Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl

Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT

Klauzula informacji dotycząca ogłoszenia o pracę:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Bociek S.C. Kaźmierczak z siedzibą w Zabrzu przy ul. Mikulczyckiej 1, adres e-mail: [email protected]

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.

Przekazujemy Twoje dane osobowe poza Europejski Obszar Gospodarczy do następujących krajów: Stany Zjednoczone Ameryki( korzystając z zgłoszenia aplikacji poprzez portal www.facebook.com na podstawie decyzji Komisji Europejskiej w sprawie adekwatności ochrony lub programu “Tarcza Prywatności / na podstawie wiążących reguł korporacyjnych / na podstawie standardowych klauzul umownych przyjętych przez Komisje Europejską.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji / przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Wszyscy nasi dostawcy mają siedziby w Polsce/w Unii Europejskiej.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail [email protected] Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Masz prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Firma Bociek S.C. aktualnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowiska:

Magazynier

Zakres obowiązków:
- odbieranie oraz rozkładanie dostaw w celu wprowadzenia poszczególnych produktów do sprzedaży
- wprowadzanie towaru do programu magazynowego
- segregacja oraz odpowiednie oznaczanie otrzymanych towarów
- wychwytywanie fizycznie uszkodzonych produktów
- odpowiednie przyporządkowywanie produktów zgodnie z wewnętrzną bazą produktową.
- sprawdzanie zgodności otrzymanych towarów ze złożonym zamówieniem internetowym Klienta
- realizacja zadań magazynowych
- przepakowywanie i pakowanie produktów
- znakowanie wysyłek

Oczekujemy:
- znajomość obsługi komputera
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- dokładność oraz szybkość w działaniu
- zdyscyplinowanie, poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy

Oferujemy:
- przyjazne środowisko pracy
- stabilne zatrudnienie
- umowę o pracę na pełny etat i wypłacane na czas wynagrodzenie
- możliwość uczestnictwa w szkoleniach produktowych oraz związanych z jakością obsługi klienta
- szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju w obszarze zgodnym z zainteresowaniami
- pracę w przyjaznym zespole w firmie o płaskiej strukturze organizacyjnej, w której liczą się partnerskie relacje oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected] wraz z klauzulą:
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Sprzedawca - Doradca Klienta

- bieżąca obsługa Klienta
- obsługa kasy
- przyjmowanie dostaw

Oczekujemy:
- znajomość tematyki fotelików samochodowych, mile widziane doświadczenie,
- dbałość o profesjonalną obsługę Klienta,
- dyspozycyjność,
- wysoką kulturę osobistą,
- sprawność fizyczna( niektóre fotele ważą powyżej 15kg),
- chęć do nauki i poszerzania swojej wiedzy w dziedzinie fotelików samochodowych;

Oferujemy:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected] wraz z klauzulą:

Programista

- pisanie aplikacji na potrzeby rozwoju firmy
- zapewnienie wysokich pozycji serwisu w wyszukiwarkach internetowych
- nadzór nad optymalizacją treści serwisu na potrzeby pozycjonowania
wdrażanie pomysłów, prowadzących do zwiększenia popularności sklepu internetowego

Oczekujemy:
- bardzo dobrej znajomość języków programowania PHP, MySQL i C++
portfolio wykonanych projektów
- bardzo dobrej znajomość branży e-commerce
- bardzo dobrej znajomość Prestashop i Woocommerce
- bardzo dobrej znajomość zasad SEO

Oferujemy:

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kontakt

Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Promocje

» Wszystkie promocje

Autor: Sklep BOCIEK