Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Joie i-Spin Safe i-Size obrotowy fotelik RWF tyłem do kierunku jazdy Powiększ do pełnego rozmiaru

Joie i-Spin Safe i-Size obrotowy fotelik RWF tyłem do kierunku jazdy

Joie i-Spin Safe i-Size jest fotelikiem obrotowym zgodnym z normą i-Size, z funkcją obrotu w zakresie 180 stopni. Dziecko w pełnym okresie używania jest przewożone tyłem do kierunku jazdy - fotelik RWF. Umożliwia bezpieczną podróż dla maluchów o wzroście od 40cm do 105cm i maksymalnej wagi 19kg. Montowany w samochodzie przy pomocy systemu ISOFIX. Posiada zaliczony szwedzki test PLUS TEST.

Więcej szczegółów

8189

Cena: 1 599,00 zł


Joie i-Spin Safe i-Size fotelik obrotowy

dla dzieci do do ok. 4 lat fotelik RWF tylko tyłem do kierunku jazdy

Joie spin 360 isofix 0-18kg testy opinie recenzja

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

Logo JoieJoie - producent akcesoriów dziecięcych, fotelików samochodowych i wózków. Swoje produkty firma tworzy z materiałów najwyższej jakości, które pod względem wytrzymałościowym prezentują jeden z najwyższych poziomów w branży dziecięcej na całym świecie. Przy pomocy przeprowadzanych licznych crash testów, testujących foteliki samochodowe Jolie pod względem jakości zapewnianego bezpieczeństwa, firma oferuje fotele o najwyższej jakości precyzji oraz integralności strukturalnej, gwarantujące wytrzymałość oraz odpowiednie zachowanie fotelika podczas zderzeń czołowych i bocznych. Każdy produkt Jolie poddawany jest ekstremalnym, w pełni zindywidualizowanym testom badawczym, które służą temu, by wypuszczać na rynek w stu procentach sprawne produkty. Cała oferta od Jolie charakteryzuje się genialnym oraz unikalnym designem, który dla wielu klientów będzie pierwszym tego rodzaju przeżyciem wizualnym.

Joie-i-Spin-i-Safe-RWF-PLUS-Test-lifestyle

Joie-i-Spin-i-Safe-RWF-PLUS-Test-skos

Joie i-Spin Safe i-Size to doskonały przykład wysokiego poziomu bezpieczeństwa dziecka w podróży oraz komfortu używania w jednym foteliku. Jest to fotelik obrotowy w zakresie 180 stopni (bok - tył - bok). Nie posiada on opcji ustawienia siedziska zgodnie z kierunkiem podróżowania, co oznacza, że dziecko cały czas podróżuje tyłem do kierunku jazdy. Zablokowanie jazdy przodem pozwoliło temu modelowi zaliczyć szwedzki test PLUS TEST. Jest to bardzo rygorystyczne badanie polegające na zbadaniu sił działających na głowę i szyję manekina podczas zderzenia czołowego z prędkością 56 km/h. Tylko foteliki tyłem mają szansę na pozytywne zaliczenie tego badania. Tak też jest w przypadku Joie i-Spin Safe i-Size, który dołącza do elitarnej grupy foteli z zaliczonym testem PLUS TEST.

Joie-i-Spin-i-Safe-RWF-PLUS-Test

Fotelik obrotowy Joie i-Spin Safe i-Size posiada normę homologacyjną, wg której możemy przewozić w nim dziecko od urodzenia do ok. 4 lat. Jest on dedykowany dla maluchów o wzroście od 40cm do 105cm oraz takich, których waga nie przekracza 19kg. Jak pisaliśmy wyżej, dziecko wozimy w nim tylko tyłem do kierunku jazdy. Mamy natomiast możliwość obrócenia siedziska o 90 stopni i ustawienie go na wprost drzwi samochodu (bądź w lewą, bądź w prawą stronę), co znacząco ułatwia codzienne wkładanie i wyciąganie dziecka z fotelika. Drugim ułatwieniem takiego ustawienia siedziska jest lepsza kontrola nad poprawnym dociągnięciem wewnętrznych szelek - ciągniemy je do siebie, a nie do boku. 

Joie-i-Spin-i-Safe-RWF-PLUS-Test-bokiem

Dla noworodków producent zastosował znajdującą się w siedzisku wewnętrzną wkładkę, której zadaniem jest zapewnienie ergonomicznej pozycji dla tak małego człowieka oraz podniesienie ochrony podczas zderzenia bocznego. Składa się ona z trzech elementów, przez co łatwiej jest ją adaptować pod niesiedzące jeszcze maluchy. Regulowane siedzisko z opcją ustawienia w jednej z sześciu dostępnych pozycji ustawienia pozwala na znalezienie takiego odchylenia, by przewożonemu dziecku nie opadała główka na klatkę piersiową. Nie ma potrzeby zmiany ustawienia, jeżeli chcemy skręcić fotelik o 90 stopni. 

Joie-i-Spin-i-Safe-RWF-PLUS-Test-bokiem-recline-zaglowek

Wewnątrz siedziska fotelika Joie i-Spin Safe i-Size, poza wkładką niemowlęcą, znajduje się zagłówek. Ma on za zadanie należycie ochronić głowę dziecka podczas zderzenia. Jest on stosunkowo głęboki, przez co na każdym etapie używania faktycznie spełni on swoją rolę. Został on wypełniony od wewnątrz miękkimi, termoplastycznymi piankami, które dopasowują się do kształtu głowy dziecka oraz świetnie radzą sobie z odprowadzaniem ciepła. Sam zagłówek jest regulowany na wysokość. Mamy tutaj mnogą możliwość jego ustawienia co przekłada się na dobre dopasowanie wewnętrznej przestrzeni dla stale rosnącego dziecka. Zmiana jego położenia wpływa również na zmianę wysokości wewnętrznych szelek. To z kolei wpływa na bezpieczeństwo dziecka w podróży. Musimy doprowadzić do takiej sytuacji, by po zapięciu i ich naciągnięciu wychodziły one z równiej linii ramion dziecka lub delikatnie poniżej. Dopiero wówczas spełnią one swoją rolę podczas zderzenia. Szelki, które znajdują się w tym modelu to szelki pięciopunktowe - dwa pasy naramienne, dwa biodrowe oraz klamra kroczna, w którą zapinamy całość. 

Joie-i-Spin-i-Safe-RWF-PLUS-Test-skos-tylem-2

Przy klamrze znajduje się również element aktywacji systemu ochrony bocznej Guard Surround Safety. To wbudowane w skorupę fotela odbojniki, które są otwierane automatycznie za każdym razem, jak zapinamy dziecko w foteliku. Taki mechanizm sprawia, że zawsze spełnią one swoją funkcję podczas takiego zdarzenia drogowego - przyjmą i przekierują wytworzoną siłę kolizji na tylną część skorupy fotelika. 

Joie-i-Spin-i-Safe-RWF-PLUS-Test-skos-tylem

Podstwa fotelika Joie i-Spin Safe i-Size posiada wbudowane mocowanie systemu ISOFIX oraz nogę wypierającą. Regulowane na długość szyny mocujące ułatwiają poprawny montaż w samochodzie oraz na stabilne dociśnięcie całej konstrukcji do oparcia kanapy samochodu. Regulowaną na długość nogę ze spokojem jesteśmy w stanie poprawnie wyprzeć o podłogę auta. Bezpośrednio nad nią znajduje się mechaniczny indykator informujący nas o poprawnym jej montażu (kolor zielony / czerwony). Cechą, którą posiada każdy fotelik tego producenta jest przewiewna skorupa. W Joie i-Spin Safe i-Size znajdziemy kanały wentylacyjne w tylnej części oparcia. Umożliwiają one swobodny przepływ powietrza pod plecami dziecka, co z kolei przekłada się na większy komfort podczas podróży w upalne dni. Stosunkowo dobrze oddychająca tapicerka potęguje ten efekt. W jej przypadku, w razie potrzeby możemy zdjąć ją w celu wyprania.

Główne cechy fotelika

 • fotelik RWF tylko tyłem do kierunku jazdy
 • zaliczył szwedzki test PLUS TEST - test zdawany tylko przez foteliki tyłem do kierunku jazdy
 • posiada funkcję obrotu siedziska z opcją ustawienia na wprost drzwi samochodu (w lewą i prawą stronę)
 • fotelik obrotowy w zakresie 180 stopni
 • posiada przyznaną mu homologację i-Size 
 • dla dzieci od urodzenia do ok. 4 roku życia (zakres wzrostowy od 40cm do 105cm)
 • do maksymalnej wagi dziecka wynoszącej 19kg
 • posiada system Guard Surround Safety - podnosi bezpieczeństwo dziecka podczas zderzenia bocznego
 • wyposażony w ergonomiczną wkładkę dla niemowlaków
 • wewnętrzny zagłówek chroniący głowę dziecka podczas wypadku
 • rośnie razem z dzieckiem - kilkanaście pozycji ustawienia wysokości zagłówka
 • miękkie pianki termoplastyczne w wewnętrznej części zagłówka
 • regulowane na wysokość i długość szelki bezpieczeństwa 
 • 6 pozycji ustawienia odchylenia siedziska - od siedzącej do leżącej
 • wentylowana skorupa fotelika - podnosi komfort podczas podróży w cieplejsze dni
 • przyjazne dziecku, oddychające materiały tapicerki
 • można ją zdjąć do prania
 • montowany w samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX
 • regulowana na długość noga wypierająca, stabilizująca podstawę w aucie
 • czytelne wskaźniki informujące o poprawności montażu w samochodzie

Joie-i-Spin-i-Safe-RWF-PLUS-Test-obrot

Joie i-Spin Safe i-Size bezpieczeństwo testy ADAC i PLUS TEST

Joie i-Spin Safe i-Size to fotelik obrotowy, który nie posiada opcji przewożenia dziecka przodem do kierunku jazdy. Pozwoliło mu to na pozytywne zaliczenie szwedzkiego badania, jakim jest PLUS TEST. Polega on na zbadaniu sił działających na głowę i szyję dziecka podczas zderzenia czołowego z prędkością 56 km/h. Jest to bardzo rygorystyczne badanie, które zaliczają tylko foteliki z opcją przewożenia tyłem. Dodatkową informacją dotyczącą faktycznego poziomu bezpieczeństwa tego modelu jest posiadana homologacja i-Size. W jej ramach fotelik został poddany testom zderzeniowym czołowy, bocznym oraz w tył pojazdu. Ich pozytywne zaliczenie skutkuje otrzymaniem tej normy. 20 października 2020 stało się to, czego wszyscy się spodziewali - poznaliśmy wyniki testów ADAC tego modelu. Myślę, że dla nikogo nie było zdziwieniem, że wypadł on pod kątem bezpieczeństwa lepiej, niż i-Spin 360. O ile ocena za zderzenia boczne się nie zmieniła, tak i-Spin Safe otrzymał notę 1.2 za bezpieczeństwo podczas uderzenia czołowego, czyli ocenę 5 gwiazdek. 

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Można na nim odnaleźć specjalne porównania poszczególnych modeli fotelików obrotowych w kilku parametrach: bezpieczeństwa, zakresu odchylenia fotelików do pozycji spoczynkowej oraz ilości miejsca na nogi dziecka przy jeździe tyłem. Na tej podstawie mogą Państwo określić, jak względem konkurentów wypada ten model.

Joie-i-Spin-i-Safe-RWF-PLUS-Test-tylem-zaglowek

Joie i-Spin Safe i-Size opinie

Fotelik obrotowy Joie i-Spin Safe i-Size jest bliźniaczą konstrukcją fotelika Joie i-Spin i-Size, przy czym nie posiada on opcji ustawienia siedziska przodem do kierunku jazdy. Jako, iż jest to nowy model, strasznie trudno jest znaleźć w internecie jakichkolwiek opinii, czy też recenzji dotyczących tego modelu. Pod kątem wygody używania, ergonomii siedziska i metody zapięcia możemy śmiało polegać na ocenach dotyczących wersji i-Spin 360. Je to model głównie chwalony za duże i wysokie siedzisko, dobra pozycję spoczynkową podczas jazdy tyłem oraz przewiewną skorupę.

Dane techniczne oraz wymiary

Wymiary [cm] : 65 x 58 x 51,5-62 (dł. x szer. x wys.)
Waga [kg] : 14,2

Dostępna kolorystyka

Joie-i-Spin-i-Safe-RWF-PLUS-Test-coal Joie-i-Spin-i-Safe-RWF-PLUS-Test-coal
Kolor: Coal


Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Joie i-Spin Safe i-Size obrotowy fotelik RWF tyłem do kierunku jazdy
 • By Joie
 • Cena: 1 599,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Joie i-Spin Safe i-Size jest fotelikiem obrotowym zgodnym z normą i-Size, z funkcją obrotu w zakresie 180 stopni. Dziecko w pełnym okresie używania jest przewożone tyłem do kierunku jazdy - fotelik RWF. Umożliwia bezpieczną podróż dla maluchów o wzroście od 40cm do 105cm i maksymalnej wagi 19kg. Montowany w samochodzie przy pomocy systemu ISOFIX. Posiada zaliczony szwedzki test PLUS TEST .
Path: > > Joie i-Spin Safe i-Size obrotowy fotelik RWF tyłem do kierunku jazdy

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK