Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Nuna Myti fotelik samochodowy multigrupowy z normą i-Size Powiększ do pełnego rozmiaru

Nuna Myti fotelik samochodowy multigrupowy z normą i-Size

Nuna Myti - pierwszy(?) fotelik samochodowy z normą R-129/02, czyli i-Size. Wewnętrzne szelki do limitu wagi 19.5kg. Montowany pasem oraz systemem ISOFIX. Dzięki systemowi 2D Growth rośnie razem z dzieckiem.

Więcej szczegółów

8141

Cena: 1 299,00 zł


Nuna Myti

Fotelik samochodowy 9-36kg z Isofixem


NunaPo raz pierwszy Nuna zadebiutowała w 2007 roku w Holandii podczas pokazu innowacyjnego krzesełka dziecięcego do karmienia. Udana premiera produktów Nuna zaowocowała kontynuacją obranej drogi i rozszerzenia linii produktów. Firma zaczęła ostrożnie wprowadzać swoje projekty na rynek po wcześniejszym skrupulatnym testowaniu własnych produktów. Wierna swoim holenderskim projektantom z roku na rok firma Nuna nabierała realnego znaczenia w branży dziecięcej, z czasem oferując kompletny zestaw wyprawki dla małego dziecka, cechujący się nienagannym designem. Firma Nuna dąży do tego by po przez własne produkty zaoferować rodzicom nowe, lepsze życie z własnym dzieckiem. Każdemu rodzicowi, któremu zależy na własnym dziecku, będzie po drodze z firmą Nuna, której produkty są inteligentnie wykonane, proste i funkcjonalne.

Nuna-Myti-Aspen

Nuna Myti to najnowszy fotelik tego producenta. Jest to pierwszy fotelik multigrupowy, jaki możemy znaleźć w ich portfolio.
Model ten jest przeznaczony dla dzieci od ok. 9 do ok. 36kg i jest w pełni zgodny z najnowszą iteracją normy i-Size, czyli R129/02. Cechą szczególną tego modelu jest możliwość przewożenia dziecka w wewnętrznych szelkach do wagi nieprzekraczającej 19.5kg lub do wzrostu 105cm. Dzieci od 100cm mogą być zapięte bezpośrednio samochodowym pasem bezpieczeństwa.
Montaż fotelika w przypadku dziecka jeżdżącego jeszcze w pięciopuntkowych szelkach odbywa się przy pomocy mocowania ISOFIX oraz pasa kotwiczącego Top Tether. W kolejnej formie główną rolę odgrywa zapięcie dziecka i fotelika 3-punktowym pasem bezpieczeństwa.

Nuna-Myti-Aspen-front

Fotelik dla mniejszych dzieci posiada specjalnie zaprojektowaną wkładkę pod pupę, celem lepszego trzymania dziecka oraz dopasowania wysokości wewnętrznych szelek.
Wraz z wzrostem dziecka podnosimy zagłówek do góry. Zmiana jego położenia skutkuje podwyższeniem poziomu szelek, dla jeszcze lepszego zabezpieczenia dziecka wewnątrz fotelika. Zastosowanie systemu 2D Growth powoduje, że wraz z zmianą wysokości zagłówka, fotelik dodatkowo rozszerza się na boki, zapewniając odpowiednią ilość miejsca w ramionach dla rosnącego dziecka.

Nuna Myti
 posiada również opcję pochylenia całego siedziska do pozycji spoczynkowej, zapewniając tym samym dosyć wysoki komfort podróży dziecka w czasie snu oraz zmniejszając prawdopodobieństwo opadającej główki. Mamy 3 pozycje odchylenia.
Nad poprawą ochrony dziecka podczas wypadku z uderzeniem w bok samochodu czuwa dodatkowy system ochrony SIP. Przyjmuje ona główną część energii podczas takiego zdarzenia i pomaga rozprowadzić ją sferycznie na skorupę fotela.
Wentylowana skorupa, która powoli staje się znakiem rozpoznawczym fotelików tej marki oraz dobrze oddychające materiały zapewniają wysoki odpowiedni komfort w okresie letnim.

Nuna-Myti-Zagłówek

Główne cechy fotelika:

 • fotelik dla dzieci od 76 do 150cm, który rośnie wraz z dzieckiem: do 105cm szelki wewnętrzne, od 100cm zapinamy dziecko pasem
 • przodem do kierunku jazdy
 • możliwość przewożenie dziecka w wewnętrznych 5-punktowych szelkach dziecka do wagi 20.5kg
 • dzieci powyżej 100cm mogą być zapinane bezpośrednio 3-punktowym pasem bezpieczeństwa samochodu
 • montaż w samochodzie przy pomocy ISOFIX i Top Tether dla dzieci do 105cm
 • dodatkowa wkładka pod pupę dziecka dla mniejszych dzieci, w celu poprawienia pozycji dziecka
 • regulowana wysokość zagłówka - wraz z zmianą jego wysokości zmienia sie wysokość wewnętrznych szelek fotelika
 • System 2D Growth - wraz z podnoszenie zagłówka zmienia się szerokość siedziska
 • wentylowana skorupa poprawiająca komfort podróżowania w cieplejsze dni
 • 3-stopniowa regulacja wychylenia siedziska w celu poprawy pozycji dziecka w czasie snu
 • tapicerka z oddychających materiałów, którą można zdjąć do prania


Nuna Myti i testy ADAC

Fotelik samochodowy Nuna Mity to zupełnie nowy fotelik, stąd też w dniu permiery nie posiadał on jeszcze przeprowadzonych testów ADAC. To pierwszy fotel multigrupowy z normą i-Size. Zaliczenie tej homologacji informuje nas, że fotelik zaliczył każdy rodzaj zderzeń w ramach tej normy: czołowe, boczne i w tym pojazdu. W jesiennej rundzie testów ADAC poznaliśmy jego wyniki. Dokładniej, został on przebadany w austriackim ośrodku OAMTC, który ściśle współpracuje z niemieckim odpowiednikiem. W ramach tego badania również został on przebadany pod kątem testów zderzeniowych. Wynikiem tych badań jest ocena 2.7 za bezpieczeństwo, czyli mocna ocena 3 gwiazdek. Jest to jeden z lepszych wyników pośród fotelików multigrupowych.

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Nuna Myti opinie

Nuna Myti jest pierwszym fotelem na rynku z normą i-Size R129/02, czyli i-Size fotelikiem multigrupowym z tą homologacją. Jako pionier nie posiada żadnych opinii na swój temat i też brak jakichkolwiek opinii na temat podobnych do niego konstrukcji, gdyż zwyczajowo brak takich foteli na rynku.

Dostępna kolorysytka

Nuna-Myti-Aspen Nuna-Myti-Caviar
Kolor: Aspen Kolor: Caviar
Nuna-Myti-Frost
Kolor: Frost

Nuna-Mity-leaflet

 • Nazwa :Nuna Myti fotelik samochodowy multigrupowy z normą i-Size
 • Cena: 1 299,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Nuna Myti  - pierwszy(?) fotelik samochodowy z normą R-129/02, czyli i-Size. Wewnętrzne szelki do limitu wagi 19.5kg. Montowany pasem oraz systemem ISOFIX. Dzięki systemowi 2D Growth rośnie razem z dzieckiem.
Path: > > Nuna Myti fotelik samochodowy multigrupowy z normą i-Size

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK