Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Joie i-Spin 360 i-Size obrotowy fotelik samochodowy z normą i-Size Powiększ do pełnego rozmiaru

Joie i-Spin 360 i-Size obrotowy fotelik samochodowy z normą i-Size

Joie i-Spin 360 i-Size to pierwszy fotelik obrotowy tej firmy zgodny z norma i-Size. Montaż na ISOFIX. Dla dzieci od 40 do 105cm oraz do maksymalnej wagi 19kg.

Więcej szczegółów

8101

Cena: 1 399,00 zł


Joie i-Spin 360 i-Size

obrotowy fotelik samochodowy z normą i-Size

Joie spin 360 isofix 0-18kg testy opinie recenzja

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

Logo JoieJoie - producent akcesoriów dziecięcych, fotelików samochodowych i wózków. Swoje produkty firma tworzy z materiałów najwyższej jakości, które pod względem wytrzymałościowym prezentują jeden z najwyższych poziomów w branży dziecięcej na całym świecie. Przy pomocy przeprowadzanych licznych crash testów, testujących foteliki samochodowe Jolie pod względem jakości zapewnianego bezpieczeństwa, firma oferuje fotele o najwyższej jakości precyzji oraz integralności strukturalnej, gwarantujące wytrzymałość oraz odpowiednie zachowanie fotelika podczas zderzeń czołowych i bocznych. Każdy produkt Jolie poddawany jest ekstremalnym, w pełni zindywidualizowanym testom badawczym, które służą temu, by wypuszczać na rynek w stu procentach sprawne produkty. Cała oferta od Jolie charakteryzuje się genialnym oraz unikalnym designem, który dla wielu klientów będzie pierwszym tego rodzaju przeżyciem wizualnym.

Joie-i-Spin-360-i-Size-Merlot

Joie i-Spin 360 i-Size to pierwszy foteli obrotowy tej firmy, który jest w pełni zgodny z normą i-size. Jego konstrukcja różni się pod kilkoma względami od obecnie dostępnego Joie Spin. Ten fotelik jest przeznaczony dla dzieci od 40 do 105cm i maksymalny limit wagowy to 19kg. W całym okresie użytkowania możemy korzystać z niego jako fotelik RWF, czyli do samego końca możemy wozić dziecko tyłem do kierunku jazdy. Alternatywnie, jeżeli maluch ma wzrost wyższy niż 80cm i skończył 15 miesięcy, możemy go ustawić zgodnie z kierunkiem podróżowania, czyli przodem. Nowością w tym modelu jest zastosowanie dodatkowego systemu wpływającego na wzrost bezpieczeństwa dziecka podczas zderzenia bocznego, czyli system Guard Surround Safety. Kolejną nowinką jest umiejscowiony w podstawie przełącznik z którego należy skorzystać, jeżeli chcemy zmienić kierunek ustawienia siedziska przodem/ tyłem. W bazie znajduje się też nowy indykator informujący nas o poprawnym wyparciu nogi fotelika o podłogę samochodu.

Fakt, że fotelik jest dla dzieci od 40cm wymusza na producencie zapewnienia odpowiedniej pozycji do przewożenia dla tak małych dzieci. W tym modelu zastosowana została specjalnie zaprojektowana, dwuczęściowa wkładka, która wpływa na poprawne ułożenie maluszka w samochodzie. Zmiana wzrostu dziecka wpływa na to, jak z wkładki korzystamy: gdy dziecko podrośnie usuwamy element wkładki, który mieści się pod pleckami, a w późniejszym etapie możemy wypiąć element spod główki dziecka, a finalnie należy ją zdemontować całkowicie. Odpowiednią pozycję dla dziecka zapewnia również 5 stopni odchylenia fotelika - te pozycje są dostępne niezależnie, czy wozimy dziecko przodem, czy tyłem. Wewnętrzny zagłówek zapewnia należytą ochronę głowy dziecka, jak i wpływa korzystnie na jej ułożenie w foteliku. 

Joie-i-Spin-360-i-Size-Merlot-obrót

Walorem Joie i-Spin 360 i-Size jest również funkcja obrotu. Ustawienie siedziska na wprost drzwi jest nie tylko proste, ale też zdecydowanie ułatwia codzienne wkładanie i wyciąganie dziecka z fotelika. Dodatkowo mamy pełną kontrolę przy zapięciu malucha w 5-punktowe szelki i zadbanie o poprawne ich naciągnięcie. Nowością jest dodatkowy system ochrony przed zderzeniem bocznym - Guard Surround Safety. To dodatkowy element wbudowany w skorupę, który należy otworzyć od strony drzwi. Ma on za zadanie zwiększyć prawdopodobieństwo, że podczas uderzenia bocznego, fotel zostanie w pierwszej kolejności dostanie w ten element, co spowoduje pochłonięcie i ukierunkowanie energii uderzenia na skorupę fotela, nie na dziecko. Producent zadbał również o odpowiedni poziom komfortu dziecka w czasie podróży. Dbają o to przyjemne, podbite miękka pianką materiały z których wykonana jest tapicerka. Jest ona w pełni ściągana do prania. Skorupa fotela posiada kanały wentylacyjne, które świetnie radzą sobie z odprowadzeniem ciepła w upalne dni.

Joie-i-Spin-360-i-Size-zagłówek

Główne cechy fotelika

 • Pełna zgodność z normą i-Size. Dla dzieci od 40 do 105cm lub do maksymalnej wagi 19kg
 • Tyłem przez cały okres użytkowania( do 105cm/ 19kg)
 • Przodem dla dzieci o wzroście 80-105cm, które ukończyły 15 miesięcy
 • Fotelik obrotowy 360 stopni
 • Przydatna funkcja obrócenia o 90 stopni, na wprost drzwi - łatwiejsze codzienne wkładanie/ wyciąganie dziecka
 • System Guard Surround Safety (NOWOŚĆ) - wpływa na wzrost bezpieczeństwa w wypadku z uderzeniem bocznym
 • Przycisk w formie blokady, która nie pozwala na przypadkową zmianę kierunku jazdy (NOWOŚĆ)
 • Rośnie razem z dzieckiem - kilkustopniowa regulacja wysokości zagłówka
 • Regulowane na wysokość szelki - razem z zmianą ustawienia zagłówka
 • Odchylane siedzisko - 5 pozycji tyłem i 5 pozycji przodem
 • Skorupa fotelika z otworami wentylacyjnymi
 • Przyjazna dziecku tapicerka, zdejmowana do prania
 • Zapinany w mocowanie ISOFIX
 • Nowy wskaźnik poprawnego wyparcia nogi stabilizującej o podłogę samochodu


Joie-i-Spin-360-i-Size-merlot-wychył

Joie i-Spin 360 i-Size i testy ADAC

Joie i-Spin 360 i-Size jest modelem zgodnym z normą i-Size, w ramach której przeprowadza sie szereg testów zderzeniowych (czołowe, boczne i w tył pojazdu). Jest to norma, w ramach której bada się bezpieczeństwo fotelika podczas uderzenia czołowego, w bok i tył pojazdu. W październiku 2019 roku poznaliśmy jego wyniki w przeprowadzanych testach ADAC. Fotelik wypadł w nich bardzo dobrze, otrzymując mocną, 4-gwiazdkową notę za bezpieczeństwo oraz w ocenie ogólnej. Stawia go to w elicie najbezpieczniejszych fotelików obrotowych 360 stopni.

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Można na nim odnaleźć specjalne porównania poszczególnych modeli fotelików obrotowych w kilku parametrach: bezpieczeństwa, zakresu odchylenia fotelików do pozycji spoczynkowej oraz ilości miejsca na nogi dziecka przy jeździe tyłem. Na tej podstawie mogą Państwo określić, jak względem konkurentów wypada ten model.

Joie i-Spin i-Size 360 opinie

Joie i-Spin i-Size 360 trafił do sprzedaży wiosną 2019 roku. Pierwsze opinie już pojawiajć się w sieci, ale na ich więlszą ilość będziemy musieli jeszcze chwilę zaczekać. Sporo informacji natomiast zostało napisanych odnośnie fotelika Joie Spin 360. Nie jest to fotel 1:1 z opisywanym modelem, nie mniej opinie dotyczące komfortu, materiałów i innych aspektów użytkowych możemy przełożyć na Joie i-Spin.

Dostępna kolorystyka

Joie-i-Spin-360-i-Size-Coal Joie-i-Spin-360-i-Size-Deep-Sea
Kolor: Coal Kolor: Deep Sea
Joie-i-Spin-360-i-Size-Merlot Joie-i-Spin-360-i-Size-Gray-Flannel
Kolor: Merlot Kolor: Gray Flannel


Zdjęcia "live" fotelika

Joie-i-Spin-360-i-Size Joie-i-Spin-360-i-Size
Joie-i-Spin-360-i-Size Joie-i-Spin-360-i-SizeZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Joie i-Spin 360 i-Size obrotowy fotelik samochodowy z normą i-Size
 • Cena: 1 399,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Joie i-Spin 360 i-Size to pierwszy fotelik obrotowy tej firmy zgodny z norma i-Size. Montaż na ISOFIX. Dla dzieci od 40 do 105cm oraz do maksymalnej wagi 19kg.
Path: > > Joie i-Spin 360 i-Size obrotowy fotelik samochodowy z normą i-Size

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK