Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Cybex Talos S 2-in-1 2w1 wózek głęboko-spacerowy z terenowymi kołami Nowość 2020 Powiększ do pełnego rozmiaru

Cybex Talos S 2-in-1 2w1 wózek głęboko-spacerowy z terenowymi kołami Nowość 2020

Cybex Talos S 2-in-1 2w1 wózek głęboko-spacerowy Cybex z terenowymi kołami. Wygodna opcja przekształcenia gondolki w siedzisko spacerowe poprzez zmianę miękkich materiałów zamontowanych na ramce siedziska. Duże, terenowe koła poradzą sobie w każdym, nawet najtrudniejszym terenie. Nowość 2020.
PRZED ZAKUPEM PROSIMY O TELEFONICZNY KONTAKT POD NR 788-788-333 W CELU POTWIERDZENIA DOSTĘPNOŚCI KOLORU!

Więcej szczegółów

8209

Cena: 2 999,00 zł


Cybex Talos S 2-in-1 2w1

wózek głeboko-spacerowy 2w1 z terenowymi kołami


CybexCybex to renomowana niemiecka firma, której twórcą jest Martin Pos. Jako ojciec dwójki dzieci chciał opracować produkty o najwyższej jakości i zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa, dlatego też w aspekcie bezpieczeństwa produkty Cybex posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz szereg niezależnych wysokich ocen z testów bezpieczeństwa przeprowadzanych zarówno przez organizacje konsumenckie (m.in. Stiftung Warentest) jak i instytuty certyfikujące bezpieczeństwo (m.in. ADAC, OAMTC). Również tapicerki marki Cybex poddawane są rygorystycznym testom na zawartość substancji szkodliwych. Testowane są kątem wytrzymałości, odporności na zabrudzenia, czy np. trwałości koloru. Potwierdzeniem najwyższej jakości i świetnego designu jest kilkukrotne zdobycie przez foteliki Cybex prestiżowej nagrody Red Dot Design Award. Firma Cybex łączy w sobie niemiecką wiedzę technologiczną i niezawodność z nowoczesnym wzornictwem i komfortem. 


Cybex-Talos-S-2-in-1-komplet

Cybex Talos S 2-in-1 2w1 to wózek głęboko-spacerowy z terenowymi kołami, które są novum w ofercie marki Cybex. Model ten posiada bardzo wygodną w użyciu funkcję przekształcenia niemowlęcej gondolki w siedzisko spacerowe. Zmian ta odbywa się przez zdemontowanie z ramki siedziska miękkich materiałów gondoli i zamontowanie tych od spacerówki. Taka opcja jest niezwykle doceniana przez rodziców, którzy poszukują wygodnego wózka wielofunkcyjnego z pompowanymi kołami, który nie zajmuje dużo miejsca w mieszkaniu. Nowość 2020. Jedna ramka i dwa siedziska pojawiała się już w ofercie wózków marki Cybex. Obecnie powraca ona w dwóch modelach. Poza Cybex Talos S 2-in-1 mamy także wózek Balios S 2-in-1 >>LINK<<.
Omawiany wózek ma również większego brata, w którym to znajdziemy niezależne siedzisko spacerowe i pasującą do niego gondolę Cybex Cot S, czyli Talos S LUX >>LINK<<.

Cybex-Talos-S-2-in-1-budka Cybex-Talos-S-2-in-1-spacer


Cybex Talos S 2w1
to model z kolekcji produktowej Cybex GOLD. W 2020 roku zdecydowano się tutaj na zastosowanie nowego rodzaju materiałów siedziska, czyli tkaniny Superior. Posiada ona dobre cechy wytrzymałościowe, przy czym jest ona miękka i przyjemna w dotyku. Przydatne również mogą okazać się filtry przeciwsłoneczne UPF50+, które znajdziemy w budce wózka. Zastosowano tutaj nowy mechanizm składania stelaża - w porównaniu do wózków z lat ubiegłych, jest on jeszcze prostszy i wygodniejszy w użyciu. Sporą zaletą tego modelu jest niewielki gabaryt złożonej ramy. Po złożeniu, można ustawić ją w pionie i ta się nie przewróci, przez co łatwiej jest ją schować np. za drzwiami w mieszkaniu. Gondolka, jako siedzisko, jest przeznaczona dla dzieci od dnia ich narodzin, aż do ok. 6 miesiąca życia (limit wagowy 9 kg). Gdy nasza pociecha z niej wyrośnie należy zdemontować dolną część materiałów gondoli i założyć w jej miejscu materiały spacerówki. Otrzymane w ten sposób siedzisko jest dedykowane dla dzieci do ok. 4 roku życia (maksymalna waga 22 kg). Można je zamontować na stelażu w dwóch kierunkach przewożenia i w razie potrzeby, odchylić do pozycji spoczynkowej. Zmieniamy tutaj pochylenie całej spacerówki, a nie samego oparcia (siedzisko kubełkowe). W razie potrzeby, na stelażu wózka, posiadając odpowiednie adaptery, możemy zamontować dowolny fotelik marki Cybex, czy też GB z grupy wagowej 0-13 kg (Travel System 3w1).

Cybex-Talos-S-2-in-1-kosz

Stelaż wózka Cybex Talos S 2-in-1 jest wykonany z lekkiego aluminium. Jest to szczególnie istotne dla modeli z dużymi, terenowmi kołami, gdyż dzięki temu waga całości jest niższa. Jest on wyposażony w 4 terenowe koła z niezależną amortyzacją. Skrętne, przednie koła możemy zablokować do jazdy na wprost. Tylne, jeżeli chcemy unieruchomić wózek, blokujemy centralnym hamulcem postojowym. Przed złożeniem stelaża, w razie potrzeby, możemy w prosty sposób zdemontować wszystkie koła. Sporych rozmiarów kosz na zakupy jest bardzo pojemny i posiada on określony limit wagowy wynoszący 5 kg. Rączka wózka jest regulowana w swej wysokości. W celu dostosowania jej położenia do naszego wzrostu należy ją wsunąć lub wysunąć z ramy (regulacja teleskopowa). Składanie jest proste, nie wymaga użycia siły, a stelaż po złożeniu ma niewielkie rozmiary. Można go postawić w pionie.

Cybex-Talos-S-2-in-1-gondola

Pierwszym siedziskiem montowanym na ramę jest gondola. Można z niej korzystać już od pierwszych dni od narodzin dziecka, aż do ok. 6 miesiąca (limit wagowy 9 kg). Jej duża, przedłużana budka zapewnia należyty poziom ochrony przed warunkami atmosferycznymi. Po przedłużeniu odsłaniamy segment z siatką wentylacyjną. Jej zadaniem jest poprawa przepływu powietrza we wnętrzu gondoli podczas upałów. Wysokiej jakości materac gwarantuje zdrową, ergonomiczną pozycję dla dziecka w tym wieku. Samą gondolę montujemy i ściągamy ze stelaża w prosty sposób, korzystając w tym celu z dwóch wygodnie umiejscowionych przycisków. Demontując materiały spodu gondoli, możemy w ich miejscu założyć siedzisko spacerowe.

Cybex-Talos-S-2-in-1-Spacerowka

Spacerówkę w Cybex Talos 2-in-1 możemy zamontować na stelażu w taki sposób, by dziecko było twarzą do nas lub przodem do kierunku jazdy. Aby zapewnić odpowiednią pozycję podczas snu w trakcie spaceru, należy tutaj przechylić całą spacerówkę (siedzisko kubełkowe). W tym celu korzystamy z przycisku, który znajduje się w jego górnej części. Można z niej korzystać do ok. 4 roku życia dziecka - jej limit wagowy wynosi aż 22 kg! Budka, podobnie jak w gondolce, jest przedłużana w celu jeszcze lepszej ochrony dziecka podczas spaceru. Także i tutaj znajdziemy okienko z siatką wentylacyjną. Materiały budki posiadają właściwości filtra przeciwsłonecznego UPF50+. Wewnętrzne, 5-punktowe szelki mają regulację długości, by dobrze zabezpieczyć stale rosnące dziecko. Siedzisko jest wyposażone w demontowany pałąk. Wózek można złożyć razem z zamontowaną spacerówką.

Główne cechy:

 • Travel System 3w1 - na stelażu wózka można zamontować zarówno gondolkę, jaki spacerówkę, ale także foteliki Cybex lub GB z grupy wagowej 0-13 kg (wymagane adaptery).
 • Niezwykle prosty mechanizm składania wózka. Można go złożyć z zamontowanym siedziskiem spacerowym.
 • Zestaw 2w1 - na ramce siedziska, w zależności od potrzeby, montujemy bądź gondolkę, bądź spacerówkę.
 • Okres wykorzystania gondoli to ok. pierwszych 6 miesięcy życia dziecka (limit wagowy 9 kg).
 • Przedłużana budka gondoli z siatką wentylacyjną.
 • Wysokiej klasy materac zapewniający ergonomiczną pozycję noworodka podczas spaceru.
 • Siedzisko spacerowe montowane w dwóch kierunkach.
 • Spacerówka do ok. 4 roku życia - maksymalna waga dziecka to 22 kg!
 • Kilkustopniowa regulacja siedziska, w tym do pozycji leżącej.
 • Podobnie jak w gondoli, przedłużana budka z wentylacją.
 • Spacerówka posiada 5-punktowe szelki oraz wypinany pałąk.
 • Duże, terenowe koła z niezależną amortyzacją.
 • Przednie skrętne z opcją zablokowania do jazy na wprost.
 • Teleskopowa regulacja wysokości rączki.
 • Duży koszyk na zakupy stelaża - max. 5 kg.
 • Materiały z filtrem UPF50+.
 • Niska waga i niewielkie rozmiary po złożeniu (sam stelaż).

Cybex-Talos-S-2w1-Travel-System

Cybex Talos S 2-in-1 - System podróżny 3w1

Cybex Talos S 2w1 to wózek głęboko - spacerowy, czyli komplet 2w1. W zależności od potrzeb, montujemy na jego stelażu jedno z dwóch dostępnych w komplecie siedzisk. Posiada on także opcję zapięcia na ramie fotelików samochodowych marki Cybex lub GB z przedziału wagowego 0-13kg. W tym celu należy zakupić dedykowany temu modelowi komplet adapterów.

Cybex-Talos-2-w-1-kola

Duże, terenowe koła

Wózek Talos 2w1, w przeciwieństwie do pozostałych modeli wózków tej marki posiada duże, terenowe koła. Ich zaletą są doskonałe właściwości jezdne na każdej, nawet tej najbardziej nierównej powierzchni. Efekt komfortu podczas spaceru jest również potęgowany poprzez niezależną amortyzację każdego z kół.

Cybex Talos S 2w1 opinie

Ten model trafi do sprzedaży wiosną 2020 roku. Próżno do czasu jego premiery szukać jakichkolwiek opinii na jego temat w sieci. Wygodne rozwiązanie w postaci kompletu 2w1 oraz pompowane koła, poszukiwane przez niektórych rodziców mogą przyczynić się do jego wysokiej popularności. W związku z tym, z czasem opinii i recenzji będzie przybywać.

Cybex-Talos-S-2-in-1-rama-po-zlozeniu

Dane techniczne

Długość / szerokość / wysokość: 79-92,5/62/102-112 cm
Długość / szerokość / wysokość (po złożeniu): 89/60/53 cm
Średnica przedniego koła: 21 cm
Średnica tylnego koła: 30 cm
Od urodzenia do 22 kg (około 4 lat) 
Tkaniny można prać w pralce w temperaturze 30 °

Dostępna kolorystyka

Cybex-Talos-S-2-w-1-Classic-Beige
Kolor: Classic Beige
Cybex-Talos-2-w-1-Deep-Black
Kolor: Deep Black
Cybex-Talos-S-2w1-Magnolia-Pink
Kolor: Magnolia Pink
Cybex-Talos-S-2w1-Navy-Blue
Kolor: Navy Blue
Cybex-Talos-S-2w1-River-blue
Kolor: River Blue
Cybex-Talos-S-2w1-Soho-Grey
Kolor: Soho Grey
 • Nazwa :Cybex Talos S 2-in-1 2w1 wózek głęboko-spacerowy z terenowymi kołami Nowość 2020
 • By Cybex
 • Cena: 2 999,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Cybex Talos S 2-in-1 2w1  wózek głęboko-spacerowy Cybex z terenowymi kołami. Wygodna opcja przekształcenia gondolki w siedzisko spacerowe poprzez zmianę miękkich materiałów zamontowanych na ramce siedziska. Duże, terenowe koła poradzą sobie w każdym, nawet najtrudniejszym terenie.  Nowość 2020. PRZED ZAKUPEM PROSIMY O TELEFONICZNY KONTAKT POD NR 788-788-333 W CELU POTWIERDZENIA DOSTĘPNOŚCI KOLORU!
Path: > > Cybex Talos S 2-in-1 2w1 wózek głęboko-spacerowy z terenowymi kołami Nowość 2020

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK