Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Cybex Priam 2.0 wózek spacerowy / 2w1 - kolorystyka 2020

Cybex Priam 2.0 2020- najnowsza odsłona flagowego modelu wózka tego producenta. Rama dostępna w trzech kolorach. Zupełnie nowa gondola, nowa odsłona siedziska spacerowego. Nowością jest również możliwość zakupienia miękkiej gondoli. Dostępny także w kolorach w wersji LUX PLUS.

Więcej szczegółów

8105

Cena: 4 948,00 zł


Cybex Priam 2.0 

wózek spacerowy / 2w1 w zupełnie nowej odsłonie, kolory 2020


Cybex logoCybex to renomowana niemiecka firma, której twórcą jest Martin Pos. Jako ojciec dwójki dzieci chciał opracować produkty o najwyższej jakości i zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa, dlatego też w aspekcie bezpieczeństwa produkty Cybex posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz szereg niezależnych wysokich ocen z testów bezpieczeństwa przeprowadzanych zarówno przez organizacje konsumenckie (m.in. Stiftung Warentest) jak i instytuty certyfikujące bezpieczeństwo (m.in. ADAC, OAMTC). Również tapicerki marki Cybex poddawane są rygorystycznym testom na zawartość substancji szkodliwych. Testowane są kątem wytrzymałości, odporności na zabrudzenia, czy np. trwałości koloru. Potwierdzeniem najwyższej jakości i świetnego designu jest kilkukrotne zdobycie przez foteliki Cybex prestiżowej nagrody Red Dot Design Award. Firma Cybex łączy w sobie niemiecką wiedzę technologiczną i niezawodność z nowoczesnym wzornictwem i komfortem.
Cybex-Priam-2.0-Lifestyle
Wymagania, jakie stawia Cybex wobec swoich wózków to rozwojowość oraz zapewnienie nowoczesnym rodzicom możliwie najlepszego produktu. Nowy Cybex Priam 2.0 to wizytówka producenta. Jest on zainspirowany prostym, ponadczasowym wzornictwem Ray'a i Charlesa Eamesa. Na bazie tej inspiracji otrzymujemy wózek, który jest nie tylko wyjątkowo praktyczny i wytrzymały, ale także jest prawdziwie designerskim dziełem sztuki. Cybex poprzez swoje produkty pragnie umożliwić rodzicom wyrażanie swojego stylu. Właśnie dlatego nowy Priam 2.0 ma wyrafinowany wygląd, proste i estetycznie linie konstrukcji oraz wysokiej jakości materiały. 


Ponieważ prawdziwy design wyraża się również poprzez stronę praktyczną i użytkową, nowy Cybex Priam 2.0 jest niezwykle funkcjonalny. Nowy system podróżny "4 w 1" można indywidualnie dostosować do własnych potrzeb, korzystając z jednej ramy wózka. Wygodna miękka gondolka LITE lub klasyczna gondola LUX sprawia, że wózek przekształca się niejako w wygodne "łóżeczko na kołach". Uzupełnienie w połączeniu z nagradzanymi fotelikami samochodowymi Cybex, Priam 2.0 staje się niezwykle mobilną i praktyczną jednostką. Później, dla starszych dzieci, służy on jako bezpieczny, komfortowy towarzysz podróży, dzięki wygodnym i przekładanym w dwóch kierunkach siedzisku spacerowym z niezależną regulacją oparcia. 

Cybex Priam 2.0 - System podróżny 4 w 1 


Cybex-PRiam-2.0-System-Podróżny

Nowy system podróżny 4 w 1 w wózku Priam 2.0 sprawia, że wózek jest elastycznym w konfiguracji i wygodnym w towarzyszem podróży. Designerska rama wózka oraz użycie różnego rodzaju siedzisk zapewnia odpowiednie rozwiązanie dla każdego rodzaju wyzwania mobilnego życia. Na ramę wózka możemy zamontować nowe gondole LUX oraz LITE, jak również skorzystać z opcji wpięcia wielokrotnie nagradzanych i bezpiecznych fotelików samochodowych CYBEX. Dla starszych dzieci, Priam 2.0 może być wykorzystywany jako komfortowy wózek spacerowy z siedziskiem, które można ustawić tak, by było skierowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy. 

Cybex Priam 2.0 - Składanie jedną ręką 


Cybex-Priam-2.0-złożony-wózek
Wózek Priam 2.0 można z łatwością złożyć przy użyciu jednej ręki. Siedzisko spacerowe, niezależnie od kierunku zamontowania, składa się z ramą w kompaktową, płaską bryłę. Dzięki możliwości ustawienia wózka wolnostojąco w pionie po złożeniu, nowy PRIAM może być dyskretnie schowany - w restauracji, w transporcie publicznym i w domu. 

Pozostałe główne cechy wózka 


Cybex-Priam-2.0-rozłożony-wózek Cybex-Priam-2.0-2-kierunki
Zmiana ustawienia oparcia jedną ręką 
Dzięki prostej obsłudze, spacerówka PRIAM 2.0 LUX dostosowuje się do wygodnej położenia płaskiej pozycji jedną ręką - przekształcając wózek w wygodne łóżko dla dziecka podczas spaceru 
Przekładane siedzisko spacerowe 
Dzięki dwóm wygodnym przyciskom, siedzisko spacerowe możemy założyć na ramie wózka w pożądanym przez siebie kierunku - przodem lub tyłem do kierunku jazdy 
Cybex-Priam-2.0-rozkładana-budka Cybex-Priam-2.0-amortyzacja
Przedłużana budka XXL 
Duża, przedłużana buda siedziska spacerowego zapewnia ochronę przed słońcem z standardem filtra UPF50+ oraz doskonale sprawdza się w czasie wiatru oraz brzydkiej pogody. 
Amortyzacja wszystkich 4 koł 
Nowa amortyzacja, zastosowana przy każdym z 4 kół zapewnia miękką, cichą i kofortową jazdę zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. 
Cybex-Priam-baner

Cybex Priam 2.0 w pigułce 

 • Dla dzieci od urodzenia do 17kg( do ok. 4 roku życia) 
 • Wygodny system podróżny 4 w 1 
 • 3 kolory ramy, 5 podstawowych kolorów tapicerki 
 • Składanie jedną ręką
 • Prosta regulacja oparcia, również jedną ręką 
 • Przekładane siedzisko spacerowe 
 • Przedłużana budka XXL z filtrem UPF50+ 
 • Wszystkie 4 koła amortyzowane 
 • Opcja złożenia stelaża i ciągnięcia go na 2 tylnych kołach( przydatne np. na piasku) 
 • Duży kosz na zakupy 
 • Wysokość siedziska spacerowego dostosowana do przeciętnej wysokości stołów jadalnych 
 • Waga z spacerówką: 12,6kg 

Cybex Priam 2.0 - Gondola LUX 

Cybex-Priam-2.0-gondola-Lux
Gondola LUX to zupełnie nowa gondola, znacząco różniąca się od wersji z poprzednich lat. Przede wszystkim różni się kształtem. Jest ona głębsza, dzięki czemu lepiej okala dziecko oraz zapewnia odpowiednio dużo miejsca. W miejscu główki dziecka znajduje się dodatkowy, szeroki, otwierany panel z siatką wentylacyjną, która wpływa na odpowiednio wysoką cyrkulację powietrza w gondolce - niezwykle przydatna funkcja w cieplejsze dni. Ma on dodatkowy aspekt użytkowy - zwiększa nam możliwość obserwowania dziecka. Zmianie uległa również budka gondoli, która została doposażona o nowy element w postaci dodatkowego daszka, który generuje dodatkowy cień dla dziecka. Przykrycie gondoli jest teraz zakładane i zamykane przy pomocy suwaka z zamkiem błyskawicznym. Tradycyjnie, wnętrze gondolki zostało wykonane z bawełnianych materiałów o wysokiej jakości. Gondolkę dodatkowo, w celu transportu można złożyć tak, by zajmowała ona mniej miejsca. Dostępna w identycznej kolorystyce co siedzisko spacerowe. 

Cybex Priam 2.0 - Gondolka LITE Cot 

Cybex-Priam-2.0-gondola-lite
Cybex Priam 2.0 LITE gondolka - nowość w rodzinie Cybex. Jest to osobna element w stylu miękkiej gondolki/ kokonu, który zakładamy bezpośrednio na siedzisko spacerowe wózka. Gondolkę LITE możemy zamontować na spacerówce niezależnie od tego, w jakim kierunku jest ona założona na stelażu. Wysokiej klasy materiały mogą i świetna ochrona przed warunkami atmosferycznymi sprawiają, że kokon LITE świetnie sprawdzi się w czasie chłodniejszych dni jesieni, czy zimy. Specjalnie zaprojektowane usztywnienie powoduje, że gondolkę LITE możemy z powodzeniem stosować już od pierwszych dni narodzin dziecka. Gondolka LITE dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych: Manhattan Grey, Premium Black oraz Indigo Blue. 

Cybex Priam 2.0 Dostępna kolorystyka 

Kolorystyka ramy wózka 

Cybex-Priam-2.o-Rama-chrome-brown Cybex-Priam-2.o-rama-mat-black
Kolor: Chrome  Kolor: Matt Black 
Cybex-Priam-2.0-Rama-Rosegold Cybex-Priam-2.0-rama-chrome-black
Kolor: Rose Gold Kolor: Chrome Black

Kolorystyka 2019 - dostępna do wyprzedania

(dostępne opcje zamówienia z gondolami z kolorystyki 2019, wersja Cybex Platinum)
Cybex-Priam-2.0-Fancy-Pink Cybex-Priam-2.0-Indigo-Blue
Kolor: Fancy Pink Kolor: Indigo Blue
Cybex-Priam-2.0-spacerowka-manhattan-grey cybex-priam-2.0-spacerowka-premium-black
Kolor: Manhattan Grey  Kolor: Premium Black
Cybex-Priam-2.0-spacerowka-true-red
Kolor: True Red

Kolorystyka 2020 - siedziska spacerowe

(Dostępne opcje zamówienia z dowolnym kolorem ramy, wersja Cybex PLATINUM)
Cybex-Priam-2.0-spacerówka-Autumn-Gold-2020 Cybex-Priam-2.0-spacerówka-deep-black-2020
Kolor: Autumn Gold Kolor: Deep Black
Cybex-Priam-2.0-spacerówka-Khaki-Green-2020 Cybex-Priam-2.0-spacerówka-Mountain-Blue-2020
Kolor: Khaki Green  Kolor: Mountain Blue
Cybex-Priam-2.0-spacerówka-Mustard-Yellow-2020 Cybex-Priam-2.0-spacerówka-Nautical-Blue-2020
Kolor: Mustard Yellow  Kolor: Nautical Blue
Cybex-Priam-2.0-spacerówka-Soho-Grey-2020
Kolor: Soho Grey  

Kolorystyka 2020 - gondola LUX

(Dostępne opcje zamówienia z dowolnym kolorem ramy i siedziska spacerowego, wersja Cybex PLATINUM)
Cybex-Priam-2.0-gondola-lux-Autumn-Gold-2020 Cybex-Priam-2.0-gondola-lux-deep-black-2020
Kolor: Autumn Gold Kolor: Deep Black
Cybex-Priam-2.0-gondola-lux-Khaki-Green-2020 Cybex-Priam-2.0-gondola-lux-Mountain-Blue-2020
Kolor: Khaki Green  Kolor: Mountain Blue
Cybex-Priam-2.0-gondola-lux-Mustard-Yellow-2020 Cybex-Priam-2.0-gondola-lux-Nautical-Blue-2020
Kolor: Mustard Yellow  Kolor: Nautical Blue
Cybex-Priam-2.0-gondola-lux-Soho-Grey-2020
Kolor: Soho Grey  

Kolorystyka 2020 - gondola LITE

(Dostępne opcje zamówienia z dowolnym kolorem ramy i siedziska spacerowego, wersja Cybex PLATINUM)
Cybex-Priam-2.0-gondola-lite-Autumn-Gold-2020 Cybex-Priam-2.0-gondola-lite-deep-black-2020
Kolor: Autumn Gold Kolor: Deep Black
Cybex-Priam-2.0-gondola-lite-Khaki-Green-2020 Cybex-Priam-2.0-gondola-lite-Mountain-Blue-2020
Kolor: Khaki Green  Kolor: Mountain Blue
Cybex-Priam-2.0-gondola-lite-Mustard-Yellow-2020 Cybex-Priam-2.0-gondola-lite-Nautical-Blue-2020
Kolor: Mustard Yellow  Kolor: Nautical Blue
Cybex-Priam-2.0-gondola-lite-Soho-Grey-2020
Kolor: Soho Grey  

Kolorystyka 2020 - kolekcja PLUS - siedzisko spacerowe

(Dostępne opcje zamówienia z dowolnym kolorem ramy, wersja Cybex PLATINUM PLUS)
Cybex-Priam-2.0-spacerówka-PLUS-Manhattan-Grey Cybex-Priam-2.0-spacerówka-PLUS-Midnight-Blue
Kolor: PLUS Manhattan Grey Kolor: PLUS Midnight Blue
Cybex-Priam-2.0-spacerówka-PLUS-Stardust-Black
Kolor: PLUS Stardust Black

Kolorystyka 2020 - kolekcja PLUS - gondola LUX

(Dostępne opcje zamówienia z dowolnym kolorem ramy i siedziskiem z kolekcji PLUS, wersja Cybex PLATINUM PLUS)
Cybex-Priam-2.0-Gondola-LUX-PLUS-Manhattan-Grey Cybex-Priam-2.0-Gonodla-LUX-PLUS-Midnight-Blue
Kolor: PLUS Manhattan Grey Kolor: PLUS Midnight Blue
Cybex-Priam-2.0-Gondola-LUX-PLUS-Stardust-Black
Kolor: PLUS Stardust Black
 • Nazwa :Cybex Priam 2.0 wózek spacerowy / 2w1 - kolorystyka 2020
 • By Cybex
 • Cena: 4 948,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Cybex Priam 2.0   2020 - najnowsza odsłona flagowego modelu wózka tego producenta. Rama dostępna w trzech kolorach. Zupełnie nowa gondola, nowa odsłona siedziska spacerowego. Nowością jest również możliwość zakupienia miękkiej gondoli. Dostępny także w kolorach w wersji LUX PLUS.
Path: > > Cybex Priam 2.0 wózek spacerowy / 2w1 - kolorystyka 2020

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK