Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Swandoo Marie 3 i-Size fotelik obrotowy 360 stopni Powiększ do pełnego rozmiaru

Swandoo Marie 3 i-Size fotelik obrotowy 360 stopni

Swandoo Marie 3 i-Size to najnowsza odsłona fotelika obrotowego austriackiej firmy. Wygodny mechanizm obrotu siedziska i łatwość montażu w samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX to nie jedyne mocne strony tego modelu. Dobra pozycja do spania i wentylowana skorupa podniosą komfort podróży dla śpiącego dziecka. Bezpieczny - 4 gwiazdki ADAC w testach z 2021 roku!

Więcej szczegółów

8550

Cena: 2 299,00 zł


Swandoo Marie 3 i-Size

fotelik obrotowy dla dzieci do ok. 4 roku życia

axkid rekid fotelik rwf 9-25kg opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


Swandoo-Marie-3-Lifestyle

Swandoo Marie 3 i-Size to fotelik obrotowy 360 stopni dostępny już w trzeciej generacji.
To model, który doskonale łączy w sobie funkcjonalność i wygodę obrotowego siedziska oraz wyjątkowo atrakcyjny design całości konstrukcji. Jest on także bardzo bezpieczny, co udowodniają dobre wyniki w niezależnych testach bezpieczeństwa.

Swandoo-Marie-3-360

Marie 3 to fotelik spełniający założenia normy R-129/03, czyli normy i-Size. Jest on dedykowany dzieciom od urodzenia do ok. 4 roku życia, tj. od 40 cm do 105 cm wzrostu i wagi nieprzekraczającej 18 kg. Został on wyposażony w wewnętrzną wkładkę dla maluszków, która jest przeznaczona do 60 cm wzrostu i wagi 6 kg. Wraz z wzrostem dziecka, należy ją wyciągnąć z siedziska. 
Dziecko w pełnym okresie używania można w nim przewozić tyłem do kierunku jazdy. Alternatywnie, po ukończonym 15 miesiącu (powyżej 76 cm wzrostu), siedzisko można zwrócić do przodu. 

Swandoo-Marie-3-CDA

Swandoo Marie 3 posiada system Child Direction Assistance, który uniemożliwia ustawienie siedziska przodem dla dziecka niższego niż wspomniane 76 cm (15-miesięczne dziecko). Odpowiednie ustawienie wysokości zagłówka i szelek odblokowuje jazdę przodem. Pomaga on przestrzegać obowiązek wożenia dziecka tyłem przynajmniej do tego momentu. Zalecamy jednak, by wozić dziecko tyłem tak długo, jak jest jest to możliwe. 

Swandoo-Marie-3-Harness+

Wspomniany zagłówek umożliwia dopasowanie wewnętrznej przestrzeni do wielkości przewożonego dziecka. Łącznie jest aż 8 poziomów ustawienia jego wysokości. Zmiana jego położenia odbywa się w parze z ustawieniem wysokości wewnętrznych, 5-punktowych szelek bezpieczeństwa. Te, są regulowane na długość, by jeszcze lepiej dopasować je do dziecka. System Harness+ podpowiada rodzicom, jak bardzo należy naciągnąć szelki po zapięciu małego pasażera. Zmniejsza on zarazem ryzyko zbyt luźnego ich naprężenia, co podnosi poziom ochrony podczas wypadku.
Znajdujące się w osłonach naramiennych szelek magnesy zaczepiamy o zagłówek, przez co wkładanie i wyciąganie dziecka do i z fotelika jest ekstremalnie proste. Mechanizm obrotu siedziska i możliwość ustawienia go na wprost drzwi dodatkowo ułatwia codzienną rutynę.

Swandoo-Marie-3-Magnesy

Swandoo Marie 3 i-Size, podobnie jak foteliki poprzedniej generacji to model, który montujemy w samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX. Znajdujące się w bazie wskaźniki poinformują rodzica o poprawnym zapięciu szyn o haki systemu. Pełną stabilizację w samochodzie gwarantuje regulowana noga wypierająca, którą opuszcza się na podłogę pojazdu, w którym instalujemy ów fotel.

Swandoo-Marie-3-SIB

W celu poprawny ochrony podczas potencjalnego zderzenia bocznego, Marie 3 został wyposażony w dodatkowy absorber siły, czyli Side Impact Buddy. Zapewnia on jeszcze lepsze, bo aż do 40%, pochłanianie energii takiego zderzenia.

Swandoo-Marie-3-Recline

Podczas snu dziecka w podróży, siedzisko można odchylić ustawiając je w jednym z 4 dostępnych poziomów. Wentylowane siedzisko usprawnia przebieg powietrza pod plecami dziecka podczas cieplejszych dni, co znacząco podnosi komfort.

Główne cechy fotelika

 • zaprojektowany i zbudowany zgodnie z normą R-129/03 (i-Size)
 • dla dzieci od 40 cm do 105 cm i wagi max. 18 kg (0-4 lata)
 • z wkładką dla niemowlaków z limitem do 60 cm i 6 kg
 • obrotowy - siedzisko obraca się w pełnym zakresie 360 stopni
 • system Child Direction Assistance uniemożliwia przedwczesnego ustawienia siedziska przodem (dziecko musi mieć przynajmniej 76 cm, by odblokować taką formę przewożenia)
 • rośnie razem z dzieckiem - 8 poziomów ustawienia wysokości zagłówka
 • regulowane na wysokość i długość szelki
 • posiada magnesy które przytrzymują szelki ułatwiając wkładanie i wyciąganie dziecka do i z fotelika
 • szelki z Harness+, który podpowiada jak mocno należy naciągnąć szelki po zapięciu małego pasażera
 • łatwy montaż przy pomocy mocowania ISOFIX i nogi wypierajacej
 • wysoki poziom ochorny podczas potencjalnych zderzeń bocznych dzięki absorberowi Side Impact Buddy
 • 4 poziomy odchylenia siedziska
 • wentylowana skorupa fotelika
 • możliwość zarejestrowania i uzyskania dożywotniej gwarancji

Swandoo-Marie-3-ADAC

Swandoo Marie 3 bezpieczeństwo i testy ADAC

Swandoo Marie 3 posiada homologację i-Size. Aby ją otrzymać i na jej podstawie zostać dopuszczonym do sprzedaży, foteliki samochodowe bada się pod kątem poziomu ich ochrony w czasie wypadku. Przeprowadza się szereg testów zderzeniowych każdego możliwego typu (czołowe, boczne oraz w tył pojazdu) i tylko ich zaliczenie (odpowiednio niskie siły działające na manekin testowy) gwarantuje otrzymanie homologacji. Jest to obecnie podstawowy poziom ochrony w Europie.

Dodatkowo, w 2021 roku, Swandoo Marie 3 brał udział w jesiennej rundzie testów ADAC. Fotelik zaliczył całość testu z notą 2.4, czyli odpowiadającej tzw. 4 gwiazdkom rekomendacji. Za bezpieczeństwo otrzymał ocenę 2.0, czyli jedną z lepszych, jaką mogą się pochwalić konkurencyjne foteliki obrotowe dostępne obecnie na rynku.

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Wymiary i dane techniczne

 • homologacja - UN R129/03
 • przedział wzrostowy - 40-105 cm
 • maksymalna dopuszczana waga dziecka - 18 kg
 • tyłem do kierunku jazdy - tak, w pełnym okresie używania
 • przodem do kierunku jazdy - tak, powyżej 76 cm wzrostu (powyżej 15 miesiąca)
 • montaż pasem samochodowym - tnie
 • montaż ISOFIX - tak
 • obrót siedziska - tak, w pełnym zakresie 360 stopni

Swandoo Marie 3 opinie

Marie w trzeciej generacji to bardzo dopracowany produkt. W stosunku do poprzedników, posiada on szereg usprawnień (Harness+, Child Direction Assistance), które wpłynęły na jeszcze lepszą ergonomię używania. Dobre noty w testach bezpieczeństwa także przyczyniły się do tego, iż Swandoo Marie 3 jest jednym z najchętniej wybieranych fotelików obrotowych.

Dostępna kolorystyka

Swandoo-Marie-3-Alfalfa Swandoo-Marie-3-Blueberry
Kolor: Alfalfa Kolor: Blueberry
Swandoo-Marie-3-Forest-Fruits Swandoo-Marie-3-Lime-Sesame-Grey
Kolor: Forest Fruits Kolor: Lime & Sesame Grey
Swandoo-Marie-3-Sesame-Grey
Kolor: Sesame Grey


Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Swandoo Marie 3 i-Size fotelik obrotowy 360 stopni
 • Cena: 2 299,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Swandoo Marie 3 i-Size to najnowsza odsłona fotelika obrotowego austriackiej firmy. Wygodny mechanizm obrotu siedziska i łatwość montażu w samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX to nie jedyne mocne strony tego modelu. Dobra pozycja do spania i wentylowana skorupa podniosą komfort podróży dla śpiącego dziecka. Bezpieczny - 4 gwiazdki ADAC w testach z 2021 roku!
Path: > > Swandoo Marie 3 i-Size fotelik obrotowy 360 stopni

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK