Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Britax Romer Dualfix 2 R fotelik obrotowy 0-18kg

Britax Romer Dualfix 2 R to najnowsza odsłona popularnego modelu Dualfix. Fotel z homologacją ECE R-44/04 dla grupy 0+/1, czyli 0-18kg. Posiada funkcję obrotu w zakresie 360 stopni. Tyłem do 18kg, przodem dla dzieci od 9 do 18kg. Nowe wzornictwo oraz udoskonalenia konstrukcji względem poprzednika. NOWOŚĆ 2019!

Więcej szczegółów

8150

Cena: 1 199,00 zł


Britax Romer Dualfix 2 R

fotelik obrotowy 0-18kg z mocowaniem ISOFIX

Britax Romer Dualfix i-size sict dualfix m i-size

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437 


Dzisiaj firma Britax Römer spogląda wstecz i jest dumna z roli, jaką odgrywa od ponad 40 lat w skutecznej poprawie bezpieczeństwa dzieci uczestniczących w ruchu drogowym. Firma Britax Römer powstała w 1978 r. z połączenia brytyjskiej firmy Britax oraz niemieckiej firmy Römer. Firma Britax z siedzibą w Andover (Hampshire) została założona w latach 30. ubiegłego wieku, skupiając się początkowo na produkcji pasów bezpieczeństwa dla dorosłych. W latach 80. i 90. firma znacznie poszerzyła swoją działalność na rynkach USA, Australii i Nowej Zelandii, a także w Skandynawii i Azji.


Britax-Romer-Dualfix-2-R-liefstyle

Britax Romer Dualfix 2 R jest kolejną propozycją fotelika obrotowego tej firmy. Można o nim powiedzieć, iż jest to nowszy, poprawiony wariant standardowej wersji Dualfix. 
Mamy więc tutaj do czynienia z fotelikiem posiadającym homologację ECE R-44/04 dla grup 0+/1, czyli jest on przystosowany do przewożenia dzieci z zakresu wagowego 0-18kg. Dualfix 2R to przykład fotelika obrotowego w pełnym zakresie 360 stopni. Taka budowa pozwala na obrócenie siedziska o 90 stopni i ustawienie go na wprost drzwi samochodu. Ułatwia to umieszczenie dziecka w foteliku oraz poprawne naciągnięcie wewnętrznych szelek fotelika. Co ciekawe, fotelik możemy obrócić niezależnie od ustawienia pochylenia siedziska. Wygodny mechanizm obrotowy obsługujemy jednym przyciskiem. 

Britax-Romer-Dualfix-2-R-Fire-Red-fotelik-obrotowy

Fotelik ten posiada opcję ustawienia w dwóch kierunkach jazdy. Dla pełnego zakresu użytkowania, czyli od 0 do 18kg mamy możliwość przewożenia dziecka tyłem, czyli w pozycji RWF. Jest to najbezpieczniejsza forma podróży dla dzieci do lat 4 i gorąco namawiamy na taką formę ustawienia. Dodatkowo, w razie potrzeby, dzieci o wadze od 9kg od 18kg możemy w tym modelu przewozić zgodnie z kierunkiem jazdy, czyli przodem. 

Britax-Romer-Dualfix-2-R-RWF Britax-Romer-Dualfix-2-R-FWF
Fotelik w opcji RWF - tyłem  Fotelik w opcji FWF - przodem


Niezależnie od kierunku przewożenia malucha, Britax Romer Dualfix 2 R siedzisko fotelika możemy odchylić w kilku pozycjach ustawienia. Taka forma regulacji poprawia komfort podróży, oraz obniża ryzyko opadnięcia główki maluszka w czasie snu. Dobrą pozycję i ochronę głowy dziecka zapewnia zagłówek w kształcie litery "V". Gwarantuje on kontrolę nad ruchami głowy dziecka. Co więcej, przy pomocy jednego przycisku jesteśmy w stanie dopasować jego wysokość do wzrostu dziecka. Tym bardziej,  że zmiana jego położenia wpływa również na podniesienie lub opuszczenie się wewnętrznych szelek fotelika. 

Zastosowanie mocowania ISOFIX w znaczący sposób upraszcza montaż fotelika w samochodzie. Obniża ono również ryzyko popełnienia błędu w czasie zapięcia. Poza dwoma szynami systemu ISOFIX fotelik posiada nogę wypierającą, która pełni ważną rolę stabilizacyjną całość w czasie wypadku. Dopełnieniem całości jest rama antyrotacyjna. Jej kształt i wielkość uległa zmianie względem poprzednika. Jest ona teraz mniejsza, ustawiona pod zmienionym kątem. Umożliwia to jeszcze lepsze dopasowanie fotelika do kanapy samochodu oraz wspomniany obrót siedziska, niezależnie od ustawienia pochylenia względem podstawy. 

Główne różnice względem Britax Romer Dualfix (Classic)

 • nowy kształt ramy antyrotacyjnej - krótsza, ustawiona pod delikatnie zmienionym kątem rama umożliwia pełny obrót fotelika w zakresie 360 stopni, niezależnie od pozycji odchylenia siedziska
 • zmieniony zagłówek - nowy zagłówek w kształcie litetry "V" zapewnia jeszcze lepszą ochronę głowy dziecka w czasie wypadku
 • neopremowe osłonki pasów - osłonki piersiowego odcinka pasa fotelika zostały wykonane z neopremu, przez co zwiększają one ochronę w czasie zderzenia oraz poprawiają komfort podróży
 • optymalizacja wewnętrznych szelek - Dualfix 2 R posiada zoptymalizowaną długość szelek pod kątem przewożenia w nim noworodka. Taki zabieg spowodował, że wkładka niemowlęca w tym modelu nie jest już potrzebna. Dla zdecydowanych, będzie ona dostępna jako wyposażenie dodatkowe.
 • czarna obudowa fotelika - nowoczesny styl świetnie wpasuje sie w obecne trendy 


Britax Romer Dualfix 2R cechy i zalety

 • dla dzieci od urodzenia do ok. 4 lat (0-18kg)
 • tyłem w pełnym zakresie użytkowania do max. 18kg
 • przodem dla dzieci o wadze od 9 do 18kg
 • fotelik obrotowy w zakresie 360 stopni
 • wygodna opcja skręcenia siedziska o 90 stopni ułatwia umieszczanie dziecka i dociąganie szelek
 • funkcja obrotu niezależnie od ustawienia odchylenia siedziska
 • możliwość przechylenia, zarówno w wersji przodem jak i tyłem
 • nowy "V"-kształtny zagłówek zapewniający ochronę dziecka w czasie wypadku
 • zoptymalizowana długość szelek pod kątem przewożenia noworodków - brak konieczności posiadania wkładki niemowlęcej
 • w razie potrzeby możliwość zakupienia wkładki dla niemowlaków (dodatkowe akcesorium)
 • prosty montaż przy pomocy mocowania ISOFIX + noga wypierająca
 • nowy styl - czarna obudowa fotelika


Fotelik Britax Romer Dualfix 2R bezpieczeństwo i testy ADAC

Britax Romer Dualfix 2 R to debiutujący w czerwcu 2019 roku model fotelika obrotowego. W dniu swojej premiery nie posiadał on żadnych dodatkowych testów zderzeniowych tj. ADAC, czy też OAMTC. 
W maju 2020 roku poznaliśmy wyniki testów ośrodka ADAC dla tego modelu. Dualfix 2R to fotelik, który otrzymał ocenę ogólną odpowiadającą nocie 4 gwiazdek. Jest to dobry wynik, który czyni go jednym z najtańszych fotelików obrotowych 360 stopni z takim rezultatem. Co ważne, poza oceną ogólną, fotelik ten przede wszystkim wypadł dobrze w parametrze bezpieczeństwa, otrzymując notę 2.1

Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Można na nim odnaleźć specjalne porównania poszczególnych modeli fotelików obrotowych w kilku parametrach: bezpieczeństwa, zakresu odchylenia fotelików do pozycji spoczynkowej oraz ilości miejsca na nogi dziecka przy jeździe tyłem. Na tej podstawie mogą Państwo określić, jak względem konkurentów wypada ten model.

ADAC- niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Dane techniczne:

Britax-Romer-Dualfix-2-R-wymiary Britax-Romer-Dualfix-2-R-wymiary


Waga fotelika - 14kg

Britax Romer Dualfix 2 R opinie

Czerwiec 2019 to miesiąc premiery fotelika. W dniu sporządzania opisu fotelika (maj 2019) nie mamy możliwości przedstawienia Państwu rzeczowych opinii użytkowników tego fotelika. Mając jednak na uwadze, że firma Britax Romer to wiodący producent fotelików samochodowych oraz ciągły wzrostu popularności fotelików obrotowych na naszym rodzimym rynku, jest to zapewne kwestią czasu, ażeby w sieci w najbliższym czasie można było znaleźć takowe opinie. 

Dostępna kolorystyka

Britax-Romer-Dualfix-2-R-Cosmo-Black Britax-Romer-Dualfix-2-R-Fire-Red
Kolor: Cosmo Black Kolor: Fire Red
Britax-Romer-Dualfix-2-R-Moonlight-Blue Britax-Romer-Dualfix-2-R-Storm-Grey
Kolor: Moonlight Blue Kolor: Storm Grey
Britax-Romer-Dualfix-2-R-Blue-Marble
Kolor: Blue Marble
Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:


 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia


Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice

Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek


Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/


W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.


Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Britax Romer Dualfix 2 R fotelik obrotowy 0-18kg
 • By Romer / Britax
 • Cena: 1 199,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Britax Romer Dualfix 2 R to najnowsza odsłona popularnego modelu Dualfix. Fotel z homologacją ECE R-44/04 dla grupy 0+/1, czyli 0-18kg. Posiada funkcję obrotu w zakresie 360 stopni. Tyłem do 18kg, przodem dla dzieci od 9 do 18kg. Nowe wzornictwo oraz udoskonalenia konstrukcji względem poprzednika. NOWOŚĆ 2019!
Path: > > Britax Romer Dualfix 2 R fotelik obrotowy 0-18kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK