Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Cybex


Zapraszamy do naszego sklepu firmowego FOTELIKI-CYBEX.pl.

Przewaga jaką zbudowała firma na rynku fotelików samochodowych jest szczególnie widoczna w segmencie premium gdzie Linia Platinium na dzień dzisiejszy jest wyznacznikiem jakości i funkcjonalności dla innych, potwierdzają to takie produkty jak CYBEX ATON Q czy CYBEX CLOUD Q które w swoim przedziale wagowym są bezkonkurencyjne.

Cybex - kilka słów o producencie

Cybex – niemiecki producent fotelików samochodowych w przedziałach wagowych: 0-13, 0-18, 9-18, 9-36,15-36 kg. Lider jeżeli chodzi o jakość wykonania fotelików oraz światowa czołówka pod względem wyznaczania trendów bezpieczeństwa i innowacji w produkcji fotelików samochodowych. Laureat licznych nagród potwierdzających jakości produktów marki CYBEX.

Foteliki samochodowe Cybex w kilku słowach

Foteliki samochodowe marki Cybex są liderem pod względem bezpieczeństwa na rynku fotelików samochodowych. Wynika to z faktu, że rocznie Międzynarodowy zespół ekspertów ds. bezpieczeństwa CYBEX setki razy podczas testów zderzeniowych pracuję nad zapewnieniem maksymalnego poziomu bezpieczeństwa fotelików Cybex. Efektem tego są najwyższe noty przyznawane przez niezależne instytuty takie jak ADAC i Stiftung Warentest.

Cechą wspólną wszystkich fotelików sygnowanych marką Cybex jest wyposażenie w poduszkę bezpieczeństwa, która, w razie wypadku, chroni niczym poduszka powietrzna oraz system łączeń  ISOFIX – specjalny system mocowania fotelików dziecięcych.

Wszystkie modele fotelików Cybex według grup wagowych

0 - 13 kg : Aton, Aton 4,  Aton Q,  Aton Q Plus, Cloud Q, Cloud Q Plus
0 - 18 kg:
Sirona, Sirona Plus
9 - 18 kg:
Juno 2-Fix, Juno Fix
9 - 36 kg:
Pallas, Pallas 2 – Fix, Pallas M, Pallas M-Fix, Pallas-Fix
15 - 36 kg:
Solution M, Solution M-Fix, Solution Q2-Fix, Solution Q2-Fix Plus, Solution X, Solution X-Fix, Solution X2-Fix

System pasów bezpieczeństwa

Cechą charakterystyczną dla tego producenta jest odejście od fotelików samochodowych montowanych przodem do kierunku jazdy w przypadku dzieci z grupy wagowej 9-18 kg. Wyniki testów pokazują, że w przypadku czołowego zderzenia z samochodem, foteliki zamontowane tyłem do kierunku jazdy powodują znacznie mniejsze napięcie na czułe okolice ciała dziecka (szczególnie szyja) niż w przypadku tradycyjnych fotelików dla dzieci.

Dlaczego Cybex?

Bezpieczeństwo dzieci jest dla producentów marki Cybex najważniejsze. Kupując fotelki tej marki masz pewność, że Twoje dziecko znajduje się w najbezpieczniejszym miejscu w samochodzie. Produkty marki Cybex oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa.  Tworzone w oparciu o innowacyjną zasadę D. S. F. Produkty marki Cybex łączą bezpieczeństwo z modnym designem, który także jest bardzo ważny.
Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK