Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


ANEX Kiddy Evolution Pro 2 fotelik samochodowy 0-13kg Powiększ do pełnego rozmiaru

ANEX Kiddy Evolution Pro 2 fotelik samochodowy 0-13kg

Anex Kiddy Evolution Pro 2 - owoc współpracy dwóch producentów. Firma Kiddy udostępnia swoje skorupy fotelika, a Anex zapewnia stylowe, dopasowane do kolekcji wózka Quant tapicerki.

Więcej szczegółów

Anex Kiddy Evolution Pro 2

fotelik 0-13kg z funkcją rozkładania


Anex-x-Kiddy-Evoluna-Pro-2

Anex x Kiddy Evolution Pro 2 - fotelik powstały z mariażu tych dwóch producentów. Gwarancja bezpieczeństwa Kiddy i niebanalny styl tapicerki firmy Anex. Fotelik związany z premierą nowego wózka Anex Quant.

Anex Kiddy Evolution Pro 2 to fotelik dla dzieci od urodzenia do ok. 15 miesiąca( fotelik 0-13kg). Tym, co wyróżnia ten model to ergonomiczna funkcja rozkładania, którą możemy zastosować poza samochodem. Taka opcja rozłożenia pozwala z powodzeniem stosować fotelik jako alternatywę dla gondoli w wózku. Jest tak, gdyż zapewnia on pozycję leżącą, wskazaną przez pediatrów dla takich maluchów. Montaż w samochodzie odbywa się przsy pomocy 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Alternatywnie, foteli można zamontować na bazie ISOFIX - Kiddy Isofix Base 2( do dokupienia osobno).

Fotelik jest zgodny z normą ECE R44/04 oraz zaliczył dodatkowe testy zderzeniowe w niemieckim ośrodku ADAC otrzymując notę 4 gwiazdek. Fotelik ten przy pomocy wkładek można dopasować do rosnącego malucha, które zapinamy w wewnętrzne, 5-punktowe szelki. Sporej wielkości skorupa fotelika sprawia, że nadaję się on również dla większych dzieci. Miękkie, przyjemne w dotyku materiały są niezwykle wygodne dla maluszka. Tapicerkę można zdjąć i prać w temperaturze 30°C. Fotelik posiada homologację lotniczą, gdyż został zatwierdzony przez TÜV Rheinland oraz Federalny Urząd Lotnictwa.

Anex-x-Kiddy-Evoluna-Pro-2

Główne cechy fotelika

 • Powstały przy współpracy firm: Anex oraz Kiddy
 • Dla dzieci od urodzenia do ok. 15 miesiąca( od 0 do 13kg)
 • Rozkładany do pozycji leżącej - funkcja do wykorzystania poza samochodzem; świetnie sprawdza się w formie substytutu gondoli
 • Zaliczone testy ADAC na ocenę dobry, czyli 4 gwiazdki
 • Wygodna, poprawiające pozycję noworodka wkładka 
 • Regulowany na wysokość zagłówek
 • Montaż w samochodzie przy pomocy pasa bezpieczeństwa lub z wykorzystaniem bazy ISOFIX Kiddy Isofix Base 2( do zakupienia osobno)
 • 3-punktowe szelki bezpieczeństwa
 • Daszek przeciwsłoneczy z opcją ustawienia w jednej z 6 pozycji


Anex x Kiddy Evolution Pro 2 i testy ADAC

Fotelik Kiddy Evolution Pro 2 otrzymał 4 gwiazdki w testach ADAC. Jest do dobry wynik. Zważywszy na to, że omawiany model Anex x Kiddy to ta sama skorupa i konstrukcja fotelika, która pokryta została materiałami z kolekcji firmy Anex, śmiało możemy polegać na wyniku tego testu. Tymasamy, Kiddy Evolution Pro 2 to bezpieczny, polecany fotelik.

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

 • Nazwa :ANEX Kiddy Evolution Pro 2 fotelik samochodowy 0-13kg
 • Cena: 0,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Anex Kiddy Evolution Pro 2 - owoc współpracy dwóch producentów. Firma Kiddy udostępnia swoje skorupy fotelika, a Anex zapewnia stylowe, dopasowane do kolekcji wózka Quant tapicerki.
Path: > > ANEX Kiddy Evolution Pro 2 fotelik samochodowy 0-13kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK