Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Foteliki Axkid - porównanie fotelików RWF: Minikid, Minikid 2.0, Modukid i-Size, Move oraz pozostałych modeli

Axkid-Foteliki-porównanie-modeli-RWF

Oferta fotelików AXKID to przede wszystkim modele RWF, czyli z opcją ustawienia tyłem do kierunku jazdy. Taki sposób przewożenia dzieci w wieku od ok. 1 roku do ok. 5-6 lat to najbezpieczniejsza forma transportu. Gwarantuje ona zacznie większe bezpieczeństwo podczas zderzenia czołowego, ze względu na bardziej korzystną pozycję dziecka podczas wypadku oraz zmianę kierunku i redukcję sił działających na ciągle słaby i delikatny kręgosłup malucha.

Aktualna oferta (stan na rok 2019) uległa zmianie dostępności modeli względem lat ubiegłych. Producent zdecydował się na wycofanie z rynku modeli, które posiadały dodatkową opcję ustawienia przodem do kierunku jazdy (Axkid Kidzone oraz Axkid Duofix). Dodatkowo, model Axkid Rekid również nie jest już dostępny. Jego miejsce zastąpił nowy fotel - Axkid Modukid i-Size, który również jest montowany w samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX. Jest to pierwszy fotelik tej firmy zgodny z normą i-Size. Pełną ofertę fotelika uzupełniają modele 0-13kg (Axkid BabyFix oraz nowość 2019 - Axkid Modukid Infant i-Size). Dla starszaków producent również przedstawił nową propozycję - Axkid Bigkid (fotelik 15-36 kg).

Podstawowym pytaniem jakie musimy sobie zadać przy wyborze fotelika Axkid RWF jest wybór pomiędzy modelami zapinanymi w samochodzie przy pomocy 3-puntkowego pasa bezpieczeństwa, bądź wykorzystaniem mocowania ISOFIX. Wiąże się to również z określeniem zakresu wagowego foteli - te na pasach są do 25 kg wagi dziecka, gdzie Axkid Modukid i-Size (obecnie jedyny z ISOFIX-em) jest do 18 kg.

Decydując się na wybór fotela do 25kg mamy wybór między modelami: Axkid Move (9-25kg), Axkid Minikid (9-25kg), Axkid Minikid 2.0 (0-25kg - zalecany wiek dziecka nie mniejszy niż 6 miesięcy). Ich zaletą jest maksymalnie długi okres przewożenia dziecka tyłem oraz uniwersalny i elastyczny montaż w samochodzie - dowolne ustawienie na kanapie pozwala na dostosowanie przestrzeni na nóżki dziecka do jego wieku. Dodatkową wygodą w fotelach Minikid są samonapinające się pasy mocujące, które w prosty sposób ułatwiają zapięcie ich w aucie. Również w tych modelach znajdziemy automatycznie dopasowujący się do wzrostu dziecka zagłówek wraz z wewnętrznymi szelkami bezpieczeństwa.

Wybór fotelika Axkid Modukid i-Size wiąże się z znacznie prostszym i wykluczającym błąd montażem w samochodzie przy wykorzytaniu ISOFIX-u. Dodatkowo, fotel ten posiada 3-stopniową regulację pochylenia siedziska - zmiana położenia nie wiążę się z demontażem fotela. Mamy tutaj również automatyczny zagłówek oraz podobnie jak w Axkid Minikid 2.0 oraz Axkid Move dodatkową osłonę boczną, czyli system ASIP (Axkid Side Impact Protection), wpływającą korzystnie na redukcje przeciążeń powstałych podczas wypadku z uderzeniem bocznym. Podstawa Axkid Modukid i-Size jest modularna, tzn. że można również zamontować na niej fotelik dla niemowlaków - Axkid Modukid Infant i-Size.

Każdy z obecnie dostępnych modeli RWF posiada zaliczony szwedzki test PLUS TEST, który jest jednym z najbardziej rygorystycznych badań, jakim poddawane są foteliki samochodowe. Polega on na zbadaniu sił działających na głowę i szyję dziecka podczas czołowego zderzenia z prędkością 56 km/h. Tylko nieliczne foteliki tyłem posiadają taki atest.

Poniższa tabela opracowana w sklepie BOCIEK przez eksperta ds. fotelików samochodowych zestawiająca poprzednio dostępne i obecne foteliki szwedzkiej firmy Axkid, pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego fotelika ( wszystkie wymiary zostały fizycznie zmierzone w naszym sklepie ).

W celu porównania fotelików AXKID z pozostałymi fotelikami RWF innych firm - przejdź do działu sklepu RWF foteliki tyłem.

Opinie klientów na temat fotelików AXKID (kliknij w LINK)

Axkid 2016 Nowa kolorystyka

Tabela porównawcza modeli fotelików Axkid

  Minikid 2.0 Minikid Duofix Rekid Kidzone Wolmax Move Modukid i-Size
System montażu pasy pasy isofix / pasy isofix / pasy pasy pasy pasy ISOFIX
Przedział wiekowy i wagowy 6 m-cy.-6 lat
0-25kg
9 m-cy.-6 lat
9-25kg
9 m-cy.-6 lat
9-25kg
9 m-cy.-6 lat
9-25kg
9 m-cy.-6 lat
9-25kg
9 m-cy.-6 lat
9-25kg
9 m-cy.-6 lat
9-25kg
6 m-cy.-4 lata
0-25kg
61cm-105cm
montowany Tyłem / Przodem tyłem tyłem pasy przodem/
tyłem isofix + pasy
tyłem przodem / tyłem tyłem tyłem tyłem
Test Plus tak tak nie tak nie tak tak nie
Wymiary wewnętrzne siedziska [cm] szer. 28 
wys. 57 
dł. 31
szer. 28 
wys. 61 
dł. 30
szer. 28 
wys. 61 
dł. 30
szer. 30 
wys. 60 
dł. 30
szer. 28 
wys. 61 
dł. 30
szer. 28
wys. 57
dł. 30
szer. 28
wys. 57
dł. 30
szer. 25
wys. 57
dł. 28
Rozkładanie do spania (pozycje) 5 5 3 3 3 2 2 3
Waga 11,8 kg 12 kg 14,6 kg 14,1 kg 13,7 kg 9,6 kg 9,8 kg 14,5 kg
Automatyczna regulacja zagłówka tak tak tak tak tak manualna manualna tak
Temperatura prania tapicerki 30° 30° 30° 30° 30° 30° 30° 30°
Automatyczny system mocujący pasy kotwiczące tak tak tak tak nie nie nie brak
Cena 1749 zł 1499 zł 1929 zł 1799 zł 1729 zł 999 zł 999 zł 2199 zł

 

Fotelik Axkid One i-Size 61-125cm, max. 23kg (tyłko tyłem), cena 2899 zł* 

Axkid One i-SizeAxkid One i-Size to nowość która zadebiutowała w I połowie 2020 roku. Jest to pierwszy fotelik fimry Axkid z normą i-Size, który umożliwia przewożenie dziecka tyłem do wagi 23 kg i wzrostu 125 cm. Jego prosty montaż przy pomocy mocownia ISOFIX przypadnie do gustu rodzicom, którzy mają w planach przekładanie go z auta do auta. Regulowana na odległość rama antyrotacyjna umożliwia zwiększenie przestrzeni na nogi dla rosnącego dziecka. Odchylane siedzisko zapewnia poprawny kąt podczas snu w podróży.   


Czytaj więcej na temat Axkid One i-Size i przejdź do zakupu - LINK

Wideo prezentacja montażu fotelika w samochodzie

Fotelik Axkid Minikid RWF 9-25 kg (tylko tyłem), cena 1599 zł*

Fotelik przeznaczony dla dzieci w wadze do 25 kg. Zaprojektowany zgodnie z normą ECE R44. Posiada testy szwedzkiego instytutu vti (Test Plus). Klasyczny fotelik typu RWF z możliwością montażu jedynie tyłem do kierunku jazdy do 25Kg. Prosty w montażu, zajmuje niewiele miejsca w samochodzie jak na ten przedział wagowy, nadaje się również do montażu w najmniejszych samochodach. Regulowana przednia noga zapewnia stabilność instalacji w różnych pojazdach mimo braku bazy ISOFIX (fotelik montowany przy pomocy pasów bezpieczeństwa i samonapinających zaczepów przednich). Tak jak dla większości modeli Axkid, w modelu Minikid została zastosowana regulacja zagłówka dopasowująca się automatycznie podczas napinania pasów do pozycji dziecka w foteliku. Dodatkowo po dokupieniu klina mamy możliwość zwiększenia kąta nachylenia fotelika o dodatkowe 100% w porównaniu z regulacją wbudowaną w fotelik, bardzo istotne dla osób posiadających mocno pochyłe kanapy.

Na naszym blogu przygotowaliśmy dla Państwa porównanie modelu Minikid 2.0 z poprzednią wersją - LINK
Czytaj więcej na temat Minikida i przejdź do zakupu - LINK

Wideo montaż fotelika

Fotelik Axkid Minikid 2.0 0-25 kg (tyłko tyłem), cena od 1749 zł* 

Axkid Minikid 2.0Minikid to najczęściej wybierany model Axkida w naszym kraju - tutaj w nowej, udoskonalonej wersji. Zmieniona została postawa do regulacji kąta nachylenia, podobnie jak noga stabilizująca. Fotelik zyskał system ochrony bocznej, wkładkę dla maluchów w standardzie oraz poszerzony zakres wagowy 0-25kg. Zmianie uległ również zagłówek który teraz rozszerza się w górnej cześci i wysuwa nieco wyżej. Dodatkowo zmieniono materiał tapicerki a fotelik zyskał nowe przeszycia dzięki czemu prezentuje się zdecydowanie lepiej. System montażu fotelika pozostaje bez zmian, pasy samochodowe plus dodatkowe kotwice mocujące fotelik do przedniego siedzenia.   

Skorzystaj z promocji i kup fotelik w niższej cenie - LINK
Czytaj więcej na temat Axkid Minikid 2.0 i przejdź do zakupu - LINK
Na naszym blogu przygotowaliśmy dla Państwa porównanie modelu Minikid 2.0 z poprzednią wersją - LINK

Wideo prezentacja fotelika

 

Fotelik Axkid Modukid i-Size od 61-105cm (tyłko tyłem), cena 2199 zł* 

Axkid Modukid i-SizeModukid i-Size to pierwszy fotelik firmy Axkid zgodny z normą i-Size. Fotel, w całym okresie użytkowania montujemy w samochodzie tylko i wyłącznie przy pomocy mocowania ISOFIX. Nie posiada on opcji zapięcia pasem samochodowym. Modukid i-Size wchodzi w skład nowej modułowej linii Axkid Modukid. Oznacza to, że na bazie fotelika możemy zamontować fotelik debiutujący razem z tym modelem fotelik dla niemowląt Modukid Infant. 
Modukid i-Size jest dla dzieci o wzroście od 61 do 105cm i jest fotelikiem montowanym tylko tyłem do kierunku jazdy. Posiada zaliczony szwedzki test Plus. Fotelik wyposażony w regulowany zagłówek oraz dodatkowy element pochłaniający energię podczas zderzenia bocznego - element systemu ASIP.

Czytaj więcej na temat Axkid Modukid i-Size i przejdź do zakupu - Link

Wideo montaż fotelika

Fotelik Axkid Move 9-25 kg (tyłko tyłem), cena 999 zł* 

Axkid Move

Axkid Move to następca dobrze przyjętego Wolmaxa. W porównaniu do starszego modelu zyskał system ochrony bocznej, montowany po jednej stronie na specjalnej prowadnicy zawsze od strony drzwi oraz możliwość wyboru tapicerki. Poprzednia wersja produkowana była tylko w kolorze czarnym, teraz mamy dodatkowo kolor szary. Polecamy ten model ze względu na wysoką ocenę w testach ADAC, którą w 2017 roku otrzymał bliźniaczy wolmax, a w tym przedziale cenowym wolmax pozostaje bezkonkurencyjny. Zarówno system montażu jak i funkcjonalność obydwóch fotelików jest identyczna.

Czytaj więcej na temat Axkid Move i przejdź do zakupu - LINK


Wideo montaż fotelika

Fotelik Axkid Kidzone (tyłem i przodem) 9-25 kg, cena 1729 zł*

Fotelik Kidzone dla dzieci od 9 miesiąca do 6 roku życia z kategorii wagowej 9-25 kg, jest fotelikiem montowanym zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy, montowany wyłącznie przy pomocy pasów samochodowych. Bardzo komfortowy, wyposażony w podpórkę stabilizującą, miękkie  bezpieczny zagłówek z automatyczną regulacją. Stworzony zgodnie z najnowszymi normami dla wygody i bezpieczeństwa dziecka. Regulowane oparcie pozwala na ustawienie fotelika w pozycji półleżącej a w razie potrzeby możemy zwiększyć kąt nachylenia po dokupieniu klina. Ten model nie jest wyposażony w system automatycznego zwijania napinaczy przednich kotwic. W zasadzie w skrócie możemy powiedzieć iż jest to minikid tylko z możliwością zapięcia przodem, oraz uproszczonym mechanizmem regulacji oparcia.

Czytaj więcej na temat Kidzone - LINK

Wideo instrukcja montażu fotelika


FOTELIKI AXKID RWF - WYCOFANE Z SPRZEDAŻY W 2019 ROKU

Fotelik Axkid Duofix 9-25 kg (tyłem i przodem), cena 1929 zł*

Najdroższy wśród fotelików Axkid, model Duofix wyróżnia możliwość montażu zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy w samochodach z Isofixem jak też bez tego systemu, jest to bez dwóch zdań najbardziej uniwersalny ze wszyskich modeli axkida. Montowany tyłem do kierunku jazdy przy pomocy pasów bezpieczeństwa samochodu lub ISOFIX oraz przodem z wykorzystaniem 3 - punktowych pasów samochodowych. Przy montażu tyłem duofixa do samego końca używamy z wykorzystaniem pasów wewnętrznych natomiast po zapięciu przodem możliwe jest to tylko do 18 kg, powyżej tej wagi używamy do zapięcia dziecka i fotelika pasa samochodowego. Duofix możemy zapinać tyłem zarówno bezpośrednio przy oparciu (kanapie) jak i z uwzględnieniem miejsca na nogi w odległości do kilkudziesięciu centymetrów od oparcia(kanapy). Fotelik tak jak wszystkie modele Axkid przeznaczony dla dzieci do 6 lat (ok 25 kg wagi). Tak jak w przypadku minikida jest możliwość zwiększenia standardowego zakresu regulacji oparcia po dokupieniu klina. Ten model był testowany przez Niemiecki ADAC.

Czytaj więcej na temat Duofix  - LINK

Wideo montaż fotelika:

Fotelik Axkid Wolmax 9-25 kg (tyłko tyłem), cena 1099 zł*

Axkid, fotelik Wolmax Black Najtańszy fotelik z ofert Axkid to mocno zubożona wersja minikida. Pomimo iż wolmax został pozbawiony szybkiej regulacji zagłówka oraz automatycznie napinających się odciągów przednich kotwic to nadal rewelacyjny fotelik RWF, na dodatek w przedziale cenowym ok 1000 zł. W odróżnieniu od innych modeli axkid pasy dziecka nie podnoszą się automatycznie wraz z zagłówkiem, co jednak nie powinno być problem gdyż raz na kilka miesięcy można zmienić ich wysokość ręcznie. Pomimo iż początkowo zapowiadano że nie będzie miał pozycji leżącej ostatecznie producent zdecydował się na 2 pozycyjną regulacje z zakresem porównywalnym z innymi modelami. Dostępny niestety jest wyłącznie w czarnym kolorze tapicerki, a materiał z którego wykonana jest tapicerka jest w naszej ocenie mniej przyjazny dziecku niż w pozostałych modelach, jednak dzięki temu będzie łatwo utrzymać tapicerkę w czystości.

Czytaj więcej na temat Wolmaxa i przejdź do zakupu - LINK

Prezentacja wideo

Fotelik Axkid Rekid 9-25 kg (tyłko tyłem), cena 1799 zł* 

Rekid to najtańsza opcja z isofixem, możliwy również jest też montaż na pasach trzy punktowych, ten model zapinamy tylko tyłem. Fotelik wyróżniony certyfikatem test plus. Regulowane oparcie pozwala na ustawienie fotelika w pozycji półleżącej. Fotelik posiada system auomatycznej regulacji zagłówka i pasów, oraz jest wyposażony w system automatycznego zwijania napinaczy przednich. Jako jedyny Axkid przeszedł test zderzeniowy z najwyższą prędkością testową stosowaną na dzień dzisiejszy - 64 km/h, który przeprowadzony został na zasadach EURO-NCAP.

Czytaj więcej na temat Rekida - LINK

Prezentacja wideo:

POZOSTAŁA OFERTA FOTELIKÓW AXKID

Fotelik Axkid Modukid Infant i-Size od 40 do 75cm (tyłko tyłem), cena 1599 zł* z bazą

Axkid Modukid Infant i-SizeAxkid Modukid Infant to fotelik od dla dzieci od urodzenia do ok. 13kg dziecka zgodny z normą i-Size. Wchodzi w skład rewolucyjnej linii modułowej marki Axkid - Axkid Modukid. Pełną zgodność z normą i-Size posiada w momencie zamontowania na bazie Axkid Modukid Base. Odpowiedni dla dzieci od 40 do 75cm. Axkid Modukid Infant posiada wbudowane, wewnętrzne 3-punktowe szelki w które należy zapiąć dziecko w czasie podróży. Dla maluszków mamy wygodną, dobrze podtrzymującą wkładkę, która zapewnia poprawną pozycję dziecka wewnątrz fotela.

Czytaj więcej na temat Axkid Modukid Infant i-Size - LINK


Fotelik Axkid Bigkid 15-36 kg (tyłko przodem), cena ... zł*

Axkid, fotelik Bigkid BlackNowość 2019! Pierwszy fotelik firmy Axkid dla dzieci o wadze od 15-36kg. Przodem do kierunku jazdy. Dziecko wewnątrz zapinane jest przy pomocy trzypunkowego pasa bezpieczeństwa samochodu. Posiada dodatkowe mocowanie ISOFIX. Wyposażony w sytem ochrony bocznej ASIP. Siedzisko można odchylić w jedne z czterech dostępnych pozycji. Regulowany na wysokość zagłówek w celu dokładnego dopasowanie pasa do wzrostu dziecka. Występuje w dwóch kolorach. W zestawie z uchwytem na kubek.

Czytaj więcej na temat Axkid Bigkid  - LINK

POWIEW PRZYSZŁOŚCI, CZYLI ZAPOWIEDZI FOTELIKÓW AXKID

Fotelik Axkid Minikid Isofix 0-18 kg (tyłko tyłem), cena .... zł*

Axkid Minikid IsoFix

Minikid isofix to pierwszy model Axkida który będzie nadawał się od urodzenia do około czterech lat. Fotelik bazuje na zupełnie nowej podstawie wyposorzanej w system isofix oraz ramę antyrotacyjną. Jest to pierwsza konstrukcja axkida która nie będzie korzystała z dodatkowych pasów montażowych kotwiczących go do przedniego fotela, co znacznie ułatwi życie osobom chcącym przepinać go do drugiego samochodu. Minikid isofix w standardzie posiada wkładkę dla najmniejszych dzieci i spory zakres regulacji nachylenia co sprawia że idealnie nadaje się dla najmniejszych dzieci. Ten model to klasyczny rwf czyli montaż możliwy jest tylko tyłem.

Czytaj więcej na temat Axkid Minikid IsoFix - LINK

Fotelik Axkid  Minikid Infant  0-13 kg (tyłko tyłem), cena .... zł*

Axkid Minikid InfantMiniki infant to zupełnie nowa zerotrzynastka od Axkida, fotelik bazuje na na nowej skorupie która posiada wysuwany i mocno rozbudowany system ochrony bocznej ASIP. Jego głównym celem jest pochłonięcie i ukierunkowanie sił podczas kolizji bocznej. Fotelik posiada nowy rodzaj wkładki dla niemowlaka poprawiającej pozycję dziecka i wpływającej na komfort podróżowania. Model ten można będzie zapiąć w samochodach tyłem do kierunku jazdy przy pomocy pasa samochodowego. Ergonomiczny kształt regulowanej w położeniu rączki pomoże w przenoszeniu fotelika z dzieckiem. Duża rozkładana budka przeciwsłoneczna doskonale ochroni dziecko przed słońcem. Model ten, przy pomocy adapterów, będzie można zamocować na stelażu większości dostępnych na rynku wózków.

Czytaj więcej na temat Axkid Minikid Infant - LINK

Foteliki Axkid, a konkurencja - podsumowanie:

Dynamizm, jaki spotykamy w dziedzinie rozwoju fotelików umożliwiających przewożenie dziecka jak najdłużej tyłem dotknął w 2019 roku firmę Axkid, która mocna zmodyfikowała swoją ofertę foteli RWF. Jeżeli szukasz fotelika RWF z zakresu wagowego do 25 kg, to obecna oferta modeli z zaliczonym testem PLUS TEST sprowadza się do mniej niż 10 modeli. 3 z nich to foteliki fimry AXKID. Ofertę uzupełnia AXKID Modukix i-Size, który jako jednyny fotel montowany na ISOFIX-ie z normą i-Size posiada regulowaną ramę antyrotacyjną, przez co dziecko ma mniej lub więcej miejsca na nogi. W naszej ocenie Skandynawowie znacznie przewyższają europejskie konstrukcje dedykowane do jazdy tyłem, niestety nie pod każdym względem, szczególnie dotyczy to ochrony bocznej, systemów obrotowych, a w największym stopni designu. Ceny w tym przedziale są zbliżone i zwykle nie są czynnikiem decydującym, tak naprawdę powinniśmy zwrócić uwagę na funkcjonalność, a na szczególną uwagę zasługuje: łatwość montażu w samochodzie, łatwość obsługi regulacji kąta nachylenia fotelika, wysokość zabezpieczeń bocznych na poziomie bioder, która w wielu wypadkach utrudnia wkładanie dziecka do fotelika, łatwość działania napinacza pasów wewnętrznych fotelika. Najistotniejszą sprawą pozostaje jednak bezpieczeństwo, bezpośrednie porównanie poszczególnych modeli jest bardzo trudne, a większości wypadków wręcz niemożliwe, ze względu na różne organizacje testujące poszczególne foteliki, proponujemy w tej kwestii zdać się na specjalistów, gdyż nawet po przeczytaniu całego internetu pozostanie nam jedna bardzo istotna sprawa - właściwe dobranie i dopasowanie fotelika do samochodu, uważamy iż osoby bez doświadczenia w tej kwestii, kupujące drugi fotelik w życiu, niestety nie są w stanie samodzielnie ocenić w momencie zakupu wszystkich decydujących czynników oraz zagrożeń - jednak montaż fotelika to zdecydowanie temat na osobny artykuł...

Naszą pełną ofertę fotelików rwf - Link

Naszą ofertę fotelików obrotowych - ciekawa alternatywa dla klasycznych modeli rwf - Link

Data ostatniej aktualizacji: 04.07.2019
*prezentowane ceny dotyczą fotelików z kolekcji 2019 i nie są ofertą handlową w rozumieniu prawa.

Opinie Axkid: Minikid, Minikid 2, Move, Minikid infant, Minikid isofix, Wolmax, Rekid, Kidzone.

Napisz opinię o foteliku Axkid, jeżeli używasz go co najmniej trzy miesiące, prześlij ją do nas na adres [email protected] wraz ze zdjęciem fotelika zamontowanego w samochodzie. Każda opinia będzie publikowana na tej stronie, a osoba przesyłająca opinię otrzyma od nas w prezencie lusterko wsteczne do obserwacji dziecka.

Opinia Pani Magdy o Axkid Minikid z dnia 19 Grudnia 2016

"Użytkujemy fotelik Axkid Minikid bodajże od czerwca br. W tym czasie zdążyliśmy go zamontować w 3 różnych samochodach ( w tym jednym 9 os). W każdym z nich fotel jest bardzo stabilny. Syn (15 miesięcy) jeździ w nim chętnie, a główka nie opada podczas snu (użytkujemy fotel wraz z podkładką dla niemowlaków). Mamy porównanie z innym fotelem, bodajże najtańszym RWFem na polskim rynku i mogę z pełną świadomością stwierdzić, że biorąc pod uwagę montaż, komfort użytkowania czy też posiadane testy...nie ma między nimi porównania. Axkid Minikid spełnił nasze oczekiwania i polecamy go z czystym sumieniem."

Minikid Opinia Pani Magdy

Opinia Pani Mai o Axkid Wolmax z dnia 13 Stycznia 2017

"Fotelik bardzo dobrze trzyma się lekko pochyłej kanapy. Dziecko aktualnie roczne, nie płacze, jest mu wygodnie i szybko zasypia. Nie odbiega w użytkowaniu od innych droższych, przymierzanych fotelików. Generalnie nie mogę się do niczego przyczepić. Dziecku odpowiada i to jest najważniejsze. Polecam."

Wolmax Opinia Pani MaiZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
  • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
  • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
  • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
  • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia


Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice

 
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

 

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/


W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria. 

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK