Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Britax Romer Adventure fotelik 15-36kg 4 gwiazdki ADAC w niskiej cenie! Powiększ do pełnego rozmiaru

Britax Romer Adventure fotelik 15-36kg 4 gwiazdki ADAC w niskiej cenie!

Britax Romer Adventure to najnańszy fotelik 15-36kg z 4 gwiazdkami ADAC na rynku! Prosta, lekka konstrukcja gwarantująca wysoko poziom bezpieczeństwa. Dostępny w dwóch kolorach: czarnym oraz szarym. Regulowany zagłowek, miękka tapicerka oraz uchwyty na napoje wbudowane w siedzisko.

Więcej szczegółów

8169

Cena: 289,00 zł


Britax Romer Adventure

fotelik samochodowy 15-36kg 4 gwiazdki ADAC niska cena!

Britax Romer Dualfix i-size sict dualfix m i-size

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437 


Dzisiaj firma Britax Römer spogląda wstecz i jest dumna z roli, jaką odgrywa od ponad 40 lat w skutecznej poprawie bezpieczeństwa dzieci uczestniczących w ruchu drogowym. Firma Britax Römer powstała w 1978 r. z połączenia brytyjskiej firmy Britax oraz niemieckiej firmy Römer. Firma Britax z siedzibą w Andover (Hampshire) została założona w latach 30. ubiegłego wieku, skupiając się początkowo na produkcji pasów bezpieczeństwa dla dorosłych. W latach 80. i 90. firma znacznie poszerzyła swoją działalność na rynkach USA, Australii i Nowej Zelandii, a także w Skandynawii i Azji.

Britax-Romer-Adventure-Storm-Grey

Britax Romer Adventure to najbardziej podstawowy fotelik z grupy 15-36 tego producenta. Prosta, przemyślana konstrukcja gwarantująca wysoki poziom bezpieczeństwa w niskiej cenie! Fotelik brał udział w niezależnych testach niemieckiego ośrodka testowego ADAC i otrzymał mocną, 4-gwiazdkową notę za bezpieczeństwo oraz w ocenie ogólnej. Jest to obecnie najtańszy fotelik w tej grupie wagowej z tak dobrze zaliczonymi testami. 
Adventure to model odpowiedni dla dzieci w wieku od ok. 3.5 roku życia aż do ok. 12 roku życia. Posiada on europejską homologację ECE R-44/04 dla grup wagowych II/III - dopuszczony do użytkowania dla dzieci o wadze od 15kg do 36kg. Przemyślana, prosta konstrukcja spełni swoją rolę podczas wypadku, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa oraz zapewnia wysoki poziom komfortu podróżowania dla dziecka.
Podstawową rolą tego modelu, jest dopasowanie przebiegu wysokości pasa po ciele dziecka. Wbudowane w fotel prowadnice - po jednej z każdej strony zagłówka, oraz dwie na biodrowym przebiegu pasa samochodowego dają nam taką możliwość. Regulowany na wysokość zagłówek, który to posiada kilka opcji ustawienia, daje gwarancję poprawnego przebiegu pasa po ramieniu dziecka. Fotelik ten nie posiada dodatkowego mocowania ISOFIX, czyniąc go tym samym jednym z najbardziej uniwersalnych modelu pod kątem dopasowania do samochodów. Możemy z niego praktycznie korzystać wszędzie tam, gdzie znajduje się 3-puntkowy pas bezpieczeństwa samochodu z napinaczem pasa. 
Jedną z największych zalet modelu Adventure są jego kompaktowe wymiary oraz niska waga. Fotel ten sprawdza się w sytuacji, gdy na tylnej kanapie samochodu chcemy zamontować więcej niż jeden fotelik dziecięcy, przy zachowaniu odpowiedniej ilości miejsca do siedzenia dla osoby trzeciej. Niska waga jest ułatwieniem w częstym przekładaniu z samochodu do samochodu. 
Britax Romer Adventure to bardzo bezpieczny fotelik. Potwierdzają to nie tylko zaliczone testy homologacyjne, ale również wysoka ocena 4 gwiazdek w niezależnych testach ADAC z maja 2019. Jest on najtańszym fotelikiem z grupy wagowej 15-36kg, który może pochwalić się tak wysokim wynikiem w tym badaniu. Głowa dziecka, podczas wypadku, jest chroniona przez zagłówek, a ciało przez wyściełane materiałem energochłonnym skrzydła boczne oparcia. Bardzo miękka tapicerka wpływa na wzrostu komfortu dziecka podczas podróży i jest bardzo praktyczna, dzięki możliwości zdjęcia jej do prania. 

Britax-Romer-Adventure-uchyt-na-kubek

Dziecko oraz rodzic doceni wbudowane w podstawie uchwyty na napoje - po jednym na każdą stronę siedziska. 
Adventure występuje w dwóch podstawowych, bardzo praktycznych kolorach: szarym oraz czarnym.

Główne cechy fotelika

 • odpowiedni dla dzieci w wieku od ok. 3.5 roku życia do ok. 12 lat
 • posiada homologację ECE R-44/04 dla grup wagowych II/III, czyli 15-36kg
 • fotelik ustawiony w samochodzie zgodnie z kierunkiem podróżowania - przodem
 • wysposażony w regulowany zagłówek, ułatwiający dopasowanie pasa samochodowego do wzrostu dziecka
 • oparcie fotelika jest ruchome, celem łatwiejszego dopasowania do kanapy samochodu
 • wyściełane materiałem energochłonnym skrzydła konktuckcji oparcia pochłaniają energię zderzenia bocznego
 • oddychająca, miękka tapicerka podności komfort dziecka podczas podróży
 • brał udział w testach ADAC (maj 2019), otrzymując wysoką notę 4 gwiazdek za bezpieczeństwo oraz za ocenę ogólną
 • tapicerkę można zdjąć do prania
 • siedzisko posiada wbudowane uchwyty na napoje - po jednym na każdą stronę
 • dostępny w dwóch praktycznych kolorach - szarym oraz czarnym
 • wyprodukowany w Wielkiej Brytanii

Britax-Romer-Adventure-lifestyle

Britax Romer Adventure testy ADAC

Fotelik Britax Romer Adventure jest fotelem, który w maju 2019 roku brał udział w testach niezależnego, niemieckiego ośrodka badawczego, jakim jest ADAC. Wynikiem tego badania jest otrzymana dobra nota za bezpieczeństwo oraz za ocenę ogólną. Dobra nota odpowiada bardziej znanym 4 gwiazdkom. Testy te polegają przede wszystkim na ocenie poziomu bezpieczeństwa fotelika. Celem sprawdzenia tego parametru, ośrodek przeprowadza crash testy imitujące zderzenie czołowe oraz w bok pojazdu, przy wykorzystaniu najnowszych torów testowych oraz manekinów. Adventure to obecnie najtańszy fotelik w swojej grupie wagowej, który mam posiada tak wysoką ocenę w testach ADAC.

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek.

Britax Romer Discovery SL dane techniczne i wymiary

Britax-Romer-Adventure-wymiary Britax-Romer-Adventure-wymiary

Wymiary oraz waga:

Wysokość [cm] - 67 - 85
Szerokość [cm] - 44
Głębokość [cm] - 44
Waga [kg] - 3.9

Britax Romerm Adventure opnie

Fotelik Britax Romer Adventure jest obecnie najtańszym fotelikiem, posiadającym 4 gwiazdki ADAC pośród foteli z grupy 15-36kg. Jego bardzo niska cena i wysoki poziom bezpieczeństwa sprawia, że często rodzice decydują się na zakup, traktując go jako dodatkowy, drugi fotel dedykowany do mniej wykorzystywanego samochodu oraz jako fotelik do samochodu dla dziadków. Jako plus, często wymieniana jest jego łatwość w montażu, niska waga ułatwiająca przenoszenie go z auta to auta oraz kompaktowe wymiary, bardzo pożądane w sytuacji, gdy chcemy zamontować więcej niż jeden fotelik na tylnej kanapie samochodu.

Dostępna kolorystyka

Britax-Romer-Adventure-Cosmos-Black Britax-Romer-Adventure-Storm-Grey
Kolor: Cosmos Black Kolor: Storm Grey


Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Britax Romer Adventure fotelik 15-36kg 4 gwiazdki ADAC w niskiej cenie!
 • By Romer / Britax
 • Cena: 289,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Britax Romer Adventure to najnańszy fotelik 15-36kg z 4 gwiazdkami ADAC na rynku! Prosta, lekka konstrukcja gwarantująca wysoko poziom bezpieczeństwa. Dostępny w dwóch kolorach: czarnym oraz szarym. Regulowany zagłowek, miękka tapicerka oraz uchwyty na napoje wbudowane w siedzisko.
Path: > > Britax Romer Adventure fotelik 15-36kg 4 gwiazdki ADAC w niskiej cenie!

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK