Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Kinderkraft I-360 i-Size fotelik obrotowy z normą i-Size 0-18kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Kinderkraft I-360 i-Size fotelik obrotowy z normą i-Size 0-18kg

Kinderkraft I-360 i-Size to pierwszy fotelik obrotowy w zakresie pełnych 360 stopni tego producenta. Odpowiedni dla dzieci od urodzenia do ok. 4 lat (0-18kg oraz do 105cm wzrostu). Montowany w samochodzie przy pomocy systemu ISOFIX. Nowość 2019!

Więcej szczegółów

Kinderkraft I-360 i-Size

fotelik obrotowy 360 stopni z normą i-Size

GB Vaya i-size fotelik samochodowy 0-18kg cybex opinie testy

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


Kinderkraft

Kinderkraft to marka, której misją jest ułatwianie rodzicom i dzieciom wspólnego odkrywania świata, dostarczając produkty, które łączą innowacyjne rozwiązania i najlepszą jakość. Tworzymy z pasją, a nasze produkty są zawsze „EASY” – dostępne dla każdego dzięki prostej obsłudze, atrakcyjnej cenie i szybkiej dostawie, „MOBILE” – umożliwiają wspólne podróżowanie i odkrywanie świata, dzięki czemu zawsze możecie być razem oraz „SMART” – łączą najlepsze funkcje, wysoką jakość i nowoczesny design. Bezpieczeństwo dzieci stanowi dla nas priorytet, dlatego nasze produkty spełniają wszystkie międzynarodowe wymagania dotyczące bezpieczeństwa. Dla nas liczy się każdy szczegół, a dzieci inspirują nas jako źródło niewyczerpanej pomysłowości i determinacji do odkrywania nowych możliwości.


Kinderkraft I-360 i-Size to pierwszy fotelik obrotowy w pełnym zakresie 360 stopni tego producenta. Posiada zaliczoną homologację UN R-129, która potocznie jest zwana normą i-Size. Umożliwia on bezpieczne przewożenie dzieci od urodzenia do ok. 4 lat - maluchy o wzoście od ok. 45cm do ok. 105cm oraz o wadze nieprzekraczającej 18kg. 
Zgodność z normą i-Size informuje nas o dwóch rzeczach. Pierwsza to taka, że fotelik jest montowany w samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX - tutaj dodatkowo ustabilizowany przez nogę wypierającą, oraz fakt, iż dziecko do ukończonego 15 miesiąca życia musi być przewożone tyłem do kierunku jazdy. Kinderkraft I-360 i-Size daje możliwość bezpiecznego przewożenia malucha tyłem do wzrostu 83cm, następnie siedzisko należy skierować przodem i tak wozić młodego pasażera, aż osiągnie 105cm lub przekroczy wagę 18kg. 
Kinderkraft I-360 i-Size jest wyposażony w wkładkę dla niemowlaków, dzięki czemu faktycznie można traktować go jako model dla dzieci już od pierwszych dni od ich narodzin. Aby móc faktycznie myśleć o tak wczesnym wykorzystaniu fotela, należy pierwotnie sprawdzić, jaki kąt odchylenia oparcia uzyskamy po zamontowaniu w naszym samochodzie. W uzyskaniu poprawnych wartości odchylenia pomoże dwustopniowa opcja regulacji pochylenia siedziska - ustawienie w pozycji siedzącej lub odchylonej. Wkładka jest modyfikowana i składa się ona z dwóch części, które w zależności od wielkości dziecka należy etapowo redukować, aż do momentu, gdy dziecko jest zbyt duże i należy ją całkowicie zdemontować.
Dodatkową ochronę głowy dziecka podczas wypadku z uderzeniem bocznym stanowi wewnętrzny, regulowany na wysokość zagłówek z dodatkową, wyjmowaną wkładką dla mniejszych dzieci. Posiada on 13 możliwości ustawienia wysokości, co znacząco ułatwi poprawne dopasowanie wewnętrznych, pięciopunktowych szelek względem rosnącego dziecka, gdyż zmiana jego położenia, wpływa na wysokość ich ustawienia. 
Wygodna opcja ustawienia siedziska na wprost drzwi to wygodny handicap względem konstrukcji nieobrotowych. Takie ustawienie znacząco ułatwia codzienne wkładanie i wyciąganie dziecka z fotelika oraz umożliwia łatwiejsze, poprawne dociągnięcie wewnętrznych szelek fotelika. 

Główne cechy fotelika

 • w pełni zgodny z normą i-Size
 • dla dzieci od urodzenia do ok. 4 lat (wzrost z zakresu 45cm - 105cm oraz maksymalna waga 18kg)
 • tyłem dla dzieci do 83cm wzrostu
 • przodem do kierunku jazdy dla dzieci o wzroście od 75cm do 105cm
 • montowany w samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX wraz z nogą wypierającą
 • wyposażony w miękką wkładkę dla niemowlaków
 • siedzisko z dwoma pozycjami ustawienia pochylenia (niezależnie od kierunku przewożenia dziecka)
 • wewnętrzny zagłówek z dodatkową wkładką dla mniejszych dzieci
 • zagłówek z opcją ustawienia wysokości w jednej z trzynastu dostępnych pozycji
 • posiada wewnętrzne pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
 • zmiana położenia zagłówka wpływa na zmianę wysokości ułożenia wewnętrznych szelek
 • miękka, oddychająca tapicerka
 • tapicerka zdejmowana do prania

Kinderkraft I-360 i-Size testy ADAC

Fotelik Kinderkraft I-360 i-Size jest modelem, który zadebiutuje na rynku sprzedaży w IV kwartale 2019 roku. W dniu swojej premiery nie będzie on posiadał zaliczonych testów zderzeniowych niezależnych ośrodków tj. ADAC, czy OAMTC. W zależności od tego, jak bardzo będzie on popularny na niemieckim rynku, z czasem będzie on brał udział w takich badaniach lub nie. Do tego momentu, informacją na temat poziomu bezpieczeństwa tego modelu są zaliczone testy homologacyjne i-Size. W ramach tej europejskiej normy, przeprowadza się testy zderzeniowe każdego spotkanego typu, tj. czołowe, boczne oraz w tył pojazdu. Jeżeli podczas tych testów, siły działające na manekin mieszczą się w określonych widełkach homologacji, fotelik zalicza je i jest dopuszczony do sprzedaży. Tak też było w tym przypadku.

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Kinderkraft I-360 i-Size dane techniczne

Wymiary oraz waga:
Długość [cm] -  65
Szerokość [cm] - 45 
Wysokość [cm] - 60
Waga [kg[ - 13.5

Kinderkraft I-360 i-Size opinie

Fotelik Kinderkraft I-360 i-Size to model, który zadebiutuje na rynku sprzedaży jeszcze w 2019 roku. Jego stosunkowo niska cena względem konkurencyjnych foteli z opcją obrotou 360 stopni zapewne przyczyni się do stostunkowo wysokiej popularności tego modelu. Powinno to się przełożyć na, z czasem, pojawienie się w sieci opinii na jego temat. 

Dostępna kolorystyka

(Do uzupełnienia wkrótce)Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek
Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Kinderkraft I-360 i-Size fotelik obrotowy z normą i-Size 0-18kg
 • Cena: 0,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Kinderkraft I-360 i-Size  to pierwszy fotelik obrotowy w zakresie pełnych 360 stopni tego producenta. Odpowiedni dla dzieci od urodzenia do ok. 4 lat (0-18kg oraz do 105cm wzrostu). Montowany w samochodzie przy pomocy systemu ISOFIX. Nowość 2019!
Path: > > Kinderkraft I-360 i-Size fotelik obrotowy z normą i-Size 0-18kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK