Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Cybex Sirona S2 i-Size fotelik obrotowy 360 stopni Powiększ do pełnego rozmiaru

Cybex Sirona S2 i-Size fotelik obrotowy 360 stopni

Cybex Sirona S2 i-Size podstawowy model fotelika obrotowego marki Cybex. Wygodna funkcja obrotu siedziska usprawnia codzienne wkładanie i wyciąganie dziecka do i z fotelika. Montowany w samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX. Regulowane siedzisko zapewnia odpowiednią pozycję w podróży dla śpiącego dziecka. Nowość 2021.

Więcej szczegółów

8501

Cena: 1 649,00 zł


Cybex Sirona S2 i-Size

fotelik obrotowy 360 stopni z mocowaniem ISOFIX

Cybex sirona s i-size fotelik obrotowy

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


Cybex logoCybex to renomowana niemiecka firma, której twórcą jest Martin Pos. Jako ojciec dwójki dzieci chciał opracować produkty o najwyższej jakości i zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa, dlatego też w aspekcie bezpieczeństwa produkty Cybex posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz szereg niezależnych wysokich ocen z testów bezpieczeństwa przeprowadzanych zarówno przez organizacje konsumenckie (m.in. Stiftung Warentest) jak i instytuty certyfikujące bezpieczeństwo (m.in. ADAC, OAMTC). Również tapicerki marki Cybex poddawane są rygorystycznym testom na zawartość substancji szkodliwych. Testowane są kątem wytrzymałości, odporności na zabrudzenia, czy np. trwałości koloru. Potwierdzeniem najwyższej jakości i świetnego designu jest kilkukrotne zdobycie przez foteliki Cybex prestiżowej nagrody Red Dot Design Award. Firma Cybex łączy w sobie niemiecką wiedzę technologiczną i niezawodność z nowoczesnym wzornictwem i komfortem.

Cybex-Sirona-S2-Lifestyle

Cybex Sirona S2 i-Size jest podstawowym modelem fotelika z funkcją obrotu marki Cybex. Konstrukcja fotelika została oparta na bardzo popularnym modelu, jakim jest Cybex Sirona S i-Size. Zastosowano tutaj szereg zmian, mających na celu wzrost ergonomii używania, a także bezpieczeństwa dziecka w czasie podróży.

Cybex-Sirona-S2-Navy-Blue

Zmiany, o których wspominaliśmy wcześniej, tyczą się głównie zagłówka oraz mechanizmów z nim powiązanych. W Sironie S2 producent zdecydował się zastosować nowy, energochłonny materiał, który wypełnia teraz zagłówek, czyli EPO (Expanded Poly Olefin). Zmienił się zarazem jego kształt - jest on teraz pełniejszy i lepiej dopasowany do głowy dziecka. Sam mechanizm regulacji zagłówka także został przeprojektowany. Dźwignia, służąca do zmiany jego położenia znajduje się bezpośrednio za zagłówkiem, a nie pod nim na wysokości ramion dziecka. Takie przeniesienie korzystnie wpłynęło na wygodę regulacji wysokości - możemy teraz dokonać niezbędnej korekty także wtedy, gdy dziecko znajduje się w foteliku. W wersji Sirona S i-Size taka zmiana była niemożliwa. Zrezygnowano tutaj także z systemu DDC (Direct Drive Control), który wymagał przestawienia przełącznika w momencie, gdy chcieliśmy przestawić siedzisko zgodnie z kierunkiem jazdy. Oczywiście, z racji zaliczonej normy i-Size, nadal mamy obowiązek wożenia dziecka tyłem do momentu, aż nie skończy ono 15 miesiąca życia. Zalecamy jednak, by dziecko podróżowało tyłem tak długo, jak jest to możliwe, a najlepiej do końca używania tego modelu. Kolejną nowością w Sironie S2 jest zwiększenie ilości pozycji odchylenia siedziska z 3 do 5 poziomów ustawienia w chwili, gdy jest one ustawione zgodnie z kierunkiem podróżowania. Podczas jazdy tyłem nadal posiadamy 5 poziomów odchylenia.

Cybex-Sirona-S2-5-level

Foteli obrotowy Cybex Sirona S2 i-Size to model, który został zaprojektowany i zbudowany zgodnie z obowiązującą, nadrzędną normą UN R-129, czyli i-Size. Zaliczenie zderzeniowych testów homologacyjnych tej regulacji pozwala nam powiedzieć, iż jest on bezpieczny dla dziecka w czasie podróży. Jest on przeznaczony dla dzieci o wzrośnie nie mniejszym niż 61 cm (zalecanie, by dziecko nie było młodsze niż skończony 3 miesiąc życia), a górną granicą jest wzrost 105 cm (ok. 4 rok życia dziecka). Fotelik posiada także limit wagowy równy 18 kg. Alternatywnie, można do niego dokupić wkładkę dla niemowląt, która po zastosowaniu sprawia, że fotelik spełni swoją funkcje dla dzieci od pierwszego dnia narodzin. Wygodne mocowanie ISOFIX z wysoką ramą antyrotacyjną oraz z regulowaną na długość nogą wypierającą zapewnia pełną stabilność po montażu.

Bezpieczne przewożenie dziecka tyłem aż do 4 roku życia

Fotelik Cybex Sirona S2 i-Size to model, który zapewnia możliwość przewożenia dziecka tyłem w pełnym okresie używania, czyli do ok. 4 roku życia. Określenie limitów maksymalnych na poziomie wagi równej 18 kg oraz wzrostowi na poziomie 105 cm odpowiada właśnie parametrom osiąganym przez dziecko w wieku 4 lat. Alternatywnie, rodzic ma możliwość przewożenia dziecka przodem, gdy ukończy ono 15 miesiąc życia - limit określony przez homologację i-Size. Zalecamy jednak, by wozić dziecko tyłem tak długo, jak jest to możliwe.

Cybex-Sirona-S2-360

Obrotowe siedzisko w zakresie 360°

Innowacyjny i niezwykle intuicyjny w swojej obsłudze mechanizm obrotu siedziska wymaga do obsługi użycia jednej dłoni. Przestawienie go o 90 stopni celem ułożenia go na wprost drzwi usprawnia codzienną rutynę wkładania i wyciągania dziecka. Ustawienie siedziska na wprost drzwi daje nam także zwiększoną kontrolę przy zapinaniu dziecka - mając szelki na wprost siebie widzimy, czy te są poprawnie ułożone i zdecydowanie łatwiej jest nam je w takim ustawieniu naciągnąć.

Technologia ER-Tech - zwiększenie bezpieczeństwa podczas zderzenia czołowego

Energy Reduction Technology (ER-Tech) to opracowany przez inżynierów Cybexa system zwiększający poziom ochrony dziecka podczas zderzenia czołowego. Działa ona w momencie, gdy siedzisko jest ustawione przodem do kierunku jazdy. W momencie zderzenia, kumulujące się siły uderzania zostają rozprowadzane bezpośrednio po całym foteliku, dzięki zastosowaniu systemów zabezpieczeń. Owe siły są także w pewnym stopniu pochłaniane przez absorbujące energię materiały znajdujące się w foteliku. To połączenie redukuje siłę działającą na głowę i kręgosłup szyjny dziecka o ok. 20 %.

Cybex-Sirona-S2-bokiem

Główne cechy fotelika

 • z zaliczoną nadrzędną, europejską normą UN R-129 (i-Size)
 • dla dzieci od ok. 3 miesiąca do ok. 4 roku życia (61-105 cm, max. 18 kg)
 • po dokupieniu dedykowanej wkładki dla dzieci od narodzin (od 45 cm)
 • umożliwia przewożenie dziecka tyłem w pełnym okresie używania
 • z alternatywną opcją wożenia dziecka przodem (min. ukończony 15 miesiąc i wzrost nie mniejszy, niż 76 cm)
 • siedzisko odchylane do spania - 5 pozycji ustawienia tyłem, lub przodem
 • zagłówek wypełniony nowym energochłonnym materiałem - EPO
 • dopasowuje się do wzrostu dziecka - 12 poziomów ustawienia wysokości zagłówka i szelek
 • wyposażony w wewnętrzne, 5-punktwe szelki bezpieczeństwa
 • siedzisko z funkcją obrotu w zakresie 360 stopni
 • intuicyjnie prosty montaż z użyciem systemu ISOFIX
 • z technologią ER-Tech, podnoszącą poziom ochrony w chwili zderzenia czołowego
 • nowy kolor nogi wypierającej - teraz z kolorze czarnym
 • szlufki znajdujące się przy siedzisku podtrzymują klamry pasów podczas wkładania dziecka
 • miękka tapicerka zdejmowana do prania
 • zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech

Cybex Sirona S2 i-Size bezpieczeństwo i testy ADAC

Cybeex Sirona S2 i-Size jest modelem, który posiada zaliczoną normę homologacyjną UN R-129, potocznie zwaną i-Size. Aby ją otrzymać, aspirujący fotelik musi m.in. pozytywnie zaliczyć testy zderzeniowe. Sprawdza się siły działające na manekin podczas zderzenia czołowego, bocznego oraz w tył pojazdu. Ich pozytywne zaliczenie można śmiało uznać za obecny standard bezpieczeństwa. W chwili swojej premiery, model ten nie będzie posiadał zaliczonych badań przeprowadzanych przez niezależne ośrodki badawcze, jak ADAC, czy OAMTC. Te są przeprowadzane dwa razy do roku i biorą w nich udział foteliki, które są popularne na ichniejszym rynku sprzedaży. Na najbliższą rundę testową należy poczekać do października 2021 roku.

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Instrukcja montażu i obsługi fotelika Cybex Sirona S2 i-Size

Przed faktycznym montażem fotelika w samochodzie, uważnie przeczytaj dołączoną do niego instrukcję. Na każdym etapie używania jest ona podstawowym źródłem informacji. Połóż fotelik na kanapie swojego samochodu. Wysuń szyny mocowanie ISOFIX przy pomocy białego przycisku, który znajdziesz przy każdej z nich, a następnie wepnij je w haki ISOFIX. Sprawdź, czy po obu stronach wskaźnik zapięcia fotela wskazuje zielony kolor( zielona kreseczka na białych przyciskach od regulacji długości mocowania ISOFIX). Jeżeli jest, wyeliminuj przestrzeń między oparciem kanapy samochodu, a ramą antyrotacyjną poprzez dociśnięcie podstawy do kanapy właśnie. Ważne, by po tej operacji fotelik był stabilny. Kolejnym krokiem jest wyparcie nogi o podłogę samochodu. W tym celu należy, jeżeli to konieczne, wysunąć ją na odpowiednią odległość do momentu, aż wskaźnik od nogi przeskoczy na zielony kolor, noga była stabilnie oparta na podłodze. Następnie ustaw siedzisko na wprost drzwi w celu włożenia dziecka.

Cybex Sirona S2 i-Size opinie i recenzje

Cybex Sirona S2 i-Size nie zadebiutowała jeszcze w sprzedaży. Niemożliwym jest zatem znalezienie jakichkolwiek opinii, czy też recenzji od użytkowników tego modelu. Oczywiście, z czasem sytuacja ta powinna ulec zmianie.

Dostępna kolorystyka

Cybex-Sirona-S2-Autumn-Gold Cybex-Sirona-S2-Classic-Beige
Kolor: Autumn Gold Kolor: Classic Beige
Cybex-Sirona-S2-Deep-Black Cybex-Sirona-S2-Granite-Black
Kolor: Deep Black Kolor: Granite Black
Cybex-Sirona-S2-Magnolia-Pink Cybex-Sirona-S2-Navy-Blue
Kolor: Magnolia Pink Kolor: Navy Blue
Cybex-Sirona-S2-River-Blue Cybex-Sirona-S2-Soho-Grey
Kolor: River Blue Kolor: Soho Grey


Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Cybex Sirona S2 i-Size fotelik obrotowy 360 stopni
 • By Cybex
 • Cena: 1 649,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Cybex Sirona S2 i-Size  podstawowy model fotelika obrotowego marki Cybex. Wygodna funkcja obrotu siedziska usprawnia codzienne wkładanie i wyciąganie dziecka do i z fotelika. Montowany w samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX. Regulowane siedzisko zapewnia odpowiednią pozycję w podróży dla śpiącego dziecka. Nowość 2021.
Path: > > Cybex Sirona S2 i-Size fotelik obrotowy 360 stopni

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK