Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Diono Journey 360 AX i-Size obrotowy fotelik samochodowy z normą i-Size Powiększ do pełnego rozmiaru

Diono Journey 360 AX i-Size obrotowy fotelik samochodowy z normą i-Size

Diono Journey 360 AX i-Size fotelik obrotowy zgodny z homologacją R-129, potocznie zwaną normą i-Size. Jest to model przeznaczony dla dzieci do 105cm wzrostu i wadze nieprzekraczającej 18kg. Montaż w samochodzie odbywa się przy pomocy mocowania ISOFIX. Fotelik z funkcją obrotu 360 stopni.

Więcej szczegółów

Diono Journey 360 AX i-Size

fotelik samochodowy z normą i-Size i funkcją obrotu 360 stopni

Maxi-cosi axissFix Air fotelik samochodowy obrotowy opinie recenzje testy
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

Diono-Journey-360-AX-i-Size

Diono Journey 360 AX i-Size to fotelik posiadający najnowszą europejską homologację dotyczącą przewożenia dzieci w samochodzie, czyli normą i-Size. Zgodność z tą normą informuje nas o kilku parametrach: fotelik ten jest montowany tylko i wyłącznie przy pomocy mocowania ISOFIX, do 15 miesiąca dziecko musi być w nim przewożone tyłem do kierunku jazdy oraz w ramach tej normy został on crashtestowany w każdym rodzaju występujących zderzeń - czołowym, bocznym oraz w tył pojazdu. 

Diono Journey 360 AX i-Size umożliwia przewożenie dziecka w pełnym zakresie, czy to wagowym, czy wzrostowym, w opcji tyłem do kierunku jazdy. Taka forma przewożenia jest obecnie najbezpieczniejszym wyborem i zaleca się, żeby dziecko do końca podróżowało w ten sposób. Dodatkowo, jeżeli zajdzie taka potrzeba, mamy możliwość ustawienia siedziska fotelika przodem, zgodnie z kierunkiem jazdy. Crem de la crem tego modelu to funkcja obrotu w pełnym zakresie 360 stopni. Korzystając z jednego, intuicyjnie umieszczonego przycisku, mamy opcję ustawienia siedziska bokiem, na wprost drzwi. Znacząco ułatwia to wkładanie oraz wyciąganie dziecka z samochodu oraz daje większą kontrolę nad dociąganiem 5-punktowych szelek wewnętrznych fotelika - wygodniej jest je ciągnąć do siebie, niż do boku. 

Fotel Diono Journey 360 AX i-Size to fotelik z normą i-Size, stąd też ograniczeniem w przypadku przewożonego dziecka jest wzrost. Pozwala on nam przewozić maluchy od 45 do 105cm. Dla najmniejszych, mamy dodatkowo na siedzisku wkładkę, której zadaniem jest poprawa pozycji przewożonego malucha. Gdy dziecko osiągnie odpowiednią wielkość, wkładkę należy usunąć. Maluchy do 15 miesiąca muszą być przewożone, zgodnie z normą i-Size, tyłem od kierunku jazdy, lecz zalecamy by do końca wozić dziecko tyłem dla jego bezpieczeństwa. Fotelik dostosowuje się do pasażera dzięki regulowanemu na wysokość zagłówkowi. Jego podniesienie zmienia także wysokość ułożenia wewnętrznych pasów. Zapewnia to doskonałe dostosowanie szelek do wzrostu dziecka. Zagłówek jest wykonany z materiału energochłonnego i ma wpływ na wzrost bezpieczeństwa w czasie uderzenia bocznego. 

Montaż Diono Journey 360 AX i-Size odbywa się z wykorzystaniem szyn do mocowania ISOFIX. Jako trzeci punkt podparcia zastosowano regulowaną na długość nogę wypierającą. Elementem zwiększającym stabilność zapięcia w samochodzie oraz podnoszącym bezpieczeństwo jest rama antyroatcyjna, której kształt sprawia, że fotelik ten będzie dobrze komponował się z większością pojazdów wyposażonych w ISOFIX. 

Diono-Journey-360-AX-i-Size

Główne cechy fotelika:

 • Zgodny z normą R129, czyli i-Size
 • Dla dzieci od 45 do 105cm i wagi max. 18kg
 • Możliwość przewożenia dziecka tyłem w całym okresie wzrostowym i wagowym z obowiazkiem do skończonego 15 miesiąca życia dziecka
 • Alternatywna opcja ustawienia przodem dla dzieci po 15 miesiącu
 • Dla maluszków wygodna wewnętrzna wkładka poprawiająca pozycję dziecka
 • Fotelik z opcją obrotu 360 stopni - wygodna funkcja ustawienia siedziska na wprost drzwi by łatwiej wkładać/ wyciągać dziecko i by pewniej dociągać szelki
 • Wewnętrzny zagłówek dobrze chroniący głowę podczas uderzenia bocznego
 • Regulowany na wysokość zagłówek - zmiana jego wysokości zmienia ułożeni wewnętrznych szelek
 • Dziecko zapinamy w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi nakładkami na odcinku piersiowym
 • Odchyla się do pozycji spoczynkowej, niezależnie od kierunku przewożenia
 • Montaż w samochodzie przy pomocy szyn ISOFIX z nogą wypierającą
 • Wyposażony w ramę antyrotacyjną zwiększającą stabilność i bezpieczeństwo w czasie uderzenia


Diono-Journey-360-AX-i-Size

Diono Journey 360 AX i-Size i testy ADAC

Fotelik samochodowy Diono Journey 360 AX i-Size jest fotelikiem, który wkrótce trafi do sprzedaży. Jako, że nie jest on obecnie oferowany w sprzedaży, nie posiada on żadnych dodatkowych testów zderzeniowych tj. niemiecki ADAC, czy testów w innych ośrodkach badawczych. Model ten natomiast ma zaliczoną normę europejską i-Size. Jest to pewnego rodzaju gwarant wysokiej klasy bezpieczeństwa, gdyż aby otrzymać tą homologację fotelik musi przejść szereg testów zderzeniowych: czołowych, w bok oraz tył samochodu. 

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Można na nim odnaleźć specjalne porównania poszczególnych modeli fotelików obrotowych w kilku parametrach: bezpieczeństwa, zakresu odchylenia fotelików do pozycji spoczynkowej oraz ilości miejsca na nogi dziecka przy jeździe tyłem. Na tej podstawie mogą Państwo określić, jak względem konkurentów wypada ten model.

Diono Journey 360 AX i-Size opinie

Brak sprzedaży to brak opinii. W dniu sporządzania opisu( wrzesien 2018) fotelik nie jest jeszcze dostępny z opcją kupna w naszym kraju. Taki obrót spraw powoduje, że spotkanie się z opinią dotyczącą tego modelu jest niemożliwe. Sytuacja powinna się zmienić wraz z uruchomieniem sprzedaży.Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Diono Journey 360 AX i-Size obrotowy fotelik samochodowy z normą i-Size
 • Cena: 0,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Diono Journey 360 AX i-Size fotelik obrotowy zgodny z homologacją R-129, potocznie zwaną normą i-Size. Jest to model przeznaczony dla dzieci do 105cm wzrostu i wadze nieprzekraczającej 18kg. Montaż w samochodzie odbywa się przy pomocy mocowania ISOFIX. Fotelik z funkcją obrotu 360 stopni.
Path: > > Diono Journey 360 AX i-Size obrotowy fotelik samochodowy z normą i-Size

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK