Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Cybex Solution S i-Fix i-Size fotelik Cybex dla dzieci od 100cm do 150cm wzrotu Powiększ do pełnego rozmiaru

Cybex Solution S i-Fix i-Size fotelik Cybex dla dzieci od 100cm do 150cm wzrotu

Cybex Solution S i-Fix i-Size - fotelik dla dzieci od ok. 3 roku życia zgodny z normą i-Size. Odpowiedni dla dzieci o wzroście od 100cm do 150cm. Posiada dodatkowe mocoawnie typu ISOFIX. Oparty na konstrukcji zwycięzkiego modelu w testach ADAC z 2018 roku - Solution S-Fix.

Więcej szczegółów

8166

Cena: 729,00 zł


Cybex Solution S i-Fix i-Size

fotelik dla dzieci o wzroście 100 -150 cm z normą i-Size

Solution s-fix cybex opinie testy recenzje

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


Cybex logoCybex to renomowana niemiecka firma, której twórcą jest Martin Pos. Jako ojciec dwójki dzieci chciał opracować produkty o najwyższej jakości i zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa, dlatego też w aspekcie bezpieczeństwa produkty Cybex posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz szereg niezależnych wysokich ocen z testów bezpieczeństwa przeprowadzanych zarówno przez organizacje konsumenckie (m.in. Stiftung Warentest) jak i instytuty certyfikujące bezpieczeństwo (m.in. ADAC, OAMTC). Również tapicerki marki Cybex poddawane są rygorystycznym testom na zawartość substancji szkodliwych. Testowane są kątem wytrzymałości, odporności na zabrudzenia, czy np. trwałości koloru. Potwierdzeniem najwyższej jakości i świetnego designu jest kilkukrotne zdobycie przez foteliki Cybex prestiżowej nagrody Red Dot Design Award. Firma Cybex łączy w sobie niemiecką wiedzę technologiczną i niezawodność z nowoczesnym wzornictwem i komfortem.

Cybex-Solution-S-i-Fix-Navy-Blue

Cybex Solution S i-Fix i-Size to fotel, którym marka Cybex robi krok na przód, przedstawiając nam model zgodny z drugą iteracją normy UE R-129, potocznie zwaną i-Size. Konkretyzując, jest to model w którym zrezygnowano, zgodnie z założeniami homologacyjnymi, z limitów wagowych, całkowicie określając przydatność do użycia tego modelu polegając na wzroście dziecka. Solution S i-Fix to model dla dzieci o wzroście od 100cm do 150cm, odpowiadając mniej więcej wieku od ok. 3 roku życia do ok. 12 roku życia. 
Konstrukcja tego modelu w główniej mierze bazuje na foteliku Solution S-Fix, który uchodzi za jeden z najbezpieczniejszych i najwygodniejszych fotelików w swojej grupie wagowej. Potwierdzają to niezależne testy tj. ADAC, w których to był on zwycięzcą w 2018 roku. Przyczyniają się ku temu zastosowane systemu podnoszące bezpieczeństwo podczas wypadku tj. liniowy system ochrony bocznej L.S.P. (Linear Side Protection), czy energochłonna skorupa fotela o budowie "U"-kształtnej oraz patenty związane z komfortem - regulowany na głębokość zagłówek, czy wentylowana skorupa fotelika. Wszystkie te rozwiązania znajdują się również w wersji z normą i-Size.

Liniowy System Ochrony bocznej-  L.S.P.

Cybex-Solution-S-i-Fix-i-size-system-lsp

Występujący w Solution S i-Fix i-Size system ochrony bocznej L.S.P. (Linear Side Protection) to system, który znajduje się w każdym foteliku tego producenta. Jest to dodatkowy element wbudowany w bok skorupy fotelika występujący tutaj jako plastikowy element, który należy otworzyć po zamontowaniu po stronie drzwi samochodu. Podczas wypadku jego rolą jest zredowanie energii bocznego uderzenia o ok. 25% względem tego samego modelu bez wysuniętego ramienia osłony bocznej. Dodatkowo, w momencie zderzenia, jego kształt umożliwia na ukierunkowanie powstałych sił uderzenia na tylną część skorupy w taki sposób, że omijają one dziecko. 

12-stopniowa regulacja wysokości zagłówka

Cybex-Solution-S-i-Fix-i-size-Regulacja-zagłowka

Fotelik Cybex Solution S i-Fix i-Size to model, którego zagłowek możemy ustawić na jednej z 12 dostępnych wysokości położenia. Ułatwia to poprawne dostosowanie jego wysokości, a co za tym idzie, ułożenia pasa samochodowego na ciele rosącego dziecka w pełnym okresie użytkowania - od 100cm do ok. 150cm. Jego głębokość zapewnia również należytą ochronę głowy podczas zderzenia bocznego. Konstukcja fotela oraz zagłówka została w odpowiedniu sposób opracowana tak, by niezależnie od wieku, dziecko miało odpowiednią ilość miejsca, co przyczynia się na wzrost komfortu podczas podóży. Mechanizm regulacji wysokości jest niezwykle intuicyjny i obsługujemy go przy użyciu jednego przycisku schowanego za zagłówkiem.

Opatentowany regulowany na głębokość zagłówek

Cybex-Solution-S-i-Fix-i-size-regulowany-zaglowek

Opatentowany przez firmę Cybex system regulacji głębokości zagłówka ma za zadanie ograniczyć do minimum zjawisko opadającej głowy dziecka podczas snu, co zarazem przyczynia się do pozostawienia jej w bezpiecznej strefie zagłówka podczas wypadku. Jest to element rozpoznawczy występujący w fotelikach serii Solution. Trójstopniowa opcja ustawienia głębokości zagłówka eliminuje problem opadającej głowy dziecka na klatkę piersiową podczas podróży oraz wpływa korzystnie na komfort podróży.

Pozostałe cechy fotelika Cybex Solution S i-Fix i-Size

Cybex-Solution-S-i-Fix-i-Size-Odchylenie Cybex-Solution-S-i-Fix-i-Size-Siedzisko Cybex-Solution-S-i-Fix-i-Size-Wentylacja
Regulowane oparcie ułatwia dopasowanie fotelika do samochodu. Wygodne, szerokie siedzisko zapewnia odpowiednią ilość miejsca dla dziecka. Wentylowana skorupa fotela poprawia komfort podróży w cieplejsze dni.


Główne cechy fotelika

 • Zgodny z normą i-Size
 • Przeznaczony dla dzieci od ok. 3 roku życia do 12 roku życia - od 100cm do 150cm
 • Posiada mocowanie typu ISOFIX
 • Rośnie razem z dzieckiem - zagłówek regulowany w 12 położeniach wysokości
 • System ochrony bocznej L.S.P. poprawia bezpieczeństwo podczas takiego zderzenia, redukując siły o 25%
 • Siedzisko oraz oparcie z kanałami wentylacyjnymi
 • Zagłówek z opatentowaną, trójstopniową opcją regulacji głębokości
 • Regulowane oparcie ułatwia dopasowanie do samochodu
 • Szerokie siedzisko dające odpowiednią ilość miejsca dla rosnącego dziecka
 • Zdejmowana tapicerka do prania
 • Zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech


Cybex-Solution-S-i-Fix-Navy-Blue-energochlonna-skorupa

Cybex Solution S i-Fix i-Size testy ADAC

Fotelik Cybex Solution S i-Fix i-Size to model, który jest zgodny z drugą iteracją normy UE R-129, potocznie zwaną i-Size. W ramach tej homologacji, fotelik został poddany wymagającym testom zderzeniowym każdego typu. Przeprowadzono crash-testy uderzenia czołowego, bocznego oraz w tył pojazdu. Solution S i-Fix z sukcesem je zaliczył, co pozwoliło mu otrzymać wspomnianą normę i-Size. Fotelik ten, w dniu swojego debiutu nie posiada dodatkowych testów zderzeniowych niezależnych ośrodków tj. ADAC. Z czasem zapewne, ta sytuacja ulegnie miejsca. Obecnie, możemy posiłkować się jedynie testami fotelika z homologacją ECE R-44/04 (Solution S-Fix), który to był najbezpieczniejszym fotelikiem w testach ADAC z 2018 roku. Otrzymał on mocną, 4-gwiazdkową notę za zderzenia czołowe oraz 5 gwiazdek za zderzenia boczne. Liczymy, ze Solution S i-Fix nie wypadnie gorzej w tych testach, a jedynie lepiej. Czas pokaże, czy mamy rację.

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.


Cybex Solution S i-Fix Opinie

Fotelik Solution S i-Fix i-Size w chwili obecnej (wrzesień 2019) nie zadebiutował na rynku sprzedaży, więc obecnie, znalezienie jakichkolwiek opinii od użytkowników jest niemożliwe. Bazując na wysokiej popularności modelu Solution S-Fix, zakładamy że ta sytuacja szybko przestanie mieć miejsce i z czasem opinii będzie coraz więcej. Na tą chwilę, możemy bazować na opiniach poprzedniej wersji, które to są bardzo pozytywne. 

Cybex Solution S i-Fix i-Size kolorystyka

Cybex-Solution-S-i-Fix-Autumn-Gold-2020 Cybex-Solution-S-i-Fix-Classic-Beige-2020
Kolor: Autumn Gold 2020 Kolor: Classic Beige 2020
Cybex-Solution-S-i-Fix-Deep-Black-2020 Cybex-Solution-S-i-Fix-Granite-Black-2020
Kolor: Deep Black 2020 Kolor: Granite Black 2020
Cybex-Solution-S-i-Fix-Magnolia-Pink-2020 Cybex-Solution-S-i-Fix-Navy-Blue-2020
Kolor: Magnolia Pink 2020 Kolor: Navy Blue 2020
Cybex-Solution-S-i-Fix-River-Blue-2020 Cybex-Solution-S-i-Fix-Soho-Grey-2020
Kolor: River Blue 2020 Kolor: Soho Grey 2020


Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Cybex Solution S i-Fix i-Size fotelik Cybex dla dzieci od 100cm do 150cm wzrotu
 • By Cybex
 • Cena: 729,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Cybex Solution S i-Fix i-Size - fotelik dla dzieci od ok. 3 roku życia zgodny z normą i-Size. Odpowiedni dla dzieci o wzroście od 100cm do 150cm. Posiada dodatkowe mocoawnie typu ISOFIX. Oparty na konstrukcji zwycięzkiego modelu w testach ADAC z 2018 roku - Solution S-Fix.
Path: > > Cybex Solution S i-Fix i-Size fotelik Cybex dla dzieci od 100cm do 150cm wzrotu

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK