Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


BabySafe Labrador fotelik samochodowy 0-36kg z funkcją obrotu Powiększ do pełnego rozmiaru

BabySafe Labrador fotelik samochodowy 0-36kg z funkcją obrotu

BabySafe Labradorfotelik samochodowy 0-36kg z funkcją obrotu. Posiada możliwość przewożenia dziecka tyłem do wagi 18kg oraz alternatywną opcję przodem 9-36kg. 
Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt telefoniczny z naszym sklepem pod nr telefonu: 788788333 w celu potwierdzenia dostępności wybranego koloru.

Więcej szczegółów

8203

Cena: 549,00 zł


BabySafe Labrador

fotelik samochodowy 0-36kg z funkcją obrotu

axkid rekid fotelik rwf 9-25kg opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


BabySafe BabySafe - polska renomowana marka fotelików i wózków dziecięcych charakteryzujących się wysoką ergonomicznością oraz jakością wykonania. Wykorzystująca do produkcji własnych artykułów materiały najwyższej jakości, przyjazne skórze dziecka, zapewniające maksimum wygody podczas podróży. Polska firma BabySafe z powodzeniem konkuruje z zagranicznymi markami. Cechą szczególną produktów BabySafe jest ich atrakcyjna cena, wiele możliwości i funkcjonalności oraz najlepszy stosunek jakości do ceny wózków i fotelików.

BabySafe-Labrador-360-rotacja-gif

BabySafe Labrador to fotelik samochodowy, który został skonstruowany zgodnie z homologacją ECE R-44/04 dla grup wagowych 0+/I/II/III, co oznacza, że jest on dla dzieci z zakresu wagowego 0-36kg. Jak każdy model multigrupowy, adaptuje się on do potrzeb dziecka w każdym wieku. Jego pełen okres używania można podzielić na poszczególne etapy, w ramach których zapewnia on maksymalny komfort podróży oraz odpowiednio wysoki poziom bezpieczeństwa. Jest to następna modelu Golden 360 i cechuje się on większym limitem wagowym dla dzieci przewożonych tyłem do kierunku jazdy oraz stosunkowo wysoką uniwersalnością pod katem dopasowania go do samochodu. Posiada on także funkcję obrotu siedziska, która jest obecnie bardzo pożądana przez większość rodziców ze względu na zwiększoną wygodę w jego codziennej obsłudze.

BabySafe-Labrador-Bokiem

Fotelik BabySafe Labrador umożliwia przewożenie w nim dziecka już od pierwszych dni od jego narodzin. Taka opcja jest dostępna ze względu na zastosowaną, wewnętrzną, dwudzielną wkładkę, która jest dedykowana dla niemowlaków. Jej zadaniem jest zapewnienie tak małemu dziecku możliwie najbardziej ergonomicznej pozycji poprzez odpowiednie podparcie kręgosłupa oraz wypełnienie wewnętrznej przestrzeni siedziska. Kluczowe, dla dzieci w tym okresie życia, będzie sprawdzenie kąta odchylenia oparcia w naszym samochodzie. Różne pochylenia kanapy mogą niekorzystnie wpłynąć na pozycję, w której będziemy poruszać się z malcem. Należy upewnić się, że kąt ustawienia fotelika jest odpowiednio pochylony, co znacząco zredukuje prawdopodobieństwo opadania głowy na klatkę piersiową w podróży. Oczywiście, zastosowana wkładka jest czasowa i w chwili, kiedy nasza pociecha z niej wyrośnie, bądź też będzie już stabilnie siedzieć, należy zaprzestać z jej korzystania. Siedzisko fotelika BabySafe Labrador, dla dzieci w tym okresie życia, ustawiamy tylko tyłem od kierunku jazdy.BabySafe-Labrador-zaglowek-gifOmawiany model posiada dwa kierunku przewożenia dzieci i są one uzależnione od wagi naszej pociechy. W przedziale do 18kg (ok. 4 rok życia), możemy ustawić je tyłem do kierunku jazdy. Taka forma podróżny jest najbezpieczniejszą z możliwych i bardzo zalecaną dla maluchów w tym wieku. Jest tak, gdyż podczas zderzenia czołowego zmienia się wektor sił działających na ciało i kręgosłup dziecka, obniżając tym samym prawdopodobieństwo jego złamania na odcinku szyjnym. Labrador oferuje również opcję przewożenia dzieci zgodnie z kierunkiem jazdy, czyli przodem. Jest ona dostępna dla wszystkich dzieci, których waga przekroczyła 9kg, a konieczna, gdy jest ona wyższa niż 18kg. Oczywiście zalecamy, by możliwie jak najdłużej podróżować z dzieckiem, które jest wożone tyłem. Niezależnie od kierunku ustawienia, dzieciaki do 18 kg są zapinane w wewnętrzne, 5-punktowe szelki bezpieczeństwa. Dopiero powyżej 15kg i ustawieniu siedziska przodem, mamy możliwość ich zdemontowania i zapięcia naszej pociechy przy pomocy 3-punktowego pasa bezpieczeństwa samochodu.

BabySafe-Labrador-lifestyle-rwf

BabySafe Labrador to także model, który jest przystępny rodzicowi w zakresie jego wykorzystywania. Posiada on wewnętrzny zagłówek, który dobrze okala i chroni głowę dziecka podczas zderzeń bocznych. Przede wszystkim jednak, jest on regulowany w 7 zakresach położenia, zmieniając tym samym wewnętrzną kubaturę siedziska. Co więcej, jest on zintegrowany z szelkami, co sprawia że zmiana jego wysokości odbywa się w parze z zmianą ułożenia szelek. Osłony pasów to dodatkowy element ochrony szyi dziecka, czyli system SOS. Są one długie oraz zostały one pogrubione, przez co lepiej podtrzymują głowę podczas jazdy oraz pełnią funkcję amortyzatora klatki piersiowej podczas zderzenia. Mamy tutaj także regulację odchylenia siedziska. O ile podczas przewożenia dziecka tyłem posiada ono tylko jedną opcję ustawienia, o tyle podczas podróży przodem, możemy ustawić je w jednym z 3 dostępnych poziomów. Dostęp do przycisku obsługujący mechanizm jest prosty i nie wymaga dużego nakładu siły. Największym użytkowym plusem tego modelu jest jednak jego funkcja obrotu. Możemy z niej skorzystać niezależnie od tego czy pierwotnie siedzisko ustawione jest tyłem, czy przodem. Skręcniego go na wprost drzwi zdecydowanie ułatwia codzienne wkładanie i wyciągnie dziecka z fotelika oraz daje nam większą kontrolę nad poprawnym dociągnięciem szelek, co niejako wpływa na wzrost bezpieczeństwa dziecka podczas wypadku. Jeżeli już o tym mowa, to fotelik posiada system ochrony bocznej SIP, czyli Side Impact Protection. Jest to energochłonny element, który wykorzystujemy od strony drzwi samochodu. Jego zadaniem jest pochłonięcie pierwszej energii uderzenia, przez co z w mniejszym stopniu dociera ona do dziecka. 

BabySafe-Labrador-bokiem-1

Montaż fotelika BabySafe Labrador jest mocno uniwersalny. Mamy tutaj kilka metod poprawnej instalacji w samochodzie. Można go zapiąć wykorzystując do tego 3-punktowy pas samochodowy, ale także możemy skorzystać z mocowania ISOFIX. Fotelik nie posiada nogi wypierającej, którą zastępuje tutaj pas kotwiczący Top-Tehter. Nie jest on tutaj niezbędny, gdyż mamy również sposobność zapięcia fotelika w konfiguracji pas samochodowy plus dolne mocowanie ISOFIX. 

Główne cechy fotelika:

 • zgodny z homologacją ECE R-44/04 dla grup wagowy 0+/I/I/III
 • multigrupowy dla dzieci od urodzenia do ok. 10-12 roku życia (0-36kg)
 • tyłem do kierunku jazdy do wagi max. 18kg
 • przodem dla maluchów o wadze od 9kg do pełnego okresu używania - 36kg
 • obrotowy - siedzisko można ustawić na wprost drzwi w celu łatwiejszego wkładania i wyciągania dziecka z fotelika
 • wyposażony w dwudzielną wkładkę dla niemowlaków
 • 7 poziomów ustawienia wysokości zagłówka
 • zagłówek zintegrowany z szelkami - zmiana jego położenia odbywa się w parze z ich ustawieniem
 • otuliny barkowe szelek z systemem ochrony SOS
 • jedno ustawienie odchylenia siedziska podczas jazdy tyłem
 • 3 pozycje odchylenia w chwili, kiedy dziecko jest wożone zgodnie z kierunkiem jazdy 
 • posiada dodatkowy system ochrony bocznej SIP
 • uniwersalny montaż w samochodzie - 3-punktowy pas bezpieczeństwa lub mocowanie ISOFIX z pasem Top-Tether
 • oddychająca tkanina pokrowca, można go zdjąć do prania
 • 4-letni okres gwarancyjny (zakup stacjonarny w sklepie partnerskim, m.in. u nas)
 • bierze udział w 6-letniej wymianie powypadkowej (liczone od dnia zakupu fotelika)
 • występuje w 6 kolorach

BabySafe-Labrador-lifestyle-fwf

BabySafe Labrador bezpieczeństwo i testy ADAC

BabySafe Labrador jest fotelikiem, którego konstrukcja jest zgodna z założeniami normy ECE R-44/04. Aby fotelik otrzymał tą homologację, zostaje on poddany testom zderzeniowym polegającym na zbadaniu przeciążeń podczas zderzenia czołowego z prędkością 50 km/h oraz uderzenia w tył pojazdu przy prędkości 30 km/h. Premiera modelu, która odbyła się w Listopadzie 2019 roku uniemożliwiła mu wzięcia udziału w testach ADAC A.D. 2019. Czy będzie on brał udział w badaniach z 2020 roku? Tego nie wiem, lecz marginalna obecność marki na rynku niemieckim raczej nie wskazuje na to, by tak się faktycznie stało. 

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

BabySafe Labrador opinie

Fotelik samochodowy BabySafe Labrador jest następcą modelu Golden 360 tego producenta. W przeciwieństwie do poprzedniej wersji posiada on możliwość przewożenia dziecka tyłem do 18kg wagi, a nie 13kg, co na pewno zostanie zauważone i docenione przez nabywców. Kolejnym plusem jest na pewno jego niska cena zakupu oraz, co dla niektórych bardzo istotne, maksymalnie długi okres wykorzystania go w swoim samochodzie. Uniwersalny montaż to także jedna z jego zalet, która najpewniej zostanie pochwalona przez szczęśliwych nabywców. Z czasem w sieci pojawi się zapewne sporo opinii na jego temat. Obecnie (grudzień 2019) jest ich stosunkowo niewiele. 

BabySafe Labrador wymiary i dane techniczne

BabySafe-Labrador-wymiary

Waga [kg] - 8 
Wymiary [cm] - 33 x 32 x 47-96
Grupa wagowa [kg] - 0-36
Grupa wiekowa [wiek] - 0-12 lat
Możliwość przewożenia dziecka tyłem [kg] - do 18
Montaż - Isofix + Top-Tether / 3-punktowe pasy samochodowe

Dostępna kolorystyka

BabySafe-Labrador-Black BabySafe-Labrador-Blue
Kolor: Czarny Kolor: Niebieski
BabySafe-Labrador-Grey-Black BabySafe-Labrador-Grey
Kolor: Szaro-Czarny Kolor: Szary
BabySafe-Labrador-Red-Black BabySafe-Labrador-Violet-Pink
Kolor: Czerwono-Czarny Kolor: Fioletowy


Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :BabySafe Labrador fotelik samochodowy 0-36kg z funkcją obrotu
 • By BabySafe
 • Cena: 549,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: BabySafe Labrador fotelik samochodowy 0-36kg z funkcją obrotu. Posiada możliwość przewożenia dziecka tyłem do wagi 18kg oraz alternatywną opcję przodem 9-36kg.  Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt telefoniczny z naszym sklepem pod nr telefonu: 788788333 w celu potwierdzenia dostępności wybranego koloru.
Path: > > BabySafe Labrador fotelik samochodowy 0-36kg z funkcją obrotu

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Promocje

» Wszystkie promocje

Autor: Sklep BOCIEK