Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]bociek.eu

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Recaro Avan i-Size fotelik samochodowy 0-13kg z normą i-Size Powiększ do pełnego rozmiaru

Recaro Avan i-Size fotelik samochodowy 0-13kg z normą i-Size

Recaro Avan i-Size - najnowszy fotelik firmy Recaro dla dzieci od urodzenia do ok. 1 roku życia. Nowa wkładka dla niemowlaków. Posiada zaliczoną normę homologacyjną i-Size. Montowany w samochodzie 3-punktowym pasem bezpieczeństwa lub na dedykowanej, modułowej bazie ISOFIX. Występuje w 3 wersjach tapicerki.

Więcej szczegółów

Recaro Avna i-Size fotelik samochodowy

dla dzieci od urodzenia do ok. 1 roku życia zgodny z normą i-Size

axkid rekid fotelik rwf 9-25kg opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

Recaro Avan i-Size jest pierwszym fotelikiem dla dzieci od urodzenia do ok. 1 rok użycia, który prezentują nowi właściciele marki - firma Artsana. Umożliwia on bezpieczne przewożenie dziecka już o od pierwszych dni od jego narodzin, aż do ok. 1 roku życia. Posiada on homologację i-Size, w ramach której fotel ten jest dedykowany dla maluchów o wzroście od 45cm do 76cm. Jego podstawowym sposobem montażu w samochodzie jest opcja z wykorzystaniem 3-punktowego pasa bezpieczeństwa auta. Opcjonalnie, do fotelika można dokupić bazę ISOFIX, która jest bazą modułową - gdy dziecko wyrośnie z fotelik Avan i-Size, możemy na niej zamocować kolejne siedzisko Kio, które jest dla dzieci do 105cm. 

Recaro Avan i-Size w porównaniu do poprzednich fotelików dla noworodków tej firmy posiada całkowicie odmienioną wkładkę. Została ona zaprojektowana od podstaw, czego finalnym efektem jest jej nowy, ulepszony kształt. Jej lejowaty kształt sprawia, że doskonale okala ona maluszka i poprawia ona jego pozycję w foteliku. Jest ona obecnie bardziej leżąca względem przedników - modelu Privia, czy Guardia. Elementem, który również wpływa na bezpieczeństwo i pozycję noworodka jest zagłówek. Jest on regulowany w jednej z kilku pozycji ustawienia, co ułatwia dopasowanie fotelika do ciągle rosnącego dziecka. Jego pełna integracja z naramiennymi osłonami na szelki to stary, dobry system HERO. Takie rozwiązanie nie tylko sprawia, że osłonki zawsze są na odpowiednim miejscu, ale również podnosi ono bezpieczeństwo dziecka podczas zderzenia czołowego. Użytkowym aspektem tego systemu jest także fakt, że szelki mają mniejszą tendencję do okręcania się wokół klamer. Skoro już o szelkach mowa, to w Revaro Avan i-Size są one klasycznie trzypunktowe.

Recaro Avan i-Size również sprawdzi się świetnie jako nosidło. Rączka o ergonomicznym kształcie dobrze leży w dłoni. Jest ona regulowana w kilku pozycjach ustawienia. Fotelik można zamontować, przy użyciu odpowiednich adapterów, na większość dostępnych na rynku stelażach wózków. Wygodna funkcja Travel System podnosi standard użytkowy tego modelu. Przeciwsłoneczny daszek, który jest w komplecie, chroni dziecko przed słońcem i ciepłem w upalne dni. Wszystko dzięki zastosowaniu materiału z filtrem ochronnym 50+, z którego jest on wykonany. Co wygodne, ma on swój stelaż, przez co nie trzeba go mocować o rączkę fotelika. Recaro Avan to model, który jest dostępny w jednej z trzech kolekcji kolorystycznych. Różną się one nie tylko odcieniem, ale przede wszystkim rodzajem materiałów. Są to odpowiednio (w kolejności od standardowej, przez pośrednią, do tapicerki premium): Core, Select oraz Prime. 

Główne cechy fotelika

 • pierwszy fotelik Recaro dla noworodków zgodny z normą i-Size
 • dla dzieci od urodzenia do ok. 1 roku życia (max. 13kg)
 • nowa, zaprojektowana od zera, wkładka niemowlęca wpływająca na poprawną pozycję maluszka w foteliku
 • wewnętrzny zagłówek podtrzymujący głowę dziecka
 • jest on regulowany na wysokość - zmiana położenia zagłówka zmienia wysokość szelek - lepsze dopasowanie fotela do rosnącego pasażera
 • wyposażony w 3-punktowe szelki bezpieczeństwa
 • system HERO - otuliny na piersiowym odcinku szelek są zintegrowane z zagłówkiem - mają one zawsze poprawne ułożenie nie ciele dziecka
 • budka przeciwsłoneczna z filtrem 50+
 • wygodna, ergonomiczna rączka do przenoszenia dziecka w foteliku
 • można go dopasować do większości dostępnych na rynku wózków (mając odpowiednie adaptery)
 • zapinany 3-punktowym pasem bezpieczeństwa lub przy wykorzystaniu dedykowanej bazy ISOFIX
 • baza ISOFIX (do dokupienia osobno) pasuje do kolejnego siedziska Recaro Kio
 • 3 rodzaje tapicerek do wyboru - Core, Select oraz Prime

Recaro Avan i-Size bezpieczeństwo i testy ADAC

Recaro Avan i-Size to zapowiedziany nowy model firmy Recaro dla dzieci do 1 roku życia. Zanim trafi on do końcowej sprzedaży i z czasem będzie brał udział w testach ADAC możemy powiedzieć o nim to, że jest bezpieczny na tyle, na ile określa to homologacja i-Size. W jej ramach został on poddany testom zderzeniowym czołowym, bocznym oraz w tył pojazdu. To obecnie najbardziej kompleksowe badanie homologacyjne dla fotelików w Europie i można go traktować jako standardowy poziom bezpieczeństwa. Odnośnie testów niezależnych ośrodków badawczych, tj. ADAC i szans Recaro Avan i-Size w tym badaniu to kwestią jest, czy fotel ten trafi do gustów niemieckiego konsumenta i czy zyska na popularności na ichniejszym rynku. Jeżeli tak, to najbliższym możliwym terminem, kiedy potencjalnie poznamy wyniki tego badania jest maj 2020. Do tego czasu musimy uzbroić się w cierpliwość.

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Recaro Avan i-Size opinie

Nowość, której data premiery nie została jeszcze ustalona to brak opinii dotyczących tego fotela w internecie. Docelowi użytkownicy nie mają jeszcze możliwości ocenienia poszczególnych cech Avan-a. Z pierwszymi recenzjami przyjdzie nam poczekać do momentu, kiedy firma Recaro zdecyduje się na rozpoczęcie sprzedaży. 

Dane techniczne i wymiary

(Do uzupełnienia wkrótce)

Kolorystyka

(Do uzupełnienia wkrótce)



Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Recaro Avan i-Size fotelik samochodowy 0-13kg z normą i-Size
 • By Recaro
 • Cena: 0,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Recaro Avan i-Size - najnowszy fotelik firmy Recaro dla dzieci od urodzenia do ok. 1 roku życia. Nowa wkładka dla niemowlaków. Posiada zaliczoną normę homologacyjną i-Size. Montowany w samochodzie 3-punktowym pasem bezpieczeństwa lub na dedykowanej, modułowej bazie ISOFIX. Występuje w 3 wersjach tapicerki.
Path: > > Recaro Avan i-Size fotelik samochodowy 0-13kg z normą i-Size

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK