Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Muuvo Quick 3.0 wózek spacerowy / 2w1 z dwoma rodzajami gondol

Muuvo Quick 3.0 bestsellerowy wózek spacerowy z opcja kompletu 2w1 w najnowszej odsłonie! Nowość 2021! Wprowadzone usprawnienia mają na celu zwiększenie ergonomii używania, jak również poprawę komfortu dziecka w czasie spaceru. Występuje w zupełnie nowych, atrakcyjnych kolorach.

Więcej szczegółów

8482

Cena: 1 949,00 zł


Muuvo Quick 3.0

wózek spacerowy z opcją kompletu 2w1 w zupełnie nowej, usprawnionej odsłonie


Muuvo-logoKiedy w Twoim życiu pojawi się nowy zwrot, wszystko nabiera tempa.
Sprawy przyjmują inny obrót, Ty nadajesz im nowy bieg. To poruszenie, ten rozgardiasz, ten uroczy bieg razem. To nowa aktywność, zjednoczenie. Oferta Muuvo to wózki Quick, Quick 2.0, Quick 3.0, Slick i Flex, które poradzą sobie w każdym terenie i w każdą pogodę. Zmienisz je w zależności od potrzeb i rozwoju Twojego dziecka. Wyjątkowo ważny jest komfort zarówno dzieci jak i rodziców, dlatego wózki Muuvo:

 • poradzą sobie w każdym terenie, niezależnie od pory roku
 • bez wysiłku złożysz je jedną ręką (wraz z siedziskiem)
 • są wyjątkowo lekkie, wraz ze spacerówką każdy z nich waży nieco ponad 10 kg
 • pokryte są wytrzymałymi tkaninami z filtrem UV50+
 • są objęte 24-miesięczną gwarancją (serwis door to door)
 • w zestawie otrzymujesz praktyczną torbę, moskitierę, folię przeciwdeszczową, dwustronną wkładkę na siedzisko i śpiworek

Muuvo-Quick-3.0-Lifestyle

Muuvo Quick 3.0, jak sama nazwa wskazuje, to model z najnowszej, trzeciej już generacji bardzo popularnego i lubianego przez rodziców wózka. Wózka, który świetnie sprawdzi się zarówno jako spacerówka z przekładanym siedziskiem, jak również, a może raczej przede wszystkim, także jako komplet 2w1 z gondolą dla niemowlaka. Projektując wersję 3.0 producent dokonał szeregu większych i mniejszych zmian w konstrukcji ramy, siedziska i gondolek by zmaksymalizować ergonomię używania oraz podnieść komfort przewożonego w nim dziecka podczas spaceru. 

Quick-3.0-premiera

Konstrukcja stelaża bazuje w dużej mierze na obecnie występującej wersji 2.0. Nie jest ona jednak 1:1 identyczna. Pierwszą, wprowadzoną zmianą, którą można zauważyć gołym okiem jest delikatnie mniejsza średnica przednich kół. Zmiana ta ma na celu wyeliminowanie blokowania się kół o siebie w chwili, kiedy te nie są zablokowane do jazdy na wprost. Usprawniono zarazem ich amortyzację, by ich fizyczne zmniejszenie nie odbiło się pogorszeniem właściwości trakcyjnych. Przeprojektowany został także automatyczny mechanizm blokujący przednie koła do jazdy. Teraz wystarczy nacisnąć przycisk znajdujący się przy mocowaniu, a koło samoczynnie się zablokuje, gdy powróci do optymalnego ustawienia. 

Muuvo-Quick-3.0-zmiany-ramy

Kolejną zmianą stelaża jest nowe zamknięcie kosza zakupowego. Teraz jest ono wyższe i zamyka się je przy pomocy dwóch zamków błyskawicznych. Zabezpieczna to znajdujące się w nim przedmioty przed potencjalnym wysunięciem, czy wypadnięciem. Podnóżek, na którym dziecko podróżujące w spacerówce może oprzeć nóżki także uległ zmianie. Jest on teraz szerszy i został on pokryty antypoślizgową gumą. Zapewnia on tym samym jeszcze lepsze podparcie, a dodatkowo wygląda on po prostu lepiej, co wpływa in plus na design całości. 

Muuvo-Quick-3.0-kosz

Pozostałe mechanizmy ramy nie uległy zmianie. Wózek posiada lekką, aluminiową ramę w kolorze czarnym. Duże, tylne koła posiadają swoją niezależną amortyzację, przez co wózek dobrze prowadzi się nie tylko po miejskim chodniki, ale także i w bardziej wymagającym terenie. Same koła są bezobsługowe i nie posiadają wewnętrznej dętki, przez co nie będą Państwo mieli problemu z złapaniem tzw. kapcia. Rączka obszyta ekoskórą jest regulowana w położeniu jej wysokości teleskopowo. Zakres regulacji umożliwia dopasowanie do wzrostu osoby prowadzącej, a sama zmiana odbywa się przez przyciśnięcie centralnie umiejscowionego przycisku i odpowiednio wysunięcie lub wsunięcie jej z lub do środka. System składania ramy jest tym czymś, za co można się od razu w Quick 3.0 zakochać. Procedura jest prosta i wymaga naciśnięcia przycisku blokady, a następnie obrócenia jej o ok. 90 stopni. Ten sam przycisk posiada rączkę, przy pomocy której łatwo jest nam złożony wózek schować do bagażnika, czy też wnieść do domu.

Muuvo-Quick-3.0-lifestyle-skladanie

Muuvo Quick 3.0 to przede wszystkim wózek spacerowy - taka jest jego podstawowa forma zakupu. Także i w jej przypadku nie obyło się bez zmian. Przeprojektowano w tej wersji podnóżek, na którym dziecko wspiera nóżki. Ma on teraz pełniejszy, plastikowy spód. Można go także głębiej wsunąć pod siedzisko, przez co dziecko o odpowiednio długich nóżkach ma możliwość wsparcia ich o kolejny podnóżek - ten znajdujący się w ramie wózka. 

Pozostałe elementy siedziska nie uległy zmianie. Można je montować na stelażu zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy. W obu opcjach przewożenia istneje możliwość rozłożenia oparcia do pełnej pozycji leżącej. Łącznie posiada ono 3 ustawienia - pozycja siedząca, pół-leżąca i ta całkiem płaska - spoczynkowa. Przed spacerem zapinamy dziecko w wbudowane, regulowane na długość, 5-punktowe szelki. Aby dziecko miało co zrobić z rączkami podczas spaceru przy siedzisku znajdziemy pałąk. Ma on nowy kształt - mniej zaokrąglony, przez co pod nim jest teraz więcej miejsca dla malucha. Oczywiście, w razie potrzeby, można go zdemontować. W zestawie z spacerówką otrzymujemy także dodatkową wkładkę na siedzisko, która korzystnie wpływa na pozycję mniejszych dzieci. Ma ona także dodatkową funkcję i pełni ona plecki otrzymywanego w zestawie śpiworka. Ten został zaprojektowany od nowa i prezentuje się teraz jeszcze bardziej okazale. Regulowana w swoim położeniu budka chroni dziecko przed wiatrem, czy słońcem, gdyż posiada filtr UV50+. Można ją dodatkowo przedłużyć o kolejną partię materiału, by ochrona była jeszcze pełniejsza. Podczas cieplejszych dni istnieje możliwość odsłonięcia w niej dodatkowej siatki, która poprawia wentylację w wnętrzu siedziska. Dużym plusem jest możliwość złożenia wózka bez konieczności demontażu zamontowanej spacerówki.

Muuvo-Quick-3.0-Indygo-Spacerowka

Do wózka w komplecie otrzymujemy także podręczną torbę. Ta także uległa zmianie i posiada nowy, trafiający w gusta przyszłych mam kształt. Można ją zamontować bezpośrednio na rączce wózka przy pomocy znajdujących się na niej uchwytów. Posiada ona także pasek, który można przerzucić na ramię. W jej wnętrzu znajdziemy osłonę przeciwdeszczową oraz moskitierę na siedzisko spacerowe. Oprócz torby otrzymujemy również wspomniane wyżej okrycie na nóżki, które po dołączeniu do wkładki z oparcia pełni funkcje śpiworka. 

Quick-3.0-wentylacja

Muuvo Quick 3.0 gondola standard oraz gondola XL

Bezpośrednio na stelażu Muuvo Quick 3.0 jesteśmy w stanie zamontować jedną z dwóch dostępnych w ofercie producenta gondol - gondolkę Standard lub gondolkę XL. Poszczególne warianty różnią się między sobą kształtem, a także wielkością. Tutaj także nie obyło się bez zmian. Obie gondolki otrzymały dodatkową wentylację. W każdej z nich, w razie potrzeby możemy odsłonić dwa panele siatek wentylacyjnych - jedną znajdującą się przy główce dziecka, a drugą przy nóżkach. Poprawiają one przepływ powietrza w ich wnętrzu podczas cieplejszych dni. W gondolce XL zrezygnowano z pałąka na rzecz uchwytu znajdującego się w na środku stelaża budki - to samo rozwiązanie znajduje się w gondoli Standard. Różnią się one także między sobą przykryciem - w podstawowej wersji jest ono nakładane i zapina się je przy pomocy dwóch nap, a w wersji powiększonej zapina się je przy użyciu zamka błyskawicznego. W obu gondolach znajdziemy materacyk wykonany z pianki z funkcją memory. Jest on o odpowiedniej sztywności oraz gwarantuje ergonomiczną pozycję dla noworodka. Budka, niezależnie od wersji, jest dodatkowo przedłużana on dodatkową partię materiału, przez co łatwiej schować w ich wnętrzu dziecko podczas niepogody. Do każdej z nich otrzymujemy w zestawie dopasowaną moskitierę.

Główne cechy Muuvo Quick 3.0

Quick-3.0-stelaz

Stelaż:

 • jeden z najlżejszych wózków spacerowych z możliwością zamontowania gondoli dla niemowlaka - waga stelaże jedyne 7.2 kg
 • rączka obszyta ekoskórą o ergonomicznym kształcie i pewnych chwycie
 • regulowana na wysokość teleskopowo
 • koła żelowe, które nigdy nie złapią "kapcia"
 • nowe, mniejsze koła z przodu nie haczą o siebie podczas obrotu
 • jeszcze lepsze zawieszenie przednich i tylnych kół
 • nowy, automatycznie działający mechanizm blokowania przednich kół do jazdy na wprost
 • wszystkie koła odpinane przy pomocy jednego przycisku (po jednym przy każdym z nich)
 • nowe przykrycie koszyka zamykane zamkiem błyskawicznym
 • wygodny i dziecinnie prosty mechanizm składania wózka
 • niewielkie wymiary całkowite po złożeniu
 • tylne koła blokowane centralnym hamulcem postojowym
 • nowy, jeszcze szerszy podnóżek, na którym dziecko może oprzeć swoje nóżki
 • rączka z uchwytami na które można zawiesić dołączaną w zestawie torbę
 • po dokupieniu odpowiednich adapterów można przy ich pomocy zamontować na stelażu większość topowych i bezpiecznych fotelików samochodowych 0-13 kg

Muuvo-Quick-3.0-Indygo-Spacerowka

Siedzisko spacerowe:

 • można je zamontować na stelażu zarówno tyłem, jak i przodem do rodzica
 • w pełni rozkładane do pozycji leżącej - łącznie 3 pozycje ustawienia oparcia
 • nowy kształt podnóżka, który teraz można schować pod siedzisko, gdy nogi dziecka są za długie
 • z 5-punktowymi szelkami, które są regulowane na długość
 • nowy kształt pałąka, dający jeszcze większą przestrzeń dla dziecka pod nim
 • można go zdemontować, gdy zajdzie taka potrzeba
 • w zestawie z dodatkową wkładką na siedzisko, która w połączeniu z okryciem na nóżki pełni funkcję śpiworka
 • nowy kształt okrycia na nóżki = nowy kształt śpiworka
 • budka z opcją jej przedłużenia oraz z siatką wentylującą
 • nie przeszkadza przy składaniu całości - nie ma konieczności jej demontażu z ramy wózka
 • w zestawie z zaprojektowaną od nowa torbą na akcesoria, osłoną przeciwdeszczową, moskitierą

Quick-3.0-gondola-standard

Gondolka Standard:

 • lekka - jej waga to jedyne 4.5 kg
 • z nowymi panelami wentylacyjnymi, znajdującymi się przy głowie oraz przy nóżkach dziecka
 • z piankowym materacem z funkcją memory, zapewniającym ergonomiczną pozycję dziecka
 • posiada przedłużaną budkę, która doskonale chroni dziecko podczas spaceru
 • z centralnym uchwytem do przenoszenia znajdującym się na środku stelaża budki
 • uchwyt obszyty ekoskórą
 • w komplecie z przykryciem na nóżki zapinanym na napy, moskitierą oraz adapterem służącym do zamontowania na stelażu
 • składana - zajmuje mniej miejsca podczas transportu

Quick-3.0-gondola-XL

Gondolka XL:

 • lżejsza od poprzeniczki z Quick 2.0 - waży jedynie 4 kg
 • dłuższa o 2 cm względem wersji Standard
 • z nowymi panelami wentylacyjnymi, znajdującymi się przy głowie oraz przy nóżkach dziecka
 • z piankowym materacem z funkcją memory, zapewniającym ergonomiczną pozycję dziecka
 • posiada przedłużaną budkę, która doskonale chroni dziecko podczas spaceru
 • nowy uchwyt do przenoszenia znajdujący się na środku stelaża budki
 • nie posiada pałąka w stosunku do tej z wersji 2.0
 • uchwyt obszyty ekoskórą
 • w komplecie z przykryciem na nóżki zamykanym zamkiem błyskawicznym, moskitierą oraz adapterem służącym do zamontowania na stelażu
 • składana - zajmuje mniej miejsca podczas transportu

Dane techniczne - wymiary i waga wózka Muuvo Quick 3.0

Stelaż:
 • Waga stelaża z kołami i koszem zakupowym [kg] - 7.25

Siedzisko spacerowe:
 • Wymiary siedziska - długość x szerokość x wysokość [cm] - 88x 33 x 47
 • Waga siedziska [kg] - 4.5

Gondolka:
 • Wymiary zewnętrzne (Gondola Standard) - wysokość x szerokość x długość [cm] - 22 x 44 x 82
 • Wymiary wewnętrzne (Gondola Standard) - wysokość x szerokość x długość [cm] - 22 x 34 x 76
 • Wymiary zewnętrzne (Gondola XL) - szerokość x długość [cm] - 46 x 86
 • Wymiary wewnętrzne (Gondola XL) - szerokość x długość [cm] - 34 x 78
 • Waga gondolki [kg] - 4.5 / 4 (Standard / XL)

Muuvo Quick 3.0 opinie i recenzje

Wersja Quick 3.0 debiutuje na rynku sprzedaży w połowie czerwca 2021 roku. Do tego czasu niemożliwym będzie znalezienie jakichkolwiek opinii czy recenzji użytkowników dotyczących tego modelu. Oczywiście, jesteśmy święcie przekonani, że ta sytuacja zmieni się jak tylko pierwsze egzemplarze trafią do swoich użytkowników. 
Do tego czasu można posiłkować się opiniami dotyczącymi obecnie dostępnej wersji 2.0 których jest w sieci wiele i są pozytywne. 

Dostępna kolorystyka - spacerówka

Muuvo-Quick-3.0-Black-Spacerowka Muuvo-Quick-3.0-Grey-Spacerowka
Kolor: Black Kolor: Grey
Muuvo-Quick-3.0-Graphite-Spacerowka Muuvo-Quick-3.0-Indygo-Spacerowka
Kolor: Graphite Kolor: Indygo
Muuvo-Quick-3.0-Pink-Spacerowka
Kolor: Pink


Dostępna kolorystyka kompletu 2w1 z gondolą standardową:

Muuvo-Quick-3.0-Black-Spacerowka Muuvo-Quick-3.0-Black-Gondola-Standard
Kolor: Black, Spacerówka Kolor: Black, gondola Standard
Muuvo-Quick-3.0-Graphite-Spacerowka Muuvo-Quick-3.0-Graphite-Gondola-Standard
Kolor: Graphite, Spacerówka Kolor: Graphite, gondola Standard
Muuvo-Quick-3.0-Grey-Spacerowka Muuvo-Quick-3.0-Grey-Gondola-Standard
Kolor: Grey, Spacerówka Kolor: Grey, Gondola Standard
Muuvo-Quick-3.0-Indygo-Spacerowka Muuvo-Quick-3.0-Indygo-Gondola-Standard
Kolor: Indygo, Spacerówka Kolor: Indygo, Gondola Standard
Muuvo-Quick-3.0-Pink-Spacerowka Muuvo-Quick-3.0-Pink-Gondola-Standard
Kolor: Pink, Spacerówka Kolor: Pink, Gondola Standard


Dostępna kolorystyka kompletu 2w1 z gondolą XL

Muuvo-Quick-3.0-Black-Spacerowka Muuvo-Quick-3.0-Black-Gondola-XL
Kolor: Black, Spacerówka Kolor: Black, gondola XL
Muuvo-Quick-3.0-Graphite-Spacerowka Muuvo-Quick-3.0-Graphite-Gondola-XL
Kolor: Graphite, Spacerówka Kolor: Graphite, gondola XL
Muuvo-Quick-3.0-Grey-Spacerowka Muuvo-Quick-3.0-Grey-Gondola-XL
Kolor: Grey, Spacerówka Kolor: Grey, Gondola XL
Muuvo-Quick-3.0-Indygo-Spacerowka Muuvo-Quick-3.0-Indygo-Gondola-XL
Kolor: Indygo, Spacerówka Kolor: Indygo, Gondola XL
Muuvo-Quick-3.0-Pink-Spacerowka Muuvo-Quick-3.0-Pink-Gondola-XL
Kolor: Pink, Spacerówka Kolor: Pink, Gondola XL


Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Muuvo Quick 3.0 wózek spacerowy / 2w1 z dwoma rodzajami gondol
 • By Muuvo
 • Cena: 1 949,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Muuvo Quick 3.0  bestsellerowy wózek spacerowy z opcja kompletu 2w1 w najnowszej odsłonie! Nowość 2021! Wprowadzone usprawnienia mają na celu zwiększenie ergonomii używania, jak również poprawę komfortu dziecka w czasie spaceru. Występuje w zupełnie nowych, atrakcyjnych kolorach.
Path: > Muuvo Quick 3.0 wózek spacerowy / 2w1 z dwoma rodzajami gondol

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK