Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Recaro Tian fotelik 9-36 kg z dodatkowym mocowaniem ISOFIX Powiększ do pełnego rozmiaru

Recaro Tian fotelik 9-36 kg z dodatkowym mocowaniem ISOFIX

Recaro Tian - fotelik samochodowy 9-36 kg dla dzieci od ok. 9 miesiąca do ok. 12 roku życia. Przodem do kierunku jazdy. Bardzo uniwersalny pod kątem mocowania - pasem (9-18 kg) oraz pasem i systemem ISOFIX (15-36 kg). Nowość 2020!

Więcej szczegółów

8383

Cena: 1 096,00 zł


Recaro Tian

fotelik samochodowy 9-36 kg 

axkid rekid fotelik rwf 9-25kg opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie.
Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

Recaro-Tian-Lifestyle

Recaro Tian to nowość, która pojawiła się na rynku pod koniec 2020 roku. 
Najnowsza generacja fotelika multigrupowego marki Recaro. Posiada on zaliczoną homologację ECE R-44/04 dla grup I/II/III, czyli jest przeznaczony dla dzieci o wadze z przedziału między 9, a 36 kg. Kupując Recaro Tian nie będziesz potrzebować w przyszłości rozglądać się za kolejnym fotelem.

Recaro-Tian-9-36kg

Tian to fotelik FWF, czyli dziecko podróżuje w nim zgodnie z kierunkiem jazdy (przodem). Podobnie, jak w przypadku innych modeli w tej grupie produktowej, posiada on dwa sposoby montowania w samochodzie, które są uzależnione od wagi i wieku dziecka:

 • dla grupy I (9-18 kg) - prosta instalacja w samochodzie przy pomocy 3-punktowego pasa bezpieczeństwa na siedzeniu przeznaczonym dla osoby dorosłej; dziecko w tym okresie zapinamy w wewnętrzne, 5-punktowe szelki
 • dla grupy II/II (15-36 kg) - po schowaniu do środka skorupy wewnętrznych szelek, dziecko i fotelik zapinamy także przy wykorzystaniu 3-punktowego pasa, przy czym dodatkowo możemy ustabilizować fotelik dolnym mocowaniem typu ISOFIX

Recaro-Tian-szelki

System Hero i 5-punktowe szelki

Tian jest przewidziany już dla samodzielnie siedzących maluchów - od ok. 9 miesiąca. Od tej chwili do ok. 4 roku życia jest ono zapinane w wewnętrzne, 5-punktowe szelki bezpieczeństwa fotelika. Wozimy w nich dziecko do osiągnięcia 18kg lub gdy przestanie się nam już w nie mieścić. Otuliny naramienne szelek zostały skonstruowane zgodnie z patentem HERO - osłonki w odcinku piersiowym oraz naramiennym stanowią jedną część z zagłówkiem. System ten zapobiega skręcaniu, czy zsuwaniu się pasów z ramion dziecka oraz upraszcza ich regulację przy zapinaniu, czy wyciąganiu pociechy. 

Recaro-Tian-15-36kg

Rośnie razem z dzieckiem

W pewnym momencie życia dziecka (ok. 4 roku) będą Państwo zmuszeniu przekonwertować fotelik Recaro Tian z grupy I na grupę II/III. Wiąże się to z pozbyciem się wewnętrznych szelek z siedziska. Bez obaw, nie jest to mocno skomplikowane. W przeciwieństwie do większości modeli z tej grupy produktowej, w tym przypadku nie musimy pozbywać się ich permanentnie. Wewnątrz siedziska, od materiałem, znajduje się specjalny schowek  do którego chowa się szelki, gdy te przestają być potrzebne. Sama operacja jest prosta i dosyć szybka. W chwili, gdy już je schowamy, będziemy w stanie podnieść zagłówek na kolejny poziom wysokości, by fotelik nadal odpowiednio chronił głowę i ciało stale rosnącego dziecka. 

Recaro-Tian-ISOFIX

Dodatkowe mocowanie ISOFIX

W formie przewidzianej dla grupy II/IIIm czyli dla dzieci o wadze z zakresu między 15, a 36 kg, fotelik Recaro Tian można dodatkowo zapiąć w samochodzie przy pomocy łączeń do systemu ISOFIX. Słowo "dodatkowo" nie znalazło się tutaj bez przypadku. W samochodach bez takiego mocowania, nadal możemy bezpiecznie korzystać z fotelika, zwyczajnie zapinając go razem z dzieckiem pasem samochodowym. 

Recaro-Tian-ASP

Ochrona boczna Recaro ASP

Głęboki zagłówek oraz osłony boczne zapewniają należyty poziom ochrony podczas takiego zdarzenia drogowego. Budowa skorupy z wewnętrznym, integralnym systemem ASP (Advanced Side Protection) dodatkowo pochłania powstałe przeciążenia. Dużym plusem są ruchome osłony ramion, które zmieniają swoje położenie razem z regulacja wysokości zagłówka.

Główne cechy fotelika

 • dla dzieci od ok. 9 miesiąca do ok. 12 roku życia
 • posiada homologację ECE R-44/04 dla grup I/II/III - waga 9-36 kg
 • przodem do kierunku jazdy
 • uniwersalny montaż przy pomocy 3-punktowego pasa bezpieczeństwa samochodu (grupa I/II/III - 9-36 kg)
 • posiada dodatkowe mocowanie do systemu ISOFIX przewidziane dla grupy (II/III - 15/36 kg)
 • widoczne prowadnice pasa (kolor czerwony) ułatwiające proces instalacji w samochodzie / prowadzenie pasa 
 • wyposażony w wewnętrzne, 5-punktowe szelki bezpieczeństwa (9-18 kg)
 • system HERO - specjalnie zaprojektowane osłony szelek 
 • bezproblemowe przejście z grupy I na grupę II/III - szelki chowamy do specjalnego schowka
 • regulowany na wysokość zagłówek w pełnym okresie używania
 • regulowane pochylenie oparcia ułatwia dopasowanie do niemal każdego samochodu
 • całe siedzisko można w delikatny sposób ustawić w pozycji spoczynkowej - funkcja dostępna w każdej grupie wagowej (9-36 kg)
 • system ASP - wewnętrzny, integralny system pochłaniający przeciążenia zderzenia bocznego
 • rośnie razem z dzieckiem - służy do chwili, kiedy dziecko nie potrzebuje już być wożone w innym foteliku
 • lekki waży jedyne 8.4 kg - wygodny przy przenoszeniu z auta do auta
 • tapicerka o wysokim komforcie używania, można ją prać w pralce

Recaro Tian bezpieczeństwo i testy ADAC

Fotelik samochodowy 9-36 kg Recaro Tian debiutuje na rynku w październiku 2020 roku. Został on dopuszczony do sprzedaży na podstawie zaliczonej homologacji ECE R-44/04. W dniu swojej premiery nie posiada on żadnych dodatkowych testów bezpieczeństwa, które zwyczajowo są przeprowadzane przez niezależne ośrodki badawcze tj. ADAC, OAMTC i inne. W zależności od tego, jak bardzo popularny stanie się on w Niemczech, takie testy pozostaną zapewne jedynie kwestią czasu.

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Recaro Tian opinie

Model Tian konsekwentnie wpisuje się w założenia właściciela marki, tj. to zupełnie nowy model oparty na sprawdzających się już wcześniej rozwiązaniach. Jest to zdecydowany progres względem wysłużonego już, aczkolwiek zasługującego na wyróżnienie, modelu Recaro Young Sport Hero. Pomimo, iż oba foteliki są z tej samej grupy produktowej, nie możemy w żaden sposób ich porównywać i bazować na opiniach poprzednika, gdyż są to konstrukcje znacząco od siebie odbiegające. Trudno o rzeczowe recenzje w kilka dni od premiery tego modelu, nie mniej czas powinien rozwiązać ten problem i zapewne po jego upływie w sieci zaroi się od takowych.

Recaro-Tian-wymiary

Wymiary i dane techniczne

 • homologacja - ECE R-44/04 
 • przedział wagowy - 9-36 kg
 • montaż - pas samochodowy (9-36 kg) / dodatkowo ISOFIX (15-36 kg)
 • szerokość - 44 cm
 • długość podstawy) - 47 cm
 • wysokość - 56.5 - 80.5 cm
 • waga - 8.4 kg

Dostępna kolorystyka

Recaro-Tian-Core-Carbon-Black Recaro-Tian-Core-Performance-Black
Kolor: Carbon Black Kolor: Performance Black
Recaro-Tian-Core-Power-Berry Recaro-Tian-Core-Xenon-Blue
Kolor: Power Berry Kolor: Xenon Blue


Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Recaro Tian fotelik 9-36 kg z dodatkowym mocowaniem ISOFIX
 • By Recaro
 • Cena: 1 096,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Recaro Tian - fotelik samochodowy 9-36 kg dla dzieci od ok. 9 miesiąca do ok. 12 roku życia. Przodem do kierunku jazdy. Bardzo uniwersalny pod kątem mocowania - pasem (9-18 kg) oraz pasem i systemem ISOFIX (15-36 kg). Nowość 2020!
Path: > > Recaro Tian fotelik 9-36 kg z dodatkowym mocowaniem ISOFIX

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK