Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Cybex Anoris T i-Size fotelik 76-115cm z poduszką powietrzną Powiększ do pełnego rozmiaru

Cybex Anoris T i-Size fotelik 76-115cm z poduszką powietrzną

Cybex Anoris T i-Size the Gamechanger. Fotelik, który na nowo tworzy technologię bezpieczeństwa dla dzieci, dzięki rewolucyjnej osłonie tułowia z wbudowaną poduszką powietrzną. Odpowiedni dla dzieci od 76cm do 115cm i 21kg. Nowość 2021!

Więcej szczegółów

8532

Cena: 2 649,00 zł


Cybex Anoris T i-Size

fotelik 76-115cm z osłoną tułowia z wbudowaną poduszką powietrzną

cybex sirona z i-size fotelik samochodowy opinie testy recenzje

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


CybexCybex to renomowana niemiecka firma, której twórcą jest Martin Pos. Jako ojciec dwójki dzieci chciał opracować produkty o najwyższej jakości i zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa, dlatego też w aspekcie bezpieczeństwa produkty Cybex posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz szereg niezależnych wysokich ocen z testów bezpieczeństwa przeprowadzanych zarówno przez organizacje konsumenckie (m.in. Stiftung Warentest) jak i instytuty certyfikujące bezpieczeństwo (m.in. ADAC, OAMTC). Również tapicerki marki Cybex poddawane są rygorystycznym testom na zawartość substancji szkodliwych. Testowane są kątem wytrzymałości, odporności na zabrudzenia, czy np. trwałości koloru. Potwierdzeniem najwyższej jakości i świetnego designu jest kilkukrotne zdobycie przez foteliki Cybex prestiżowej nagrody Red Dot Design Award. Firma Cybex łączy w sobie niemiecką wiedzę technologiczną i niezawodność z nowoczesnym wzornictwem i komfortem. 

Cybex-Anoris-T-i-Size-the-gamechanger

Cybex Anoris T i-Size wyznacza nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa dziecka w podróży. Dzięki zintegrowanej technologii poduszki powietrznej, znajdującej się w osłonie tułowia, ten fotelik montowany przodem do kierunku jazdy, zapewnia około 50% lepszą ochronę niż konwencjonalne foteliki samochodowe przodem do kierunku jazdy. Jest on zarazem co najmniej tak samo bezpieczny, jak foteliki tyłem do kierunku jazdy. Dziecko, podróżując przodem do kierunku jazdy cieszy się znacznie łatwiejszą interakcją z rodzicem. Anoris T i-Size jest prosty w instalacji i zapewnia większy komfort, więcej miejsca na nogi i łatwe wsiadanie do siedzenia.

Cybex-Anoris-T-i-Size-Promo

Cybex Anoris T i-Size jest dedykowany dzieciom o wzroście nie mniejszym niż 76 cm i nie większym niż 116 cm. Jego limit wagowy do 21 kg. Odpowiada to ok. 6 rokowi życia dziecka. Jest to ok. ok 2 lata dłużej od obecnie dostępnych foteli z mocowaniem ISOFIX, w tym foteli obrotowych.

Cybex Anoris T i-Size 50%* wyższy poziom bezpieczeństwa


Cybex-Anoris-T-i-Size-Airbag


Ukryta w osłonie tułowia fotelika Anoris T i-Size, rewolucyjna technologia poduszek powietrznych zapewnia niezrównaną ochronę w czasie szybszym, niż mrugnięcie okiem. Podczas zderzenia czołowego poduszka powietrzna napełnia się w ciągu milisekund, chroniąc głowę, szyję i ciało dziecka, zanim siła zderzenia dotrze do niego. Tworzy ona kształt litery C, wokół osłony przed uderzeniem, zaprojektowany tak, aby zatrzymać ruch do przodu, zmniejszyć nacisk na brzuch i utrzymać dziecko w bezpiecznym miejscu. Ta innowacja nie tylko zapewnia bezprecedensowy poziom bezpieczeństwa i bardziej kompaktową konstrukcję, ale także pomaga rodzicom wybrać komfortowe przewożenie dziecka przodem do kierunku jazdy.
(*Do 50% wyższy poziom bezpieczeństwa w porównaniu z fotelikiem dziecięcym z uprzężą przodem do kierunku jazdy w zderzeniu czołowym. Wyniki testów wewnętrznych z zastosowaniem kryteriów testu zderzenia czołowego ADAC z 2021 r.)

Zapewnia bezpośrednią interakcję  oraz stały kontakt z dzieckiem

Cybex-Anoris-T-i-Size-Kontakt-wzrokowy

Przewożenie dziecka przodem do kierunku jazdy ułatwia nawiązanie kontaku wzrokowego z dzieckiem. Swobodna i niezakłócona komunikacja jest niezwylke ważna dla dziecka w tym wieku. Badania wskazują*, że większość rodziców zmienia ustawienie fotelika do jazdy przodem, zanim ich dziecko osiągnie zalecany wiek 4 lat. Cybex Anoris T i-Size pozwala na dokonanie takiego wyboru bez obaw i bez kompromisów w zakresie bezpieczeństwa. (*Müller G.; Kühn M.; Karakus B.; Bende J. 2019. „Nadużywanie fotelików dziecięcych: dodatkowe aspekty badania terenowego GDV z 2017 r.” Gesamtverband der Deutschen Versicherungswirtschaft e. V., Forschungsbericht Nr. 55. )

Zwiększona ilość miejsca na nogi

Cybex-Anoris-T-i-Size-Miejsce-na=nogi

Przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy często wiąże się z małą ilość miejsca na nogi dla dziecka, co czasem przyczynia się do ich niezadowolenia. Jazda przodem nie posiada ograniczeń co do miejsca na nogi dziecka. Stale rosnące nóżki mają sporo miejsca na rozciągnięcie się i swobodę ruchu, co zapewnia nieograniczony komfort podczas całego etapu używania.

Bezpieczeństwo na dłużej - od 15 miesiąca do 6 roku życia

Cybex-Anoris-T-i-Size-Zakres

Przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy często wiąże się z małą ilość miejsca na nogi dla dziecka, co czasem przyczynia się do ich niezadowolenia. Jazda przodem nie posiada ograniczeń co do miejsca na nogi dziecka. Stale rosnące nóżki mają sporo miejsca na rozciągnięcie się i swobodę ruchu, co zapewnia nieograniczony komfort podczas całego etapu używania.

Zabezpiecz swoje dziecko w kilka sekund

Cybex-Anoris-T-i-Size-Oslona

Osłonę fotelika zapina się jednym kliknięciem - to szybki i niezawodny sposób na zabezpieczenie dziecka. Prosty w obsłudze mechanizm oznacza koniec zmagania się z systemem wewnętrznych szelek - zwyczajnie zapinaj zamek w klamrę i naciągnij pasem, aby dopasować osłonę do dziecka. Badania wskazują, że korzystanie z osłony tułowia jest prostsze i mniej skomplikowane niż uprzęże i pozwala zaoszczędzić czas i obniża ryzyko błędu.
(*Müller G.; Kühn M.; Karakus B.; Bende J. 2019. „Nadużywanie fotelików dziecięcych: dodatkowe aspekty badania terenowego GDV z 2017 r.” Gesamtverband der Deutschen Versicherungswirtschaft e. V., Forschungsbericht Nr. 55. )

Redukuje siły uderzenia bocznego o ok. 20%

Cybex-Anoris-T-i-Size-LSP

Dodatkowy system ochrony bocznej L.S.P. zmniejsza siłę uderzenia o ok. 20% w porównaniu z tym samym fotelikiem z schowaną osłoną. Wypadki z zderzeniami bocznymi stanowią ok. 25% wszystkich wypadków drogowych*. Siła powstałe podczas takiego uderzenia są wektoryzowane na pochłaniającą energię skorupę fotelika oraz zagłówek. Nowa budowa systemu sprawia, że te rozkładają się automatycznie przed montażem fotelika w samochodzie.
(*Lesire, P. et al. Raport dotyczący istotnych obrażeń dzieci w wypadkach drogowych modeli dziecięcych, dokument 2.1.1. projektu CASPER.)

Czytelny panel LED z wskaźnikami 

Cybex-Anoris-T-i-Size-LED

Bezpieczeństwo dziecka w czasie podróży i wypadku nie wynika z faktu posiadania bezpiecznego fotelika. Ważna jest także poprawna jego obsługa. Pokładowy asystent bezpieczeństwa Anoris T i-Size pomaga zainstalować fotelik i zapewnić dziecku bezpieczeństwo za każdym razem. Centralny wizualny panel LED wyświetla stan ISOFIX, nogi wypierającej, osłony oraz poziom naładowania akumulatora. Upewnienie się, że Twoje dziecko jest bezpieczne, jest szybkie i łatwe, dzięki czemu możesz bezpiecznie rozpocząć jazdę.

Wysoki komfort poodczas podróży

Cybex-Anoris-T-i-Size-Recline

Odchylane siedzisko zapewnia wysoki komfort dla dziecka podczas snu w podróży. Wybór jednej pośród trzech ustawień pochylenia ułatwia znalezienie idealnej, wygodnej pozycji. Dostęp do przycisku regulującego kąt nachylenia jest łatwy i siedzisko można odchylić bez budzenia dziecka.

Cybex Anoris T i-Size główne cechy fotelika

 • Gamechanger - wyznacza nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa dziecka w podróży
 • zaprojektowany i zbudowany zgodnie z najnowszą europejską normę R-129/03
 • dla dzieci od 15 miesiąca do ok. 6 roku życia (od 76 cm do 115 cm i wagi maksymalnej 21 kg)
 • przodem do kierunku jazdy w pełnym okresie używania
 • posiada innowanycjną osłonę tułowia z wbudowną poduszką powietrzną, zabezpieczającą dziecko podczas wypadku
 • przewożenie dziecka proszem zapewnia lepszy kontakt z dzieckiem
 • z większą ilością miejsca na nogi w stosunku do fotelików z opcją wożenia tyłem
 • wydłużony zakres używania o ok. 2 lata w stosunku do standardowych fotelików z mocowaniem ISOFIX
 • osłona tułowia to prostszy i szybszy montaż, który redukuje ryzyko błędu
 • system ochony bocznej L.S.P. poprawia bezpieczeństwo o ok. 20% podczas tego rodzaju zderzenia
 • prosty system montażu z wykorzystaniem mocowania ISOFIX i nogi wypierającej
 • czytelny panel LED informuje o poprawnym montażu fotelika w samochodzie i zapięciu dziecka
 • wygodny w podróży - posiada 3-stopniowy zakres regulacji odchylenia siedziska
 • rośnie razem z dzieckiem - aż 11 poziomów ustawienia wysokości zagłówka
 • wentylowana skorupa podnosi komfort podczas jazdy - tej codziennej oraz tej dalszej, wakacyjnej
 • wysokiej jakości materiały tapicerki
 • poszycie można zdjąć i wyprać w pralce automatycznej
 • zaprojektowany w Niemczech
 • posiada 3-letni okres gwarancyjny


Cybex-Anoris-T-SohoCybex Anoris T i-Size bezpieczeństwo i testy ADAC

Fotelik Cybex Anoris T i-Size to fotelik, który spełnia założenia normy UN R-129, którą potocznie zwie się i-Size. W jej ramach przechodził on testy zderzeniowe każdego możliwego typu (czołowe, boczne oraz w tył pojazdu). 
W maju 2022 roku poznaliśmy wyniki testów ADAC tego modelu. Cybex Anoris T i-Size to pierwszy fotelik na świecie, który jest przodem do kierunku jazdy, który otrzymał ocenę 5 gwiazdek za bezpieczeństwo, jak i w rekomendacji ogólnej. Poszczególne noty za zderzenia czołowe na poziomie 0.9 oraz za boczne, także z notą 0.9 to jedne z najniższych (najlepszych), jakie udało się do tej pory uzyskać pośród foteli dla dzieci w wieku wykorzystania fotelika. Brawo Cybex!

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Cybex Anoris T i-Size opinie

17 Listopada 2021 to dzień światowej premiery tego modelu. W krótkim czasie od tej daty trudno będzie znaleźć jakichkolwiek opinii, czy recenzji od rodziców, którzy zdecydowali się na jego zakup. Anoris T i-Size to fotelik, który może okazać się przełomowym modelem, gwarantującym porównywalny poziom ochorny dziecka podczas wypadku, jak foteliki zwrócone tyłem. Czas pokaże, czy tak będzie.

Wymiary i dane techniczne

 • homologacja - UN R-129/03
 • przedział wzrostowy - 76 - 115 cm
 • maksymalna dopuszczana waga dziecka - 21 kg
 • sposób zabezpieczenia dziecka - osłona tułowia z wbudowaną poduszką powietrzną
 • tyłem do kierunku jazdy -nie
 • przodem do kierunku jazdy - tak, w pełnym okresie używania
 • montaż pasem samochodowym -nie
 • montaż ISOFIX - tak
 • odchylenie do spania - tak, 3 poziomy ochylenia

Dostępna kolorystyka

Cybex-Anoris-T-i-Size-Autumn-Gold Cybex-Anoris-T-i-Size-Khaki-Green
Kolor: Autumn Gold Kolor: Khaki Green
Cybex-Anoris-T-i-Size-Deep-Black Cybex-Anoris-T-i-Size-Mountain-Blue
Kolor: Deep Black Kolor: Mountain Blue
Cybex-Anoris-T-i-Size-Mustard-Yellow Cybex-Anoris-T-i-Size-Navy-Blue
Kolor: Mustard Yellow Kolor: Navy Blue
Cybex-Anoris-T-i-Size-Soho-Grey
Kolor: Soho Grey


Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Cybex Anoris T i-Size fotelik 76-115cm z poduszką powietrzną
 • Cena: 2 649,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Cybex Anoris T i-Size the Gamechanger. Fotelik, który na nowo tworzy technologię bezpieczeństwa dla dzieci, dzięki rewolucyjnej osłonie tułowia z wbudowaną poduszką powietrzną. Odpowiedni dla dzieci od 76cm do 115cm i 21kg. Nowość 2021!
Path: > Cybex Anoris T i-Size fotelik 76-115cm z poduszką powietrzną

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK