Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Muuvo Choc krzesełko do karmienia 4w1 z obrotowym siedziskiem - nowość 2020! Powiększ do pełnego rozmiaru

Muuvo Choc krzesełko do karmienia 4w1 z obrotowym siedziskiem - nowość 2020!

Muuvo Choc krzesełko do karmienia jak żadne inne! Posiada aż 4 warianty wykorzystania: jako obrotowe krzesełko do karmienia z podwójną tacką, jako krzesło przystawne do stołu jadalnego, jako niższe krzesło do zabawy oraz w postaci taboretu z maksymalnym limitem wagowym wynoszącym 110 kg! Nowość 2020!

Więcej szczegółów

8368

Cena: 599,00 zł


Muuvo Choc

krzesełko do karmienia z obrotowym siedziskiem 4w1


Muuvo-Choc-promo

Muuvo Choc to multifunkcyjne krzesełko do karmienia. Jest to zarazem pierwszy produkt tej marki, który nie jest wózkiem. Co warte zaznaczenia, jest ono bardzo udane posiada szereg opcji wykorzystania. Dodatkowym plusem jest jego design, trafiający w skandynawską stylistykę. Trzeba przyznać, że Choc prezentuje się niezwykle okazale.

Krzesełko Muuvo Choc posiada aż 4 warianty wykorzystania. Przede wszystkim, sprawdzi się ono jako typowe, wolnostojące krzesełko do karmienia dziecka. W tej opcji jest ono przeznaczone dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia, które potrafią samodzielnie siedzieć. Wyróżniającą się cechą tego krzesełka jest obrotowe siedzisko. Można je ustawić w jednej z 11 dostępnych pozycji. Ułatwia nam to dostęp do dziecka bez konieczności przestawienia całego krzesełka. Maluszka zapinamy w wewnętrzne, 5 punktowe szelki dla jego bezpieczeństwa. Znajdziemy tutaj dwuczęściową tackę. Gdy pierwsza warstwa się zabrudzi, możemy szybko ją zdjąć i postawić kolejny posiłek na czystej, spotniej części. Można także jedną z nich wykorzystywać do posiłku, a drugą do zabawy. Od spodu tacki znajduje się ogranicznik, który uniemożliwi zsunięciu się dziecka podczas posiłku, czy wypadnięcia. Samą tackę można ustawić w jednej z dwóch pozycji - bliżej lub dalej od dziecka. Znajdziemy tutaj także podnóżek, którego podparcie pod nóżki ustawiamy na jednej z trzech wysokości, przez co śmiało można powiedzieć, że krzesełko to rośnie razem z dzieckiem. Jak wiemy, dziecko w tym wieku je "całym sobą", więc część posiłku ląduje nie tyle w buzi malca, co wszędzie dookoła - także na siedzisko. Dlatego też jego tapicerka jest odporna na zabrudzenia, jak również można ją w prosty sposób wyczyścić po posiłku.

Muuvo-Choc-podnozek

Demontując tackę (dwa przyciski), przechodzimy do drugiego etapu wykorzystania. W tej opcji mamy do czynienia z dostawnym krzesłem do stołu jadalnego. Wysokość siedziska została tak dopasowana, by z powodzeniem dało się je dosunąć do praktycznie każdego stołu jadalnego. Ma to pozytywny aspekt społeczny, gdyż dziecko nie zajada "samo w kącie" lecz siedzi razem z całą rodziną podczas posiłku.

Kiedy dziecko podrasta, Muuvo Choc, po odkręceniu przedłużenia nóżek, możemy nadal wykorzystać jako krzesło do zabawy. Obniżenie siedziska pozwala na samodzielne wchodzenie i schodzenie z krzesełka przez starszaka. W tej formie można je dostawiać do niższych stołów przy których dziecko np. stworzy swoje pierwsze rysunki, zapewniając mu tym samym wysoki komfort podczas zabawy.

Docelowym, czwartym wariantem wykorzystania krzesełka jest przekształcenie go w formę taboretu. W tym celu odkręcamy wszystkie 4 nogi i montujemy je w osobne siedzisko, które otrzymujemy przy zakupie. Mamy wówczas wygodny taboret, który z powodzeniem może być wykorzystywany przez osoby dorosłe. Jego maksymalne obciążenie wynosi 110 kg! 

Muuvo-Choc-lifestyle

Główne cechy krzesełka Muuvo Choc

 • multifunkcyjne krzesełko do karmienia 4w1
 • dla dzieci od ok. 6 miesiąca
 • obrotowe siedzisko - 11 pozycji ustawienia
 • podwójna tacka regulowana na głębokość (2 pozycje ustawienia)
 • regulowane, 5-punktowe szelki bezpieczeństwa
 • podnóżek z 3 pozycjami ustawienia podparcia nóżek
 • przyjemna w dotyku tapicerka, którą można w prosty sposób wyczyścić
 • po zdemontowaniu tacki można je dostawić do stołu jadalnego
 • przekształca się w krzesełko do zabawy dla starszych dzieci (odkręcając przedłużenie nóżek)
 • docelowo przyjmuje formę taboretu z limitem wagowym równym 110 kg!
 • ciekawy, prosty design 
 • występuje w dwóch kolorach

Muuvo-Choc-Lifestyle

Muuvo Choc opinie i recenzje

Krzesełko do karmienia Muuvo Choc trafia do sprzedaży w lipcu 2020 roku. Jego konstrukcja, tak bardzo różniąca się od powszechnie spotykanych krzesełek konkurencji, zapewne pozwoli mu z miejsca stać się jednym z popularniejszych wyborów. Wpływ na to powinien mieć styl i design - krzesełko prezentuje się świetnie, a także funkcjonalność i potencjał wykorzystania. Jego okres używania nie zatrzymuje się na etapie typowego krzesła do karmienia, gdyż po przekształceniu może ono służyć nadal jako krzesło do zabawy, czy docelowo taboret do siedzenia, nawet dla osób dorosłych. Stosunkowo przystępna cena zakupu także powinna wpłynąć na wzrost jego popularności wśród rodziców.

Wymiary i dane techniczne

(Do uzupełnienia wkrótce)

Muuvo Choc kolorystyka

Muuvo-Choc-Graphite Muuvo-Choc-White-Lifestyle
Kolor: Graphite Kolor: White
 • Nazwa :Muuvo Choc krzesełko do karmienia 4w1 z obrotowym siedziskiem - nowość 2020!
 • Cena: 599,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Muuvo Choc krzesełko do karmienia jak żadne inne! Posiada aż 4 warianty wykorzystania: jako obrotowe krzesełko do karmienia z podwójną tacką, jako krzesło przystawne do stołu jadalnego, jako niższe krzesło do zabawy oraz w postaci taboretu z maksymalnym limitem wagowym wynoszącym 110 kg! Nowość 2020!
Path: > Muuvo Choc krzesełko do karmienia 4w1 z obrotowym siedziskiem - nowość 2020!

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK