Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Cybex Balios S LUX wózek spacerowy z opcją wózka 2w1 Powiększ do pełnego rozmiaru

Cybex Balios S LUX wózek spacerowy z opcją wózka 2w1

Cybex Balios S LUX - najnowsza wersja wózka CYBEX. Wygodna spacerówka z potencjałem na model 2w1 i 3w1. Względem poprzednika podniesiono limit wagowy do 22kg, zmieniono kształt gondoli Cot S oraz dodano opcję zamontowania miękkiej gondoli Cocoon S. Nowość 2020.

Więcej szczegółów

8206

Cena: 2 149,00 zł


Cybex Balios S LUX

wózek spacerowy do 22kg z możliwością dokupienia gondoli


CybexCybex to renomowana niemiecka firma, której twórcą jest Martin Pos. Jako ojciec dwójki dzieci chciał opracować produkty o najwyższej jakości i zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa, dlatego też w aspekcie bezpieczeństwa produkty Cybex posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz szereg niezależnych wysokich ocen z testów bezpieczeństwa przeprowadzanych zarówno przez organizacje konsumenckie (m.in. Stiftung Warentest) jak i instytuty certyfikujące bezpieczeństwo (m.in. ADAC, OAMTC). Również tapicerki marki Cybex poddawane są rygorystycznym testom na zawartość substancji szkodliwych. Testowane są kątem wytrzymałości, odporności na zabrudzenia, czy np. trwałości koloru. Potwierdzeniem najwyższej jakości i świetnego designu jest kilkukrotne zdobycie przez foteliki Cybex prestiżowej nagrody Red Dot Design Award. Firma Cybex łączy w sobie niemiecką wiedzę technologiczną i niezawodność z nowoczesnym wzornictwem i komfortem. 


Cybex-Balios-S-LUX-Lifestyle

Cybex Balios S LUX - najnowsza odsłona jednego z najpopularniejszych wózków spacerowych, który posiada opcję zamontowania gondoli dla noworodków Cybex Cot S.
Wprowadzając wersję LUX producent zdecydował się na zastosowanie kilku zmian względem obecnie dostępnej wersji. Znajdziemy tutaj zupełnie nowy rodzaj materiału tapicerki Superior. Jest ona przyjemniejsza w dotyku oraz posiada jeszcze bardziej odporną na działanie dziecka strukturę. Zmianie uległ również mechanizm składania wózka. Jest on teraz jeszcze prostszy i bardziej intuicyjny, co wpływa korzystnie na ergonomię korzystania. Nie zmieniła się przy tym jego kubatura po złożeniu. Wózek nadal jest jednym z najmniejszych wózków spacerowych z potencjałem wykorzystania kompletu 2w1. Ba, nawet 4w1, gdyż w alternatywie dla gondoli Cot S, możemy bezpośrednio na siedzisko spacerowe zastosować miękką gondolę Cocoon S (dostępna jeszcze przed końcem II kwartału 2020) oraz przy wykorzystaniu dedykowanych do wózka adapterów, możemy zamontować na stelażu dowolny model fotelika dla niemowlaków marki Cybex. 

Cybex-Balios-S-LUX-kosz-na-zakupy Cybex-Balios-S-LUX-regulacja-rączki


Stelaż wózka posiada 4 amortyzowane koła, które są bezobsługowe. Opony są wykonane z mieszaniny pianki z gumą, przez co posiadają one dobre właściwości trakcyjne, a brak dętki w środku sprawia, że nigdy nie złapiemy tzw. kapcia. Dwa przednie koła są skrętne w pełnym zakresie 360 stopni oraz w razie potrzeby, możemy je zablokować do jazdy na wprost. Centralny hamulec postojowy blokuje tylne koła jednym przyciśnięciem stopy. W celu zmniejszenia gabarytu po złożeniu, możemy w prosty sposób zdemontować wszystkie koła. Pojemny kosz na zakupy posiada maksymalny limit obciążenia wynoszący 5 kg. Pełna rączka wózka jest regulowana na wysokość teleskopowo (regulacja jednym przyciskiem), dzięki czemu możemy dostosować jej wysokość do swojego wzrostu. Nowy, ulepszony system składania, jednym płynnym ruchem umożliwia pełne złożenie wózka (zarówno sam stelaż, jak również z zamontowanym siedziskiem spacerowym). Po tej operacji wózek utrzymuje się w pionie, przez co można go schować np. za drzwi, czy też inne miejsce mieszkania.

Cybex-Balios-S-LUX-przedłużana-budka Cybex-Balios-S-LUX-Przedkładane-siedzisko Cybex-Balios-S-LUX-rozkładane-oparcie


Spacerówka
wózka Cybex Balios S LUX posiada opcję zamontowania na stelażu zarówno tyłem, jak również przodem do kierunku jazdy. Oparcie posiada opcję regulacji kąta od pozycji siedzącej, do pełnej pozycji leżącej - mechanizm rozkładania obsługiwany jednym, wygodnie umiejscowionym przyciskiem. Spora wielkość spacerówki oraz zwiększony limit wagowy (max. 22 kg!) sprawia, że wózek przewidziany jest nawet dla dzieci 4-letnich. Podnóżek, znajdujący się przy siedzisku posiada kilka pozycji ustawienia kąta - od siedzącego do tego leżącego. Duża budka doskonale chroni dziecko przed warunkami atmosferycznymi. Można ją przedłużyć, przez co generuje ona jeszcze więcej cienia w słoneczne dni oraz odsłonimy wówczas wmontowaną w nią siatkę, poprawiającą przepływ powietrza wewnątrz siedziska. Zastosowane materiały budki posiadają właściwości filtra przeciwsłonecznego UPF50+. Przed spacerem należy zapiąć dziecko w wewnętrzne, 5-punktowe szelki. Siedzisko posiada demontowany pałąk. Całkowicie płaska powierzchnia po opuszczeniu oparcia pozwala na zamontowanie miękkiej gondolki Cybex Cocoon S. Zamontowane siedzisko spacerowe nie koliduje podczas składania wózka - nie ma potrzeby jego demontażu, by moć go złożyć. 

Główne cechy:

 • System podróżowania 4w1 - na stelaż możemy zamontować zarówno gondolę Cot S, Cocoon S (dostępna jeszcze przed końcem II kwartału 2020) jak i fotelik marki Cybex, bądź GB.
 • Nowy, usprawniony system składania - jeszcze wygodniejsze składanie jedną ręką. Wózek można złożyć z zamontowanym siedziskiem spacerowym.
 • Spacerówka z opcją rozłożenia do pozycji leżącej, montowana w dwóch kierunkach jazdy.
 • Wszystkie 4 koła amortyzowane, w pełni bezobsługowe - brak dętki w środku to brak przebitej opony.
 • Przednie skrętne w pełnym zakresie 360 stopni z blokadą do jazdy na wprost.
 • Prosta obsługa oraz wysoki komfort używania.
 • Teleskopowo regulowana wysokość rączki umożliwia dopasowanie jej wysokości względem wzrostu rodzica.
 • Przedłużana budka w siedzisku spacerowym z dodatkowym okienkiem do kontroli dziecka.
 • Bardzo pojemny kosz stelaża z limitem maksymalnego obciążenia, który wynosi 5 kg!
 • Nowy rodzaj tkaniny materiałów siedziska - tkanina Superior.
 • Maksymalny limit siedziska spacerowego wynoszący 22 kg!
 • Regulowany podnóżek spacerówki.
 • 5-punktowe szelki dbające o bezpieczeństwo dziecka podczas spaceru.

Gondola Cot S - 0-6 miesięcy, max. 9kg

Cybex-Balios-S-LUX-Navy-Blue-2020-gondola


Gondolka Cot S to doskonałe miejsce do spania i poruszania się z dzieckiem podczas spacerów w chwili od narodzin, aż do ok. 6 miesiąca życia. Posiada ona maksymalne obciążenie wynoszące 9 kg. Duża budka zapewnia maksymalną ochronę przed słońcem, dzięki materiałom z filtrem UPF50+. Nowością jest wbudowana siatka, którą możemy odsłonić, by zapewnić lepszy przepływ powietrza w jej wnętrzu podczas cieplejszych dni. Centralnie umiejscowiona rączka pozwala na wygodne przenoszenie, czy jej montowanie na stelażu wózka. Wysokiej jakości materac z pianką Memory gwarantuje zdrową, ergonomiczną pozycję dla leżącego malucha. Sprytna kieszonka w tylnej części gondoli pozwala na stałe przechowywanie tam najbardziej potrzebnych podczas spaceru gadżetów.

Cybex-Balios-S-LUX-Navy-Blue-gondola-siatka Cybex-Balios-S-LUX-Navy-Blue-Gondola-materac Cybex-Balios-S-LUX-Navy-Blue-gondola-kieszonka
Siatka wentylacyjna usprawnia przepływ powietrze w cieplejsze dni Wygodna rączka do przenoszenia gondoli razem z dzieckiem Kieszonki na podręczne akcesoria


System podróżny 4w1

Cybex-Balios-S-LUX-Travel-System-4w1

Stelaż wózka Cybex Balios S LUX posiada potencjał wykorzystania jako system podróżny 4w1. Poza siedziskiem spacerowym, możemy na nim zamontować gondolkę Cybex Cot S lub przy wykorzystaniu odpowiednich adapterów, jeden z rekomendowanych fotelików marki Cybex lub GB. Miękka gondolka Cybex Coconn S montowana jest bezpośrednio na siedzisko spacerowe. 

Duże, terenowe koła

Cybex-Balios-S-LUX-amortyzacja

Wózek Cybex Balios S LUX jest wyposażony w duże, w pełni amortyzowane koła. Są one wykonane z wysokiej jakości gumy. Połączenie ich wielkości, amortyzacji oraz tworzywa, z którego są wykonane pozwala na komfortowe podróżowanie niemal w każdym, nawet najtrudniejszym terenie. 

Cybex Balios S LUX dane techniczne

Długość / szerokość / wysokość: 900/600/1100 mm
Długość / szerokość / wysokość (po złożeniu): 770/600/430 mm
Waga: 11,7 kg
Od urodzenia do 22 kg (około 4 lat) 
Tkaniny można prać w pralce w temperaturze 30 °

Cybex Balios S LUX opinie

Stosunkowo krótki okres występowania tego wózka na rynku sprawia, że z początkiem roku 2020 trudno będzie znaleźć opinii na temat tego modelu w sieci. Sprawa zapewne z czasem ulegnie poprawie, gdyż model Balios S LUX ma sporą szansę stać się jednym z częściej wybieranych wózków spacerówych / 2w1.

Dostępna kolorystyka:

Spacerówka na ramie w kolorze BLACK:

Cybex-Balios-S-LUX-Classic-Beige-Spacerowka Cybex-Balios-S-LUX-Deep-Black-Spacerówka
Kolor: Classic Beige Kolor: Deep Black
Cybex-Balios-S-LUX-Magnolia-Pink-spacerówka Cybex-Balios-S-LUX-Navy-Blue-Spacerowka
Kolor: Magnolia Pink Kolor: Navy Blue
Cybex-Balios-S-LUX-River-Blue-spacerowka Cybex-Balios-S-LUX-Soho-Grey-Spacerówka
Kolor: River Blue Kolor: Soho Grey


Spacerówka na ramie w kolorze SILVER:

Cybex-Balios-S-LUX-Silver-Classic-Beige-Spacerowka Cybex-Balios-S-LUX-Silver-Deep-Black-Spacerowka
Kolor: Classic Beige Kolor: Deep Black
Cybex-Balios-S-LUX-Silver-Magnolia-Pink-Spacerowka Cybex-Balios-S-LUX-Silver-Navy-Blue-2020
Kolor: Magnolia Pink Kolor: Navy Blue
Cybex-Balios-S-LUX-Silver-Soho-Grey-Spacerówka
Kolor: Soho Grey


Kolorystyka gondoli Cybex Cot S:

Cybex-Balios-S-LUX-Cot-S-Classic-Beige Cybex-Balios-S-LUX-Cot-S-Deep-Black
Kolor: Classic Beige Kolor: Deep Black
Cybex-Balios-S-LUX-Cot-S-Magnolia-Pink Cybex-Balios-S-LUX-Cot-S-Navy-Blue
Kolor: Magnolia Pink Kolor: Navy Blue
Cybex-Balios-S-LUX-Cot-S-River-Blue Cybex-Balios-S-LUX-Cot-S-Soho-Grey
Kolor: River Blue Kolor: Soho Grey
 • Nazwa :Cybex Balios S LUX wózek spacerowy z opcją wózka 2w1
 • By Cybex
 • Cena: 2 149,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Cybex Balios S LUX - najnowsza wersja wózka CYBEX. Wygodna spacerówka z potencjałem na model 2w1 i 3w1. Względem poprzednika podniesiono limit wagowy do 22kg, zmieniono kształt gondoli Cot S oraz dodano opcję zamontowania miękkiej gondoli Cocoon S. Nowość 2020.
Path: > > Cybex Balios S LUX wózek spacerowy z opcją wózka 2w1

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK