Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Maxi Cosi Marble i-Size rozkładany fotelik dla noworodka w zestawie z bazą ISOFIX Powiększ do pełnego rozmiaru

Maxi Cosi Marble i-Size rozkładany fotelik dla noworodka w zestawie z bazą ISOFIX

Maxi Cosi Mable i-Size + baza dedykowana baza ISOFIX to zestaw dla dziecka od urodzenia do ok. 1 roku życia. Fotelik samochodowy z opcją rozłożenia do pozycji leżącej podczas jazdy w samochodzie. Zgodny z normą i-Size. Montowany tylko na dedykowanej bazie ISOFIX. Pasuje do wózków z adapterami typu Maxi Cosi.

Więcej szczegółów

Maxi Cosi Marble i-Size fotelik + baza ISOFIX

Fotelik samochodowy i-Size dla noworodków z dedykowaną bazą i opcją rozłożenia do pozycji leżącej w samochodzie

axkid rekid fotelik rwf 9-25kg opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

Fotelik samochodowy Maxi Cosi Marble i-Size w zestawie z dedykowaną bazą ISOFIX to kolejny model tej marki dedykowany dla niemowlaków w podróży. W odróżnieniu od dotychczasowych foteli, ten odróżnia się od całej reszty jedną szczególną cechą. Będzie to model, w którym istnieje możliwość rozłożenia go do bardziej leżącej pozycji w samochodzie. Funkcja zmiany odchylenia oparcia pomoże znaleźć ustawienie bezpiecznego kąta dla dziecka w samochodach o bardziej pochylonej tylnej kanapie. 
Fotelik Maxi Cosi Marble i-Size jest sprzedawany z dedykowaną do niego bazą ISOFIX. Nie posiada on możliwości zapięcia w samochodzie pasami bezpieczeństwa. To właśnie dzięki bazie będzie tutaj można regulować pochylenie siedziska, adaptują je do potrzeb dziecka oraz pochyłości kanapy auta. Zestaw ten w pełni spełnia założenia normy homologacyjnej i-Size. Fotelik jest dedykowany dla dzieci od urodzenia do ok. 1 roku życia. 

Po zdemontowaniu fotelika z bazy, spełnia on wszelkie funkcję nosidła. Posiada on wygodną, składaną rączkę, przy pomocy której możemy przenosić dziecko do i z samochodu. Znajdujące się przy nim gniazda pod adaptery wózka sprawiają, że można go dopasować do każdego stelaża wózka różnych producentów, którzy w swojej ofercie posiadają kompatybilne adaptery. Wewnątrz fotelika Maxi Cosi Marble i-Size znajdziemy wkładkę dla niemowlaków. Zapewnia ona ergonomiczną pozycję dla takiego maluszka oraz wpływa korzystnie na jego bezpieczeństwo podczas zderzenia bocznego. Samo dziecko jest zapinane w wewnętrzne, trzypunktowe szelki. Wygodna opcja regulacji ich długości ułatwia proces wkładania i wyciągania maluszka z fotelika oraz umożliwia odpowiednie ich naciągnięcie przed podróżą. Pamiętajcie, że należy je ściągnąć tak mocno, jak kochamy swoje dziecko. Na szelkach, oraz na klamrze krokowej znajdują się miękkie otuliny. Nowością w tym modelu jest budka przeciwsłoneczna. W przeciwieństwie do pozostałych modeli Maxi Cosi, nie jest ona mocowana bezpośrednio na rączkę fotelika, a ma ona swój niezależny stelaż. To zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie wpływające korzystnie na komfort jej wykorzystania. Przyjazne dziecku materiały, z których została wykonana tapicerka fotelika, również podnoszą komfort dziecka podczas jazdy. Zastosowanie oddychających tkanin poprawia przepływ powietrze pod plecami dziecka. 

Skorupa fotelika została wykonana z wysoko energochłonnych materiałów. Dziecko przez cały okres używania jest w pełni ochronione przez ściany boczne fotelika. Przekłada się to na wysoki poziom bezpieczeństwa podczas wypadku. Sam fotelik jest zapinany w dedykowaną do niego bazę ISOFIX i nie posiada on opcji zapięcia bezpośrednio pasem samochodowym. Montaż na bazie jest intuicyjnie prosty i sprowadza się on do trafienia w odpowiednie zaczepy mocowania. Jest to nie tylko wygodne, ale również wyklucza nam to potencjalny błąd montażu. Zapięcie bazy w samochodzie również nie jest problematyczne. Regulowane na długość szyny systemu ułatwiają odpowiednie trafienie nimi w haki pojazdu. O poprawności zapięcia informują nas zielone wskaźniki znajdujące się na prowadnicach. W późniejszym etapie bazę należy docisnąć do oparcia, by jej rama antyrotacyjna przylegała nań możliwie największą powierzchnią. Z drugiej strony znajduje się noga wypierająca, którą opuszczamy na podłogę auta.

Główne cechy fotelika

 • odpowiedni dla dzieci od urodzenia do ok. 1 rok użycia
 • w zestawie z dedykowaną bazą ISOFIX
 • posiada pełną zgodność z homologacją UN R-129, zwaną i-Size
 • umożliwia rozłożenie oparcia do pozycji leżącej - ułatwia dopasowanie kąta przewożenia dziecka w samochodach o bardziej pochyłej kanapie
 • brak możliwości zapięcia pasem samochodowym - fotelik wczepiany jest wyłącznie na dedykowanej bazie
 • baza montowana w samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX
 • energochłonna skorupa fotelika
 • składana, wygodna rączka do przenoszenia dziecka w siedzisku
 • nowa budka przeciwsłoneczna - nie montujemy jej jak dotychczas na rączce fotelika, posiada ona swój niezależny stelaż
 • wygodna wkładka dla niemowlaków
 • dziecko zapinamy w wewnętrzne, 3-punktowe szelki bezpieczeństwa
 • kompatybilny, przy użyciu odpowiednich adapterów, z większością dostępnych na rynku wózków dziecięcych
 • przyjemne, oddychające materiały
 • baza z ramą antyrotacyjną
 • regulowana na długość noga wypierająca
 • czytelne wskaźniki informujące o poprawności instalacji w samochodzie
 • możliwość z skorzystania z dożywotniej gwarancji Maxi Cosi

Maxi Cosi Marble i-Size bezpieczeństwo i testy ADAC

Maxi Cosi Mabrle i-Size to nowy fotelik w rodzienie firmy. Jak to bywa z nowościami, w dniu premiery, nie posiadają one zaliczonych testów zderzeniowych ADAC. Na te będzie nam trzeba poczekać do najbliższej rundy testowej, która to odbędzie się w maju 2020 roku. Obecnie, o tym foteliku możemy napisać, że jest bezpieczny na tyle, na ile definiuje to norma i-Size. Oznacza to, że w ramach tej homologacji zaliczył on testy zderzeniowe czołowe, boczne oraz w tył pojazdu. Jest to obecnie najbardziej wymagające norma, którym są poddawane foteliki dopuszczone do ruchu w Europie.

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Maxi Cosi Marble i-Size opinie

Zestaw Maxi Cosi Marble i-Size to komplet, który pojawi się w sprzedaży na przełomie 2019 i 2020 roku. Do tego momentu znalezienie jakichkolwiek opinii na jego temat nie będzie możliwe. Dodatkowa funkcja rozłożenia siedziska do bardziej przyjaznej dziecku pozycji podczas podróży zapewne sprawi, że fotelik ten znajdzie swoich odbiorców, szczególnie tych z bardziej pochyłą kanapą samochodu, stąd jesteśmy spokojni o późniejsze opinie i recenzje na jego temat. 

DANE TECHNICZNE

(Do uzupełnienia wkrótce)

Kolorystyka

(Do uzupełnienia wkrótce)Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Maxi Cosi Marble i-Size rozkładany fotelik dla noworodka w zestawie z bazą ISOFIX
 • Cena: 0,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Maxi Cosi Mable i-Size + baza dedykowana baza ISOFIX to zestaw dla dziecka od urodzenia do ok. 1 roku życia. Fotelik samochodowy z opcją rozłożenia do pozycji leżącej podczas jazdy w samochodzie. Zgodny z normą i-Size. Montowany tylko na dedykowanej bazie ISOFIX. Pasuje do wózków z adapterami typu Maxi Cosi.
Path: > > Maxi Cosi Marble i-Size rozkładany fotelik dla noworodka w zestawie z bazą ISOFIX

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK