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK