Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Wakacje z Rollersami - strona konkursowa

Rollersy-Bociek-Katowice

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w naszym konkursie pt. "Wakacje z Rollersami"
Konkurs jest przeprowadzany poprzez portal Facebook, a nagrodami są dwa komplety kół do fotelików ROLLERSY.
Szczegółowy regulamin konkursu znajdą Państwo na dole tej strony. 
Link do konkursowego posta >>LINK<<
Zasady zabawy są niezwykle proste:

 • należy polubić nasz fanpage na FB, o ile jeszcze tego nie zrobiliście
 • zaprosić (oznaczyć) do zabawy w komentarzu dwóch znajomych, którzy spodziewają się dziecka lub którzy są obecnie użytkownikami fotelików 0-13kg
 • konkurs trwa do 19 Sierpnia do godziny 16
 • spośród wszystkich zgłoszonych osób wybierzemy 2 zwycięzców, którym rozdamy nagrody


Dwa słowa o nagrodach, czyli Rollersach.

ROLLERSY - praktyczny gadżet w postaci kółek montowanych do większości fotelików 0-13kg z wygodnym uchwytem do ciągnięcia. Rollersy to lekkie, piankowe koła, które montujemy w miejsce adapterów w fotelikach 0-13kg. Idealnie pasują do najpopularniejszych modeli fotelików niemowlęcych. W komplecie znajduje się również regulowany uchwyt, który zakładamy na rączkę fotelika. Możemy z niego korzystać w dwojaki sposób: trzymając uchwyt z miękkim ochraniaczem w dłoni lub opierając go na ramieniu, co znacząco redukuje wysiłek oraz wkładaną siłę na przewiezienie dziecka w foteliku poza samochodem.

ROLLERSY TO:

 • Łatwy montaż - wystarczy wpiąć adaptery z kółkami do fotelika, założyć uchwyt na rącze i tyle - jesteśmy gotowi do drogi.
 • Wygoda poruszania się z dzieckiem w foteliku - po co dźwigać często sporą wagę dziecka + fotelika, skoro można ułatwić sobie życie poprzez ciągnięcie całości po powierzchni.
 • Przenoszenie na ramieniu - uchwyt z miękkim ochraniaczem świetnie sprawdzi się podczas np. wchodzenia po schodach - pozwala na przenoszenie ciężaru z ręki na ramię i zachowanie wyprostowanej postawy.
 • Niewielkie rozmiary - ROLLERSY są małe i lekkie - cały zestaw mieści się do damskiej torebki i waży ok. pół kilograma!
 • Modne kolory - kolory tkanin, które zostały użyte do wykonania miękkich ochraniaczy na ramię oraz do trzymania w dłoni czynią z ROLLERSÓW nie tylko praktyczny, ale i modny gadżet.
 • Bezpieczeństwo - ROLLERSY zostały wykonane z solidnych i bezpiecznych materiałów oraz zostały poddane szczegółowym badaniom w zakresie wytrzymałości i bezpieczeństwa produktu. Uchwyty zostały uszyte ręcznie w Polsce, a także każdy element adapterów wraz z kółkami został wyprodukowany w polskich fabrykach.


Szczegółowy opis Rollersów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - >>LINK<<
Fundatorem nagród jest firma ROLLERSY Sp. z o.ol z Rybnika. 
Organizatorem jest właściciel sklepów BOCIEK oraz Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice

Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria - także ROLLERSY!

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK
 
Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.) - także ROLLERSY!

Godziny otwarcia:
 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00
 
Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny każdego dnia
Dodatkowo w Zabrzu:

 • pomoc w wyborze wózka dla dziecka - głęboko-spacerowego lub samej spacerówki - wybór pośród ponad 150 modeli wózków
 • szansę na skompletowanie pełnej wyprawki dla dziecka - od mebelków, wózka, fotelikia, pościeli, na akcesoriach związanych z przyjściem na świat maluszka kończąc
Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/

Regulamin konkursu „Wakacje z Rollersami”

Konkurs jest organizowany przez sklep Bociek S.C. Każdy użytkownik portalu www.facebook.com może zostać zwycięzcą w naszym konkursie.

Definicje

Użytym w treści niniejszego regulaminu zwrotom i pojęciom przyznaje się znaczenie wskazane poniżej:

1. Organizator – BOCIEK S.C. ul. Mikulczycka 1, 41-800 Zabrze. NIP: 6482599262
2. Regulamin oznacza niniejszy regulamin Konkursu wiążący dla Organizatora, Komisji Konkursowej, Uczestników Konkursu, określający zasady i warunki Konkursu.
3. Konkurs oznacza konkurs pod nazwą „Wakacje z Rollersami” przeprowadzany przez Organizatora w okresie na warunkach wskazanych w treści Regulaminu.
4. Uczestnik oznacza użytkownika sieci Internet, który przystąpił do Konkursu i spełnia warunki uprawniające do uczestnictwa w Konkursie, opisane w treści Regulaminu.
5. Komisja konkursowa – Komisja powoływana jest przez Organizatora i Fundatora Nagród.
6. Fundatorem nagród jest fimra ROLLERSY Sp. z o.o. ul. Piasta 16A/5, 44-200 Rybnik. NIP: 6423198082

§1 Postanowienia ogólne

1. Konkurs zostanie zrealizowany poprzez portal Facebook na profilu https://www.facebook.com/SklepBociek/
2. Zasady Konkursu określone są w Regulaminie zamieszczonym na stronie https://www.facebook.com/SklepBociek/
3. Zgłoszenie udziału w Konkursie odbywa się na profilu SklepBociek https://www.facebook.com/SklepBociek/ Zadaniem Uczestnika jest :
a) polubienie profilu SklepBociek na portalu facebook https://www.facebook.com/SklepBociek/
b)  oznaczenie pod postem konkursowym dwóch użytkowników portalu facebook, którzy znajdują się w grupie znajomych uczestnika konkursu oraz wg wiedzy uczestnika, są rodzicami dziecka w wieku do 1 roku życia lub którzy spodziewają się dziecka w terminie nie dłuższym niż 6 miesięcy od planowego rozwiązania ciąży.
4. Przystępując do konkursu, poprzez wysłanie zgłoszenia – uczestnik akceptuje postanowienia regulaminu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych w Konkursie.
5. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani też tworzony we współpracy z Serwisem Facebook®. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora, a w żadnym wypadku do właściciela czy administratora Serwisu Facebook®. Wszelkie dane osobowe i informacje przekazywane przez uczestników w ramach Konkursu powierzane są Organizatorowi, a nie właścicielowi czy administratorowi Serwisu Facebook®. Organizator zwalnia w całości serwis Facebook od jakiejkolwiek odpowiedzialności wobec Uczestników wynikającej z Konkursu.

§2 Termin i uczestnictwo w Konkursie

1. Konkurs trwa od 9.08.2019 do 19.08.2019 do godziny 16.
2. Udział w Konkursie jest dobrowolny i nieodpłatny.
3. Prawo udziału w Konkursie przysługuje osobom, które spełniają warunki uczestnictwa w konkursie, wskazane w treści Regulaminu i nie podlegają wykluczeniu z udziału w Konkursie, zgodnie z treścią Regulaminu.
4. W konkursie może wziąć udział osoba fizyczna, która spełnia łącznie następujące warunki:
a) zapoznała się z treścią Regulaminu i zaakceptowała jego postanowienia zgodnie z pkt 1.4. Regulaminu
b) opublikowała w Okresie Trwania Konkursu pod postem konkursowym lub w formie publicznego postu na profilu facebookowym SklepBociek jedno Zgłoszenie Konkursowe swojego autorstwa za pośrednictwem komentarza pod postem konkursowym lub w formie publicznego postu od Uczestnika na Fanpage'u https://www.facebook.com/SklepBociek/
c) posiada niefikcyjne (czyli zawierające prawdziwe dane Uczestnika) indywidualne konto użytkownika w Serwisie Facebook® d) wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych w Konkursie w celach związanych z Konkursem oraz powiadomienia o przyznaniu i wydaniu Nagrody.
5. W Konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy Organizatora, Fundatora nagród, jak również członkowie najbliższych rodzin tych osób. Przez członków najbliższych rodzin rozumie się małżonków, zstępnych, wstępnych oraz rodzeństwo.
6. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo wykluczenia w każdym czasie z udziału w Konkursie Uczestników, którzy nadużyją zasad Konkursu oraz reguł zawartych w regulaminie profilu SklepBociek.

§3 Dane osobowe

1. Administratorem danych osobowych zbieranych od uczestników i zwycięzcy jest BOCIEK S.C. z siedzibą w Zabrzu, przy ul. Mikulczyckiej 1. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na zasadach przewidzianych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związkuz przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takichdanych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
2. Administrator danych osobowych powołał administratora bezpieczeństwa informacji nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: [email protected] .
3. Dane osobowe uczestników i zwycięzcy będą przetwarzane w celu organizacji i przeprowadzenia konkursu, w celach podatkowych (dotyczy zwycięzców) – jeżeli występują obowiązki podatkowe, a także w celach marketingowych.
4. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne do udziału w konkursie.
5. Uczestnikom konkursu, którzy podają dane osobowe przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa przysługuje prawo do: a) sprostowania danych, b) usunięcia danych, c) ograniczenia przetwarzania danych, d) przenoszenia danych, e) wniesienia sprzeciwu, f) cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
6. Organizator będzie zbierał od uczestników następujące dane:
a) imię i nazwisko,
b) adres e-mail,
c) numer telefonu.
7. Uczestnikom konkursu przysługuje prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
8. Uczestnik konkursu zezwala na wykorzystanie jego imienia i nazwiska w celu informowania (także w mediach) o wynikach konkursu.
9. Organizator oświadcza, iż dane uczestników konkursu nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.
10. Dane uczestników konkursu nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem przepisów przewidzianych przepisami prawa.
11. Dane uczestników konkursu będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów.
12. Organizator stosuje środki techniczne i organizacyjne mające na celu należyte, odpowiednie do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną zabezpieczenia powierzonych danych osobowych. Organizator wdrożył odpowiednie środki aby zapewnić stopień bezpieczeństwa odpowiadający ryzyku z uwzględnieniem stanu wiedzy technicznej, kosztu wdrożenia oraz charakteru, zakresu, celu i kontekstu przetwarzania oraz ryzyko naruszenia praw i wolności osób fizycznych o różnym prawdopodobieństwie wystąpienia i wadze zagrożenia.
Organizator w szczególności uwzględnia ryzyko wiążące się z przetwarzaniem danych wynikające z:
1) przypadkowego lub niezgodnego z prawem zniszczenia,
2) utraty, modyfikacji, nieuprawnionego ujawnienia danych,
3) nieuprawnionego dostępu do danych osobowych przesyłanych, przechowywanych lub w inny sposób przetwarzanych.

§4 Nagrody i tryb wyłonienia laureatów

1. W Konkursie Komisja konkursowa wyłoni 2 zwycięzców.
2. W Konkursie przewidziano następujące nagrody: 2 pojedyncze zestawy Rollersów – kółek do fotelika samochodowego.
3. Dla jednego zwycięzcy wybranego przez komisję konkursową uczestnika zostanie przyznana jedna nagroda.
4. Po zakończeniu Konkursu Komisja Konkursowa wyłoni 2 (dwóch) Zwycięzców Konkursu – losowo wybrane pośród uczestników konkursu.
5. Komisja Konkursowa po wyłonieniu Zwycięzców Konkursu zadecyduje o rodzaju przyznanej nagrody. Organizator nie przewiduje możliwości wybrania przez Zwycięzców rodzaju nagrody.
6. Laureaci Konkursu otrzymają powiadomienie w wiadomości prywatnej z profilu SklepBociek lub w komentarzu pod przesłanym zgłoszeniem, w serwisie Facebook https://www.facebook.com/SklepBociek/ o nagrodzeniu w Konkursie. Warunkiem otrzymania nagrody jest podesłanie danych do wysyłki nagrody oraz danych niezbędnych do rozliczenia podatku od wygranej w terminie do 7 (siedmiu) dni od dnia otrzymania wiadomości o wygranej.
7. Organizator konkursu zastrzega sobie możliwość opublikowania zwycięskiego zgłoszenia konkursowego w poście na stronie https://www.facebook.com/SklepBociek/ lub http://www.bociek.eu/ w całości lub jedynie jego wybranego fragmentu.
8. Pełna lista zwycięzców zostanie opublikowana na ścianie (wallu) SklepBociek w dniu 20.08.2019.

§5 Wydanie nagrody

1. Laureaci Konkursu otrzymają powiadomienie o nagrodzeniu w Konkursie w wiadomości prywatnej lub w komentarzu pod przesłanym zgłoszeniem, przez stronę SklepBociek. https://www.facebook.com/SklepBociek/ i zobowiązani są do odpowiedzi na powiadomienie w terminie do 7 (siedmiu) dni od jej wysłania.

§6 Reklamacje

1. Reklamacje dotyczące Konkursu mogą być składane przez Uczestników Konkursu w formie wiadomości prywatnej na stronie https://www.facebook.com/SklepBociek/messages/ w terminie 14 (czternastu) dni od dnia opublikowania wyników Konkursu.
2. Reklamacje wpływające po zakreślonym terminie nie będą rozpatrywane. 
3. Reklamacje winny wskazywać dane wnoszącego reklamację (imię, nazwisko, adres e-mail, adres korespondencyjny), w szczególności umożliwiające udzielenie odpowiedzi na reklamację, zgodnie z pkt 6.5. Regulaminu oraz zwięzły opis przedmiotu i podstaw reklamacji, a także treść żądania. 
4. Skutecznie złożone reklamacje będą rozpatrywane nie później niż w terminie 14 (czternastu) dni od daty otrzymania reklamacji. Zgłaszający reklamację zostanie powiadomiony o wyniku rozpatrzenia reklamacji za pomocą wiadomości prywatnej z strony https://www.facebook.com/SklepBociek/messages/. 
5. Decyzje Organizatora w postępowaniu reklamacyjnym są ostateczne.

§7 Odpowiedzialność

1. W przypadku, gdyby pojawiły się problemy techniczne w funkcjonowaniu Serwisu Facebook®, dostęp do Konkursu na ścianie (wallu) SklepBociek może zostać czasowo zawieszony.
2. Odpowiedzialność Organizatora ogranicza się do wydania nagrody zgodnie z postanowieniami Regulaminu.
3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wady nagród powstałe z winy producenta.
4. Każdy Uczestnik zobowiązany jest brać udział w Konkursie osobiście i wyłącznie z wykorzystaniem jednego własnego konta zarejestrowanego użytkownika w Serwisie Facebook®. W przypadku stwierdzenia naruszenia przez Uczestnika powyższych postanowień Uczestnik może zostać wykluczony, a jego Zgłoszenia Konkursowe nie będą brane pod uwagę, utraci też prawo do ewentualnej Nagrody.

§8 Postanowienia końcowe

1. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji, czy Uczestnicy spełniają warunki określone w Regulaminie.
2. Pełna treść Regulaminu Konkursu jest dostępna na stronie https://www.facebook.com/SklepBociek/
3. Zgłoszenie udziału w Konkursie oznacza, iż Uczestnik Konkursu zapoznał się z treścią Regulaminu Konkursu i przedmiotowy Regulamin akceptuje.
4. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany Regulaminu, o ile nie pogorszy ona warunków uczestnictwa w Konkursie. Zmiana wchodzi w życie z chwilą jej publikacji na Facebooku. W przypadku zmiany Regulaminu na profilu SklepBociek na FB pojawi się stosowny komunikat, a Uczestnicy zostaną także powiadomieni o zmianach Regulaminu za pośrednictwem komunikatu na ścianie (wallu) SklepBociek.
5. Niniejszy Regulamin oraz jego zmiany wchodzą w życie z chwilą ich ogłoszenia.


Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK