Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Joie i-Spin Grow 360 i-Size fotelik obrotowy do 125 cm z normą i-Size Powiększ do pełnego rozmiaru

Joie i-Spin Grow 360 i-Size fotelik obrotowy do 125 cm z normą i-Size

Joie i-Spin Grow 360 i-Size to rewolucyjny fotelik z funkcją obrotu siedziska w zakresie 360 stopni. Jako pierwsza na świecie obrotówka posiada limit wzrostowy równy 125 cm wzrostu dziecka! Fotelik montowany przy pomocy mocowania ISOFIX. Tyłem do kierunku jazdy do 105 cm, przodem do 125 cm. Nowość 2021!

Więcej szczegółów

8434

Cena: 1 999,00 zł


Joie i-Spin Grow 360 i-Size

obrotowy fotelik samochodowy z limitem wzrostowym do 125 cm

Joie spin 360 isofix 0-18kg testy opinie recenzja

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

Logo JoieJoie - producent akcesoriów dziecięcych, fotelików samochodowych i wózków. Swoje produkty firma tworzy z materiałów najwyższej jakości, które pod względem wytrzymałościowym prezentują jeden z najwyższych poziomów w branży dziecięcej na całym świecie. Przy pomocy przeprowadzanych licznych crash testów, testujących foteliki samochodowe Jolie pod względem jakości zapewnianego bezpieczeństwa, firma oferuje fotele o najwyższej jakości precyzji oraz integralności strukturalnej, gwarantujące wytrzymałość oraz odpowiednie zachowanie fotelika podczas zderzeń czołowych i bocznych. Każdy produkt Jolie poddawany jest ekstremalnym, w pełni zindywidualizowanym testom badawczym, które służą temu, by wypuszczać na rynek w stu procentach sprawne produkty. Cała oferta od Jolie charakteryzuje się genialnym oraz unikalnym designem, który dla wielu klientów będzie pierwszym tego rodzaju przeżyciem wizualnym.

Joie-i-Spin-Grow-360-Eclipse

Joie i-Spin Grow 360 i-Size to pierwszy na świecie model obrotowy nowej generacji. Jest on rewolucyjny pod względem okresu wykorzystania fotelika dla jednego dziecka. Firma Joie przyzwyczaiła nas, iż jej foteliki obrotowe posiadają jedne z największych siedzisk w swojej klasie, a model Grow to kolejny krok w przód. W dniu jego premiery będzie się on mógł pochwalić tym, iż jako pierwszy model zgodny z normą i-Size z obrotowym siedziskiem w pełnym zakresie 360 stopni ma maksymalny limit wzrostowy dla dziecka równy 125 cm, a nie jak w przypadku standardowych modeli, 105 cm! 

Fotelik ten został zaprojektowany oraz zbudowany zgodnie z wytycznymi najnowszej iteracji normy UN R129/03. Jest od odpowiedni dla dzieci od pierwszego dnia od ich narodzin, aż do ok. 7 roku życia. Model ten posiada dwa etapy używania:

 • dzieci o wzroście do 105 cm - zapinamy je w wewnętrzne, 5-punktowe szelki fotelika; siedzisko należy ustawić tyłem w pełnym zakresie używania
 • dzieci o wzroście od 100 do 125 cm - zapinamy je pasem bezpieczeństwa samochodu; siedzisko zwrócone zawsze przodem do kierunku jazdy

Joie-i-Spin-Grow-360-Eclipse

Opcja wykorzystywania tego modelu już od pierwszych dni od narodzin dziecka jest możliwa dzięki zastosowaniu wkładki niemowlęcej. Zapewnia ona pełne podparcie pleców maleństwa oraz gwarantuje jego poprawne ułożenie. Redukuje ona także wewnętrzną przestrzeń siedziska wpływając tym samym na wzrost bezpieczeństwa podczas potencjalnego wypadku. Oczywiście, poza wkładką, kluczowym aspektem przy chęci wykorzystania wersji Grow od narodzin dziecka jest wcześniejsze dopasowanie fotelika do samochodu i określenie kąta odchylenia siedziska. Nie może on być zbyt pionowy, czy też zbyt leżący. Dopiero odpowiednia pozycja w połączeniu z wkładką gwarantuje sukces. Wraz z wzrostem dziecka, mniej więcej ok. 60 cm z wkładki należy zrezygnować. 

Joie-i-Spin-Grow-360-Recline

Fotelik, w chwili kiedy jest wykorzystywany przez dziecko o wzroście nie przekraczającym 105 cm montujemy w samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX ora pasa kotwiczącego Top-Tether. Nie istnieje tutaj opcja zapięcia go bez tego mocowania. Dzieci do przekroczenia 105cm tyłem do kierunku jazdy. Niezależnie od tego, dziecko zapinamy w wewnętrzne, regulowane na długość, 5-punktowe szelki bezpieczeństwa. Dodatkową ochronę głowy zapewnia zagłówek fotelika. Ten jest także regulowany na wysokość, a zmiana jego położenia odbywa się w parze z zmianą wysokości szelek. Gdy dziecko uśnie, siedzisko fotelika można odchylić do pozycji spoczynkowej. Kilkustopniowy zakres regulacji umożliwia znalezienie takiego ustawiania, które zapobiega opadaniu głowy na klatkę piersiową. Funkcja odchylenia jest niezależna od kierunku przewożenia. W pełnym okresie używania, siedzisko fotelika możemy obrócić o 90 stopni celem ustawienia go na wprost drzwi. Mechanizm obrotu jest niezwykle prosty i wymaga naciśnięcia jednego przycisku. Z funkcji tej korzystamy w czasie postoju celem wygodniejszego wkładania i wyciągania dziecka z fotelika. Nie można natomiast podróżować w takim ustawieniu. 

W chwili, kiedy nasze dziecko osiągnie min. 100 cm wzrostu, fotelik Joie i-Spin Grow 360 i-Size możemy przekształcić w formę docelową. W tym celu musimy pozbyć się wewnętrznych szelek. Procedura ta jest niezwykle prosta i sprowadza się do schowania ich do wnętrza skorupy siedziska, bez konieczności ich permanentnego demontażu. Po przekształceniu, funkcjonalność fotelika pozostaje taka sama. Nadal posiadamy funkcję obrotu siedziska oraz jego wychylenia. Główna różnica w tym przypadku sprowadza się do zmiany sposobu zapięcia dziecka. Od teraz, aż do ok. 125 cm jego wzrostu, zapinamy je 3-punktowym pasem bezpieczeństwa samochodu. Jego poprawny przebieg zapewniają prowadnice - brakowa, znajdująca się po obu stronach ścian zagłówka, oraz biodrowe, która znajdują się w dolnej części siedziska. Zmiana wysokości ułożenia zagłówka pomaga w znalezieniu odpowiedniego przebiegu pasa po ciele dziecka. W tej wersji fotelik nadal montujemy w samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX. Pas Top-Tether w tej wersji jest opcjonalny.

Joie-i-Spin-Grow-360-Top-Tether

Podobnie jak inne modele fotelików marki Joie, Grow 360 posiada system wentylacji skorupy. Umiejscowione w strategicznych punktach szczeliny usprawniają przepływ powietrza pod plecami dziecka, co skutkuje wzrostem komfortu w czasie podróży. Tapicerka fotelika także posiada dobre właściwości, zarówno pod względem poziomu jej "oddychalności", jak i higroskopijności. W razie potrzeby można ją zdjąć celem wyprania - ręcznie lub w pralce automatycznej.

Główne cechy fotelika

 • zaprojektowany i wykonany zgodnie z normą UN R-129/03 (i-Size)
 • odpowiedni dla dzieci od urodzenia do ok. 7 roku życia
 • pierwszy na świecie fotelik obrotowy z normą i-Size i limitem wzrostowym równym max. 125 cm!
 • montowany przy pomocy mocowania ISOFIX oraz pasa kotwiczącego Top-Tether
 • tyłem do kierunku jazdy do ok. 105 cm wzrostu dziecka
 • dziecko do wzrostu 105 cm zapinamy w wewnętrzne, 5-punktowe szelki
 • starszaki o wzroście od 100 do 125 cm zapinamy pasem samochodowym
 • prosty mechanizm obrotu siedziska w pełnym zakresie 360 stopni, który obsługujemy jednym przyciskiem
 • posiada kilkustopniowy zakres wychylenia - funkcja dostępna niezależnie od kierunku przewożenia, czy wzrostu dziecka
 • rośnie razem z dzieckiem - posiada wkładkę dla niemowląt, którą z czasem należy zdemontować
 • posiada kilkustopniowy zakres regulacji wysokości zagłówka
 • zmiana położenia zagłówka odbywa się w parze z zmianą ułożenia wysokości szelek
 • wyposażony w prowadnice pasa samochodowego (wykorzystywane dla dzieci 100-125 cm)
 • wentylowana skorupa usprawnia przepływ powietrza pod ciałem dziecka
 • wysokiej jakości tapicerka, którą można zdjąć do prania

Joie-i-Spin-Grow-360-Tri-Protect

Joie i-Spin Grow 360 i-Size bezpieczeństwo i testy ADAC

Fotelik Joie i-Spin Grow 360 i-Size to model, który jest zbudowany zgodnie z trzecią iteracją normy UN R-129. W ramach testów homologacyjnych przeprowadza się badania symulujące uderzenie czołowe, boczne oraz w tył pojazdu. Ich pozytywne zaliczenia dopuszcza ten model do sprzedaży. Daje nam to podstawowe pojęcie na temat bezpieczeństwa takiego fotelika.
Joie i-Spin Grow 360 i-Size to fotelik, który brał udział w wiosennej rundzie testów ADAC w maju 2022 roku. Wynikiem tych badań jest ocena na poziomie 3 gwiazdek za parametr bezpieczeństwa, jak i w rekomendacji ogólnej.

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Joie i-Spin Grow opinie

Foteliki marki Joie cieszą się relatywnie wysoką popularnością. Wyważony stosunek ceny, funkcjonalności oraz faktycznego poziomu bezpieczeństwa jest ich przypadku mocno zbalansowany, przez co rodzice dosyć chętnie sięgają po te produkty. Joie i-Spin Grow ma także duże szanse, by skraść serca potencjalnych odbiorców, dzięki zwiększonym limicie maksymalnego wzrostu dla fotelika obrotowego z standardowych 105 cm do 125 cm. Na pierwsze opinie od użytkowników przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, do oficjalnej premiery fotelika, która nastąpi jeszcze w 2021 roku!

Wymiary i dane techniczne

 • homologacja - UN R-129/03
 • montaż - ISOFIX + Top-Tether
 • tyłem do kierunku jazdy - tak, do 105 cm
 • przodem do kierunku jazdy - tak, od 100 do 125 cm
 • obrót siedziska - tak, w pełnym zakresie 360 stopni
 • szelki wewnętrzne  - zapięcie dziecka do 105 cm
 • pas samochodowy - zapięcia dziecka od 100 do 125 cm

Dostępna kolorystyka

Joie-i-Spin-Grow-360-Cider Joie-i-Spin-Grow-360-Cider-Przodem
Kolor: Cider Kolor: Cider
Joie-i-Spin-Grow-360-Eclipse Joie-i-Spin-Grow-360-Eclipse-Przodem
Kolor: Eclipse Kolor: Eclipse
Joie-i-Spin-Grow-360-Harbour Joie-i-Spin-Grow-360-Harbour-Przodem
Kolor: Harbour Kolor: Harbour
Joie-i-Spin-Grow-360-Pine Joie-i-Spin-Grow-360-Pine-Przodem
Kolor: Pine Kolor: Pine


Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Joie i-Spin Grow 360 i-Size fotelik obrotowy do 125 cm z normą i-Size
 • By Joie
 • Cena: 1 999,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Joie i-Spin Grow 360 i-Size  to rewolucyjny fotelik z funkcją obrotu siedziska w zakresie 360 stopni. Jako pierwsza na świecie obrotówka posiada limit wzrostowy równy 125 cm wzrostu dziecka! Fotelik montowany przy pomocy mocowania ISOFIX. Tyłem do kierunku jazdy do 105 cm, przodem do 125 cm. Nowość 2021!
Path: > > Joie i-Spin Grow 360 i-Size fotelik obrotowy do 125 cm z normą i-Size

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK