Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


BabySafe Saluki fotelik samochodowy 15-36kg z mocowaniem ISOFIX Powiększ do pełnego rozmiaru

BabySafe Saluki fotelik samochodowy 15-36kg z mocowaniem ISOFIX

BabySafe Saluki fotelik dla dzieci od ok. 3 lat do ok. 12 lat posiadający homologację dla grupy wagowej 15kg-36kg. Wyposażony w dodatkowe mocowanie ISOFIX. Wygodna i oddychająca tapicerka.

Więcej szczegółów

8134

Wyprzedaż

Cena: 539,00 zł

-60,00 zł

599,00 zł


BabySafe Saluki

fotelik samochodowy dla dzieci o wadze od 15kg do 36kg

axkid rekid fotelik rwf 9-25kg opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


BabySafe BabySafe, polska renomowana marka fotelików i wózków dziecięcych charakteryzujących się wysoką ergonomicznością oraz jakością wykonania. Wykorzystująca do produkcji własnych artykułów materiały najwyższej jakości, przyjazne skórze dziecka, zapewniające maksimum wygody podczas podróży. Polska firma BabySafe z powodzeniem konkuruje z zagranicznymi markami. Cechą szczególną produktów BabySafe jest ich atrakcyjna cena, wiele możliwości i funkcjonalności oraz najlepszy stosunek jakości do ceny wózków i fotelików.

BabySafe Saluki - nowy model fotelika samochodowego dla dzieci w wieku od ok. 3 lat do ok. 12 lat. Jest on zgodny z normą ECE R-44/04 dla grupy wagowej II/III, czyli w zakresie od 15kg do 36kg. W tym modelu dziecko może podróżować do końca użytkowania tj. do 150cm lub do przekroczenia maksymalnego zakresu wagowego.

BabySafe-Saluki-promo

Patrząc na model BabySafe Saluki trudno nie odnieść wrażenia, że gdzieś już to kiedyś widziałem. Wprawione oko osoby, która jest obeznana z rynkiem fotelików samochodowych dopatrzy się podobieństwa do fotela Recaro Monza Nova 2 Seatfix. Podobieństwo nie jest przypadkowe, gdyż model ten jest bardzo bliźniaczo zbudowany w odniesieniu do wspomnianego przeze mnie modelu. 
Jest to przykład stosunkowo powszechnej konstrukcji fotelika z tej grupy wagowej tj. modelu z skorupą w kształcie litery V. Cechuje się ona tym, że w początkowym, najniższym położeniu zagłówka, ten nijako jest "schowany" w osłony boczne. Wraz z wzrostem dziecka, zagłówek będzie wyjeżdżał coraz wyżej, ale nie wpłynie to niekorzystnie na ochronę podczas zderzenia bocznego, gdyż cały czas ramię dziecka będzie osłonięte przed nadbudowaną skorupę. Dodatkowym elementem zwiększającym bezpieczeństwo malucha w czasie zderzenia bocznego jest wzmocnienie od zewnątrz skorupy fotela elementami energochłonnymi. Pochłaniają one energię uderzenia, przez co ta z mniejszą siłą działa na dziecko. 
Głównym zadaniem w fotelikach z tej grupy wagowej jest odpowiednie dopasowanie wysokości pasa samochodowego, którym zapinamy dziecko, do jego wzrostu. W tym celu, przy zagłówku znajdują się prowadnice pasa, które zmieniają swoją wysokość wraz z zmianą wysokości zagłówka. Saluki posiada wbudowany siłownik pneumatyczny, dzięki czemu regulacja wysokości zagłówka jest niezwykle prosta - naciskamy przycisk zagłówek sam podnosi się do góry!
Nie mniej ważne jest odpowiednie prowadzenie pasa biodrowego po ciele dziecka. W tym celu przy siedzisku znajdziemy coś na wzór podłokietników, których zadaniem jest zapewnienie należytego routingu pasa właśnie. Fotelik BabySafe Saluki jest wyposażony w dodatkowe mocowanie ISOFIX. Ma ono na celu gwarancję większej stabilizacji fotelika w samochodzie, ale również odgrywa istotną rolę w zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa dziecka podasz zderzenia czołowego. Redukuje ono przesunięcie oparcia fotelika zgodnie z kierunkiem uderzenia, co w konsekwencji powoduje mniejsze dociśnięcie klatki piersiowej dziecka do pasa samochodowego. 

Model Saluki jako jeden z pierwszych otrzymuje nową tapicerkę, specjalnie zaprojektowaną dla firmy BabySafe. Cechuje się ona wysokim poziomem cyrkulacji powietrza, co ma niebagatelny wpływ na wzrost komfortu dziecka w podróży. Dodatkowo, jest ona niezwykle przyjemna w dotyku i miękka. Całą tapicerkę można zdjąć do prania.

Główne cechy fotelika:

 • dla dzieci od ok. 3 roku życia do ok. 12 roku życia
 • posiada homologację ECE R-44/04 dla grupy II/III ( od 15kg do 36kg)
 • rośnie razem z dzieckiem - regulacja wysokości zagłówka do wzrostu dziecka
 • wbudowany siłownik pneumatyczny - naciskamy przycisk i zagłówek sam wjeżdża do góry!
 • dziecko w foteliku zapinamy 3-punktowym pasem samochodowym
 • posiada dodatkowe mocowanie ISOFIX
 • budowa skorupy zapewnia maksymalną ochronę podczas zderzenia bocznego
 • wyposażony w dodatkowe wzmocnienia systemu SIP, poprawiające bezpieczeństwo na poczet takiego zdarzenia drogowego( bocznego)
 • lekko pracujące oparcie, które pozwala na lepsze dopasowanie fotelika do kanapy samochodu
 • miękka, oddychająca tapicerka, specjalnie zaprojektowana dla firmy BabySafe
 • można ją ściągnąć do prania


BabySafe Saluki i testy ADAC

BabySafe Saluki to model, który jak każdy nowy model pojawiający się na rynku, nie ma szans na wzięcie udziału w dodatkowych testach z tzw. marszu. Czynnikiem, który z czasem wpłynie na fakt, czy będzie on testowany dodatkowo będzie jego popularność na rynku niemieckim. Jeżeli fotelik się dobrze przyjmie i będzie się dobrze sprzedawać u naszych zachodnich sąsiadów, wtedy na pewno poznamy jego wyniki w ADAC. Na chwilę obecną możemy powiedzieć o foteliku dwie rzeczy. Pierwsza, że posiada homologację ECE R-44/04, która sama w sobie nie jest specjalnym gwarantem bezpieczeństwa. Dwa, że konstrukcja fotelika w dużej mierze opiera się na dobrze ocenianym w ADAC foteliku Recaro Monza Nova 2 Seatfix, więc trzymamy kciuki, by ten model był równie bezpieczny jak protoplasta. 

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

BabySafe Saluki opinie

BabySafe Saluki to model, który właśnie trafia do sprzedaży (lipiec 2019). Jak z każdą nowością w początkowym okresie trudno będzie znaleźć jakichkolwiek opinii dotyczących tego modelu. Z czasem sytuacja powinna się zdecydowanie poprawić. Dodatkowo, warto zerknąć na opinie modelu Recaro Monza Nova 2 Seatfix i zwrócić uwagę na aspekty użytkowe tego fotela. Saluki to model mocno na nim bazujący, więc nie powinno być dużych różnic pod tym względem. 

BabySafe Saluki dane techniczne

BabySafe-Saluki-Dane-Techniczne-Wymiary

Waga fotelika: 5.5 kg
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) - 45cm x 54cm x 67-85cm
Mocowanie ISOFIX - Tak

Dostępna kolorystyka:

Fotelik dostępny w sześciu kolorach:
 • czarnym
 • czarno-szarym
 • czarno-czerwonym
 • szarym
 • niebieskim
 • różowo-fioletowym

BabySafe-Saluki-Czarno-Szary-Grey-Black BabySafe-Saluki-Czarny-Black
Kolor: Czarno-Szary Kolor: Czarny
BabySafe-Saluki-Czerwono-Czarny-Red-Black BabySafe-Saluki-Niebieski-Blue
Kolor: Czerwono-Czarny Kolor: Niebieski
BabySafe-Saluki-Różowo-Fioletowy-Pink-Violet BabySafe-Saluki-Szary-Grey
Kolor: Różowo-Fioletowy Kolor: Szary Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :BabySafe Saluki fotelik samochodowy 15-36kg z mocowaniem ISOFIX
 • Cena: 539,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: BabySafe Saluki fotelik dla dzieci od ok. 3 lat do ok. 12 lat posiadający homologację dla grupy wagowej 15kg-36kg. Wyposażony w dodatkowe mocowanie ISOFIX. Wygodna i oddychająca tapicerka.
Path: > > BabySafe Saluki fotelik samochodowy 15-36kg z mocowaniem ISOFIX

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK