Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


PROMOCJA Joie i-Spin 360 i-Size / Joie i-Spin 360 E obrotowy fotelik z normą i-Size Powiększ do pełnego rozmiaru

PROMOCJA Joie i-Spin 360 i-Size / Joie i-Spin 360 E obrotowy fotelik z normą i-Size

Joie i-Spin 360 i-Size to pierwszy fotelik obrotowy tej firmy zgodny z norma i-Size. Montaż na ISOFIX. Dla dzieci od 40 do 105cm oraz do maksymalnej wagi 19kg. Dostępny także w wersji Joie i-Spin 360 E, która nie posiada wkładki niemowlęcej i jest dla dzieci od 61 do 105cm.

Więcej szczegółów

8298

Cena: 1 439,00 zł


Joie i-Spin 360 i-Size / Joie i-Spin 360 E

obrotowy fotelik samochodowy z normą i-Size

Joie spin 360 isofix 0-18kg testy opinie recenzja

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

Logo JoieJoie - producent akcesoriów dziecięcych, fotelików samochodowych i wózków. Swoje produkty firma tworzy z materiałów najwyższej jakości, które pod względem wytrzymałościowym prezentują jeden z najwyższych poziomów w branży dziecięcej na całym świecie. Przy pomocy przeprowadzanych licznych crash testów, testujących foteliki samochodowe Jolie pod względem jakości zapewnianego bezpieczeństwa, firma oferuje fotele o najwyższej jakości precyzji oraz integralności strukturalnej, gwarantujące wytrzymałość oraz odpowiednie zachowanie fotelika podczas zderzeń czołowych i bocznych. Każdy produkt Jolie poddawany jest ekstremalnym, w pełni zindywidualizowanym testom badawczym, które służą temu, by wypuszczać na rynek w stu procentach sprawne produkty. Cała oferta od Jolie charakteryzuje się genialnym oraz unikalnym designem, który dla wielu klientów będzie pierwszym tego rodzaju przeżyciem wizualnym.

Joie-i-Spin-360-i-Size-Merlot

Joie i-Spin 360 i-Size to pierwszy foteli obrotowy tej firmy, który jest w pełni zgodny z normą i-size. Jego konstrukcja różni się pod kilkoma względami od obecnie dostępnego Joie Spin. Ten fotelik jest przeznaczony dla dzieci od 40 do 105cm i maksymalny limit wagowy to 19kg. W całym okresie użytkowania możemy korzystać z niego jako fotelik RWF, czyli do samego końca możemy wozić dziecko tyłem do kierunku jazdy. Alternatywnie, jeżeli maluch ma wzrost wyższy niż 80cm i skończył 15 miesięcy, możemy go ustawić zgodnie z kierunkiem podróżowania, czyli przodem. Nowością w tym modelu jest zastosowanie dodatkowego systemu wpływającego na wzrost bezpieczeństwa dziecka podczas zderzenia bocznego, czyli system Guard Surround Safety. Kolejną nowinką jest umiejscowiony w podstawie przełącznik z którego należy skorzystać, jeżeli chcemy zmienić kierunek ustawienia siedziska przodem/ tyłem. W bazie znajduje się też nowy indykator informujący nas o poprawnym wyparciu nogi fotelika o podłogę samochodu.

Fakt, że fotelik jest dla dzieci od 40cm wymusza na producencie zapewnienia odpowiedniej pozycji do przewożenia dla tak małych dzieci. W tym modelu zastosowana została specjalnie zaprojektowana, dwuczęściowa wkładka, która wpływa na poprawne ułożenie maluszka w samochodzie. Zmiana wzrostu dziecka wpływa na to, jak z wkładki korzystamy: gdy dziecko podrośnie usuwamy element wkładki, który mieści się pod pleckami, a w późniejszym etapie możemy wypiąć element spod główki dziecka, a finalnie należy ją zdemontować całkowicie. Odpowiednią pozycję dla dziecka zapewnia również 5 stopni odchylenia fotelika - te pozycje są dostępne niezależnie, czy wozimy dziecko przodem, czy tyłem. Wewnętrzny zagłówek zapewnia należytą ochronę głowy dziecka, jak i wpływa korzystnie na jej ułożenie w foteliku. 

Joie-i-Spin-360-i-Size-Merlot-obrót

Walorem Joie i-Spin 360 i-Size jest również funkcja obrotu. Ustawienie siedziska na wprost drzwi jest nie tylko proste, ale też zdecydowanie ułatwia codzienne wkładanie i wyciąganie dziecka z fotelika. Dodatkowo mamy pełną kontrolę przy zapięciu malucha w 5-punktowe szelki i zadbanie o poprawne ich naciągnięcie. Nowością jest dodatkowy system ochrony przed zderzeniem bocznym - Guard Surround Safety. To dodatkowy element wbudowany w skorupę, który należy otworzyć od strony drzwi. Ma on za zadanie zwiększyć prawdopodobieństwo, że podczas uderzenia bocznego, fotel zostanie w pierwszej kolejności dostanie w ten element, co spowoduje pochłonięcie i ukierunkowanie energii uderzenia na skorupę fotela, nie na dziecko. Producent zadbał również o odpowiedni poziom komfortu dziecka w czasie podróży. Dbają o to przyjemne, podbite miękka pianką materiały z których wykonana jest tapicerka. Jest ona w pełni ściągana do prania. Skorupa fotela posiada kanały wentylacyjne, które świetnie radzą sobie z odprowadzeniem ciepła w upalne dni.

Joie-i-Spin-360-E-Gray-Flanel

Joie i-Spin 360 E - nowa wersja bez wkładki niemowlęcej

Wiosną 2020 roku, w ofercie firmy Joie pojawiła się nowa wersja tego fotelika, czyli Joie i-Spin 360 E. Jest to uproszczony wariant zakupowy tego modelu. W przeciwieństwie do dotychczasowej wersji, nie posiada on w zestawie dodatkowej wkładki niemowlęcej dla dzieci. Stąd też, jest on dedykowany dla maluchów o wzroście z przedziału od 61 cm do 105 cm. Pozostałe cechy fotelika są niezmienione. Jest on do 19 kg, posiada taki sam zakres odchylenia siedziska, funkcję obrotu oraz dodatkowy system ochrony bocznej. Ten wariant nie był testowany w niemieckim ośrodku ADAC.

Główne cechy fotelika

 • Pełna zgodność z normą i-Size. Dla dzieci od 40 do 105cm lub do maksymalnej wagi 19kg - wersja i-Spin 360
 • Dla dzieci od 61 do 105cm lub maksymalnej wagi 19kg - wersja i-Spin 360 E
 • Tyłem przez cały okres użytkowania( do 105cm/ 19kg)
 • Przodem dla dzieci o wzroście 80-105cm, które ukończyły 15 miesięcy
 • Fotelik obrotowy 360 stopni
 • Przydatna funkcja obrócenia o 90 stopni, na wprost drzwi - łatwiejsze codzienne wkładanie/ wyciąganie dziecka
 • System Guard Surround Safety (NOWOŚĆ) - wpływa na wzrost bezpieczeństwa w wypadku z uderzeniem bocznym
 • Przycisk w formie blokady, która nie pozwala na przypadkową zmianę kierunku jazdy (NOWOŚĆ)
 • Rośnie razem z dzieckiem - kilkustopniowa regulacja wysokości zagłówka
 • Regulowane na wysokość szelki - razem z zmianą ustawienia zagłówka
 • Odchylane siedzisko - 5 pozycji tyłem i 5 pozycji przodem
 • Skorupa fotelika z otworami wentylacyjnymi
 • Przyjazna dziecku tapicerka, zdejmowana do prania
 • Zapinany w mocowanie ISOFIX
 • Nowy wskaźnik poprawnego wyparcia nogi stabilizującej o podłogę samochodu


Joie-i-Spin-360-i-Size-merlot-wychył

Joie i-Spin 360 i-Size i testy ADAC

Joie i-Spin 360 i-Size jest modelem zgodnym z normą i-Size, w ramach której przeprowadza sie szereg testów zderzeniowych (czołowe, boczne i w tył pojazdu). Jest to norma, w ramach której bada się bezpieczeństwo fotelika podczas uderzenia czołowego, w bok i tył pojazdu. W październiku 2019 roku poznaliśmy jego wyniki w przeprowadzanych testach ADAC. Fotelik wypadł w nich bardzo dobrze, otrzymując mocną, 4-gwiazdkową notę za bezpieczeństwo oraz w ocenie ogólnej. Stawia go to w elicie najbezpieczniejszych fotelików obrotowych 360 stopni.

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Można na nim odnaleźć specjalne porównania poszczególnych modeli fotelików obrotowych w kilku parametrach: bezpieczeństwa, zakresu odchylenia fotelików do pozycji spoczynkowej oraz ilości miejsca na nogi dziecka przy jeździe tyłem. Na tej podstawie mogą Państwo określić, jak względem konkurentów wypada ten model.

Joie-i-Spin-360-i-Size-zagłówek

Joie i-Spin i-Size 360 opinie

Joie i-Spin i-Size 360 trafił do sprzedaży wiosną 2019 roku. Pierwsze opinie już pojawiajć się w sieci, ale na ich więlszą ilość będziemy musieli jeszcze chwilę zaczekać. Sporo informacji natomiast zostało napisanych odnośnie fotelika Joie Spin 360. Nie jest to fotel 1:1 z opisywanym modelem, nie mniej opinie dotyczące komfortu, materiałów i innych aspektów użytkowych możemy przełożyć na Joie i-Spin.

Dostępna kolorystyka

Joie i-Spin 360
Joie-i-Spin-360-i-Size-Coal Joie-i-Spin-360-i-Size-Deep-Sea
Kolor: Coal Kolor: Deep Sea
Joie-i-Spin-360-i-Size-Merlot Joie-i-Spin-360-i-Size-Gray-Flannel
Kolor: Merlot Kolor: Gray Flannel
Joie-i-Spin-360-i-Size-Moss
Kolor: Moss

Joie i-Spin 360 E
Joie-i-Spin-360-E-Coal Joie-i-Spin-360-E-Gray-Flanel
Kolor: Coal Kolor: Gray Flanel


Zdjęcia "live" fotelika

Joie-i-Spin-360-i-Size Joie-i-Spin-360-i-Size
Joie-i-Spin-360-i-Size Joie-i-Spin-360-i-SizeZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :PROMOCJA Joie i-Spin 360 i-Size / Joie i-Spin 360 E obrotowy fotelik z normą i-Size
 • Cena: 1 439,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Joie i-Spin 360 i-Size to pierwszy fotelik obrotowy tej firmy zgodny z norma i-Size. Montaż na ISOFIX. Dla dzieci od 40 do 105cm oraz do maksymalnej wagi 19kg. Dostępny także w wersji Joie i-Spin 360 E , która nie posiada wkładki niemowlęcej i jest dla dzieci od 61 do 105cm.
Path: > > PROMOCJA Joie i-Spin 360 i-Size / Joie i-Spin 360 E obrotowy fotelik z normą i-Size

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK