Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Besafe iZi Go Modular X1 i-Size fotelik samochodowy 0-13 kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Besafe iZi Go Modular X1 i-Size fotelik samochodowy 0-13 kg

Besafe iZi Go Modular X1 i-Size - fotelik dla dzieci od urodzenia do ok. 1 roku (od 40cm do 75cm i max. 13 kg wagi). Najnowsza, udoskonalona wersja jednego z najbezpieczniejszych fotelików 0-13 kg na rynku. Nowe energochłonne materiały oraz zmieniona wkładka niemowlęca i zagłówek, dla jeszcze większego komfortu dziecka. 

Więcej szczegółów

8157

Cena: 1 075,00 zł


BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size

Fotelik samochodowy z normą i-Size dla dzieci do 75cm wzrostu

axkid rekid fotelik rwf 9-25kg opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


BeSafeHTS BeSafe AS to norweska firma, z główną siedzibą w Krøderen. BeSafe jest wiodącą firmą jeśli chodzi o rozwój i produkcję wysokiej jakości fotelików samochodowych i innych produktów zapewniających bezpieczeństwo na drodze.
Rozwój jest skoncentrowany na bezpieczeństwie dzieci, tak aby żadne dziecko nie ucierpiało podczas wypadków drogowych.
Produkty BeSafe charakteryzują się innowacyjnością i wieloma funkcjami poprawiającymi bezpieczeństwo. Są to produkty wysokiej jakości, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa.
Firma BeSafe współpracuje z instytutami badawczymi, organizacjami promującymi bezpieczeństwo na drodze oraz instytucjami medycznymi, dzięki czemu wciąż się rozwija i wprowadza najnowsze technologie do swoich produktów.
BeSafe zapewnia dystrybucję swoich produktów w 40 krajach na całym świecie.


BeSafe-iZi-Go-Modular-i-Size-Metaliczy-Melange

BeSafe iZi GO Modular X1 i-Size to najnowsza wersja fotelika dla dzieci od urodzenia do ok. 1 roku życia, wchodząca w skład linii modułowej Modular.

Seria iZi Modular to nowy, innowacyjny system BeSafe, który jest wykorzystywany przez rodzica i dziecko od momentu jego narodzin, aż do wieku ok. 4 lat. Jest to modułowy system fotelików dla dzieci, który polega na używaniu jednej bazy ISOFIX dla dwóch kolejnych fotelików. System ten posiada homologację zgodną z najnowszym standardem europejskim dotyczącym przewożenia dzieci w samochodzie, czyli normą UN R-129, tzw. i-Size. Produkty iZi Modular to zestaw, który rośnie razem z naszym dzieckiem. Dla niemowlaków, mamy możliwość zamontowania na bazie fotelików BeSafe iZi Go i-Size lub BeSafe iZi Go x1 i-Size. Gdy dziecko podrośnie, na tę samą podstawę montujemy kolejne siedzisko BeSafe iZi Modular i-Size, który pełni dwie funkcje: jako model tyłem do kiernku jazdy do 105cm lub alternatywnie przodem. Obecnie dostępny jest jeszcze model BeSafe iZi Modular RWF, który jest montowany tylko tyłem - pozwoliło mu to zaliczyć pozytywnie szwedzki test PLUS TEST. Dzięki możliwości odsunięcia ramy antyrotacyjnej bazy, starsze dziecko wożone tyłem ma więcej miejsca na nóżki i wygodną pozycję

Fotelik BeSafe iZi Go X1 Modular i-Size to jest nową, ulepszoną wersją fotelika dla dzieci od urodzenia do ok. 1 roku życia, czyli iZi Go Modular i-Size. Konstrukcja ta posiada szereg usprawnień wpływających korzystnie na wzrost bezpieczeństwa oraz komfortu dziecka. Jest on w pełni zgodny z normą i-Size, czyli najnowszą homologacją europejską dotyczącą przewożenia dzieci w samochodzie - podczas zamontowaniu fotelika na bazie Modular i-Size. Nie przeszkadza to w zamontowani go w bezpośrednio w samochodzie przy pomocy 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Sposób montażu - baza lub pasy, nie wpływają na kierunek jazdy - fotelik należy ustawić tylko i wyłącznie tyłem. 

BeSafe-izi-go-modular-x1-i-size-Dynamic-Force-Absorber

Zmiany poczynione w tej wersji fotelika maja na celu poprawę bezpieczeństwa dziecka oraz wzrost komfortu podróżowania. Novum w tym modelu jest zrezygnowanie z pianek EPS (styropianu) jako materiału energochłonnego i zastąpienie go pochłaniaczem energii Dynamic Force Absorber™ w celu efektywniejszej ochrony głowy dziecka. Jest to najnowocześniejsze rozwiązanie, dotąd niespotykane w konkurencyjnych modelach, polegające na umieszczeniu w bocznych częściach obudowy fotelika konstrukcji wykonanej z specjalnych materiałów o różnych strachach elastyczności. Mają one za zadanie w optymalny sposób pochłonąć energię wytworzoną podczas uderzenia bocznego. Efekt ten jest uzyskany poprzez zginanie się tej konstrukcji po wewnętrznej stornie fotelika oraz pozostawanie sztywnym po stronie zewnętrznej.

BeSafe-izi-go-modular-x1-i-size-zagłówek

Kolejną zmianą jest zaprojektowana od nowa, zupełnie nowa wkładka dla niemowląt - Newborn Hugger™. Jej zmieniony kształt oferuje dodatkowe 10° odchylenia oraz zapewnia lepszą stabilizację boczną dziecka. Redukcyjna część wkładki została umiejscowiona w tylnej części, a nie tak jak w poprzedniej wersji, pod spodem. Ta zmiana wpłynęła na jeszcze bardziej płaską pozycję noworodka co zmniejsza ryzyko opadania główki podczas podróży. Jej miękkie, ale jednocześnie podpierające maluszka boczne materiały wspomagają stabilizację pozycji dziecka gwarantując należyte otulenie i komfort. Jest ona przeznaczona dla dzieci do 60cm wzrostu lub wieku ok. 4 miesięcy życia. Przeprojektowano również wewnętrzny zagłówek, który zapewnia większą przestrzeń wewnątrz oraz należytą ochronę w każdej sytuacji. W przeciwieństwie do poprzedniej wersji, nie posiada on oddzielnych poduszek, które należało usunąć wraz ze wzrostem dziecka.

Pozostałe cechy fotelika zostały bez zmian. Jest on wyposażony w wewnętrzne, pięciopunktowe szelki, w które zapinamy dziecko podczas podróży. Gwarantują one lepsze trzymanie dziecka np. podczas dachowania. Można ustawić je w jednym z 4 dostępnych położeń wysokości. Elementem zwiększającym bezpieczeństwo podczas zderzenia bocznego jest system SIP+. Polega on na prostym zamontowaniu na skorupie fotelika (od strony drzwi pojazdu) dodatkowego elementu energochłonnego, który pochłania i redukuje siły działające na dziecko podczas takiego zderzenia.

Drugim kluczem do sukcesu tego modelu jest wysoki poziom komfortu, który zapewnia zarówno dziecko, jak i rodzicowi. W przypadku słonecznych dni możemy osłonić dziecko dzięki dużej osłonie przeciwsłonecznej, wyposażonej w wentylację oraz filtr UPF 50+. Zastosowanie magnesów przy szelkach ułatwia wkładanie i wyciąganie malucha - klamer nie trzeba szukać pod pupą dziecka. Rączka fotelika BeSafe iZi Go Modular posiada ergonomiczny kształt, przez co przenoszenie fotelika razem z dzieckiem jest wygodne. W razie potrzeby, przy użyciu dodatkowych adapterów, fotelik można zamontować na stelażach większości dostępnych wózków głęboko-spacerowych.

BeSafe-izi-go-modular-x1-i-size-lifestyle

Główne cechy fotelika

 • Odpowiedni dla dzieci od pierwszych dni narodzin do ok. 1 roku życia (zakres wzrostowy od 40cm do 75cm oraz maksymalnej wagi 13kg). 
 • Posiada homologację i-Size (pełna zgodność podczas zamontowania na dedykowanej bazie iZi Modular i-Size)
 • Baza zapinana w samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX oraz jest ustabilizowana poprzez nogę wypierającą
 • Fotelik posiada opcje zapięcia w samochodzie przy pomocy 3-punktowego pasa bezpieczeństwa
 • Tyłem do kierunku jazdy
 • Force Absorber™ - elastyczna struktura z tworzyw o różnej elastyczności, maksymalizująca bezpieczeństwo podczas zderzenia bocznego
 • Nowa wkładka niemowlęca Newborn Hugger™ - dodatkowe 10 stopni pochylenia 
 • Przeprojektowany zagłówek, który w większym stopniu okala główkę dziecka
 • Posiada 5-punktowe wewnętrzne pasy, w które zapinamy dziecko
 • 4 pozycje ustawienia wysokości wewnętrznych szelek - dopasowuje się do wzrostu dziecka
 • SIP+ - Side Impact Protection - czyli lepsza ochrona boczna
 • Duża budka przeciwsłoneczna z filtrem UPF 50+
 • Ergonomiczny kształt rączki do przenoszenia
 • Przy wykorzystaniu adapterów pasuje do większości wózków głęboko-spacerowych
 • Magnesy, które pozwalają na odchylenie szelek i łatwiejsze wyciągnięcie dziecka.

BeSafe-iZi-Go-Modular-x1-i-Size-Czarny-Melange-przodem

BeSafe iZi Go Modular bezpieczeństwo i testy ADAC

Fotelik BeSafe iZi Go X1 Modular jako najnowszy wariant tego modelu, nie posiada w chwili obecnej (lipiec 2019) testów ADAC. Ma on homologację i-Size, które jest pewnego rodzaju gwarantem bezpieczeństwa. W ramach tej normy fotelik bada się pod kątem każdego rodzaju zderzeń: czołowym, bocznym oraz w tył pojazdu. Odnośnie testów ADAC, możemy w pewnym stopniu polegać na testach poprzedniej wersji BeSafe iZi Go Modular i-Size, który to otrzymał 5/5 w parametrze bezpieczeństwa podczas zapięcia pasem samochodowym oraz mocne 4/5 przy zapięciu na bazie. Wydaje się tylko kwestią czasu, kiedy ten model będzie badany w niemieckim ośrodku. Najbliższa ku temu okazja to październik 2019.

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Specyfikacja i dane techniczne

Odpowiedni dla dzieci:
wzrost dziecka: od 40cm do 75cm
wiek około: 0-1 roku
waga dziecka około: 0-13kg

wymiary (cm): szer. 65 x wys. 56 x dł/gł. 44
waga fotelika: 4.2kg

BeSafe iZi Go Modular opinie

Fotelik BeSafe iZi Go Modular i-Size to model, który jest bardzo wysoko oceniany przez użytkowników. Rodzice lubią go za jego niezbyt dużą wagę, uniwersalność i stabilność montażu. Atutem jest pozycja dziecka i dobra ochrona podczas wypadku. Nie bez znaczenia jest również fakt, że fotelik wchodzi w skład linii modułowej, przez co baza może być wykorzystana dla kolejnego siedziska. 

Dostępna kolorystyka

BeSafe-iZi-Go-Modular-x1-i-Size-Burgund-Melange BeSafe-iZi-Go-Modular-i-Size-x1-Czarny-Cab
Kolor: Burgund Melange Kolor: Czarny Cab
BeSafe-iZi-Go-Modular-x1-i-Size-Czarny-Melange BeSafe-iZi-Go-Modular-x1-i-Size-Granat-Melange
Kolor: Czarny Melange Kolor: Granatowy Melange
BeSafe-iZi-Go-Modular-x1-i-Size-Metaliczy-Melange BeSafe-iZi-Go-Modular-x1-i-Size-Morska-Zielen
Kolor: Metaliczny Melange Kolor: Morska Zieleń
BeSafe-iZi-Go-Modular-x1-i-Size-Samochodowa-Harmonia BeSafe-iZi-Go-Modular-x1-i-Size-Zachód-Słońca
Kolor: Samochodowa Harmonia Kolor: Zachód SłońcaZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Besafe iZi Go Modular X1 i-Size fotelik samochodowy 0-13 kg
 • By BeSafe
 • Cena: 1 075,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Besafe iZi Go Modular X1 i-Size  - fotelik dla dzieci od urodzenia do ok. 1 roku (od 40cm do 75cm i max. 13 kg wagi). Najnowsza, udoskonalona wersja jednego z najbezpieczniejszych fotelików 0-13 kg na rynku. Nowe energochłonne materiały oraz zmieniona wkładka niemowlęca i zagłówek, dla jeszcze większego komfortu dziecka. 
Path: > > Besafe iZi Go Modular X1 i-Size fotelik samochodowy 0-13 kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK