Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Bugaboo Donkey 3 Duo wózek głęboko-spacerowy dla dwójki dzieci w różnym wieku

Bugaboo Donkey 3 Duo to doskonałe rozwiązanie dla rodziców dwójki maluchów w różnym wieku. Najnowsza wersja tego popularnego modelu to gwarancja niezapomnianych wrażeń podczas wspólnych spacerów.

Więcej szczegółów

8319

Cena: 6 698,00 zł


Bugaboo Donkey 3 Duo

Wózek dla dwójki dzieci w różnym wieku


BugabooW 1994 roku projektant Max Barenbrug został uhonorowany przez Design Academy Eindhoven za swoje innowacyjne projekty w zakresie mobilności. W 1995 roku nawiązał współpracę z Eduardem Zanen, lekarzem który rozumie potrzeby fizjologiczne dzieci. Z połączenia ich wiedzy powstał oryginalny projekt wózka - był to pierwszy model Bugaboo Clasic. Konstrukcja ta wyznacza nowe standardy funkcjonalności, formy i bezpieczeństwa - czyli fundamentów marki Bugaboo. Dziś to jedna z wiodących firm zajmujących się produkcją wózków dziecięcych. Firma Bugaboo została założona w 1999 roku, w Holandii. Siedziba znajduje się w Amsterdamie, a oddziały na całym świecie. Misją firmy jest pobudzenie każdego do ruchu. Innowacyjne produkty stworzone są tak, aby inspirowały ludzi do odkrywania świata.

Bugaboo-Donkey3-Duo-Lifestyle


Jeżeli spodziewasz się kolejnego potomka, ale Twoje poprzednie dziecko jeszcze nie wyrosło ze spacerówki to Bugaboo Donkey 3 Duo jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Łączy w sobie możliwość przewożenia dwójki dzieci w różnym wieku a w miarę potrzeby zmniejszenie wózka do rozmiarów wózka pojedynczego. Jakość wykonania, funkcjonalność, komfort użytkowania zarówno dla rodzica, jak i malucha to cechy, którymi od lat charakteryzuje się marka Bugaboo.

Wersja Duo wózka Bugaboo Donkey 3 jest przeznaczona dla dwójki dzieci w różnym wieku. Maksymalne obciążenie pojedynczego siedziska spacerowego to 22 kg. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w tym samym czasie zamontować na wózku jedną gondolę i jedno siedzisko spacerowe, dwa siedziska spacerowe albo fotelik samochodowy oraz siedzisko. Adapter do fotelika samochodowego jest sprzedawany osobno. Każdy element poza fotelikiem możemy zamontować w obu kierunkach jazdy. Istnieje również możliwość zamontowania obu siedzisk na przemian. Do wyboru mamy dwa kolory stelaża, dwa kolory bazy wózka oraz pięć kolorów budek.

Bugaboo-Donkey3-Duo-Lifestyle-2

Gdy wykorzystujemy wózek dla noworodka w zestawie znajdziemy materiał gondoli, który musimy założyć na jedną z metalowych ramek. Po zamontowaniu materiału okaże się, że powstała gondola jest wyjątkowo przestronna. Jej długość wynosi 76 cm, a szerokość przy ramionach oscyluje w granicach 33 cm. Specjalne wyprofilowanie konstrukcji zapewnia wystarczającą ilość miejsca dla malucha ubranego w ciepły kombinezon lub zimowy śpiworek. Do gondoli dołączono przykrycie na nóżki, które osłoni dziecko przed wiatrem. W razie potrzeby po wyjęciu gondoli ze stelaża można ją wykorzystać jako przenośne łóżeczko.

W zestawie poza przykryciem znajdziemy dobrej jakości piankowy materac, który dodatkowo został wyposażony w oddychającą wkładkę AeroSleep. Do całości dołączono pokrowiec, który w razie potrzeby można w szybki sposób zdjąć i przeprać w pralce.

Od lat niewątpliwym atutem wózków Bugaboo jest niezwykle długa budka przeciwsłoneczna. Obecnie składa się ona aż z trzech paneli. Dwa pierwsze panele stanowią podstawową osłonę natomiast trzeci, zamykany na zamek możemy wykorzystać w wietrzne dni, gdy potrzebna jest jeszcze większa ochrona. Do tej pory budki Bugaboo nie posiadały wbudowanego podglądu dopiero wózek w wersji Donkey 3 zadbał o tę potrzebę. Wizjer umieszczono w jednym z dwóch paneli podstawowych i osłonięty jest klapką.

Do wyboru mamy pięć uniwersalnych kolorów: Black, Soft Pink, Grey Melange, Red oraz Vapor Blue.

Bugaboo-Donkey3-Podglad Bugaboo-Donkey3-Kieszonki

Fajnym pomysłem wprowadzonym w nowej wersji wózka jest umieszczenie dwóch kieszonek we froncie gondoli. Możemy tam przechowywać najpotrzebniejsze rzeczy typu telefon lub klucze. Kolejną poprawką jest zmodyfikowanie zapięcia barierki, dzięki czemu uzyskała ona dodatkową opcję obrotu. Ułatwia ona wsadzanie dziecka do środka. Barierkę również można wykorzystać jako rączkę do przenoszenia.

Bugaboo-Donkey3-Regulacja-Barierki

Wyboru koloru bazy możemy dokonać z dwóch przedstawionych poniżej opcji: 

Bugaboo-Donkey3-Gondola-Black Bugaboo-Donkey3-Gondola-Grey-Melange
Gondola w kolorze Black Gondola w kolorze Grey Melange

Decydując się na zestaw Duo w naszym konfiguratorze założyliśmy, że zarówno baza gondoli, jak i drugiego siedziska jest w tym samym kolorze. W przypadku, gdyby chcieliby Państwo zmienić jedną z opcji, prosimy o wyraźny wpis w uwagach przy składaniu zamówienia. Pozwoli nam to wyeliminować ewentualne nieścisłości.

Bugaboo-Donkey3-Duo-Black-Grey-Melange-Grey-Melange

Bugaboo Donkey 3 Duo
składa się z dwóch siedzisk spacerowych. W momencie, gdy młodsze dziecko wyrośnie z gondoli, przekładamy materiał siedziska na pierwszą ramkę i dzięki temu powstaje opcja wózka dla dzieci rok po roku. Zamontowane spacerówki są typu kubełkowego, tzn. kąt ułożenia oparcia w stosunku do siedziska jest zawsze taki sam. Tego typu rozwiązanie stosowane od lat w wózkach marki Bugaboo, bardzo dobrze stabilizuje oraz podpiera młody kręgosłup.
Dodatkowym atutem demontażu samego materiału gondoli i wykorzystanie pozostałej ramki pod dalsze użytkowanie jest ograniczenie przestrzeni koniecznej do przechowywania wózka w mieszkaniu.

Nadrzędną cechą produktów Bugaboo jest ich prostota oraz łatwość obsługi dlatego każdą czynność, którą wykonujemy w związku z obsługą wózka, możemy zrobić intuicyjnie. Niemniej dla osób, które chciałyby się upewnić w poprawności wykonywania działań, przygotowaliśmy krótki filmik, na którym widać proces montowania siedziska spacerowego na ramie wózka:Każde siedzisko z osobna ma możliwość zamontowania na ramie przodem oraz tyłem do rodzica. Obydwa siedziska możemy ustawić jednocześnie w tym samym kierunku jazdy lub na przemian. Oparcia są regulowane w łatwy sposób za pomocą jednej ręki w trzech pozycjach ustawienia. Przyciski do wypinania posiadają funkcję pamięci, dzięki czemu możliwe jest ich wypięcie ze stelaża bez konieczności przytrzymywania ich palcem. To rozwiązanie szczególnie docenią osoby często składające wózek do bagażnika samochodu.

Barierka, w którą wyposażono siedziska spacerowe, od obecnej wersji posiada opcję obrotu oraz możliwość jednostronnego wypięcia co znacząco poprawia komfort obsługi. Fajnym rozwiązaniem dotyczącym pasów wewnętrznych jest zastosowanie systemu "Easy in-out" ułatwiając tym samym płynne wkładanie dziecka do siedziska, pasy samoczynnie po wypięciu z klamry krokowej rozchylają się na boki.

Wewnętrzna uprzęż 5-punktowa posiada płynną regulację długości, dzięki czemu łatwo dopasujemy siedziska do dwójki różnych maluchów. Przed słońcem oraz wiatrem ochroni przedłużana budka przeciwsłoneczna z podglądem wewnątrz jednego panelu. Tak jak wersję głęboką możemy wykorzystać dodatkowo w mieszkaniu jako łóżeczko przenośne, tak i siedziska mogą spełnić funkcję leżaczka. Kolejne dwa mocne argumenty zachęcające do kupna wózka Bugaboo Donkey 3 Duo.   

Bugaboo-Donkey3-Regulacja-Oparcia Bugaboo-Donkey3-Przekladanie-Siedziska
Regulacja oparcia Przekładanie siedziska

Tak jak w przypadku gondoli rodzic ma do wyboru dwie opcje kolorystyczne:

Bugaboo-Donkey3-Siedzisko-Black Bugaboo-Donkey3-Siedzisko-Grey-Melange
Siedzisko w kolorze Black Siedzisko w kolorze Grey Melange

W przypadku wyboru wózka w wersji Duo pragniemy zaznaczyć, że klient otrzymuje jeden materiał gondoli oraz dwa materiały siedziska. W konfiguratorze domyślnie ustawiliśmy całość poszycia w jednym kolorze. Gdyby Państwo życzyli sobie zmianę koloru w jednym z siedzisk, prosimy o wyraźny wpis w uwagach przy składaniu zamówienia

Bugaboo-Donkey3-Twin

W bardzo łatwy sposób możemy przekształcić nasz wózek Duo w wersję Mono dla jednego dziecka. Do tego konieczne jest odpięcie trzech klipsów znajdujących się w stelażu na wysokości rączki, przedniej rurki oraz tylnej dolnej przy hamulcu i za pomocą przycisku zwalniającego umieszczonego nad koszem zakupowym zwęzić konstrukcję do pożądanego rozmiaru. Po zablokowaniu klipsów mamy gotowy wózek pojedynczy o szerokości wynoszącej zaledwie 60 cm! Do tej wersji możemy zamontować obok siedziska dodatkowy kosz bagażowy, o którym wspomnimy w dalszej części opisu.

Wszystkie możliwości konfiguracji prezentuje poniższy filmik, zachęcamy do zapoznania się z nim:Wspaniale rozwiązany został układ jezdny wózka Donkey 3 i dzięki temu prowadzenie wózka nawet w przypadku użytkowania go z dwójką maluchów w środku jest niezwykle przyjemną czynnością. Podbijanie pod krawężnik czy manewrowanie nim wśród przechodniów na ruchliwym deptaku od dzisiaj będzie dla nas przyjemnością, a nie ciężkim zadaniem, z którym nie potrafimy sobie poradzić. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom nawet przy maksymalnym rozsunięciu (74 cm) wózek ciągle mieści się w szerokość standardowych drzwi.

Wielostopniowa regulacja wysokości rączki ułatwia odpowiednie i wygodne dopasowanie do rodzica niezależnie od jego wzrostu. Uchwyt do prowadzenia wykończony jest czarną, elegancką eko-skórką, która jest łatwa do utrzymania czystości. Regulacja wysokości odbywa się za pomocą dwóch klipsów umieszczonych po bokach rączki. Dostępny zakres wysokości to przedział od 84 do 104 cm. Do wyboru mamy dwa kolory stelaża: Aluminium oraz Black.

Bugaboo-Donkey3-Regulacja-Raczki

Pod siedziskiem znajdziemy przestronny otwarty kosz na zakupy o maksymalnej dopuszczonej ładowności 10 kg. Wysoko umieszczona konstrukcja siedzisk ułatwia korzystanie z kosza nawet w przypadku przewożenia w nim większych rzeczy. Wewnątrz znajdziemy kilka kieszonek, które wspomogą odpowiednie uporządkowanie drobiazgów zabranych ze sobą podczas spaceru. Kolor kosza niezależnie od wybranej wersji zawsze jest w kolorze Black

W przypadku korzystania z wózka w trudniejszym terenie takim jak np. śnieg, błoto, piasek bardzo przydatnym rozwiązaniem będzie możliwość złożenia wózka do opcji dwukołowej. Wariant znany z poprzednich wersji wózka Donkey i wysoko oceniany przez rodziców. Sposób, w jaki mamy tego dokonać, znajdziemy na naszym kanale w serwisie YouTube oraz poniższym filmiku:Sam stelaż składa się do naprawdę niewielkich rozmiarów i dzięki temu zmieści się praktycznie w większości bagażników samochodowych. Wózek ma również możliwość złożenia za jednym razem bez konieczności wcześniejszego wypinania stelaża z siedziskiem, gondolą lub dwoma siedziskami. W takim przypadku konstrukcja sama stoi po złożeniu. Łatwo wypinane odporne na przebicia cztery koła gwarantują odpowiedni komfort jazdy porównywalny z jazdą na kołach pompowanych, a zastosowanie wewnątrz specjalnej pianki zabezpieczy przed niespodziewaną usterką podczas spaceru w parku. 

Bugaboo-Donkey3-Zlozony

Filmik prezentujący składanie wózka Bugaboo Donkey 3Opisany wyżej kosz bagażowy ma możliwość zamontowania tylko w wersji pojedynczej wózka. Na gniazda, na które zakłada się drugie siedzisko w momencie zwężenia konstrukcji, nakładamy wspomniany kosz i dzięki temu uzyskujemy dodatkową dobrze dostępną przestrzeń na zakupy lub najpotrzebniejsze drobiazgi podczas spaceru. Praktyczny suwak zabezpieczy przed wypadnięciem ze środka naszych artykułów, a zamontowane po bokach uchwyty do przenoszenia pozwolą zabrać całość bez konieczności przekładania zawartości w inną torbę. Tak jak w przypadku kosza dopuszczona ładowność wynosi 10 kg.

Bugaboo-Donkey3-Kosz-Zamkniety Bugaboo-Donkey3-Kosz


Przy zakupie wózka Bugaboo Donkey 3 Duo otrzymujesz:

 • stelaż wózka z kołami oraz nakładkami na koła i rączkę
 • tekstylia gondoli
 • tekstylia dwóch siedzisk
 • koszyk na zakupy
 • boczny kosz bagażowy
 • przykrycie na nóżki do gondoli
 • dwie budki
 • dwie barierki
 • dwa uchwyty oraz dwa zestawy pałąków do montażu budki
 • dwie ramki do gondoli i siedziska
 • dwie folie przeciwdeszczowe


Cechy Bugaboo Donkey 3 Duo:

 • Wózek nadający się do użycia dla jednego lub dwójki dzieci od urodzenia do ok. 3 roku życia (siedzisko do 22 kg)
 • Szerokość po rozłożeniu dla dwójki wynosi zaledwie 74 cm
 • Umiejscowienie siedzisk w jednej linii ułatwia prowadzenie oraz podjazd pod krawężniki
 • Wytrzymały stelaż o niewielkich gabarytach po złożeniu
 • Gruby i piankowy materac w pokrowcu ściąganym do prania oraz systemem wentylacji
 • Gondola z dwoma praktycznymi kieszonkami
 • Możliwość montażu siedzisk oraz gondoli w obu kierunkach jazdy
 • Regulacja siedziska w trzech opcjach
 • Przedłużana budka przeciwsłoneczna z podglądem 
 • Pojemny otwarty kosz na zakupy o ładowności 10 kg
 • Boczny dodatkowy kosz bagażowy z uchwytami do przenoszenia o obciążeniu do 10 kg
 • Wielostopniowa regulacja wysokości rączki 
 • Łatwo wypinane i odporne na przebicia cztery duże koła
 • Przednie koła skrętne z możliwością zablokowania ich do jazdy na wprost
 • Łatwo dostępny hamulec
 • Możliwość złożenia stelaża z wpiętym siedziskiem, w tym przypadku konstrukcja stoi
 • Wariant dwukołowy do pokonywania trudnego terenu
 • Poszycie wózka z możliwością łatwego demontażu oraz przeprania w pralce do 30 stopni (szczegółowe instrukcje na metce produktu)
 • Po dokupieniu adapterów możliwość zamontowania fotelika lub fotelików samochodowych na ramie wózka
 • Łatwe przekształcenie w wózek pojedynczy lub wózek dla bliźniaków.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi filmikami dotyczącymi Bugaboo Donkey 3 Duo na naszym kanale YouTube, przygotowana playlista czeka na Państwa pod tym adresem - >>LINK<<

Opinie o wózku Bugaboo Donkey 3 Duo

Bugaboo Donkey 3 Duo to najnowsza wersja popularnego na naszym rynku wózka dla dzieci rok po roku. Poprzednie modele cieszą się dużą popularnością ze względu na ich funkcjonalność, jakość oraz łatwość w użytkowaniu. Zakładamy, że z obecną wersją będzie podobnie. 


Dane techniczne (wymiary)

 • rozłożony (D x S x W): 98 x 74 x 108 cm
 • złożony z kołami (D x S x W): 91 x 60 x 24 cm
 • po złożeniu z siedziskiem (D x S x W): 93 x 74 x 52 cm
 • wymiary gondoli (D x S x G): 76 x 33-28 x 18 cm
 • wysokość oparcia: 50 cm
 • szerokość siedziska (ramiona-nogi): 33-28 cm
 • głębokość siedziska: 22 cm 
 • długość podnóżka: 32 cm
 • wysokość ustawienia rączki: 84-104 cm
 • wysokość spodu (materacyka) gondoli od podłoża: 47 cm
 • wysokość górnego brzegu gondoli od podłoża: 70 cm
 • wysokość siedziska od podłoża: 54 cm
 • średnica koła przedniego: 25 cm
 • średnica koła tylnego: 30 cm

Dane techniczne (waga)

 • wózek z kołami: 15 kg


Kolorystyka Donkey 3 (na przykładzie budki Vapor Blue)

W naszym konfiguratorze założyliśmy, że obie bazy wózka są w tym samym kolorze. Jeżeli chcieli by Państwo dokonać zmiany w zestawie, prosimy o stosowny wpis w uwagach przy składaniu zamówienia. Budki mają możliwość swobodnej konfiguracji.

Bugaboo-Donkey3-Duo-Alu-Black-Vapor-Blue
Bugaboo Donkey 3 Duo stelaż Alu baza Black budka Vapor Blue
Bugaboo-Donkey3-Duo-Alu-Grey-Melange-Vapor-Blue

Bugaboo Donkey 3 Duo stelaż Alu baza Grey Melange budka Vapor Blue
Bugaboo-Donkey3-Duo-Black-Black-Vapor-Blue
Bugaboo Donkey 3 Duo stelaż Black baza Black budka Vapor Blue
Bugaoo-Donkey3-Duo-Black-Grey-Me;ange-Vapor-Blue
Bugaboo Donkey 3 Duo stelaż Black baza Grey Melange budka Vapor Blue


Kolorystyka budek do wózka Bugaboo Donkey 3

Bugaboo-Donkey3-Budka-Black Bugaboo-Donkey3-budka-Soft-Pink
Black Soft Pink
Bugaboo-Donkey3-Budka-Grey-Melange Bugaboo-Donkey3-budka-Red
Grey Melange Red
Bugaboo-Donkey3-Budka-Vapor-Blue
Vapor Blue


Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Bugaboo Donkey 3 Duo wózek głęboko-spacerowy dla dwójki dzieci w różnym wieku
 • By Bugaboo
 • Cena: 6 698,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Bugaboo Donkey 3 Duo  to doskonałe rozwiązanie dla rodziców dwójki maluchów w różnym wieku. Najnowsza wersja tego popularnego modelu to gwarancja niezapomnianych wrażeń podczas wspólnych spacerów.
Path: > > Bugaboo Donkey 3 Duo wózek głęboko-spacerowy dla dwójki dzieci w różnym wieku

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK