Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


BeSafe iZi Twist B-E i-Size fotelik obrotowy RWF tyłem do kierunku jazdy z inteligentnym panelem E-Fit GUIDER Powiększ do pełnego rozmiaru

BeSafe iZi Twist B-E i-Size fotelik obrotowy RWF tyłem do kierunku jazdy z inteligentnym panelem E-Fit GUIDER

BeSafe iZi Twist B-E i-Size fotelik obrotowy RWF dla dzieci od urodzenia do ok. 4 roku życia. Najnowsza wersja z systemem E-FIT GUIDER , który informuje nas o poprawności zapięcia fotelika w samochodzie. Posiada zaliczony szwedzki test PLUS TEST oraz maksymalną notę 5/5 gwiazdek w testach ADAC. 

Więcej szczegółów

8380

Cena: 2 569,00 zł


BeSafe iZi Twist i-Size B-E i-Size

fotelik obrotowy RWF z Plus Test oraz systemem E-FIT GUIDER

Maxi-cosi axissFix Air fotelik samochodowy obrotowy opinie recenzje testy
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

BeSafeHTS BeSafe AS to norweska firma, z główną siedzibą w Krøderen. BeSafe jest wiodącą firmą jeśli chodzi o rozwój i produkcję wysokiej jakości fotelików samochodowych i innych produktów zapewniających bezpieczeństwo na drodze.
Rozwój jest skoncentrowany na bezpieczeństwie dzieci, tak aby żadne dziecko nie ucierpiało podczas wypadków drogowych.
Produkty BeSafe charakteryzują się innowacyjnością i wieloma funkcjami poprawiającymi bezpieczeństwo. Są to produkty wysokiej jakości, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa.
Firma BeSafe współpracuje z instytutami badawczymi, organizacjami promującymi bezpieczeństwo na drodze oraz instytucjami medycznymi, dzięki czemu wciąż się rozwija i wprowadza najnowsze technologie do swoich produktów.
BeSafe zapewnia dystrybucję swoich produktów w 40 krajach na całym świecie. 
             

BeSafe-iZi-Twist-B-E-i-Size-promo

BeSafe iZi Twist B-E i-Size to najnowsza wersja jednego z najbezpieczniejszych fotelików obrotowych. To pierwszy fotelik BeSafe wyposażony w nowy system informujący o poprawnym montażu w samochodzie, czyli E-FIT GUIDER. Jest to elektroniczny system czujników i wskaźników na konsolce centralnej tuż nad nogą wypierającą, które po kolei wskazują poszczególne kroki instalacji fotelika w samochodzie oraz informuje nas tym, czy zrobiliśmy to dobrze.

Sam fotelik, pomijając system E-FIT GUIDER to dobrze znany BeSafe iZi Twist B i-Size. Przewidziany jest on dla dzieci od urodzenia do ok. 4 roku życia (40-105 cm oraz max. 18 kg). Jest to fotelik obrotowy RWF, gdzie siedzisko można przekręcić na wprost drzwi w lewą lub prawą stronę celem łatwiejszego wkładania i wyciągania dziecka. Zablokowanie możliwości ustawienia go przodem do kierunku jazdy wpłynęło na rodzaj i ocenę w dodatkowych testach bezpieczeństwa. Fotelik ten posiada zaliczony szwedzki test PLUS TEST oraz otrzymać maksymalną notę 5 gwiazdek w niemieckim ośrodku ADAC. Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepiej, abyśmy wozili malucha tak długo tyłem, jak jest to możliwe.

BeSafe-izi-twist-b-e

Poprawne ułożenie wysokości szelek do zmieniającego się wzrostu dziecka jest możliwe dzięki regulowanemu na wysokość zagłówkowi. Dzieje się tak, gdyż wraz zmianą jego położenia, podnoszą, lub obniżają się wewnętrzne szelki. Sam zagłówek jest na tyle obszerny, że spokojnie zmieści głowę 4 letniego dziecka, przy czym jest on również na tyle głęboki, by zminimalizować w pewien sposób prawdopodobieństwo opadania głowy dziecka w czasie podróży.

Innowacją, względem fotelików dostępnych u konkurencji jest zastosowanie rurkowej libelli (poziomicy), która została wbudowana w nogę wypierającą fotelika. Ma ona na celu określenie poprawnego kąta ułożenia podstawy na kanapie samochodu. Pomaga ona w ocenie, czy fotelik jest ustawiony zbyt pionowo, czy też kąt przechylenia jest zbyt duży, a co za tym idzie, niebezpieczny dla przewożonego wewnątrz dziecka.

BeSafe-izi-twist-b-e

W foteliku BeSafe iZi Twist B-E i-Size znajdziemy również sprawdzone rozwiązanie, które wpływa na wzrost bezpieczeństwa dziecka podczas zderzeń bocznych, czyli system SIP+. Występuje on tutaj w postaci dodatkowego, doczepianego na fotelik od strony drzwi samochodu, elementu wykonanego z materiałów energochłonnych. Jego celem jest po pierwsze zwiększyć maksymalnie prawdopodobieństwo uderzenia fotelika właśnie w tym miejscu, jako iż jest to najbardziej wystający element od boku fotelika, oraz zredukować powstałe przeciążenia działające na dziecko w czasie wypadku.

Wygodnym rozwiązaniem są również wszyte w otulinki na pas magnesy, które układają szelki w pozycji otwartej, znacząco ułatwiając wkładanie i wyciąganie dziecka z fotelika. Podobnie jak w przypadku pozostałych foteli producenta, materiał, z którego wykonana jest tapicerka jest wysokiej klasy oraz w razie potrzeby całość można zdjąć do prania.

BeSafe E-FIT GUIDER - elektroniczny wyświetlacz ułatwiający montaż fotelika w samochodzie

BeSafe-izi-twist-b-e-fit-guider

Nowością i wyróżnikiem wersji BeSafe iZi Twist B-E i-Size jest panel E-FIT GUIDER. To elektroniczny wyświetlacz, który znajduje się na szycie nogi wypierającej, który w znaczący sposób ułatwia montaż w samochodzie. System ten niejako prowadzi użytkownika za rączkę, po kolei informując o każdym kolejnym kroku instalacji, co w znaczący sposób redukuje ryzyko błędu montażowego. Wyświetlacz krok po kroku podświetla kolejne etapy montażu, a sygnał dźwiękowy informuje nas o sukcesie każdego z nich.

iZi Twist B-E został uzbrojony w inteligentną konstrukcję przewodów wewnątrz fotelika, których elektronika koncentruje się jedynie na wyświetlaczu. Podnosi to zdecydowanie żywotność systemu, gdyż całość jest dużo bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz ułatwia potencjalną procedurę serwisową.

Wyświetlacz E-FIT GUIDER posiada 6 ponumerowanych, podświetlanych ikon, które prowadzą nas po kolejnych etapach montażu fotelika w samochodzie:

 • pierwsza szyna ISOFIX - ikona podświetla się na kolor zielony w chwili, gdy poprawnie zamontowaliśmy jedną z szyn ISOFIX o hak systemu w samochodzie
 • druga szyna ISOFIX - ikona podświetla się na kolor zielony w chwili, gdy poprawnie zamontowaliśmy drugą z szyn ISOFIX o hak systemu w samochodzie
 • dociśnięcie ramy antyrotacyjnej do oparcia kanapy - w ramę został wbudowany sensor (przyscisk), który przy odpowiednim dociśnięciu podświetla ikonę na zielono
 • wyparcie nogi fotelika - ikona podświetli się na zielono, jeżeli noga zostanie poprawnie wyparta o podłogę samochodu
 • libella rurkowa - sprawdzamy, czy bombelek powietrza znajduje się w poprawnym, pośrednim położeniu w poziomicy
 • gotowość do podróży - ostatnia ikona na wyświetlaczu, która podświetli się na zielono, gdy siedzisko zostanie ustawione do jazdy (tyłem, nie bokiem). Kolor czerwony, będzie informował o niezablokowaniu siedziska w bazie lub o ciągłym ustawieniu go na wprost drzwi samochodu

BeSafe iZi Turn i-Size Universal Level Technology

BeSafe-iZi-Turn-i-Size-Universal-Level-Technology-gif

Fotelik BeSafe iZi Turn i-Size, podobnie jak drugi obrotowy fotelik tej marki posiada innowacyjny system montażu w samochodzie, czyli UNIVERSAL LEVEL TECHNOLOGY™. Technologia ta rozwiązuje problem, który często jest spotykany przy przewożeniu dziecka w fotelikach tyłem do kierunku jazdy, czyli problem niedostatecznego kąta odchylenia siedziska względem pochyłej kanapy samochodu. Nie od dzisiaj wiadomo, że w różnych pojazdach kanapy są pochylone pod różnym kątem, zwykle w przedziale od 5 do 20 stopni. Ma to ogromny wpływ na pozycję, w której podróżuje nasze dziecko, szczególnie podczas snu, gdy dochodzi do rozluźnienia mięśni dziecka. Połączenie skromnego zakresu odchylenia siedziska fotelika i pochyłej kanapy skutkuje najczęściej opadnięciem głowy malucha na klatkę piersiową, przez co nie jest ona dostatecznie chroniona przez strefę zagłówka oraz domykają się drogi pokarmowo-oddechowe dziecka.
Technologia Universal Level Technology™ sprawia, że nie musimy się już tym przejmować. Umożliwia ona na prawidłową, poziomą instalację fotelika w samochodzie o różnym pochyleniu kanapy. Wbudowana w podstawę rurkowa libella (poziomica) podpowiada rodzicowi w jaki sposób należy wyprzeć nogę wypierającą, by uzyskać odpowiedni, zawsze wynoszący 45 stopni kąt oparcia przy maksymalnym odchyleniu siedziska (możliwość ustawienia względem bazy w jednej z 4 dostępnych pozycji).

BeSafe iZi Turn i-Size i technologia BeSafe Dynamic Force Absorber

BeSafe-iZi-Turn-i-Size-Dynamic-Force-Absorber

Kolejną innowacyjną, którą znajdziemy w foteliki BeSafe iZi Turn i-Size jest budowa zagłówka według najnowszej technologii BeSafe Dynamic Force Absorber. Jest to nowy kierunek maksymalizacji ochrony głowy dziecka podczas zderzenia bocznego. Producent zrezygnował z popularnych u konkurencyjnych marek pianek EPS i opracował własną konstrukcję wypełnienia zagłówka. Jest on zbudowany z specjalnych materiałów o żebrowanej konstrukcji i różnym poziomie elastyczności. Pochłaniają one w optymalny sposób energię zderzenia bocznego - wewnętrzna część ulega zgięciu i dopasowaniu do głowy dziecka, a zewnętrzna pozostaje bardziej sztywna.

Wysoki poziom ochrony przy zderzeniu bocznym zapewniają również energochłonna skorupa fotelika z systemem ochrony SIP (Side Impact Protection) oraz montowany na nią od strony drzwi pojazdu element SIP+ (dodatkowa, energochłonna nakładka). Jego dopasowany kształt umożliwia umiejscowienie go zarówno z jednej bądź też z drugiej strony fotelika. Jest to pierwsza linia obrony, gdyż jest to najbardziej wystający element od drzwi pojazdu. Maksymalizuje on prawdopodobieństwo uderzenia w tym punkcie i pochłania on pierwszą wypadkową część energii wypadku.

Główne cechy fotelika

 • wyposażony w innowacyjny, inteligenty system ułatwiający montaż w samochodzie - E-FIT GUIDER
 • fotelik RWF w zakresie obrotu 180 stopni
 • brak możliwości ustawienia siedziska przodem do kierunku jazdy
 • posiada homologację i-Size
 • wysoki poziom bezpieczeństwa potwierdzony doskonałymi wynikami w testach ADAC - 5 gwiazdek (BeSafe iZi Twist B)
 • ma zaliczony szwedzki test Plus Test
 • dostosowany dla dzieci od 40cm do 105cm
 • wygodny i intuicyjnie prosty montaż samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX oraz nogi wypierającej
 • dodatkowy element stabilizujący w postaci ramy antyrotacyjnej
 • wyposażony w system SIP - wpływa na wzrost ochrony dziecka podczas zderzenia bocznego
 • głęboki, u-kształtny zagłówek - dodatkowe zabezpieczeni głowy dziecka oraz zapewnienie jej poprawnej pozycji w czasie snu w podróży
 • kilkustopniowa regulacja wysokości zagłówka - zmiana wysokości odbywa się w parze z zmianą ułożenia szelek
 • zastosowanie rurkowej libelli (poziomicy) w podstawie fotelika określa kąt zamontowania podstawy w samochodzie
 • wygodna funkcja ustawienia siedziska na wprost drzwi - łatwe wkładanie i wyciąganie dziecka do i z fotelika
 • dodatkowe magnesy przytrzymują szelki przy wsiadaniu
 • wysokiej klasy materiały tapicerki
 • w razie potrzeby tapicerkę można zdjąć do prania

BeSafe-izi-twist-b-e

BeSafe iZi Twist i-Size bezpieczeństwo i testy ADAC

BeSafe iZi Twist B-E i-Size to model fotelika z opcją przewożenia dziecka tylko tyłem do kierunku jazdy. Jest to najbezpieczniejsza forma poruszania się z dzieckiem, które jest w wieku użytkowania w/w modelu. Pełna zgodność z normą i-Size daje nam podstawowe pojęcie na temat jego bezpieczeństwa. Dopełnieniem wysokiego poziomu zabezpieczenia malucha w czasie zderzenia czołowego jest zaliczenie szwedzkiego testu Plus Test. Takie zaliczenie posiadają tylko fotele tyłem do kierunku jazdy. W maju 2020 model BeSafe iZi Twist B (bez E-Fit Guidera) brał udział w badaniach ADAC, w ramach których otrzymał 5/5 w parametrze bezpieczeństwa. Ten maksymalny wynik w żaden sposób nie dziwi, gdyż z reguły, acz nie zawsze, foteliki RWF mają maksymalne oceny w tych badaniach.
ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Można na nim odnaleźć specjalne porównania poszczególnych modeli fotelików obrotowych w kilku parametrach: bezpieczeństwa, zakresu odchylenia fotelików do pozycji spoczynkowej oraz ilości miejsca na nogi dziecka przy jeździe tyłem. Na tej podstawie mogą Państwo określić, jak względem konkurentów wypada ten model.

Besafe iZi Twist B-E i-Size opinie

BeSafe iZi Twist B-E i-Size to nowość, więc i opinii na jego temat jest niewiele. To głównie z zakresu działania systemu  E-Fit Guider. Odnośnie samego fotelika jesteśmy w stanie w pełni polegać na opiniach BeSafe iZi Twist B. Te na szczęście są bardzo pochlebne. Fotelik jest doceniany za faktyczną możliwość przewożenia maluszków oraz za pełne dopasowanie kąta do każdej kanapy, dzięki Universal-Level Technology. Wysoki poziom bezpieczeństwa to także walor, który jest podkreślany. Nie zapominajmy także o funkcji obrotu siedziska.  

Dane techniczne:

 • wzrost dziecka: od 40cm do 105cm
 • wiek: 0m-4lat 
 • przedział wagowy: 0-18kg
 • wymiary (cm): szer. 44 x wys. 50 x dł/gł. 73
 • waga fotelika: 15kg


Dostępna kolorystyka:

BeSafe-izi-twist-b-e-metalic-melange BeSafe-izi-twist-b-e-czarny-cab
Kolor: Metalic Melange Kolor: Czarny Cab
(Dostępny po 26 października)
BeSafe-izi-twist-b-e-samochodowa-harmonia BeSafe-izi-twist-b-e-Burgund-Melange
Kolor: Samochodowa Harmonia
(Dostępny po 26 października)
Kolor: Burgund Melange
(Dostępny po 26 października)
Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :BeSafe iZi Twist B-E i-Size fotelik obrotowy RWF tyłem do kierunku jazdy z inteligentnym panelem E-Fit GUIDER
 • By BeSafe
 • Cena: 2 569,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: BeSafe iZi Twist B-E i-Size fotelik obrotowy RWF dla dzieci od urodzenia do ok. 4 roku życia. Najnowsza wersja z systemem E-FIT GUIDER , który informuje nas o poprawności zapięcia fotelika w samochodzie. Posiada zaliczony szwedzki test PLUS TEST oraz maksymalną notę 5/5 gwiazdek w testach ADAC. 
Path: > > BeSafe iZi Twist B-E i-Size fotelik obrotowy RWF tyłem do kierunku jazdy z inteligentnym panelem E-Fit GUIDER

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK