Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


BeSafe iZi Twist i-Size fotelik obrotowy RWF dwa warianty wyboru Powiększ do pełnego rozmiaru

BeSafe iZi Twist i-Size fotelik obrotowy RWF dwa warianty wyboru

BeSafe iZi Twist i-Size - fotelik obrotowy 180 stopni. Ten wariant to model z zablokowaną opcją ustawienia go przodem do kierunku jazdy. Pozwoliło do fotelikowi zaliczyć szwedzki Test Plus. Zgodny z normą i-Size. Występujący w dwóch wariantach: BeSafe iZi Twist i-Size (67-105cm) oraz BeSafe iZi Twist B i-Size (40-105cm)
PROMOCJA - DO KAŻDEGO IZI TWIST B NOSIDŁO IZI TRANSER GRATIS!

Więcej szczegółów

8148

Cena: 2 133,00 zł


BeSafe iZi Twist i-Size / BeSafe iZi Twist B i-Size

fotelik obrotowy 180 stopni z Plus Test

Maxi-cosi axissFix Air fotelik samochodowy obrotowy opinie recenzje testy
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

BeSafeHTS BeSafe AS to norweska firma, z główną siedzibą w Krøderen. BeSafe jest wiodącą firmą jeśli chodzi o rozwój i produkcję wysokiej jakości fotelików samochodowych i innych produktów zapewniających bezpieczeństwo na drodze.
Rozwój jest skoncentrowany na bezpieczeństwie dzieci, tak aby żadne dziecko nie ucierpiało podczas wypadków drogowych.
Produkty BeSafe charakteryzują się innowacyjnością i wieloma funkcjami poprawiającymi bezpieczeństwo. Są to produkty wysokiej jakości, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa.
Firma BeSafe współpracuje z instytutami badawczymi, organizacjami promującymi bezpieczeństwo na drodze oraz instytucjami medycznymi, dzięki czemu wciąż się rozwija i wprowadza najnowsze technologie do swoich produktów.
BeSafe zapewnia dystrybucję swoich produktów w 40 krajach na całym świecie. 
             

BeSafe-iZi-Twist-i-sizeBeSafe iZi Twist i-Size jest jednym z dwóch fotelików obrotowych, które debiutują na naszym rynku w 2019 roku. W przeciwieństwie do modelu iZi Twist i-Size, ta wersja posiada zablokowaną opcję do ustawienia przodem do kierunku jazdy. Nie tracimy funkcji obrócenia siedziska o 90 stopni w lewo, czy też w prawo, przez co nadal możemy cieszyć się łatwiejszym wkładaniem i wyciąganiem dziecka - do i z samochodu.

Celowy zabieg producenta w postaci przewożenia dziecka tylko tyłem ma za zadanie w znaczącym stopniu wpłynąć na wysoki poziom bezpieczeństwa oferowany w tym foteliku. Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepiej, abyśmy wozili malucha tak długo tyłem, jak jest to możliwe. Brak opcji ustawienia przodem pozwolił również fotelikowi zaliczyć szedzki test badający siłę nacisku na ocinek szyjny kręgosłupa podczas zderzenia, czyli przeprowadzany przez VTi Plus Test.
W przypadku BeSafe iZi Turn i-Size mamy limit wzrostowy zgodny z normą i-Size, czyli max. 105cm oraz limit wagowy wynoszący 18kg.

Fotelik ten trafi do sprzedaży w dwóch wariantach zakupu: z i bez wkładki dla niemowlaka. BeSafe iZi Twist B i-Size: wariant z wkładką, fotelik będzie przystosowany do przewożenia dzieci od wzrostu 40cm. BeSafe iZi Twist i-Size: opcja bez wkładki przeznaczona będzie dla dzieci od wzrostu 67cm. Poprawne ułożenie wysokości szelek do zmieniającego się wzrostu dziecka jest możliwe dzięki regulowanemu na wysokość zagłówkowi. Dzieje się tak, gdyż wraz zmianą jego położenia, podnoszą, lub obniżają się wewnętrzne szelki. Sam zagłówek jest na tyle obszerny, że spokojnie zmieści głowę 4 letniego dziecka, przy czym jest on również na tyle głęboki, by zminimalizować w pewien sposób prawdopodobieństwo opadania głowy dziecka w czasie podróży. 

BeSafe-iZi-Twist-i-size-poziomica-sip
Poziomica wskazująca poprawny kąt zamontowania fotelika w samochodzie.
Dodatkowy system ochrony bocznej SIP+ pochłaniający energię zderzenia.


Innowacją, względem fotelików dostępnych u konkurencji jest zastosowanie rurkowej libelli (poziomicy), która została wbudowana w nogę wypierającą fotelika. Ma ona na celu określenie poprawnego kąta ułożenia podstawy na kanapie samochodu. Pomaga ona w ocenie, czy fotelik jest ustawiony zbyt pionowo, czy też kąt przechylenia jest zbyt duży, a co za tym idzie, niebezpieczny dla przewożonego wewnątrz dziecka.

W foteliku BeSafe iZi Twist i-Size znajdziemy również sprawdzone rozwiązanie, które wpływa na wzrost bezpieczeństwa dziecka podczas zderzeń bocznych, czyli system SIP+. Występuje on tutaj w postaci dodatkowego, doczepianego na fotelik od strony drzwi samochodu, elementu wykonanego z materiałów energochłonnych. Jego celem jest po pierwsze zwiększyć maksymalnie prawdopodobieństwo uderzenia fotelika właśnie w tym miejscu, jako iż jest to najbardziej wystający element od boku fotelika, oraz zredukować powstałe przeciążenia działające na dziecko w czasie wypadku. 

Wygodnym rozwiązaniem są również wszyte w otulinki na pas magnesy, które układają szelki w pozycji otwartej, znacząco ułatwiając wkładanie i wyciąganie dziecka z fotelika. Podobnie jak w przypadku pozostałych foteli producenta, materiał, z którego wykonana jest tapicerka jest wysokiej klasy oraz w razie potrzeby całość można zdjąć do prania. 

BeSafe-iZi-Twist-B-i-Size-bokiem BeSafe-iZi-Twist-i-size-bokiem
BeSafe iZi Twist B i-Size - wersja dla dzieci od narodzin do ok. 4 lat BeSafe iZi Twist i-Size - odpowiedni dla dzieci od ok. 6 miesiąca życia do ok. 4 lat


Główne cechy fotelika

 • fotelik RWF w zakresie obrotu 180 stopni
 • brak możliwości ustawienia siedziska przodem do kierunku jazdy
 • posiada homologację i-Size
 • ma zaliczony szwedzki test Plus Test
 • występuje w dwóch wariantach zakupu: BeSafe iZi Twist B i-Size z wkładką niemowlęcą (dostosowany dla dzieci od 40cm do 105cm) oraz BeSafe iZi Twist i-Size bez wkładki (dostosowany dla dzieci od 67cm do 105cm)
 • wygodny i intuicyjnie prosty montaż samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX oraz nogi wypierającej
 • dodatkowy element stabilizujący w postaci ramy antyrotacyjnej
 • wyposażony w system SIP - wpływa na wzrost ochrony dziecka podczas zderzenia bocznego
 • głęboki, u-kształtny zagłówek - dodatkowe zabezpieczeni głowy dziecka oraz zapewnienie jej poprawnej pozycji w czasie snu w podróży
 • kilkustopniowa regulacja wysokości zagłówka - zmiana wysokości odbywa się w parze z zmianą ułożenia szelek
 • zastosowanie rurkowej libelli (poziomicy) w podstawie fotelika określa kąt zamontowania podstawy w samochodzie
 • wygodna funkcja ustawienia siedziska na wprost drzwi - łatwe wkładanie i wyciąganie dziecka do i z fotelika
 • dodatkowe magnesy przytrzymują szelki przy wsiadaniu
 • wysokiej klasy materiały tapicerki
 • w razie potrzeby tapicerkę można zdjąć do prania


BeSafe-iZi-Twist-B-i-Size-RWF

BeSafe iZi Twist i-Size bezpieczeństwo i testy ADAC

BeSafe iZi Twist i-Size to model fotelika z opcją przewożenia dziecka tylko tyłem do kierunku jazdy. Jest to najbezpieczniejsza forma poruszania się z dzieckiem, które jest w wieku użytkowania w/w modelu. Pełna zgodność z normą i-Size daje nam podstawowe pojęcie na temat jego bezpieczeństwa. Dopełnieniem wysokiego poziomu zabezpieczenia malucha w czasie zderzenia czołowego jest zaliczenie szwedzkiego testu Plus Test. Takie zaliczenie posiadają tylko fotele tyłem do kierunku jazdy.
Maj 2020 to moment, kiedy poznaliśmy wyniki testów ADAC fotelika iZi Twist oraz iZi Twist B. Nie zaskoczył nas fakt, iż modele te otrzymały średnią za bezpieczeństwo 1.5 co odpowiada ocenie 5 gwiazdek. Bylibyśmy zdziwieni, gdyby foteli wypadł w tym badaniu słabiej. Co ważne, zarówno wynik zderzenia czołowego, jak i bocznego jest odpowiadający ocenie 5 gwiazdek. 

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Można na nim odnaleźć specjalne porównania poszczególnych modeli fotelików obrotowych w kilku parametrach: bezpieczeństwa, zakresu odchylenia fotelików do pozycji spoczynkowej oraz ilości miejsca na nogi dziecka przy jeździe tyłem. Na tej podstawie mogą Państwo określić, jak względem konkurentów wypada ten model.

BeSafe-iZi-Twist-i-Size-lifestyle

Besafe iZi Twist i-Size opinie

BeSafe iZi Twist i-Size to fotelik, który zyskał zaufanie rodziców. Pomimo niemałej ceny zakupy cieszy się on dosyć wysoką popularnością. Jest on szczególnie chętnie kupowany przez rodziców, których samochody mają problematyczną, pochyloną kanapę, gdyż fotel ten zawsze zapewni poprawną pozycję dla dziecka w czasie podróży.  

BeSafe iZi Twist B i-Size instrukcja montażu

W poniższym filmie prezentujemy Państwu krok po kroku instukcję montażu fotelika w samochodzie. Dane techniczne:

 • wzrost dziecka: od 61cm do 105cm
 • wiek: 6m-4lat (iZi Twist) / 0m-4lat (iZi Twist B)
 • przedział wagowy: 0-18kg
 • wymiary (cm): szer. 44 x wys. 50 x dł/gł. 73
 • waga fotelika: 15kg


Dostępna kolorystyka:

Kolorystyka fotelika BeSafe iZi Twist i-Size:

BeSafe-iZi-Twist-i-Size-Czarny-Cab BeSafe-iZi-Twist-i-Size-Antracyt-Mesh
Kolor: Czarny Cab Kolor: Antracyt Mesh
BeSafe-iZi-Twist-i-Size-Metalic-Melange BeSafe-iZi-Twist-i-Size-Morska-Zieleń-Melange
Kolor: Metalic Melange Kolor: Morska Zieleń Melange
BeSafe-iZi-Twist-i-Size-Niebieski-Melange BeSafe-iZi-Twist-i-Size-Samochodowa-Harmonia
Kolor: Niebieski Melange Kolor: Samochodowa Harmonia
BeSafe-iZi-Twist-i-Size-Peak-Mesh
Kolor: Mesh Melange

Kolorysytka fotelika BeSafe iZi Twist B i-Size:

BeSafe-izi-twist-b-Mesh BeSafe-iZi-Twist-B-i-Size-Czarny-Cab
Kolor: Peak Mesh Kolor: Czarny Cab
BeSafe-iZi-Twist-B-i-Size-Antracyt-Mesh BeSafe-iZi-Twist-B-i-Size-Metalic-Melange
Kolor: Antracyt Mesh Kolor: Metalic Melange
BeSafe-iZi-Twist-B-i-Size-Morska-Zielen-Melange BeSafe-iZi-Twist-B-i-Size-Niebieski-Melange
Kolor: Morska Zieleń Melange Kolor: Niebieski Melange
BeSafe-iZi-Twist-B-i-Size-samochodowa-harmonia
Kolor: Samochodowa HarmoniaZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :BeSafe iZi Twist i-Size fotelik obrotowy RWF dwa warianty wyboru
 • Cena: 2 133,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: BeSafe iZi Twist i-Size - fotelik obrotowy 180 stopni. Ten wariant to model z zablokowaną opcją ustawienia go przodem do kierunku jazdy. Pozwoliło do fotelikowi zaliczyć szwedzki Test Plus. Zgodny z normą i-Size. Występujący w dwóch wariantach: BeSafe iZi Twist i-Size (67-105cm ) oraz BeSafe iZi Twist B i-Size (40-105cm) PROMOCJA - DO KAŻDEGO IZI TWIST B NOSIDŁO IZI TRANSER GRATIS!
Path: > > BeSafe iZi Twist i-Size fotelik obrotowy RWF dwa warianty wyboru

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK