Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Graco Ascent i-Size fotelik RWF 0-19kg ISOFIX z Plus Test Powiększ do pełnego rozmiaru

Graco Ascent i-Size fotelik RWF 0-19kg ISOFIX z Plus Test

Graco Ascent i-Size to fotelik RWF montowany przy pomocy bazy ISOFIX. Odpowiedni dla dzieci od 40 do 105 cm i wagi max. 19 kg. Tyłem do kierunku jazdy wy pełnym okresie używania. Posiada zaliczony szwedzki test Plus Test. Modularna baza ISOFAMILY posiada opcję zamontowania nań fotelików Snugride oraz Snugessentials. 

Więcej szczegółów

8405

Cena: 999,00 zł


Graco Ascent i-Size

fotelik RWF 0-19kg ISOFIX z normą i-Size i zaliczonym testem PLUS TEST


Cybex sirona s i-size fotelik obrotowy Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


Graco-Ascent-i-Size-Black

Graco Ascent i-Size to fotelik samochodowy, który ma wszelkie argumenty w garści, by przypaść do gustu rodzicom. Doskonale łączy on w sobie wysoki poziom bezpieczeństwa, funkcjonalność oraz gwarantuje wysoki poziom wygody dla dziecka.

Ascent i-Size został zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie z normą UN R-129, którą potocznie nazywa się i-Size. Fotelik jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia do ok. 4 roku życia. Przewidziany zakres wzrostowy to przedział między 40, a 105 cm wzrostu dziecka. Maksymalna waga małego pasażera nie może przekraczać 19 kg. Homologacja "0" została tutaj otrzymana dzięki zastosowaniu wewnętrznej wkładki dla niemowląt. Z czasem, wraz z wzrostem dziecka należy zaprzestać z jej korzystania. 

Graco-Ascent-i-Size-Black

Opisywany model to fotelik tyłem do kierunku jazdy, czyli RWF. Dziecko w pełnym okresie używania jest w nim wożone właśnie w takim ustawieniu. Nie posiada on możliwości ustawienia zgodnie z kierunkiem ruchu. Przypominamy, że właśnie taka forma podróży jest najbezpieczniejsza dla dziecka w tym wieku. Więcej na temat, dlaczego foteliki RWF są pięć razy bezpieczniejsze od tych ustawionych przodem pisaliśmy na naszym blogu. Zainteresowanych odsyłamy do lektury >>LINK<< Brak opcji ustawienia siedziska przodem spowodował, że Graco Ascent i-Size został poddany bardzo wymagającym badaniom bezpieczeństwa w szwedzkim ośrodku VTi, czego skutkiem otrzymanie tzw. złotego standardu, czyli zaliczenie badania PLUS TEST. Na sukces składa się tutaj nie tylko sam kierunek jazdy, ale także mocna, energochłonna skorupa fotelika. Dodatkową ochronę przy potencjalnych zderzeniach bocznych zapewnia tutaj system Trueshield Safety Surround. To montowany od strony drzwi energochłonny element, który ma zadanie pochłonąć oraz w pewnej części nakierunkować energię takiego uderzenia na skorupę, czyli najmocniejszą i najsztywniejszą część siedziska. To, w połączniu z głębokim, dobrze okalającym głowę dziecka zagłówkiem zapewnia najwyższy poziom protekcji.

Fotelik Graco Ascent i-Size rośnie razem z dzieckiem. Najmniejsi pasażerowie są przewożenie na dodatkowej wkładce. Tą należy usunąć, gdy wzrost dziecka przekroczy 60 cm. W pełnym okresie używania do zabezpieczenia malucha wykorzystujemy wewnętrzne, 5-punktowe szelki bezpieczeństwa. Są one regulowane na długość, a także na wysokość. Regulacja ich położenia względem wzrostu dziecka odbywa się w parze z regulacją wysokości zagłówka. Posiada on aż 7 pozycji ustawiania, przez co na każdym etapie używania jesteśmy w stanie dopasować wewnętrzną przestrzeń siedziska względem stale rosnącego dziecka. 

Graco-Ascent-i-Size-Black

Producent nie zapomniał tutaj także o komforcie. Siedzisko posiada 6 pozycji ustawiania pochylenia. Szeroki zakres zmiany położenia ułatwia dopasowanie fotelika do samochodu, jak również zapewnia odpowiednio odchyloną pozycję podczas snu w podróży. Dodatkowym elementem wpływającym na wzrost komfortu dziecka jest wentylowana skorupa. Specjalnie zaprojektowane szczeliny w oparciu zapewniają pełniejszy przepływ powietrza pod ciałem dziecka. 

Siedzisko fotelika Ascent, mimo iż nie posiada możliwości zmiany kierunku siedziska jest wypinane z bazy. Jest tak, gdyż owa baza Graco ISOFAMILY jest kompatybilna z fotelikami 0-13 kg producenta, a konkretniej, z modelami Snugride oraz Snugessentials. Samą bazę montujemy w samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX oraz stabilizujemy ją regulowaną nogą wypierającą, którą to opuszcza się o podłogę samochodu.

Graco-Ascent-i-Size-Black

Główne cechy fotelika

 • zaprojektowany i wykonany zgodnie z najnowszą normą UN R129/03, potocznie zwaną i-Size
 • odpowiedni dla dzieci od urodzenia do ok. 4 roku życia
 • przewidziany zakres wzrostowy - 40-105 cm
 • dla dzieci do wagi maksymalnej równiej 19 kg
 • fotelik RWF - tyłem do kierunku jazdy w pełnym okresie używania
 • bezpieczny - posiada zaliczony szwedzki test PLUS TEST
 • montowany na bazie Graco ISOFAMILY (baza pasująca od foteliów 0-13 kg Graco Snugride oraz Snugessentials)
 • wyposażony w wkładkę dla noworodków
 • posiada dodatkowy system ochrony przed zderzeniami bocznymi Graco Trueshield Safety Surround
 • zbudowany z energochłonnych materiałów, m.in. pianek EPS
 • doskonała ochrona głowy dzięki wyprofilowanemu zagłówkowi
 • rośnie razem z dzieckiem - 7 pozycji ustawienia wysokości zagłówka
 • zmiana położenia zagłówka odbywa się w parze ułożeniem wewnętrznych, 5-punktowych szelek
 • szelki są regulowane na długość
 • wygodny - siedzisko odchylane w 6 pozycjach ustawienia
 • posiada wentylowaną skorupę

Graco Ascent i-Size bezpieczeństwo i testy ADAC

Graco Ascent i-Size to fotelik RWF, czyli model, w którym wozimy dziecko tyłem do kierunku jazdy, aż do ok. 4 roku życia. Taka opcja przewożenia małego pasażera w tym wieku jest najbezpieczniejszą formą podróży. W przypadku Graco Ascent, potwierdzeniem jest pozytywne zaleczenie szwedzkiego testu Plus Test. Dodatkową informacją odnoszącą się do poziomu jego ochrony jest zgodność z normą i-Size. By otrzymać taką homologację, foteliki są poddawane testom zderzeniowym każdego możliwego typu- czołowe, boczne oraz w tył pojazdu. Ich pozytywne zaliczenie daje nam pewne pojęcie na temat bezpieczeństwa gwarantowanego przez ten model. W dniu swojej premiery, Graco Ascent i-Size nie będzie posiadał zaliczonego badania typu ADAC, czy OAMTC. Na te, jeżeli w ogóle, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Graco Ascent i-Size wymiary i dane techniczne

 • homologacja - UN R129/03
 • zakres wzrostowy dziecka - 40-105 cm
 • maksymalna waga dziecka - 19 kg
 • kierunek jazdy - tyłem w pełnym okresie używania (fotelik RWF)
 • montaż - ISOFIX + noga wypierająca (Baza Graco ISOFAMILY)
 • dodatkowe systemy ochrony - TAK, ochrona boczna Graco Trueshield Safety Surround
 • posiada zaliczony PLUS TEST

Dostępna kolorystyka

Graco-Ascent-i-Size-Black
Kolor: Black


Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Graco Ascent i-Size fotelik RWF 0-19kg ISOFIX z Plus Test
 • By Graco
 • Cena: 999,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Graco Ascent i-Size to fotelik RWF montowany przy pomocy bazy ISOFIX. Odpowiedni dla dzieci od 40 do 105 cm i wagi max. 19 kg. Tyłem do kierunku jazdy wy pełnym okresie używania. Posiada zaliczony szwedzki test Plus Test. Modularna baza ISOFAMILY posiada opcję zamontowania nań fotelików Snugride oraz Snugessentials. 
Path: > > Graco Ascent i-Size fotelik RWF 0-19kg ISOFIX z Plus Test

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK