Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


BeSafe Stretch i-Size fotelik RWF do 125cm i 36kg Powiększ do pełnego rozmiaru

BeSafe Stretch i-Size fotelik RWF do 125cm i 36kg

BeSafe Stretch i-Size to rewolucyjny fotelik w grupie modeli RWF. Spełnia on założenia normy i-Size jest przeznaczony dla dzieci do wzrostu 125cm i - uwaga - wagi 36 kg! Posiada zaliczony szwedzki test PLUS TEST. Montowany w samochodzie przy pomocy pasa bezpieczeństwa i pasów naciągowych Low-Tether. Nowość!

Więcej szczegółów

8525

Cena: 2 804,95 zł


BeSafe Stretch

fotelik RWF tyłem do kierunku jazdy do 125 cm i 36 kg!

Maxi-cosi axissFix Air fotelik samochodowy obrotowy opinie recenzje testy
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

BeSafeHTS BeSafe AS to norweska firma, z główną siedzibą w Krøderen. BeSafe jest wiodącą firmą jeśli chodzi o rozwój i produkcję wysokiej jakości fotelików samochodowych i innych produktów zapewniających bezpieczeństwo na drodze.
Rozwój jest skoncentrowany na bezpieczeństwie dzieci, tak aby żadne dziecko nie ucierpiało podczas wypadków drogowych.
Produkty BeSafe charakteryzują się innowacyjnością i wieloma funkcjami poprawiającymi bezpieczeństwo. Są to produkty wysokiej jakości, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa.
Firma BeSafe współpracuje z instytutami badawczymi, organizacjami promującymi bezpieczeństwo na drodze oraz instytucjami medycznymi, dzięki czemu wciąż się rozwija i wprowadza najnowsze technologie do swoich produktów.
BeSafe zapewnia dystrybucję swoich produktów w 40 krajach na całym świecie.              

BeSafe-Stretch-Metalic-Melange-Promo

BeSafe Stretch i-Size to rewolucyjny fotelik RWF. Jest to pierwszy model w ofercie producenta, który umożliwia przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy z normą i-Size i montażem przy wykorzystaniu pasa samochodowego. Zbudowanie go zgodnie z regulacją UN R-129 powoduje, iż jest on przeznaczony dla dzieci od wzrostu 61 cm do 125 cm. Nie limit wzrostowy jest tutaj rewolucyjny. Przemyślana, lekka konstrukcja fotelika oraz rezygnacja z mocowania ISOFIX na rzecz pasa sprawiła, iż można w nim przewozić dziecko, którego waga nie przekroczyła - UWAGA - 36 kg! Jeżeli zatem, planujemy, by nasza pociecha podróżowała bezpiecznie tyłem tak długo, jak jest to możliwe w komfortowych warunkach to BeSafe Stretch jest strzałem w dziesiątkę.

BeSafe-Stretch-od-6-miesiąca BeSafe-Stretch-do-7-roku-zycia

W założeniu konstrukcyjnym, BeSafe Stretch i-Size to, można by rzec, klasyczny fotelik RWF. Montaż odbywa się tutaj, jak w fotelikach tego typu, przy pomocy 3-punktowego pasa bezpieczeństwa samochodu. Przeprowadza się go przez centralną prowadnicę. W odróżnieniu od innych modeli RWF, nie musimy korzystać z siły mięśni w celu naciągnięcia pasa. BeSafe Stretch posiada machanizm z pokrętłem, działający tutaj jako blokada i napinacz pasa w jednym. Przy jego pomocy pas nie tylko zablokuje się w prowadnicy, ale także zostanie on naprężony, by ustabilizować fotelik.
Nowością wprowadzoną w tym modelu jest regulowana rama antyrotacyjna. Zwiększa ona poziom stabilności montażu fotelika w samochodzie, ale także wpływa na przestrzeń, jaką możemy wygospodarować dla dziecka. Jednym z głównych aspektów, na jakie zwracano uwagę podczas projektowania fotelika Stretch było zapewnienie dziecku maksimum komfortu podczas wielu lat używania fotelika. 5-stopniowa regulacja odległości siedziska od ramy antyrotacyjnej na odległość równą nawet 30 cm generuje odpowiednią ilość przestrzeni na nogi stale rosnącego, młodego pasażera. 
Dopełnieniem poprawnego montażu jest regulowana na długość noga wypierająca, którą trzeba wyprzeć o podłogę samochodu oraz pasy Low-Tether. Te mają nowy kształt i mocowanie, różniące się od tego, które znamy z modelu iZi Plus. Nowością przy dolnych pasach naciągowych jest automatyczny napinacz przy każdym z nich, co znacząco ułatwia ich odpowiednie naprężenie na etapie montażu fotelika w samochodzie. Nie zmieniło się jednak ich przeznaczenie - służą one do pełnej stabilizacji fotelika.

BeSafe-Stretch-Nogi

Szeroki przedział wzrostowy (61-125 cm) wymusił zastosowanie dodatkowego mechanizmu wychylenia, przy pomocy którego zmienia się kąt, w jakim wozimy dziecko. Wraz z wiekiem zmienia się potrzeba większego wychylenia i regułą jest coraz to bardziej pionowe ustawienie dla starszego dziecka. Zmiana pomaga także podczas snu w podróży - zwiększenie odchylenia zapobiega opadnięciu głowy dziecka na klatkę piersiową podczas drzemki. Jest to bardzo pożądana funkcja, o którą bardzo trudno w przypadku fotelików RWF, które nie wykorzystują mocowania ISOFIX. 

W pełnym okresie używania dziecko zapinamy tutaj w wbudowane, regulowane na długość, 5-punktowe szelki bezpieczeństwa. O ochronę wrażliwej głowy i szyi dba wbudowany zagłówek. Ten możemy ustawić w jednej w kilku dostępnych wysokości. Jednoczesna zmiana jego położenia wpływa na ustawienie szelek, co znacząco ułatwia dopasowanie wewnętrznej przestrzeni względem wzrostu dziecka. Dla mniejszych dzieci przewidziano tutaj dodatkową wkładkę w siedzisku, którą z czasem należy zdemontować.

BeSafe-Stretch-SIP

Podobnie jak w innych fotelikach marki BeSafe znajdziemy tutaj dodatkowy system ochrony bocznej SIP+. Występuje on tutaj w postaci dodatkowego, doczepianego na fotelik od strony drzwi samochodu, elementu wykonanego z materiałów energochłonnych. Jego celem jest po pierwsze zwiększyć maksymalnie prawdopodobieństwo uderzenia fotelika właśnie w tym miejscu, jako iż jest to najbardziej wystający element od boku fotelika, oraz zredukować powstałe przeciążenia działające na dziecko w czasie wypadku.

Główne cechy fotelika

 • pierwszy na świecie fotelik do jazdy tyłem dla dzieci do wagi 36 kg!
 • zaprojektowany i zbudowany w oparciu o założenia najnowszej europejskiej normy R-129
 • dla dzieci o wzroście od 61 cm do 125 cm
 • tyłem do kierunku jazdy w pełnym okresie używania
 • z dodatkową wkładką dla najmniejszych dzieci
 • montowany w samochodzie przy pomocy pasa bezpieczeństwa
 • do pełnej stabilizacji wykorzystuje regulowaną nogę wypierającą oraz dolne pasy napinające, tzw. Low-Tethery
 • wyposażony w ramę antyrotacyjną, zapieraną o oparcie kanapy samochodu
 • rośnie razem z dzieckiem - ramę antyrotacyjną można odsunąć nawet o 30 cm, generując tym samym zwiększoną ilość miejsca na nogi dla dziecka
 • posiada funkcję regulacji wychylenia siedziska już po zamontowaniu go w samochodzie
 • do zapięcia dziecka wykorzystuje wewnętrzne, 5-punktowe szelki
 • zagłówek chroni delikatną głowę i szyję dziecka
 • z jednoczesną regulacją wysokości zagłówka oraz szelek
 • z dodatkowym systemem ochrony bocznej SIP+ (Side Impact Protection)
 • bezpieczny - posiada zaliczony szwedzki test PLUS TEST
 • posiada aż 15-letni termin używania

BeSafe-Stretch-Lifestyle

BeSafe Stretch i-Size Bezpieczeństwo i testy ADAC

Fotelik BeSafe Stretch jest modelem, który zadebiutuje wiosną 2022 roku. Spełnienie wymagań normy R-129 (i-Size) to podstawowa informacja na temat poziomu jego ochrony. Dodatkowo, w dniu premiery, fotelik będzie mógł się pochwalić pozytywnie zaliczonym testem PLUS TEST. 
Jesienią 2022 roku poznaliśmy wyniki testów ADAC tego modelu. Stretch wypadł w nich rewelacyjnie. Model ten otrzymał mocną, 5-gwiazdkową notę za bezpieczeństwo na poziomie 1.2, gdzie za zderzenia czołowe ma 0.9 (wow!), a za boczne 1.1 (też wow!). Oczywiście, sposób montażu fotelika sprawił, że w ogólen rekomendacji zgarną on ocenę na poziomie 3 gwiazdek, ale to było do przewidzenia, jako iż klasyczne foteliki RWF z dolnymi pasami naciągowymi zawsze otrzymywały przez to niższe oceny w ADACu. 

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

BeSafe Stretch opinie

Czekamy na oficjalną premierę fotelika, która odbędzie się wiosną 2022 roku by poznać pierwsze opinie na jego temat. Zakładamy, że z miejsca stanie się on bardzo popularnym modelem pośród tych rodziców, którzy chcą maksymalnie długo, jak to możliwe wozić swoje dzieci tyłem do kierunku jazdy.

BeSafe-Stretch

Wymiary i dane techniczne

 • homologacja - UN R-129/03
 • przedział wzrostowy - 61-125 cm
 • maksymalna dopuszczana waga dziecka - 36 kg
 • tyłem do kierunku jazdy - tak, w pełnym okresie używania
 • przodem do kierunku jazdy - nie
 • montaż pasem samochodowym - tak, w połączeniu z nogą wypierającą i dolnymi pasami mocującymi
 • montaż ISOFIX - nie
 • odchylenie do spania - tak, regulacja możliwa po zamontowaniu fotelika

BeSafe Stretch instukcja montażu w samochodzie

Pomimo, iż fotelik BeSafe Stretch montuje się w samochodzie przy wykorzystaniu pasa samochodu oraz dolnych pasów mocujących Low-Tether, sama proceduta zapięcia go w aucie nie jest tak trudna, jakby się wydawała. Poniżej prezentujemy dwa filmy, które pokazują sposób jego mocowania na tylnym, jak i przednim siedzeniu samochodu.Dostępna kolorystyka

BeSafe-Stretch-Anthracyt-Mesh-Promo BeSafe-Stretch-Anthracyt-Mesh-Przodem
Kolor: Anthracyt Mesh
BeSafe-Stretch-Peak-Mesh-Promo BeSafe-Stretch-Peak-Mesh-Przodem
Kolor: Peak Mesh
BeSafe-Stretch-Czarny-Cab-Promo BeSafe-Stretch-Czarny-Cab-Przodem
Kolor: Czarny Cab
BeSafe-Stretch-Metalic-Melange-Promo BeSafe-Stretch-Metalic-Melange-Przodem
Kolor: Metalic Melange
BeSafe-Stretch-Niebieski-Melange-Promo BeSafe-Stretch-Niebieski-Melange-Przodem
Kolor: Niebieski Melange
BeSafe-Stretch-Sea-Green-Melange-Promo BeSafe-Stretch-Sea-Green-Melange-Przodem
Kolor: Sea Green Melange
BeSafe-Stretch-Samochodowa-Harmonia-Promo BeSafe-Stretch-Samochodowa Harmonia-Przodem
Kolor: Samochodowa Harmonia
BeSafe-Stretch

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :BeSafe Stretch i-Size fotelik RWF do 125cm i 36kg
 • By BeSafe
 • Cena: 2 804,95
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: BeSafe Stretch i-Size to rewolucyjny fotelik w grupie modeli RWF. Spełnia on założenia normy i-Size jest przeznaczony dla dzieci do wzrostu 125cm i - uwaga - wagi 36 kg! Posiada zaliczony szwedzki test PLUS TEST. Montowany w samochodzie przy pomocy pasa bezpieczeństwa i pasów naciągowych Low-Tether. Nowość!
Path: > > BeSafe Stretch i-Size fotelik RWF do 125cm i 36kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK