Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Reklamacje i warunki relizacji gwarancji

Warunki gwarancji

1. Oferowane produkty w sklepie bociek.eu objęte są gwarancją producenta, importera lub Sprzedającego. Czas udzielania gwarancji jest podany w „Karcie produktu” każdego artykułu w sklepie bociek.eu, zgodnie z zapisami w ich kartach gwarancyjnych.
2. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta, udostępnione w zakładce „Gwarancje”, dostępnej z poziomu każdego produktu na stronie bociek.eu. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane są bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów.
W przypadku gdy w „Karcie produktu” znajduje się informacja „serwis Bociek S.C.”, produkt należy odesłać na adres magazynu Bociek S.C., niezobowiązująco prosimy poinformować Obsługę sklepu przez Infolinię sklepu lub email [email protected] o tym fakcie.
Gwarancja na sprzedany towar nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z rękojmi za wady produktu. 
3. Bociek S.C. odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie Cywilnym. 
4. Wadliwy towar powinien być dostarczony na adres Gwaranta. Po uzgodnieniu z Gwarantem, często oferowana jest również możliwość bezpłatnego transportu reklamowanego towaru bezpośrednio od Klienta do punktu serwisowego i z powrotem, korzystając na terenie Polski ze wskazanej firmy kurierskiej. Zasadne naprawy towaru i ich transport w okresie odpowiedzialności Gwaranta są bezpłatne.
5. Dla usprawnienia realizacji naprawy gwarancyjnej wraz z towarem prosimy przesłać: dokładnym opis problemów, adres zwrotny,  telefon kontaktowy.
6. Klient może skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego.

Zasady reklamacji z tytułu rękojmi

1. W przypadku kiedy towar okaże się wadliwy, Klien może złożyć reklamację z tytułu rękojmi.
2. Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać:
- imię i nazwisko klienta,
- numer paragonu/faktury lub inny dokument potwierdzający zakup,
- model artykułu,
- szczegółowy opis problemu,
- żądanie konsumenta,
- telefon kontaktowy.  
3. Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona w formie elektronicznej lub w formie pisemnej poprzez przesłanie wiadomości email na adres [email protected] lub korespondencyjnie, na adres Sprzedającego.
4. Klient ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep bociek.eu niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez Sprzedającego albo sklep bociek.eu nie wymienił produktu na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest niezwłocznie w czasie nie dłuższym niż 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep bociek.eu nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep bociek.eu.


Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK