Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


GB Vaya 2 i-Size fotelik obrotowy 360 stopni 0-18kg Powiększ do pełnego rozmiaru

GB Vaya 2 i-Size fotelik obrotowy 360 stopni 0-18kg

GB Vaya 2 i-Size fotelik samochodowy z funkcją obrotu 360 stopni to najnowsza wersja jednego z najbezpieczniejszych i najpopularniejszych modeli w swojej klasie. Fotelik z normą i-Size dla dzieci do 105cm i wagi max. 18kg, montowany na ISOFIX. Wprowadzono tutaj szereg zmian mających na celu podniesienie komfortu i bezpieczeństwa dziecka w podróży.

Więcej szczegółów

8204

Obniżka!

Cena: 1 799,00 zł

-500,00 zł

2 299,00 zł


GB Vaya 2 i-Size

Popularny fotelik obrotowy 0-18kg z ISOFIX w nowej odsłonie

GB Vaya i-size fotelik samochodowy 0-18kg cybex opinie testy

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


GB logoGB Platinum, marka wózków i fotelików samochodowych powstała w wyniku połączenia myśli i doświadczenia założyciela marki CYBEX, Martina Pos'a oraz założyciela Goodbaby, Zhenghuan Song'a. Design produktów GB to unikalne połączenie zachodniego z azjatyckim stylem. Idealne współgranie ze sobą mody wraz z nowoczesnymi technikaliami i dbaniem o każdy szczegół, to znak rozpoznawczy nowej marki GB. Idealny wybór dla rodziców ceniących sobie luksus i detale. GB zaprasza wszystkich w podróż do przyszłości. Dzięki marce GB żaden rodzic już nigdy nie spojrzy w przeszłość.

gb-vaya-2-i-size-lux-black-lifestyle

Fotelik samochodowy GB Vaya i-Size uchodzi za jeden z najlepszych, jeżeli nie jest najlepszym fotelikiem obrotowym, pośród tych, które są oferowane obecnie na rynku. Firma GB jednak nie spoczywa na laurach i prezentuje jego nowszą, udoskonaloną wersję, czyli GB Vaya 2 i-Size! Nie jest to rewolucja, a ewolucja, mająca na celu wprowadzenie zmian, które odbić się mają na wzroście bezpieczeństwa dziecka w podróży oraz podniesieniu komfortu używania. 

GB-vaya-2-i-size-lux-black

GB Vaya 2 i-Size, a GB Vaya i-Size - różnice

Pierwszym elementem, który rzuca się w oczy jest wkładka redukcyjna. Została ona zaprojektowana od nowa i znacząco różni się od tej z poprzedniej wersji. Zmieniono tutaj sposób jej montażu. Jest ona zakładana bezpośrednio na siedzisko, a nie tak jak wcześniej do wewnętrznej cześci zagłówka oraz pod oparcie. Jej kształt również odbiega od pierwowzoru. Posiada ona dodatkowe skrzydełka boczne, które znajdziemy zarówno przy główce dziecka, jak i po bocznych stronach tułowia. Ich zastosowanie ma na celu zapewnić jeszcze lepsze otulenie maleństwa wewnątrz siedziska poprzez redukcję wolnej przestrzeni. Jej część, która znajduje się w zagłówku, została wypełniona pianką termoplastyczną, a ta podpierająca kręgosłup elastyczną pianką wysokiej jakości. Dodatkowy klin pod pupą malucha również poprawia jego pozycję wewnątrz siedziska. Sama wkładka posiada takie samo przeznaczenie i jest dedykowana dla dzieci o wzroście od ok. 45cm do ok. 60cm. Jej nowy kształt pozwala na próbę przewożenia w tym modelu tak małych dzieci. 
Zmiany nie ominęły także siedziska, a konkretniej zagłówka i systemów z nim związanych. Znajdziemy tutaj nową metodę odblokowania opcji ustawienia fotelika przodem do kierunku jazdy. Wcześniej, wystarczyło podnieść zagłówek na odpowiednią wysokość i mogliśmy ustawić siedzisko zgodnie z kierunkiem jazdy. Teraz, wewnątrz skorupy znajduje się przełącznik, którym blokujemy, lub zwalniamy funkcję obrotu w pełnym zakresie 360 stopni. Wiąże się to także z innym sposobem obsługi regulacji wysokości zagłówka. W GB Vaya 2 i-Size, przycisk do zmiany jego położenia znajduje się w jego górnej części, a nie jak dotychczas - między łopatkami dziecka. Ta zmiana pozwala również podnieść sam zagłówek wyżej, umożliwiając tym samym przewożenie w nim większych dzieci, wydłużając tym samym jego okres wykorzystania. Dodatkowo, wewnętrzne szelki fotelika również zostały wydłużone, co ułatwia zapinanie w nie starszych dzieci. 
Delikatnie odświeżono również stronę wizualną fotelika. Na elementach systemu L.S.P. znajdziemy pomarańczowe kropki, które rzucając się w oczy mają na celu przypominać o konieczności otwarcia ich jeszcze przed podróżą od strony drzwi. Nowe, jeszcze bardziej czytelne są również naklejki wewnątrz siedziska, obowiązkowe dla fotelików z normą i-Size.

gb-vaya-2-i-size-pozycje

GB Vaya 2 i-Size - opis fotelika

Fotelik GB Vaya 2 i-Size to model zgodny z homologacją UN R-129, czyli tzw. i-Size. Jest on przeznaczony dla dzieci od urodzenia do ok. 4 roku życia. Posiada limit wagowy wynoszący maksymalną wagę dziecka równą 18kg. Określony został również zakres wzrostowy, wynoszący odpowiednio od 45cm do 105cm. Fotelik w pełnym okresie używania może być wykorzystywany jako model RWF, czyli tyłem do kierunku jazdy. Jest to zalecana, a zarazem najbezpieczniejsza forma podróżowania dla dziecka w tym wieku. Alternatywnie, dzieci maluchy powyżej 15 miesiąca życia (średnia wzrostowa 76cm), mogą również podróżować zgodnie z kierunkiem jazdy, czyli przodem. W celu odblokowania takiego ustawienia siedziska, należy zmienić położenie przełącznika, który znajdziemy w wewnętrznej części oparcia skorupy fotela. 

Obrót, jak również i sama zmiana kierunku jazdy, obsługiwany jest jednym, centralnym przyciskiem znajdującym się między nogami dziecka, do którego mamy stały, swobodny dostęp. Tym samym przyciskiem obsługujemy mechanizm odchylenia oparcia. GB Vaya 2 i-Size posiada 5 pozycji zmiany kąta dla jazdy tyłem, oraz 3 pozycje dla jazdy przodem. Model ten jest najlepiej rozkładającym się fotelikiem obrotowym, mierząc kąt jego maksymalnego odchylenia w pozycji RWF. Szeroki zakres ustawienia umożliwia znalezienie odpowiedniej pozycji do jazdy dla śpiącego dziecka, przy której jego głowa nie będzie opadać na klatkę piersiową.

Wewnętrzny zagłówek fotelika możemy ustawić na jednym z 12 dostępnych poziomów wysokości. Zmiana wysokości ustawienia zagłówka wpływa również na zmianę położenia 5-punktowych szelek. Tak mnoga ilość możliwości ustawiania umożliwia poprawne dopasowanie wewnętrznej przestrzeni względem stale rosnącego dziecka. Nowy system regulacji zagłówka (przycisk znajdujący się w jego tylnej części) jest wygodny w użyciu. W porównaniu do poprzedniej wersji podnosi się on wyżej, co w połączaniu z wydłużoną długością szelek umożliwia przewożenie większych dzieci. GB Vaya 2 i-Size jest obecnie jednym z największych fotelików obrotowych pod względem wielkości i kubatury wewnętrznej siedziska. 

Podobnie jak w przypadku codziennej, prostej obsługi, równie intuicyjne i nie stwarzające problemów jest montowanie GB Vaya 2 i-Size w samochodzie. Przemyślana konstrukcja podstawy z wysoką, zaokrągloną ramą antyrotacyjną umożliwia pewne, stabilne ułożenia fotelika w większości samochodów. Długie, niezależnie regulowane szyny mocowania ISOFIX łatwo zaczepiamy o haki mocowania. Regulowana noga wypierająca dopełnia całość sprawiając, że fotelik po zamontowaniu jest niezwykle stabilny.

gb-vaya-2-i-size-szelki

System redukcji energii ER-TECH - ochrona głowy i szyi dziecka podczas zderzenia czołowego

Działanie systemu redukcji energii ER Tech podczas zderzenia czołowego:
System, w całości opracowany przez firmę GB (Cybex) to specjalny system ochrony podczas wypadku z zderzeniem czołowym, działający tylko i wyłącznie w chwili, gdy siedzisko jest ustawione zgodnie z kierunkiem podróżowania (przodem).
Nieproporcjonalnie duża i ciężka głowa dziecka, względem reszty budowy ciała oraz słaby kręgosłup i mięśnie szyi dziecka są szczególnie narażone na przeciążenia podczas zderzenia czołowego i wymagają szczególnej uwagi oraz ochrony. Poprawne zapięcie malucha w wewnętrzne, 5-punktowe szelki fotelika nie uchronią głowy przed nadmiernym wyrzuceniem jej do przodu podczas impaktu. Przeciwdziała temu technologia Redukcji Energii ER-TECH, która zmniejsza dodatkowe siły działające na głowę i szyję dziecka o ok. 20% w chwili zderzenia czołowego w ustawieniu siedziska przodem. System aktywuje się samoczynnie w chwili, gdy przeciążenia zderzenia są o najwyższej wartości, czyli w tzw. piku. Zagłówek fotelika samoczynnie opuszcza się w dół, co w połączeniu w wydłużającymi się szelkami, wydłuża drogę hamowania dziecka poprzez wysunięcie go delikatnie do przodu do momentu, gdy ten nie zablokuje się w swoim najniższym położeniu.

Technologia ER
Pamiętajmy jednak, że podróż z dzieckiem zwróconym tyłem do kierunku jazdy jest najbezpieczniejszą formą przewożenia dzieci w tym wieku. Zalety tego ustawienia są zaprezentowane na poniższej grafice.

Tyłem vs przodem do kierunku jazdy

Jeżeli z jakiegoś powodu okaże się iż w przedziale od 76-105cm (od 15 mc do 4 lat) nie możecie lub nie chcecie Państwo wybrać bardziej bezpiecznej pozycji tyłem, fotelik może być użytkowany przodem do jazdy. 

gb-vaya-2-i-size-lsp

GB Vaya 2 i-Size - system ochrony bocznej L.S.P.

Zarówno marka Cybex, jak i GB posiada w swojej ofercie fotele dla dzieci, które zapewniają maksymalną ochronę podczas potencjalnych zderzeń bocznych. Głównym elementem, wpływającym na tak wysoki poziom bezpieczeństwa ich modeli jest Liniowy System Protekcji, czyli tzw. L.S.P. Fotelik GB Vaya 2 i-Size również posiada taki system ochrony. 
Są to dodatkowe panele wbudowane w skorupę fotelika (po jednym na każdą stronę). W samochodzie, przed podróżą, powinniśmy otworzyć jeden z nich - ten znajdujący się bezpośrednio od strony drzwi samochodu. Gwarantuje on maksymalne prawdopodobieństwo kontaktu uderzającego samochodu w ten punkt fotelika (jest on najbardziej wysuniętym elementem konstrukcji), przez co nic nie pozostawia się tutaj przypadkowi. Celowe umiejscowienie ramienia systemu L.S.P. w tylnej części oparcia, czyli w jego najmocniejszej części, sprawia, że energia uderzenia, skumulowana w tym punkcie jest wektorowo skierowana na oparcie, a nie bezpośrednio na dziecko. Dopełnieniem maksymalnej ochrony podczas zderzenia bocznego są burty boczne siedziska, wypełnione materiałem energochłonnym oraz głęboki zagłówek, wypełniony energochłonną, termoplastyczną pianką. 


gb-vaya-2-i-size-lux-black-pochyłGłówne cechy fotelika

 • nowa wersja jednego z najpopularniejszych i najlepszych modeli pośród dostępnych fotelików obrotowych
 • w pełni zgodny z homologacją i-Size
 • dla dzieci o wzroście od 45cm do 105cm i maksymalnej wagi 18kg
 • tyłem do kierunku jazdy w pełnym okresie używania
 • przodem dla dzieci, które ukończyły 15 miesiąc życia (wzrost powyżej 76cm)
 • wygodny system obrotu w pełnym zakresie 360 stopni
 • opcja ustawienia siedziska na wprost drzwi samochodu znacząco ułatwia wkładanie i wyciąganie dziecka z samochodu oraz zapewnia komfortowy dociąg wewnętrznych szelek
 • nowa system odblokowania ustawienia siedziska przodem - przełącznik wewnątrz siedziska
 • zaprojektowana od nowa wkładka niemowlęca jeszcze lepiej okala maluszka, dedykowana dla dzieci do ok. 60cm wzrostu
 • intuicyjnie prosty montaż w samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX oraz nogi stabilizującej
 • czytelne wskaźniki poprawnego montażu fotelika
 • dodatkowy system ochrony bocznej L.S.P. maksymalizuje bezpieczeństwo w chwili takiego zdarzenia
 • technologia Redukcji Energii ER-TECH redukuje przeciążenia działające na głowę i szyję dziecka podczas zderzenia czołowego (aktywny, gdy siedzisko jest ustawione przodem do kierunku jazdy)
 • 12 poziomów regulacji wystawienia wysokości zagłówka, nowy system regulacji (wygodnie umiejscowiony przycisk powyżej zagłówka)
 • jeszcze większa przestrzeń wewnątrz siedziska - zagłówek podnosi się wyżej, niż w poprzedniej wersji
 • zmiana jego położenia odbywa się w parze z zmianą wysokości wewnętrznych, pięciopunktowych szelek
 • wydłużona długość szelek względem GB Vaya i-Size - łatwiejsze zapinanie większych dzieci w foteliku
 • 5 pozycji pochylenia siedziska przy ustawieniu tyłem, 3 pozycje przy ustawieniu przodem
 • oddychająca tapicerka o dobrych właściwościach higroskopijnych
 • minimalna obecność styropianów, jako materiałów energochłonnych korzystnie wpływa na termikę dziecka podczas podróży w okresie letnim
 • magnesy po bokach fotelika podtrzymujące klamerki pasów, ułatwiające wkładanie dziecka
 • zdejmowana tapicerka do prania

GB Vaya 2 i-Size bezpieczeństwo i testy ADAC

Fotelik GB Vaya 2 i-Size to model, który w pierwszej kolejności spełnia wymagania normy UN R-129, czyli i-Size. Jest to obecnie nadrzędna, europejska norma prawna dotycząca przewożenia dzieci w fotelikach samochodowych. W ramach otrzymania tej homologacji, fotelik jest poddany testom zderzeniowym każdego możliwego typu. Mierzy się tutaj siły działające na manekin testowy w chwili zderzenia czołowego z prędkością 50 km/h, bocznego przy prędkości 24 km/h oraz w tył pojazu z prędkością 30 km/h. Jeżeli zmierzone przeciążenia są odpowiednio niskie, fotelik zalicza te testy i jest dopuszczony do sprzedaży. 
GB Vaya 2 i-Size to model, który posiada zbliżoną, aczkolwiek nie identyczną budowę względem jego poprzedniej wersji. Wszelkie wprowadzone zmiany maja na celu poprawienie oferowanego bezpieczeństwa. Jest to bardzo dobra informacja, gdyż GB Vaya i-Size to jeden z najbezpieczniejszych fotelików obrotowych na rynku. Otrzymał on dobrą średnią ocenę za bezpieczeństwo wynoszącą 1.8 punktu (odpowiadający 4 gwiazdkom z zakresu 1.6-2.5, przy czym jest to skala niemiecka, czyli im mniejszy wynik, tym bezpieczniejszy fotelik. Szczególnie dobrze wypadł on podczas zderzeń bocznych, otrzymując notę 1.0, czyli mocne 5/5 gwiazdek ADAC. Fotelik GB Vaya 2 i-Size, ze względu na datę swojej premiery nie przechodził jeszcze testów ADAC. Najbliższa temu okazja będzie w maju 2020 roku. Liczymy, że będzie on brał udział w tej rundzie testowej i że wypadnie on lepiej, niż poprzednia wersja. Obecnie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.


gb-vaya-2-i-size-isofixInstrukcja obsługi i montażu fotelika Gb Vaya 2 i-Size

Przed przystąpieniem do montażu koniecznie przeczytaj pełną instrukcję obsługi oraz sprawdź kompatybilność twojego modelu samochodu z tym fotelikiem. Na początek wysuń do maksimum szyny Isofix z podstawy fotelika, następnie ułóż fotelik w takiej pozycji aby noga stabilizująca znajdowała się z przodu fotelika a szyny isofix pozwalały na wpięcie do zaczepów. Po prawidłowym wpięciu na białych przyciskach regulacji długości wskaźniki prawidłowego montażu po obu stronach zmienią swój kolor z czerwonego na zielony. Oznacza to że fotelik możemy dosunąć do kanapy, zwracając szczególną uwagę aby rama antyrotacyjna na jak największej powierzchni przylegała do kanapy, nie obawiaj się użyć znacznej siły przy dociskaniu fotela do oparcia, powinien pozostać nieruchomy w płaszczyźnie bocznej fotelika. Następnie opuść nogę fotelika do podłogi tak aby podczas zwiększania jej długości i wypierania o podłogę wskaźnik w przedniej części fotelika zmienił kolor na zielony. Następnie wybierz właściwy kierunek jazdy (rwf lub fwf) w zależności od wieku dziecka i twoich preferencji. W tym celu należy przestawić wewnętrzny przełącznik na odpowiednią pozycję, która blokuje lub zwania możliwość ustawienia siedziska przodem. GB Vaya 2 i-Size jest modelem z normą i-Size, w związku z czym dziecko do ukończenia 15 miesiąca musi być przewożone tyłem do kierunku jazdy. Zalecamy, by jak najdłużej podróżować w tym ustawieniu, gdyż jest to najbezpieczniejsza pozycja dla dziecka.

gb-vaya-2-i-size-magnesy

GB Vaya 2 i-Size opinie

Fotelik GB Vaya 2 i-Size to model, który zadebiutuje w sprzedaży jeszcze w 2019 roku. Do momentu jego premiery ciężko będzie gdziekolwiek znaleźć opinii na jego temat. Możemy jednak w dużej mierze posiłkować się recenzjami dotyczącymi jego poprzedniej wersji, czyli GB Vaya i-Size, gdyż jego budowa i funkcje są bardzo zbliżone. Co cieszy, model ten jest jednym z najpopularniejszych i najbezpieczniejszych modeli w swojej klasie, co sprawia że są one ogólnodostępne w sieci. Co ważne, w miażdżącej przewadze są one pozytywne.

Dane techniczne

Wymiary zewnętrzne:
 • szerokość zewnętrzna: 45 cm
 • szerokość zewnętrzna z wysuniętym LSP: 53 cm
 • długość: 67 cm
 • wysokość fotelika od podstawy 65 cm
 • regulowana długość nogi od 29 do 53 cm
Wymiary wewnętrzne:
 • wysokość oparcia z podniesionym zagłówkiem: 54 cm
 • wysokość oparcia z opuszczonym zagłówkiem: 50 cm
 • szerokość wewnętrzna na wysokości barków dziecka: 32 cm
 • długość siedziska: 26 cm
 • szerokość siedziska: 30 cm

Kolorystyka fotelika:

 • Laguna Blue
 • Satin Black
 • Saphire Blue
 • SilverFox Grey
 • Lux Black - kolekcja limitowana w wyższej cenie, wykonana z bardziej trwałej tkaniny

GB-vaya-2-i-size-laguna-blue GB-Vaya-2-i-size-sapphire-blue
Kolor: Laguna Blue Kolor: Sapphire Blue
gb-vaya-2-i-size-satin-black gb-vaya-2-i-size-silver-fox-grey
Kolor: Satin Black Kolor: Silver Fox Grey
gb-vaya-2-i-size-lux-black
Kolor: Lux Black

Zdjęcia LIVE Fotelika:

GB-vaya-2-i-size-razem

GB-vaya-2-i-size-laguna-blue

GB-vaya-2-i-size-satin-black

GB-vaya-2-i-size-lux-black

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :GB Vaya 2 i-Size fotelik obrotowy 360 stopni 0-18kg
 • By GB
 • Cena: 1 799,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: GB Vaya 2 i-Size fotelik samochodowy z funkcją obrotu 360 stopni to najnowsza wersja jednego z najbezpieczniejszych i najpopularniejszych modeli w swojej klasie. Fotelik z normą i-Size dla dzieci do 105cm i wagi max. 18kg, montowany na ISOFIX. Wprowadzono tutaj szereg zmian mających na celu podniesienie komfortu i bezpieczeństwa dziecka w podróży.
Path: > > GB Vaya 2 i-Size fotelik obrotowy 360 stopni 0-18kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK