Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Maxi-Cosi Kore i-Size / Maxi-Cosi Kore Pro i-Size fotelik dla dzieci od 100cm do 150cm Powiększ do pełnego rozmiaru

Maxi-Cosi Kore i-Size / Maxi-Cosi Kore Pro i-Size fotelik dla dzieci od 100cm do 150cm

Maxi-Cosi Kore i-Size oraz Maxi-Cosi Kore Pro i-Size to najnowsza propozycja producenta dla dzieci o wzroście od 100cm do 150cm. Rośnie razem z dzieckiem i w każdym okresie użytkowania zapewnia wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa. Foteliki w pełni zgodne z normą i-Size.

Więcej szczegółów

8149

Cena: 949,00 zł


Maxi-Cosi Kore i-Size / Maxi-Cosi Kore Pro i-Size

Fotelik dla dzieci od ok. 3 lat do ok. 12 lat (od 100cm do 150cm) zgodny z normą i-Size


Maxi-Cosi-Kore-PRO-i-Size-Authentic-Cognac

Maxi-Cosi Kore i-Size oraz Maxi-Cosi Kore Pro i-Size to najnowsza propozycja holenderskiego producenta dedykowana dla dzieci od ok. 3 lat do ok. 12 lat życia dziecka. Fotelik w pełni zgodny z normą UN R-129, potocznie zwaną normą i-Size. Konstrukcja umożliwia bezpieczne przewożenie dziecka z zakresu wzrostowego od ok. 100cm do ok. 150cm. Przeznaczony do podróżowania przodem do kierunku jazdy. Dziecko, w całym okresie używania jest zapięte 3-punktowymi pasami bezpieczeństwa samochodu. Główną funkcją fotelika jest dopasowanie wysokości pasa do wzrostu przewożonego pasażera. Jest to możliwe dzięki płynnej regulacji wysokości zagłówka fotelika. Wygodne umiejscowienie z boku skorupy przycisku do zmiany położenia zagłówka umożliwia płynną jego regulację, nawet gdy dziecko znajduje się wewnątrz fotelika. Dodatkowo w celu optymalnego dopasowania siedziska do wymiarów dziecka, model ten posiada funkcję rozszerzenia siedziska na boki. Koniec z narzekaniem, że w foteliku jest ciasno!

Fotelik-rośnie-razem-z-dzieckiem

Pełna zgodność z normą i-Size to także dopasowanie wymiarów budowy skorupy fotelika do tej regulacji. Jego zewnętrzna szerokość to tylko 44cm! dzięki czemu na tylnej kanapie samochodu możemy zamontować aż 3 takie fotele jeden obok drugiego. Jest to model szczególnie polecany tym rodzicom, którzy na pokładzie swojego auta mają zamontowane inne foteliki i chcieliby np. zamontować 3 fotele na tylnym rzędzie. 

Wąski-tylko-44-cm

Fotelik Maxi-Cosi Kore i-Size oraz Maxi-Cosi Kore Pro i-Size posiadają dodatkowe mocowanie typu ISOFIX. Poprawia ono stabilność fotelika w samochodzie oraz wpływa na wzrost bezpieczeństwa dziecka w czasie zderzenia czołowego. W przypadku braku takiego zapięcia w pojeździe, fotelik i dziecko możemy zapiąć samym 3-punktowym pasem bezpieczeństwa. 

Regulowane-oparcie Wygodnie-umieszczony-uchwyt-regulacji-zagłówka
Ruchome oparcie umożliwia dobre dopasowanie do samochodu Wygodnie umiejcowiony uchwyt do regulacji wysokości zagłówka


Konstrukcja fotelika umożliwia jego pełne dopasowanie do kształtu kanapy samochodu. Ruchome oparcie uda nam się ustawić w maksymalnie przylegającej powierzchni do oparcia siedzenia w aucie, niezależnie jak bardzo byłoby ono odchylone. 

Fotelik-wyposażony-w-system-ochrony-bocznej-SPS-Plus

Fotele Maxi Cosi Kore i-Size i Maxi Cosi Kore Pro i-Size są wyposażone w nowy system ochrony bocznej SPS Plus firmy Piocelan(szczególnie skuteczny materiał do rozpraszania energii podczas zderzenia), który jest również stosowany w konstrukcji siedziska (na przykład siedzisko i zagłówek). Podnosi to w znaczący sposób poziom bezpieczeństwa malucha w czasie zderzenia bocznego. 
Maxi-Cosi-Kore-PRO-i-Size-system-ClickAssist


Zalety modelu Maxi-Cosi Kore Pro i-Size

Wersja PRO została wyposażona w wbudowaną po obu stronach siedziska lampkę ClickAssist - podświetla ona klamrę pasa samochodowego. Czujniki systemu wykrywają siadające dziecko i w automatyczny sposób podświetlają ów klamrę na kilka chwil. W zdecydowany sposób ułatwia to proces zapinania dziecka w samochodzie. System ClickAssic można również włączyć lub wyłączyć ręcznie, czy to z jednej, czy z dwóch stron fotelika.
Maxi-Cosi Kore Pro i-Size, w przeciwieństwie do podstawowej wersji posiada również wysokiej jakości bambusową tkaninę o bardzo dobrych właściwościach termoregulacyjnych. 


Główne cechy fotelika

 • przeznaczony dla dzieci od ok. 3 lat do ok. 12 lat (zakres wzrostowy od ok. 100cm do ok. 150cm)
 • w pełni zgodny z normą UN R-129, czyli i-Size
 • przodem do kierunku jazdy
 • wyposażony w dodatkowe mocowanie ISOFIX - fotelik można również zapiąć w samochodzie tylko 3-punktowym pasem bezpieczeństwa
 • wygodne uchwyty do zmiany wysokości zagłówka znajdujące się po bocznych stronach oparcia
 • rośnie razem z dzieckiem - regulowany na wysokość zagłówek oraz rozszerzająca się skorupa fotela
 • świetnie dopasowany do samochodu - ruchome oparcie gwarancją dobrego przylegania do kanapy auta
 • wyposażony w dodatkowy system ochrony bocznej SPS Plus firmy Picoelan
 • głęboki zagłówek chroniący głowę dziecka podczas wypadku
 • tylko 44cm szerokości - odpowiedni dla rodzin posiadających więcej niż jedno dziecko
 • prosty i efektywny system gwarancją poprawnego prowadzenia pasa po ciele dziecka
 • Maxi-Cosi Kore PRO i-Size - wyposażony w system ClickAssist podświetlający klamrę pasa podczas wsiadania dziecka
 • Maxi-Cosi Kore PRO i-Size - tapicerka fotelika wykonana z wysokiej jakości bambusowej tkaniny o doskonałych właściwościach termoregulacyjnych


Maxi-Cosi Kore i-Size bezpieczeństwo i testy ADAC

Obie wersje fotelika posiadają homologację i-Size. W ramach nadania tej normy, fotele biorą udział w kilku rodzajach testów zderzeniowych. Są to zderzenia czołowe przy 50km/h, boczne przy prędkości 24km/h oraz w tył pojazdu z prędkością 30km/h. Zaliczenie tych testów nie tylko pozwala producentowi wypuścić fotelik do sprzedaży, ale również daje nam, konsumentom, pewnego rodzaju informację, że spełnia on obecnie najbardziej wymagające normy homologacyjne. 
Foteliki Maxi Cosi Kore oraz Maxi Cosi Kore Pro zostały przetestowane przez niemiecki ADAC w maju 2020 roku. Otrzymały one ocenę 4 gwiazdek jako notę ogólną oraz taką samą za parametr bezpieczeństwa. Zaznaczyć trzeba jednak, że nota 2.5 za bezpieczeństwo właśnie to najsłabszy wynik, który klasyfikuje się w zakresie 4 gwiazdek. Szczególnie przeciętnie wypadły one podczas zderzeń bocznych, za które otrzymały przeciętną ocenę 3 gwiazdek (nota 3.1). 

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Maxi-Cosi Kore i-Size opinie

Foteliki Maxi Cosi Kore i Kore Pro i-Size są pozytywnie odbierane przez rodziców. Fakt, iż spełniają one normę i-Size powoduje, że modele te nie są specjalnie szerokie (44cm), a to z kolei sprawia, że zajmują one mniej miejsca na tylnej kanapie. Jest to szczególnie korzystne dla rodziców, którzy planują zamontować więcej niż jeden fotelik dla dzieci w samochodzie na tylnej kanapie. Wysoka jakość tapicerki także jest walorem, który jest podkreślany przez rodziców. 

Dostępna kolorystyka

Maxi-Cosi Kore i-Size

Maxi-Cosi-Kore-i-Size-Authentic-Black Maxi-Cosi-Kore-i-Size-Authentic-Cognac
Kolor: Authentic Black Kolor: Authentic Cognac
Maxi-Cosi-Kore-i-Size-Authentic-Graphite Maxi-Cosi-Kore-i-Size-Authentic-Grey
Kolor: Authentic Graphite Kolor: Authentic Grey
Maxi-Cosi-Kore-i-Size-Authentic-Red
Kolor: Authentic Red


Maxi-Cosi Kore PRO i-Size

Maxi-Cosi-Kore-PRO-i-Size-Authentic-Black Maxi-Cosi-Kore-PRO-i-Size-Authentic-Cognac
Kolor: Authentic Black Kolor: Authentic Cognac
Maxi-Cosi-Kore-PRO-i-Size-Authentic-Graphite Maxi-Cosi-Kore-PRO-i-Size-Authentic-Grey
Kolor: Authencit Graphite Kolor: Authentic Grey
Maxi-Cosi-Kore-PRO-i-Size-Authentic-Red
Kolor: Authentic Red


Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Maxi-Cosi Kore i-Size / Maxi-Cosi Kore Pro i-Size fotelik dla dzieci od 100cm do 150cm
 • Cena: 949,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Maxi-Cosi Kore i-Size oraz Maxi-Cosi Kore Pro i-Size to najnowsza propozycja producenta dla dzieci o wzroście od 100cm do 150cm. Rośnie razem z dzieckiem i w każdym okresie użytkowania zapewnia wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa. Foteliki w pełni zgodne z normą i-Size.
Path: > > Maxi-Cosi Kore i-Size / Maxi-Cosi Kore Pro i-Size fotelik dla dzieci od 100cm do 150cm

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK