Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Nuna Norr i-Size fotelik obrotowy RWF z zaliczonym Plus Test Powiększ do pełnego rozmiaru

Nuna Norr i-Size fotelik obrotowy RWF z zaliczonym Plus Test

Nuna Norr i-Size fotelik bazujący na konstrukcji Nuna Rebl Plus i-Size z wyłączoną opcją do przewożenia dziecka przodem do kierunku jazdy. Fotelik RWF dla dzieci od 40 do 105cm. Posiada funkcję obrotu o 90 stopni w celu łatwiejszej obsługi. Zaliczony Plus Test.

Więcej szczegółów

8096

Cena: 2 099,00 zł


Nuna Norr

fotelik obrotowy tylko tyłem do kierunku jazdy z normą i-Size i zaliczonym Test Plus


Nuna rebel Plus i-size fotelik obrotowy opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

NunaPo raz pierwszy Nuna zadebiutowała w 2007 roku w Holandii podczas pokazu innowacyjnego krzesełka dziecięcego do karmienia. Udana premiera produktów Nuna zaowocowała kontynuacją obranej drogi i rozszerzenia linii produktów. Firma zaczęła ostrożnie wprowadzać swoje projekty na rynek po wcześniejszym skrupulatnym testowaniu własnych produktów. Wierna swoim holenderskim projektantom z roku na rok firma Nuna nabierała realnego znaczenia w branży dziecięcej, z czasem oferując kompletny zestaw wyprawki dla małego dziecka, cechujący się nienagannym designem. Firma Nuna dąży do tego by po przez własne produkty zaoferować rodzicom nowe, lepsze życie z własnym dzieckiem. Każdemu rodzicowi, któremu zależy na własnym dziecku, będzie po drodze z firmą Nuna, której produkty są inteligentnie wykonane, proste i funkcjonalne.

Nuna-Norr-Giff

Nuna Norr - fotelik samochodowy z funkcją obrotu z brakiem możliwości przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy. Zachowuje on funkcjonalność konstrukcji fotelik 360 stopni, czyli jest opcja ustawienia siedziska na wprost drzwi w celu ułatwienia wkładania/ wyciągania malucha do/ z samochodu. Brak możliwości przewożenia dziecka przodem do kierunku jazdy to celowy zabieg producenta. Ma on na celu pozwolić zaliczyć test zderzeniowy szwedzkiego ośrodka VTi, czyli Plus Test.

Konstrukcja Nuna Norr mocno bazuje na obecnie dostępnym modelu Nuna Rebl Plus i-Size. Jest to niemal bliźniaczy fotelik z dwoma głównymi różnicami: nie posiada opcji ustawienia przodem do kierunku jazdy* oraz ma całkowicie przemodelowany zagłówek, lepiej zabezpieczający głowę dziecka w czasie wypadku.
* Nuna Norr można obracać 360 stopni, lecz nie blokuje się on do jazdy zgodnie z kierunkiem przewożenia.

Nuna-Norr-Lifestyle

Najnowsza Nuna to fotel zgodny z homologacją i-Size. Pozwala on na przewożenie dziecka z zakresu wzrostowego od 40cm do 105cm z limitem wagowym 18,5kg. Opcja przewożenia tak małego dziecka jest możliwa, gdyż fotelik posiada dodatkową, dobrze pozycjonującą dziecko wkładkę. Wraz z wzrostem dziecka, należy z niej zrezygnować. Wkładka, jak i wewnętrzny zagłówek fotelika jest wykonana z opatentowanej pianki z opcją zapamiętania kształtu - Tailor tech™. To energochłonny materiał, który wpływa na wzrost bezpieczeństwa dziecka w czasie zderzenia bocznego. 
Kolejnym elementem, który pozytywnie wpływa na zachowanie fotelika w tego typu kolizji jest system SIP, czyli Side Impact Protection. To specjalnie wzmocniona osłona boczna skorupy fotelika, której zadaniem jest przyjęcie i poradzenie sobie z powstałą energią uderzenia. Nuna Norr posiada bardzo wytrzymałą stalową ramę wewnątrz fotelika, która jest o 35% silniejsza w stosunku do ogólnie dostępnych fotelików obrotowych. 

Nuna-Norr-informacje

Wysoki komfort podróżowania zapewnia wygodne siedzisko, które pokryte jest oddychającą, przyjemną dla dziecka tapicerką. Jest ona w pełni ściągana do prania. Dodatkowym atutem jest wentylowana skorupa fotelika, sprawiając, że podróż w cieplejsze dni nie będzie dla dziecka udręką. W przypadku drzemki w czasie jazdy, siedzisko możemy odchylić w jednej z 7 pozycji. Tak duży zakres daje dużą pewność znalezienia odpowiedniego ustawienia kąta w taki sposób, by nie opadała dziecku główka.

Montaż fotelika jest banalnie prosty i sprowadza się do zapięcia mocowania prowadnic w uchwyty ISOFIX oraz wyparcie nogi stabilizującej o podłogę pojazdu. Odpowiednie dopasowanie i stabilizację w czasie wypadku zapewnia rama antyrotacyjna, którą należy maksymalnie mocno docisnąć do kanapy samochodu.

Główne cechy fotelika

 • Fotelik z normą i-Size dla dzieci od 40cm do 105cm z limitem wagowym 18.5kg
 • Obrotowy z zablokowaną możliwością do przewożenia dziecka przodem do kierunku jazdy
 • Fotelik RWF - dziecko podróżuje tylko tyłem
 • Zaliczony szwedzki test zderzeniowy PLUS TEST
 • Wbudowany, wewnętrzny zagłówek o nowym kształcie - specjalne wyprofilowanie lepiej chroni głowę dziecka
 • 7 pozycji regulacji wysokości zagłówka
 • 5-punktowe szelki zabezpieczające dziecko
 • Zmiana wysokości zagłówka zmienia wysokość szelek
 • System SIP podnosi bezpieczeństwo dziecka podczas wypadku z zderzeniem bocznym
 • Wzmocniona, stalowa konstrukcja ramy fotelika zwiększa jego stabilność i wytrzymałość o 35%
 • 7 pozycji odchylenia siedziska do pozycji spoczynkowej
 • Wentylowana skorupa gwarantem przyjemnej podróży w cieplejsze dni
 • W zestawie z letnią tapicerką
 • Montaż przy pomocy mocowania ISOFIX z nogą wypierającą


Nuna Norr i-Size i testy ADAC

Nuna Norr i-Size to model, który konstrukcyjnie bazuje na popularnym modelu tego producenta: Nuna Rebl Plus i-Size. Oczywiście, jest kilka różnic między tymi modelami, ale w dużej mierze są one do siebie podobne. Nuna Norr jest modelem tylko tyłem do kierunku jazdy. Brak ustawienia przodem pozwolił Nuna Norr zaliczyć szwedzki, wymagający test bezpieczeństwa - Plus Test. Dodatkowo, w maju 2019 poznaliśmy wyniki testów ADAC tego modelu. Tak jak przypuszczaliśmy, zablokowana opcja do jazdy przodem pozwoliła uzyskać lepszy wynik za zderzenia czołowe, gdyż otrzymał on ocenę 1.6, czyli najwyższą 4-gwiazdkową notę w tym parametrze. Dodając ocenę 2.3 za zderzenia boczne, Nuna Norr za parametr bezpieczeństwo otrzymał ogólną ocenę "gut", czyli 4 gwiazdki.

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Można na nim odnaleźć specjalne porównania poszczególnych modeli fotelików obrotowych w kilku parametrach: bezpieczeństwa, zakresu odchylenia fotelików do pozycji spoczynkowej oraz ilości miejsca na nogi dziecka przy jeździe tyłem. Na tej podstawie mogą Państwo określić, jak względem konkurentów wypada ten model.

Nuna Norr opinie

Szukanie opinii na temat fotelika Nuna Norr może być mocno utrudnione. Jest tak, gdyż na dzień dzisiejszy( wrzesień 2018) fotelik ten nadal nie doczekał się oficjalnej premiery sprzedaży. Wiedząc, że jest on bliźniaczo podobny do modelu Rebl Plus i-Size możemy śmiało bazować na opiniach tego modelu w kwestii komfortu, wielkości siedziska, materiałów. Jedynie aspekt bezpieczeństwa będzie inny, gdyż Norr jako fotel tylko tyłem do kierunku jazdy powinien wypaść lepiej w testach. Dodatkowo ma zaliczony Plus Test to stawia go w gronie najbezpieczniejszych foteli na rynku.

Nuna Norr kolorystyka

Nuna Norr będzie dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych

Nuna-Norr-Caviar Nuna-Norr-Granite
Kolor: Caviar Kolor: Granite


Zdjęcia LIVE zrobione przez naszego pracownika

Nuna-Norr-Zagłówek Nuna-Norr-Bokiem
Nowy kształt zagłówka Fotelik w pozycji RWFZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Nuna Norr i-Size fotelik obrotowy RWF z zaliczonym Plus Test
 • Cena: 2 099,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Nuna Norr i-Size fotelik bazujący na konstrukcji Nuna Rebl Plus i-Size z wyłączoną opcją do przewożenia dziecka przodem do kierunku jazdy. Fotelik RWF dla dzieci od 40 do 105cm. Posiada funkcję obrotu o 90 stopni w celu łatwiejszej obsługi. Zaliczony Plus Test.
Path: > > Nuna Norr i-Size fotelik obrotowy RWF z zaliczonym Plus Test

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK