Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Babysafe Alaskan fotelik obrotowy z normą i-Size Powiększ do pełnego rozmiaru

Babysafe Alaskan fotelik obrotowy z normą i-Size

BabySafe Alaskan - pierwszy w pełni obrotowy fotelik tej polskiej firmy. Zgodny z najnowszą normą i-Size. Przeznaczony dla dzieci od 40cm do 105cm wzrostu i wagi nieprzekraczającej 18kg. Posiada w całym zakresie opcję przewożenia tyłem do kierunku jazdy oraz alternatywnie przodem, dla dzieci powyżej 15 miesiąca życia. Montaż przy pomocy mocowania ISOFIX.

Więcej szczegółów

8126

Cena: 1 049,00 zł


BabySafe Alaskan

obrotowy fotelik samochodowy z normą i-Size dla dzieci od 40cm do 105cm wzrostu

GB Vaya i-size fotelik samochodowy 0-18kg cybex opinie testy

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


Babysafe-Alaskan-Fotel-obrotowy-360-isize

BabySafe Alaskan - fotelik samochodowy z funkcją obrotu w zakresie 360 stopni. Zgodny z najnowszą normą i-Size - regulacją dotyczącą przewożenie dzieci w samochodach. Dedykowany dla dzieci o wzroście od 40cm do 105cm, których waga nie przekracza 18kg. Posiada opcję RWF dla całego okresu użytkowania - zdecydowanie najbezpieczniejsza forma do przewożenia dzieci w tym wieku. Alternatywnie, siedzisko można ustawić przodem do kierunku jazdy, pod warunkiem, że dziecko ukończy 15 miesiąc życia. 

Babysafe Alaskan, jako model w pełni zgodny z normą i-Size, jest modelem, który zapinamy w samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX. Elementem stabilizującym podstawę jest noga wypierająca, którą należy zawsze stabilnie wyprzeć o podłogę samochodu. Dodatkowa rama antyrotacyjna ma za zadanie poprawić sztywność mocowania oraz poprzez jej zastosowanie, stwarza więcej przestrzeni na nóżki dziecka podróżującego tyłem. 
Siedzisko fotelika jest w pełni obracane w zakresie 360 stopni. Oznacza to, że poza pozycjami przodem lub tyłem do kierunku jazdy, mamy opcję skręcenia siedziska pod kątem 90 stopni, czyli na wprost drzwi samochodu. Umożliwia to nam dużo łatwiejsze wkładanie i wyciąganie dziecka z fotelika oraz ułatwia nam poprawne naciągnięcie wewnętrznych szelek, w które zapinamy dziecko - wygodniej jest je ciągnąć do siebie, zamiast do boku. Oczywiście, nie możemy wozić dzieci w ustawieniu bocznym.
Niezależnie o kierunku jazdy, siedzisko Babysafe Alaskan możemy odchylić do pozycji spoczynkowej. Jest to o tyle istotna funkcja fotela, gdyż odpowiednie dopasowanie kąta pochyłu jest kluczowe, by w czasie jazdy, śpiącemu dziecku główka nie opadała na klatkę piersiową. 
Zastosowanie wewnętrznego zagłówka wpływa na wzrost bezpieczeństwa dziecka na wypadek zderzenia bocznego oraz posiada aspekt praktyczny - zmiana położenia jego wysokości wiąże się z bezpośrednią zmianą wysokości ułożenia szelek. Dzięki temu, na każdym etapie rozwojowym dziecka jesteśmy w stanie odpowiednio wyregulować ich wysokość w taki sposób, by maluch był bezpieczny. 
BabySafe Alaskan to jeden z pierwszych modeli, który otrzymał nową tapicerkę. Jest ona wykonana z pianki neopremowej, która posiada świetne właściwości oddychające oraz niezwykle łatwo ją wyczyścić i utrzymać w czystości. W razie potrzeby, w kilku prostych ruchach możemy ją zdjąć do prania. Fotelik dostępny w sześciu wariantach kolorystycznych.

BabySafe Alaskan i-Size

Główne cechy fotelika

 • fotelik obrotowy w zakresie 360 stopni
 • przeznaczony dla dzieci o wzroście od 40cm do 105cm z limitem wagowym max. 18kg
 • w pełni zgodny z normą i-Size, czyli najnowszą europejską regulacją dotyczącą przewożenia dzieci w fotelikach
 • montaż w samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX z dodatkową nogą wypierającą
 • w pełnym zakresie użytkowania, fotelik posiada opcję przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy
 • umożliwia przewożenie zgodnie z ruchem jazdy dla dzieci, które ukończyły 15 miesiąc życia
 • podstawa fotelika wyposażona w ramę antyrotacyjną - dodatkowa stabilizacja oraz więcej miejsca na nóżki dla dziecka jeżdżącego tyłem
 • wewnętrzny zagłówek, wpływający na wzrost bezpieczeństwa dziecka podczas zderzenia bocznego
 • regulacja wysokości zagłówka w kilku poziomach - wraz z zmianą jego położenia zmienia się wysokość szelek fotelika
 • dziecko zapinamy w pięciopunktowe szelki
 • posiada funkcję kilkustopniowego odchylenia do pozycji do spania, niezależnie od kierunku przewożenia
 • najnowszy rodzaj tapicerki pośród fotelików marki Babysafe - oddychająca pianka neopremowa
 • tapicerkę można zdjąć do prania


BabySafe Alaskan i testy ADAC

Fotelik BabySafe Alaskan w dniu swojego debiutu nie będzie miał zaliczonych żadnych dodatkowych testów zderzeniowych, które są przeprowadzane przez niezależne ośrodki tj. ADAC, czy też OAMTC. Z upływem czasu i potencjalnym wzrostem popularności tego modelu na zachodnich rynkach sprzedaży, może on z czasem takie testy zaliczyć.
Na chwilę obecną musi nam wystarczyć informacja dotycząca pełnej zgodności tego modelu z norma i-Size. W ramach tej regulacji, fotelik jest poddawany testom zderzeniowym każdego typu, tj. czołowe, boczne i w tył pojazdu. Manekiny, które biorą udział w tych zderzeniach to manekin typu Q - te same, które wykorzystuje ADAC w swoich testach. Posiadanie tej normy to pewnego rodzaju gwarant poziomu bezpieczeństwa fotelika.
Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Można na nim odnaleźć specjalne porównania poszczególnych modeli fotelików obrotowych w kilku parametrach: bezpieczeństwa, zakresu odchylenia fotelików do pozycji spoczynkowej oraz ilości miejsca na nogi dziecka przy jeździe tyłem. Na tej podstawie mogą Państwo określić, jak względem konkurentów wypada ten model.

ADAC- niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****. 


BabySafe Alaskan - opinie

Fotelik BabySafe Alaskan jest modelem fotelika, który pojawił się w sprzedaży w lutym 2019 roku. Do tego momentu trudno znaleźć jakichkolwiek opinii użytkowników na jego temat. Obeserwując ciągły wzrost popularności tego modelu, jesteśmy przekonani, że z czasem ta sytuacja ulegnie zmienia i w sieci pojawi się coraz to więcej opinii na jego temat. 

Dane techniczne

BabySafe-Alaskan-Dane-techniczne

Kolorystyka

Fotelik dostępny w sześciu kolorach:

 • czarnym
 • czarno-szarym
 • czarno-czerwonym
 • szarym
 • niebieskim
 • fioletowym

BabySafe-Alaskan-Czarno-Czerwony BabySafe-Alaskan-Czarno-Szary
Kolor: Czarno-Czerwony Kolor: Czarno-Szary
BabySafe-Alaskan-Czarny BabySafe-Alaskan-Fioletowy
Koloe: Czarny Kolor: Fioletowy
BabySafe-Alaskan-Niebieski BabySafe-Alaskan-Szary
Kolor: Niebieski Kolor: SzaryZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Babysafe Alaskan fotelik obrotowy z normą i-Size
 • Cena: 1 049,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: BabySafe Alaskan - pierwszy w pełni obrotowy fotelik tej polskiej firmy. Zgodny z najnowszą normą i-Size. Przeznaczony dla dzieci od 40cm do 105cm wzrostu i wagi nieprzekraczającej 18kg. Posiada w całym zakresie opcję przewożenia tyłem do kierunku jazdy oraz alternatywnie przodem, dla dzieci powyżej 15 miesiąca życia. Montaż przy pomocy mocowania ISOFIX.
Path: > > Babysafe Alaskan fotelik obrotowy z normą i-Size

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK