Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Peg Perego Ypsi wózek głęboko-spacerowy 2w1 z przekładanym siedziskiem Powiększ do pełnego rozmiaru

Peg Perego Ypsi wózek głęboko-spacerowy 2w1 z przekładanym siedziskiem

Peg Perego Ypsi wózek głęboko-spacerowy. Lekka, aluminiowa rama, duże gumowe koła, przestrzenna gondola oraz przekładane siedzisko spacerowe. Idealny do miasta i do jazdy na łonie natury.

Więcej szczegółów

Peg Perego Ypsi

najnowszy wózek głęboko-spacerowy 


Peg PeregoPeg Perego istnieje na rynku już ponad sześćdziesiąt lat. Jest to włoski koncernt, który zajmuje się m. in. produkcją wózków dziecięcych, fotelików samochodowych, krzesełek do karmienia, zabawek dla dzieci. Peg Perego cieszy się ogromny uznaniem wśród rodziców, gdyż priorytetem firmy jest troska o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci. Pracownicy Peg Perego bardzo dokładnie projektują i budują każdy element swoich produktów, by mogły one spełniać wszystkie normy. Produkty Peg Perego znane i sprzedawane są na całym świecie, a ich produkcję prowadzi się w trzech fabrykach na terenie Włoch, Kanady i USA. Peg-Perego charakteryzuje wysoka jakość i niebanalny oraz nowoczesny styl.

Peg-Perego-Ypsi-zdjęcie-razem

Peg Perego Ypsi wózek głęboko-spacerowy - idealna propozycja zarówno do miasta, jak i do spacerówka na łonie natury.
Model ten czerpie pełnymi garściami z obecnie dostępnych modeli lecz posiada kilka swoich, niepowtarzalnych cech. 
Jego wyróżnikiem jest wymienność siedziska. Wózek posiada jedną główną ramkę, na której w zależności od potrzeby montujemy usztywnienie gondoli, lub siedzisko spacerowe. Pozwana nam to zaoszczędzić miejsce do przechowywania nieużywanego siedziska w domu.

Jest to przykład lekkiej ramy wózka z czterema gumowymi kołami, które nie tylko świetnie tłumią nierówności w czasie spaceru, ale też są niezwykle odporne na ścieranie. Brak dętki w kole oznacza brak problemów z przebitą dętką. Wszystkie 4 koła są amortyzowane, przednie skrętne w zakresie 360 stopni z opcją zablokowania do jazdy na wprost. Wygodny hamulec postojowy blokujący tylne koła stelaża. Niewielkie wymiary po złożeniu oraz intuicyjnie prosty, obsługiwany jedną ręką mechanizm składania. Kosz stelaża jest niezwykle pojemny i jego umiejscowienie zapewnia łatwy dostęp, niezależnie od zamontowanym na ramie siedzisku.

Peg-Perego-Ypsi-Gondola

Gondola wózka Peg Perego Ypsi to klasa sama w sobie. Jej wysokie ścianki doskonale chronią dziecko przed zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi. Zastosowany materac wykonany z wysokoelastycznej pianki gwarantuje odpowiednią sztywność, wymaganą dla tak malutkiego dziecka. Symetryczny kształt i odpowiednia wielkość gwarantują komfortowe warunki dziecku. Wygodny, ergonomiczny uchwyt na środku budki umożliwia szybkie i wygodne przenoszenie dziecka. Wypinana z stelaża przy pomocy dwóch umiejscowionych w odpowiednim miejscu przycisków. 

Peg-Perego-Ypsi-Spacerówka

Siedzisko spacerowe Peg Perego Ypsi to wygodne w obsłudze i przyjazne dziecku siedzisko. Korzystając z ramki, na której jeszcze przed chwilą mieliśmy gondolkę, w kilku prostych ruchach możemy zamontować materiały, usztywnienie i budkę spacerówki. Z powodu takiej konstrukcji siedzisko jest w wersji kubełkowej. Posiadamy tutaj możliwość przechylenia całości siedziska w kilku ustawieniach, lecz wychylamy całość, a nie samo oparcie. Samą spacerówkę, możemy na stelażu wózka zamontować w dwóch kierunkach jazdy - tyłem lub przodem do rodzica. Dziecko w czasie jazdy należy zapiąć w wbudowane, regulowane na wysokość 5-punktowe szelki bezpieczeństwa. Doskonałą ochronę przed słońcem/ wiatrem zapewnia przedłużana budka, która dodatkowo posiada wbudowany filtr przeciwsłoneczny UV+50.

Peg-Perego-Ypsi-Stelaż

Główne cechy wózka

 • Sprytna konstrukcja wózka głęboko-spacerowego: jedna ramka, 2 siedziska
 • Lekki, aluminiowy stelaż
 • Małe wymiary po złożeniu - składanie wózka jedną ręką
 • 4 amortyzowane, gumowe i bezobsługowe koła
 • Przedni koła skrętne z opcją zablokowania do jazdy na wprost
 • Pojemny kosz na zakupy 
 • Wygodna, pokryta gumą rączka
 • Obszerna, z wysokimi ściankami gondola 
 • Wysokiej jakości materacyk gondoli wykonany z elastycznej pianki
 • Ergonomiczny uchwyt do przenoszenia gondoli na środku budki
 • Prosty system demontażu gondoli z stelaża wózka
 • Siedzisko spacerowe z opcją zamontowania w dwóch kierunkach jazdy
 • Spacerówka w kubełku - gwarantuje poprawną pozycję dziecka
 • Przedłużana budka spacerówki
 • 5-punktowe szelki oraz zamontowany pałąk


Peg Perego Ypsi opinie

Wózek Peg Perego Ypsi - nowość tego producenta. Nowa konstrukcja z całkowicie różniącym się rozwiązaniem w stosunku do proponowanych obecnie wózkach, mianowicie jedna ramka siedziska i dwa siedziska na niej montowane. Odmienność konstrukcji skutkuje tym, że trudno polegać na opiniach dotyczących obecnie dostępnych modelu producenta. O Ypsi jeszcze nikt nie pisał, gdyż wózek będzie dostępny sprzedaży wkrótce.

 • Nazwa :Peg Perego Ypsi wózek głęboko-spacerowy 2w1 z przekładanym siedziskiem
 • Cena: 0,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Peg Perego Ypsi wózek głęboko-spacerowy. Lekka, aluminiowa rama, duże gumowe koła, przestrzenna gondola oraz przekładane siedzisko spacerowe. Idealny do miasta i do jazdy na łonie natury.
Path: > > Peg Perego Ypsi wózek głęboko-spacerowy 2w1 z przekładanym siedziskiem

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK